אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Melikson24 »

מה שמשה אמר על רוני לוי?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Melikson24 כתב:
25 מאי 2024, 21:55
מה שמשה אמר על רוני לוי?
איפה פטרסון שהבטחת לנו שהוא שחקן שובר שיווין למרות כל הויכוחים שלנו?
איפה ההשוואות בקיץ לסגלים של חיפה ומכבי שטענת ששלנו טוב יותר?
לאן הם נעלמו?
כניראה שכחת מה כתבתי בינואר של רוני לוי שאלונה המודל החדש העדיפה את מרמטיני ולא את זוסואה, כמו עם אליניב טענתי שהפקירו את המאמן ולא נתנו לו מה שצריך כדי ללכת עד הסוף.
זה שהוא החליט ללכת ראש בראש עם הקהל ולגרום לחדר הלבשה להקיא אותו מהמערכת זאת כבר הבעיה של רוני לוי והאופי שלו…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
25 מאי 2024, 21:33
״ברדה הביא״.
״ברדה ויתר״.
״ברדה השריש״.

אף מילה על הדמות המרכזית בהפועל באר שבע שעל פיה ישק דבר.

מעניין מה תגיד על המאמן הבא.
כנראה שדברים דומים.
אלונה אחראית על כך שהשחקנים לא מסוגלים לבצע תבניות התקפה בסיסיות? היא אשמה שברגעים הקריטיים של העונה פתאום מוציאים את מרציאנו מהנפטלין? היא אשמה שבמשך משחקים רבים עלו פה הרכבים הזויים שאפילו האוהדים מהכורסא בסלון חזו מראש את הכישלון איתם?

יש לה אחריות רבה בשורה ארוכה של בעיות שאפרט אותה בשמחה אם תרצה. בכל הקשור לרמת הכדורגל אני אבוא בטענות למי שעל הקווים קודם כל, ולפני ששוב נפתח הדיון על רמת הסגל מה שמפריע לי בעיקר זה שנראינו כמו חבורה של חובבנים נגד קבוצות כמו הפועל פ״ת,אשדוד,מכבי פ״ת,הפועל חיפה,סכנין,ריינה... קבוצות עם רבע מהתקציב שלך ועם רבע מהקהל שלך.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

הוא מתחיל לאבד את חדר ההלבשה. כבר מדברים על שחקנים בכירים שמתחילים לדבר נגדו. לא מרוצים מההתנהלות (כולם ראו את שכטר מדבר איתו על הפעימות ועל שרוקאביצה מתקשה ועדין רוני לא הקשיב והוביל לזה ששיחקנו כמעט רבע שעה בעשרה שחקנים, השחקנים רואים התנהלות כזאת וטוענים שמצליחים למרות רוני ולא בזכותו). יש כאלה שטוענים שהוא מסרס את הקבוצה…
אלונה צודקת, באיכות הכדורגל הנוכחית, רוני לוי יצטרך להביא הישג אמיתי (אליפות או מאבק אליפות אמיתי עד הסוף) כיד לקבל הארכת חוזה.
בגביע ספורי בכלל לא היה אמור להיכנס.
נכנס רק בגלל שלא הובלנו.
למרות שגם שם הגאון הוציא את מיכה התקפה אחרי שהעמיד את רוקאביצה מול שוער.
בכל זאת רוני לוי, שלא חלילה יחשוב מחוץ לקופסא.
שבוע גורלי, וכמו שחשבנו, רוני לוי פעמיים עולה לנו במשחקים, פעמיים הגישה שלו מיושנת ולא רלוונטית, הכתובת הייתה על הקיר ועדין זה מתסכל לראות את זה מתממש במציאות.
רוני לוי בא עם שיטה מהבית וחילופים מהבית.
אפילו החילוף של דנילו בדקה ה-83 היה מהבית כשזאת הדקה שרוני לוי אמר שהוא ילך על הכול (מחוסר ברירה כמובן).
איפה הוא ואיפה ברק בתגובות למשחק...
לא מבין מה ההפתעה.
רוני לוי משחק קודם כל כדי לא להפסיד.
לא משנה המגרש, היריבה וכמה שחקנים יש ליריבה.
אם אספרייה לא נפצע הוא בחיים לא עושה חילוף לפני דקה 60, למרות שנתניה פחות שחקן הוא ממשיך עם קלטינס ורק עם ספורי כשחקן שמסוגל לייצר משהו.
ההעדפה בסוף של גורדנה על פטרוצי בכלל הזויה, פטרוצי עם יכולת מסירה טובה בהרבה מזה של גורדנה.
אני מגיב על מה שאני רואה. כשמאמן של הפועל באר שבע עולה עם בלם כמגן ימני בגלל שהוא פוחד ממכבי פתח תקווה במשחק בית בטרנר, זאת בעיה בגישה וזה תקע לנו את כל המשחק באגף ימין. כשמאמן עובר לשלושה בלמים ומזמין את פתח תקווה לתקוף ומשדר לשחקנים שלו פחד, אז ככה זה מרגיש ואז אתה מגיע לאותה ערבוביה ברחבה בסיום שבנס לא ספגת ממנה.

והכי חזק:
לאור פתיחת העונה החלשה של חיפה ומכבי והמפגש הישיר שלהם, היינו בהחלט יכולים לפתוח עונה עם יתרון עליהם ואולי גם לייצר פער לקראת ההמשך. הציפייה שלי הייתה שהמאמן שלי ילך על זה בכל הכוח, יתנהל וישחק בהתאם.
ושוב, התוצאה אתמול פחות משנה. גם אם אחד הכדורים של רוקאביצה היו נכנסים זה לא היה משנה את מה שאני כותב כי הגישה הייתה קודם כל לא להפסיד/לנטרל את סכנין (הדברים שלו בראיון אחרי המשחק לא שלי), כמו בכל התקופה של רוני לוי כאן.
בסגל שנבנה השנה, בטח לאור הגילאים של השחקנים, המטרה שלנו היא לא לסיים במקום השלישי בפער דו ספרתי מהמוליכות, אלא לעשות את המקסימום כדי להיות רלוונטיים במירוץ האליפות.
ושוב, יכול להיות שזה לא יקרה ושאין לנו גם מספיק איכות כדי לגרום לזה לקרות, אבל עם רוני לוי זה מרגיש שאנחנו בכלל לא מנסים, שאנחנו לא משחקים כמו קבוצה שאמורה להיות עליונה מול כל קבוצה למעט חיפה/מכבי, או שואפת להיות כזאת, אלא שאנחנו מראש באים במטרה קודם כל לא להפסיד, לא לוחצים, מחכים מאחור, ואם נצליח לעקוץ שער אז בסדר, אבל גם אם לא, נקודה בסכנין זה כביכול תוצאה טובה מראש וזה לא אמור להיות ככה. הגישה של הפועל באר שבע בשנה הנוכחית חייבת להיות אחרת.

משה היקר אני יודע שאתה אוהב ציטוטים אז השקעתי 10 דקות של חיפושים בשבילך.
זה רק חלק קטנטן ממה שכתבת על רוני לוי. אני בטוח שיש עוד הרבה. תמצא תגובה דומה שלך למאמן הנוכחי ותקבל מה שאתה רוצה.
לא מצאתי שום תירוצים שלך בשביל רוני לוי בכל הקשור לאיכות הסגל ולאלונה. להפך.
אין בדיונים על רוני לוי שום התייחסות שלך לאלונה.

לטעות כולנו טועים. אף אחד מאיתנו לא עילוי בכדורגל. אבל תהיה קצת פייר, קצת הגון. הפכת למעין עסקן מקומי בעל אינטרס(ולא ברור למה. 99% מהאוהדים עומדים מאחורי אליניב גם באכזבות והנפילות. אז כנראה שאתה לא מאמין בו ומרגיש צורך לבנות תירוצים וסיבות לחוסר הצלחה מהרגע הראשון) במקום לדבר כאוהד.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
25 מאי 2024, 22:31
והכי חזק:

משה היקר אני יודע שאתה אוהב ציטוטים אז השקעתי 10 דקות של חיפושים בשבילך.
זה רק חלק קטנטן ממה שכתבת על רוני לוי. אני בטוח שיש עוד הרבה. תמצא תגובה דומה שלך למאמן הנוכחי ותקבל מה שאתה רוצה.
לא מצאתי שום תירוצים שלך בשביל רוני לוי בכל הקשור לאיכות הסגל ולאלונה. להפך.
אין בדיונים על רוני לוי שום התייחסות שלך לאלונה.

לטעות כולנו טועים. אף אחד מאיתנו לא עילוי בכדורגל. אבל תהיה קצת פייר, קצת הגון. הפכת למעין עסקן מקומי בעל אינטרס(ולא ברור למה. 99% מהאוהדים עומדים מאחורי אליניב גם באכזבות והנפילות. אז כנראה שאתה לא מאמין בו ומרגיש צורך לבנות תירוצים וסיבות לחוסר הצלחה מהרגע הראשון) במקום לדבר כאוהד.
עומד מאחורי מה שכתבתי ומה שאני כותב.
קראתי בדיון הקודם שקראו לברדה לוזר ושהוא צריך ללכת הביתה (הבן אדם שהחזרה שלו הביאה לכאן אליפות אחרי 40 שנה הוא לוזר, ענק). עכשיו שוב חוזרות ההשוואות לרוני לוי אחרי שהוא הוכיח מספיק פעמים שאין בין השניים שום קשר.
אליה בעזרת השם יביא לעיר באר שבע עוד תואר, עוד חתיכת היסטוריה, למרות כל מה שעבר עלינו השנה וכל הקשיים.
אם רוצים יותר מזה צריך לתמוך בו גם כספית וגם מבחינת הניהול, אם לא כמו עם בכר כשנראה אותו מצליח במקום אחר נבין שהבעיה לא הייתה בו אלא בציפיות שהיו לעומת התקציב והניהול בדיוק כמו שהיה עם בכר…

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
25 מאי 2024, 21:26
אני אגיד שוב, אי אפשר להתעלם מהנסיבות של העונה הזאת. לדבר על תקציבים ומספרים זה נחמד ויפה. החיים קצת קצת מורכבים יותר.
אני הראשון שיגיד שהחיים יוצר מורכבים ממספר התקציב, אני מכניס את השטות הזו רק כדי להגחיך את כל הסיפור הזה.

נסיבות קשות יש גם לדגו. ולא ראיתי אותו מתבכיין בגישה של הקבוצה שלו לרגע.
אתה אחד האנשים שאני הכי תופס מהדעה שלהם, ההנחות שאתה עושה לא מובנות לי.
אם היינו מתבזים רק בפליאוף בסוף העונה, מילא.
שנינו ראינו ויודעים מצוין שזה לא הסיפור הגדול. אז שום נסיבות לא מספיקות כדי להסביר את החולשה הקבוצתית העונה, ו0 הניסיון לשפר כי מגרדים 1-0 אז הכל טוב.
זו הייתה עונת כדורגל של רוני לוי על מלא, עם גישה עלובה, עם מנטליות פתטית שהחזירה אותנו הרבה שנים לאחור.

אמרתי תמיד שהכי מאכזב אותי, זה חוסר הנכונות לנסות לשפר.
יש עונות גרועות, יש עונות שלא הולך. כשאתה מנרמל את המצב, זה הכי גרוע, וזה מה שנעשה העונה.

וזה נכתב ממזמן, מי שלא מעוניין לטאטא, מי שמסתכל על דרך ולא רק על התוצאה, לא היה צריך את המשחקים האחרונים כדי להגיד את זה ולהגיד ששום גביע לא ישנה את העובדה הזו.
העונה הזו היא כשלון מערכתי של הפועל ב"ש. מאלונה ועד אחרון השחקנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
25 מאי 2024, 23:13
אני הראשון שיגיד שהחיים יוצר מורכבים ממספר התקציב, אני מכניס את השטות הזו רק כדי להגחיך את כל הסיפור הזה.

נסיבות קשות יש גם לדגו. ולא ראיתי אותו מתבכיין בגישה של הקבוצה שלו לרגע.
אתה אחד האנשים שאני הכי תופס מהדעה שלהם, ההנחות שאתה עושה לא מובנות לי.
אם היינו מתבזים רק בפליאוף בסוף העונה, מילא.
שנינו ראינו ויודעים מצוין שזה לא הסיפור הגדול. אז שום נסיבות לא מספיקות כדי להסביר את החולשה הקבוצתית העונה, ו0 הניסיון לשפר כי מגרדים 1-0 אז הכל טוב.
זו הייתה עונת כדורגל של רוני לוי על מלא, עם גישה עלובה, עם מנטליות פתטית שהחזירה אותנו הרבה שנים לאחור.

אמרתי תמיד שהכי מאכזב אותי, זה חוסר הנכונות לנסות לשפר.
יש עונות גרועות, יש עונות שלא הולך. כשאתה מנרמל את המצב, זה הכי גרוע, וזה מה שנעשה העונה.

וזה נכתב ממזמן, מי שלא מעוניין לטאטא, מי שמסתכל על דרך ולא רק על התוצאה, לא היה צריך את המשחקים האחרונים כדי להגיד את זה ולהגיד ששום גביע לא ישנה את העובדה הזו.
העונה הזו היא כשלון מערכתי של הפועל ב"ש. מאלונה ועד אחרון השחקנים.
על הרוב אנחנו מסכימים וגם על השורה התחתונה.
הסיטואציה מורכבת, דבר הוביל לדבר ומה שקורה היום לא דומה לאיפה שהיינו עד לפני חודש או חודשיים. לכן אמנע מלהיכנס לשם.

אני חושב שמהות ההבדל בגישות שלנו נובע מההבנה אצלי שאנחנו מתעסקים בתפל. הכי קל להאשים את הש.ג. אנשים צריכים דמות להוציא עליה את הרפש והעצבים, היום זה ברדה מחר מישהו אחר. מרחב התמרון של מאמן בהפועל באר שבע הוא לא גדול. טווח ההשפעה שלו הוא מוגבל. אפשר לשחק יותר טוב, אפשר להשיג קצת יותר נקודות. אבל כל עוד הגישה מהקודקוד לא תשתנה התקרה תישאר אותה תקרה וזה מה שאני מנסה להסביר לכם. אנחנו ניפגש פה כל כמה חודשים וננהל את אותם דיונים, עם ברדה או בלעדיו, בדיוק כפי שקרה עם בכר והאחרים. מי שבכוחו לשנות חומק מתחת לרדאר של כולם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
26 מאי 2024, 00:24
על הרוב אנחנו מסכימים וגם על השורה התחתונה.
הסיטואציה מורכבת, דבר הוביל לדבר ומה שקורה היום לא דומה לאיפה שהיינו עד לפני חודש או חודשיים. לכן אמנע מלהיכנס לשם.

אני חושב שמהות ההבדל בגישות שלנו נובע מההבנה אצלי שאנחנו מתעסקים בתפל. הכי קל להאשים את הש.ג. אנשים צריכים דמות להוציא עליה את הרפש והעצבים, היום זה ברדה מחר מישהו אחר. מרחב התמרון של מאמן בהפועל באר שבע הוא לא גדול. טווח ההשפעה שלו הוא מוגבל. אפשר לשחק יותר טוב, אפשר להשיג קצת יותר נקודות. אבל כל עוד הגישה מהקודקוד לא תשתנה התקרה תישאר אותה תקרה וזה מה שאני מנסה להסביר לכם. אנחנו ניפגש פה כל כמה חודשים וננהל את אותם דיונים, עם ברדה או בלעדיו, בדיוק כפי שקרה עם בכר והאחרים. מי שבכוחו לשנות חומק מתחת לרדאר של כולם.
אתה חושב שהם לא יודעים את זה? הם יודעים, פשוט יש כאן מגמה של שנים, אחרי העזיבות של אלונה והספינים על הגב שלנו, להסיט ממנה כל ביקורת מחשש שתפגע ותלך אז מהנדסים את המציאות.
די ברור מי האדם שאם יחזור לו הרעב ואשכרה ינסה לשנות דברים במועדון יכול לשנות את המצב.
הכוח של המאמן מוגבל, בסוף הוא עושה שימוש בכלים שיש לו תחת הכסף והניהול של ההנהלה, מי שטוען שהיה אפשר לסיים מעל מקום שלישי וגביע הוא שקרן או לא מבין בכדורגל, וכל עוד הציפיות שידברו עליהם על קיץ יהיו ״מאבק על כל התארים״ לא כי זאת באמת השאיפה וההתנהלות אלא כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג של הימים שזה באמת יהיה ככה, אין לאף מאמן סיכוי להצליח כאן.
בשלב מסוים כדי להראות שזה לא קשור למיקום התחילו לדבר על איכות הכדורגל או התבוסות, כאילו אין קשר בין התוצאות לאיכות הכדורגל, כאילו זה לא ברור שקבוצה שאין לה מספיק יציבות כדי להתחרות על אליפות מבחינת תוצאות אין לה גם יציבות מבחינת איכות הכדורגל שמציגה.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שום רעב ושום גרביים.

יש החלטות לא נכונות ולא טובות. הן ניהוליות והן מקצועיות.
יש תקציב נמוך ולא מנוצל כראוי מהיריבות(תקציב נמוך מהיריבות אבל זה תמיד היה והתמודדנו).
יש בחירת שחקנים לא נכונה ולא טובה בלא מעט מקרים(מה שגורם גם לפגיעה בתקציב כתוצאה מפיצויים או השתתפות בשכר).

זה קצת כמו הסיפורים על יענקלה שחר. לא רעב, קמצן, לא רוצה תארים - עד שהגיעו בכר ואצילי ובום הכל התהפך.
שום רעב ושום גרביים. לפעמים פשוט לא הולך, גם באשמתנו אבל גם מזל צריך שכל הכוכבים יסתדרו לטובתך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
26 מאי 2024, 07:35
שום רעב ושום גרביים.

יש החלטות לא נכונות ולא טובות. הן ניהוליות והן מקצועיות.
יש תקציב נמוך ולא מנוצל כראוי מהיריבות(תקציב נמוך מהיריבות אבל זה תמיד היה והתמודדנו).
יש בחירת שחקנים לא נכונה ולא טובה בלא מעט מקרים(מה שגורם גם לפגיעה בתקציב כתוצאה מפיצויים או השתתפות בשכר).

זה קצת כמו הסיפורים על יענקלה שחר. לא רעב, קמצן, לא רוצה תארים - עד שהגיעו בכר ואצילי ובום הכל התהפך.
שום רעב ושום גרביים. לפעמים פשוט לא הולך, גם באשמתנו אבל גם מזל צריך שכל הכוכבים יסתדרו לטובתך.
די, זה רק אנחנו כאן, שחררו.
אנחנו לא אוהדי הפועל באר שבע בשנתיים האחרונות, אנחנו זוכרים איך זה נראה כשהייתה רעבה, כשהיינו במאבק אליפות והיית צריך רכש מי הגיע, לא מרמנטיני במקום זוסואה ולא אחד כמו ארתור ביום האחרון של החלון ולא מכירה של אחד כמו יחזקאל במחיר שנמכר דקה לפני סוף החלון.
אפשר להגיד את האמת שאלונה איבדה את הרעב (וכן זה בא לידי ביטוי לא רק בינואר כשאנחנו קרובים למקום הראשון ואין את הרעב להביא את החנן הממן שיתן לך את האקסטרה אלא גם בתקציב הנמוך שלנו בקיץ כנקודת פתיחה לעומת העבר והקיץ גם המכירה של 3 שחקני נבחרת בקיץ).

סמל אישי של משתמש
Melikson24

טוב לא מבין בשביל מה אני טורח בכלל. אתה פשוט עסקן.

תהנה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
26 מאי 2024, 07:58

תהנה
מדבר הכותב מטעם, שחרר אותנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Melikson24 כתב:
26 מאי 2024, 07:58

תהנה
שאלונה הייתה רעבה היא הייתה מחתימה שחקנים כמו מאור בוזגלו מתחת לאף של כולנו היום הכי הרבה זה גיא בדש....
אלונה הייתה נותנת פעם שכר לשחקנים זרים ששווים את זה, היום היא מגבילה את השכר ובהתאם הזרים שמגיעים, זרים לא רעים אבל לא מנהיגים שמובילים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ושנה הבאה היא תיהיה חייבת להכניס יד לכיס ועמוק כדי להעמיד פה קבוצה שיכולה להאבק על מקום באירופה.
נתחיל מזה שאת אירופה לא נארח בבית , ועם הסגל הנוכחי או חיזוק אפור ובינוני כמו בשנים האחרונות אני לא רואה אותנו עושים שלב בתים שיפגע בהכנסות.
השנה היינו קרובים לאבד את המקום הרביעי , שנה הבאה אם ימשיכו להגיע שחקנים סטייל השנים האחרונות אנחנו נאבק חזק שוב על מקום 3 ואולי אפילו נאבד אותו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Melikson24

ווינט:
"עוד לפני הגמר עשויה אלונה ברקת להרגיע במעט את המערכת ולהודיע על כך שהושג סיכום עם ברדה, שיאמן את הקבוצה גם בשנתיים הקרובות."

ספורט 5:
"צריך להבהיר כי לכל הצדדים רצון שברדה ימשיך. אלונה ברקת רוצה לממש את האופציה וברדה גם הוא היה רוצה להמשיך. שאלת תקציב השחקנים כרגע היא נקודה מכרעת"

זה הסיקור תקשורתי של המועדון.

שלח תגובה