קשה להאמין. אופיר חיים בדרך להפועל רמת-גן.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: קשה להאמין. אופיר חיים בדרך להפועל רמת-גן.

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קוקי כתב:

בסך הכל עוד שכיר ששיחק במועדון..(לא סמל ולא נעליים)
וכל הכבוד לו שאחרי עונה בינונית בליגה הלאומית יש לו ביקוש בליגת העל
שיהיה לו בהצלחה..
קוקי, אופיר חיים הוא אחד מהסמלים הגדולים והשחקנים הגדולים שדרכו כאן. שחקן גדול שעם דמעות לאחר גמר הגביע ידע להיות גבר ולהגיד סליחה לעיר שלמה למרות שהוא היה זה שהשווה את הגמר מול רמת גן בדקה ה90.
שחקן ששינה עונה שלמה והיה השינוי בין קבוצה שנאבקת נגד הירידה לליגת הארצית לקבוצה שעושה עונה קסומה עם לופא ומעפילה לליגת העל.
סמל שבעונה עם גיא לוי שכלום לא התחבר ואנחנו 3 נקודות מנצרת והמקום ה6 שמוביל למבחנים עשה שוב את השינוי בקבוצה כשחזר מהפציעה.

ווינר, פייטר, מנהיג, סמל ומעל הכל בן אדם.
לצערי כמו תמיד אוהדי הפועל באר שבע לא יודעים להעריך. חולמים על שחקן כמו אופיר חיים אבל שוכחים הכל תוך דקה, נקמנים, נטפלים לקטנות ולא זוכרים מה אופיר חיים תרם לקבוצה הזאת.
לא יודע מה איתכם, אבל אצלי אופיר חיים חתום על כמה מהרגעים הכי קסומים שלי כאוהד הפועל באר שבע.
מדובר באחד משחקני הרכש הטובים ביותר שהיו במועדון והעובדה שהוא הפך עבור רבים לשווה ערך לשחקן בית (וראו את זה בערב ההוקרה שעשו לאופיר) מלמדת עד כמה אופיר חיים היה שחקן גדול ואדם גדול. ושום קטנוניות של האוהדים שלנו לא תשנה את זה.

בקשר לנושא המקצועי, ברמה של ליגת העל היום, יכול לשחק בליגת העל ואם יהיה לידו חלוץ טוב הוא גם יהפוך את החלוץ לידו לטוב יותר (ראו ערך אוהד קדוסי בעונת העלייה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

משה
אני לא זוכר תגובה שלך שאני כל כך מסכים איתה.עם הכל ! :חיוך גדול:

בקשר לאופיר , מה נאמר שעוד לא נאמר ? ממשיך להראות כמה האישיות הנלחמת והווינרית מובילה את הקריירה שלו .להיות מבוקש בגילו בליגת העל זה בכלל לא עניין של מה בכך .

אופיר
חצי עונה טובה וקלינגר קורא לך בינואר עם פתיחת חלון ההעברות. :קופץ:
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

משה אוחיון כתב: קוקי, אופיר חיים הוא אחד מהסמלים הגדולים והשחקנים הגדולים שדרכו כאן. שחקן גדול שעם דמעות לאחר גמר הגביע ידע להיות גבר ולהגיד סליחה לעיר שלמה למרות שהוא היה זה שהשווה את הגמר מול רמת גן בדקה ה90.
שחקן ששינה עונה שלמה והיה השינוי בין קבוצה שנאבקת נגד הירידה לליגת הארצית לקבוצה שעושה עונה קסומה עם לופא ומעפילה לליגת העל.
סמל שבעונה עם גיא לוי שכלום לא התחבר ואנחנו 3 נקודות מנצרת והמקום ה6 שמוביל למבחנים עשה שוב את השינוי בקבוצה כשחזר מהפציעה.

ווינר, פייטר, מנהיג, סמל ומעל הכל בן אדם.
לצערי כמו תמיד אוהדי הפועל באר שבע לא יודעים להעריך. חולמים על שחקן כמו אופיר חיים אבל שוכחים הכל תוך דקה, נקמנים, נטפלים לקטנות ולא זוכרים מה אופיר חיים תרם לקבוצה הזאת.
לא יודע מה איתכם, אבל אצלי אופיר חיים חתום על כמה מהרגעים הכי קסומים שלי כאוהד הפועל באר שבע.
מדובר באחד משחקני הרכש הטובים ביותר שהיו במועדון והעובדה שהוא הפך עבור רבים לשווה ערך לשחקן בית (וראו את זה בערב ההוקרה שעשו לאופיר) מלמדת עד כמה אופיר חיים היה שחקן גדול ואדם גדול. ושום קטנוניות של האוהדים שלנו לא תשנה את זה.

בקשר לנושא המקצועי, ברמה של ליגת העל היום, יכול לשחק בליגת העל ואם יהיה לידו חלוץ טוב הוא גם יהפוך את החלוץ לידו לטוב יותר (ראו ערך אוהד קדוסי בעונת העלייה).
מסכים עם הכל פרט לזה שהוא לא סמל ולא יהיה..
פייטר,ווינר,שחקן מצויין זה נכון.
סמל לא..

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שיהיה בהצלחה!
אביב כתב: חצי עונה טובה וקלינגר קורא לך בינואר עם פתיחת חלון ההעברות. :קופץ:
שלא נזדקק להגיע לזה...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

שיהיה לו בהצלחה, אני מאמין שבליגת העל יהיה לו קצת יותר קל מהלאומית.

סמל אישי של משתמש
yogev1234

שליחה על ידי yogev1234 »

הראל כתב:כואב שזה דווקא לקבוצה השנואה הזו.

אבל שיהיה לו רק בהצלחה בכל מקום שהוא יבחר , מלך !
הקבוצה הייתה שנואה בגלל שהיה להם בעלים ומאמן שלוכים שבאו מהשכונה אבל עכשיו שהם לא שם אז זה בסדר ...

סמל אישי של משתמש
הפועל עולה
Title: הפועל עד המוות

שליחה על ידי הפועל עולה »

נראית לי קצת מופרזת ההערכה לאופיר חיים עם כל הכבוד. הסמל הכי גדול שהיה פה ??? לא הגזמת, משה...........
גם אם זה כואב אותך אוהב!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אביב כתב:משה
אני לא זוכר תגובה שלך שאני כל כך מסכים איתה.עם הכל ! :חיוך גדול:

שכחתם שניכם להוסיף "בעיניכם".

אין עוררין שאופיר חיים תרם לא מעט להפועל ב"ש, אבל אחד מגדולי סמלי המועדון?! בשביל זה, צריך שיהיה קונצנזוס, והיחס כלפי השחקן הוא הרבה יותר אמביוולנטי ואני עדין.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קוקי כתב:
מסכים עם הכל פרט לזה שהוא לא סמל ולא יהיה..
פייטר,ווינר,שחקן מצויין זה נכון.
סמל לא..
בהחלט סמל.
לא משתמש בכינוי הכי גדול, לא חושב שזה משנה מה גם שזכור לי אחד מאיר ברד שנבחרת לאחרונה לתואר הזה. אבל אחד מהשחקנים הגדולים שהיו כאן? בוודאי. אחד משחקני הרכש הגדולים שהיו כאן? בוודאי.
הלוואי היה לנו אחד כמו אותו אופיר חיים שעלה איתנו ליגה בזמנו היום בקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ron

שליחה על ידי ron »

הפועל עולה כתב:נראית לי קצת מופרזת ההערכה לאופיר חיים עם כל הכבוד. הסמל הכי גדול שהיה פה ??? לא הגזמת, משה...........
ההערכה בכלל לא מופרזת והוא לא הגזים בכלל.אופיר הוא אחד הסמלים הגדולים של הפועל באר שבע,שחקן שאוהב את המועדון כמו שחקן בית,למרות שהוא שחקן רכש,והמועדון אוהב אותו.
מלך ו-ווינר אמיתי.כמו שמשה אמר,גם אצלי אופיר חתום על חלק גדול מהרגעים הנפלאים שלי בתור אוהד הפועל באר שבע.

מקווה לחזור ולראות אותו לובש שוב את החולצה מ'ס 18 של הפועל באר שבע,אולי בעונת פרישה,ואולי גם להשתלב בצוות המקצועי.

שלח תגובה