טוב חברים הגיע הזמן.....

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום_בלב_לעולם_ועד

טוב חברים הגיע הזמן.....

שליחה על ידי אדום_בלב_לעולם_ועד »

הגיע הזמן שהעמותה שהוקמה תתחיל לעבוד וכבר בימים הקרובים תפנה למועדון בעניין מליקסון שבורח לנו מהידיים.
גם אני חושב שמליקסון התחיל להרים את האף יותר מידי אחרי שב"ש הרימה אותו מספסלי כפ"ס אבל הוא צודק! לא ייתכן שהקפטן שמחזיק את הקבוצה ייקבל פחות מ - 150 אלף דולר.....
תמונה

סמל אישי של משתמש
morfa

Re: טוב חברים הגיע הזמן.....

שליחה על ידי morfa »

אוח על מה אתם מדברים? איזה ספסלי כפ"ס? איזה הרים את האף?

דבר ראשון, ב"ש לא הייתה האופציה היחידה של מליקסון, היו לו עוד אופציות ואפילו מליגת העל, אבל הוא העדיף את ב"ש.

דבר שני, איזה הרים את האף?? הקפטן, השחקן היחיד שמשחק בסגל העלוב הזה, רואה את שאר השחקנים שיושבים על הספסל מקבלים שכר גבוה ממנו, זה לא מעליב? ואז שהוא נכנס למשא ומתן על השדרוג לשכר מציעים לו הצעה מגוחכת, לא מדברים איתו שבועיים ואז חוזרים עם אותה הצעה בדיוק, ככה מתנהלים??? ככה גורמים לקפטן להרגיש רצוי וחיוני??? הוא לא מבקש שכר בלתי הגיוני בעליל, הוא מבקש פאקינג 150 דולר!!!! שזה עוד פחות ממה שפרננדס ירוויח כשיגיע לכאן ופחות מרביבו שלא עשה כלום העונה ולא יעשה כלום בעונה הבאה!!!! למישהו זה נראה הגיוני, או שאני הפסיכי היחידי שחושב שמשהו לא בסדר??

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

morfa כתב:
הוא מבקש פאקינג 150 דולר!!!!
בן אדם ממוצע צריך לעבוד 7 שנים כדי להרוויח 600,000 ש"ח נטו.
רק 150 אלף אבל כשרוצים שתשלמומינוי 900 שקל כולם קופצים ובוכים יקר לי.

בשום פנים ואופן לא לשלם לו 150 אלף דולר, שיקח אליפות יקבל.

סמל אישי של משתמש
אדום_בלב_לעולם_ועד

שליחה על ידי אדום_בלב_לעולם_ועד »

מגיע לו 150 אלף דולר ושישבור את הראש ....

150 אלף דולר בלי אפשרויות שידרוג והטבות למיניהם ואז אני רוצה לראות שהוא לא ייקח תהצעה של 130 אלף דולר שלא כוללים מענקים ואפשרויות שידרוג!!

אבל ההתנהלות שלא בכלל לא במקום תשב ,תדבר, תציע ,ויראו מה אפשר לעשות כל פעם שהוא בא למשא ומתן מול ההנהלה הוא מפוצץ אותו מה יש לו?? הוא מתחיל לחפש קבוצות אחרות כשהוא חתום לעוד 3 שנים במועדון!! מי הוא בכלל יש לך חוזה חתמת עליו תכבד אותו!! באו לקראתך לשדרג ב 30% תקבל תהצעה, אחרי עוד עונה טובה עוד 20-30% העלאה לא מבין מה הבעיה שלו ....
נערך לאחרונה על ידי אדום_בלב_לעולם_ועד ב 23 יוני 2010, 08:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
morfa

שליחה על ידי morfa »

ג'וני כתב:
בן אדם ממוצע צריך לעבוד 7 שנים כדי להרוויח 600,000 ש"ח נטו.
רק 150 אלף אבל כשרוצים שתשלמומינוי 900 שקל כולם קופצים ובוכים יקר לי.

בשום פנים ואופן לא לשלם לו 150 אלף דולר, שיקח אליפות יקבל.

אל תשווה את השכר של שחקני כדורגל לשכר של אנשים ממוצעים! אני בחיים לא ארוויח את מה שמליקסון הרוויח בשש עונות. אבל, אם אתה משווה את השכר שלו לשכר של שחקני כדורגל אחרים זה כבר יותר הגיוני ואז אתה רואה שהוא מקבל שכר של שחקן שמשחק ברמת השרון. וכשמליקסון רואה שחקני ספסל, שחקני רכש ורביבו אחד שמקבלים שכר גבוה משלו, זה מעליב, זה מזלזל וזה לא צריך לקרות.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ברגע שהנושא מטופל ע"י עורכי הדין של 2 הצדדים וכל ההתדיינות עוברת לפסים משפטיים,
זו הסיבה לכל הבעיות ולבלאגן שנוצר. אלונה צריכה להיפגש אחד על אחד עם מאור ולסגור את
זה, אני בטוח שהם יגיעו לעמק השווה. עו"ד של אלונה לא "הבריק" בפרשת ארז מסיקה ובנוסף
הוא לא הוכיח יכולות אנושיות ברמה גבוהה, מצד שני העו"ד של מאור עושה לא מעט נזק ולא נראה
שיש לו כוונות להתפשר.

הפרשה הזו לא עושה טוב למועדון, במיוחד שבתחילת שבוע הבא אמורים לצאת המנויים והאימונים
יוצאים לדרך.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

למועדון הובהר חשיבותו של מאור מליקסון והם מודעים לכך.

אני שוב מציין שלא להתייחס לכל הפרסומים בתקשורת כתורה מסיני כולל המספרים שמופיעים שם.

סמל אישי של משתמש
morfa

שליחה על ידי morfa »

yedidel כתב:למועדון הובהר חשיבותו של מאור מליקסון והם מודעים לכך.

אני שוב מציין שלא להתייחס לכל הפרסומים בתקשורת כתורה מסיני כולל המספרים שמופיעים שם.

אני דווקא חושב שאפשר להתייחס למספרים שמצויינים בתקשורת, גם ב"מעריב" וגם ב"ידיעות אחרונות", כמספרים הנכונים.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

לגבי ההשוואה עם דוד רביבו:
דוד רביבו הגיע לוסרמיל אחרי עונה פנטסטית וכולנו חשבנו שהוא "ידבר חזק" גם אצלנו והשכר שלו היה בהתאם.
מאור הגיע כסוג של תעלומה, כשחקן לא יציב וכפוטנציאל לא ממומש ולכן גם החוזה שהוחתם עליו היה בהתאם.
אם רק היה אפשר להחליף את החוזה בין שניהם...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:למועדון הובהר חשיבותו של מאור מליקסון והם מודעים לכך.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה