אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Melikson24 »

איכשהו כל הטעויות של מכבי חיפה הסתיימו כשבכר ואצילי הגיעו.
פתאום נפל ליענקלה האסימון איך מתנהלים נכון. צירוף מקרים שכזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אי אפשר לשים את אלונה ואליניב באותה משוואה.
הוא ממלא פונקציה במועדון. היא הפועל באר שבע.

לכן טענתי ואמשיך לטעון שהכל תלוי בה, לטוב ולרע.
כשהיא תתעורר על החיים שלה דברים יראו אחרת.

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

ForeverRed כתב:
23 מאי 2024, 13:58
אי אפשר לשים את אלונה ואליניב באותה משוואה.
הוא ממלא פונקציה במועדון. היא הפועל באר שבע.

לכן טענתי ואמשיך לטעון שהכל תלוי בה, לטוב ולרע.
כשהיא תתעורר על החיים שלה דברים יראו אחרת.
יש לנו איזה סיבה להאמין שהיא תתעורר מתישהו?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
23 מאי 2024, 12:20
אבל אתה טועה ומטעה.
בסוף הניהול וההשקעה הכספית הם מה שקובעים.
שים את פפ בריינה הם לוקחים אליפות? לא.
שים את אלישע לוי או רוני לוי במכבי חיפה הם לוקחים אליפות? ראינו בעבר שכן עם כל המוגבלות שלהם.
בסוף ההשפעה של מאמן היא מוגבלת לתקציב שמקבל ולניהול שיכול להוביל למשל שמגיע באותו כסף זר X ולא זר Y כי לקח חודש עד שאישרו להחתים חלוץ זר בינואר.

אם תעלה מול מכבי וחיפה עם הגנות כמו שעלית, מה המאמן אמור לעשות? מה פפ היה עושה כשהבלם שלו מסדר ליריבה או גול או יתרון מספרי כבר אחרי חצי דקה?
כשליריבות שלך יש דין דוד ופיירו וזהבי ולך יש תורג'מן וארתור לאיזה מקומות אתה רוצה להגיע?

ברור שברדה עשה טעויות השנה, אבל מבחינת תוצאה סופית אתה במקום השלישי עם אפשרות לגביע, מה שהתקציב והניהול שלך שווה.
אם אתה רוצה יותר מזה, אז זה תלוי באלונה כמעט לחלוטין, לבוא ולהגיד שזה שניהם והאחריות שווה זה לשנות את המציאות כי בכדורגל המודרני הכסף והניהול הם שמכריעים.
כשאלישע קיבל אצלנו תקציב יחסית נמוך הוא ניצל מירידה מחזור אחרון, כשקיבל תקציב גבוה יותר ושחקנים כמו ברדה, בוזגלו ופלט הצטרפו, עברת תוך עונה אחת להיות קבוצת צמרת שמנסה לקחת את האליפות ממכבי.

ברדה יכול להיות ההבדל בין מקום שלישי למקום שני ולהיות באזור של חיפה/מכבי כשהם זוכות באליפות, ההבדל בין מקום שלישי ואולי גביע בעונה כמו שלנו לפלייאוף תחתון והתרסקות שזה מה שהיה קורה אם היה לנו איזה יוסי אבוקסיס או רוני לוי בתחילת העונה עם כל מה שעבר עלינו והמשבר שהיה, הוא לא יכול מעבר לזה והאוהדים שלנו רוצים מעבר לזה כי אלה הציפיות שההנהלה משדרת.
כדי לעשות מעבר לזה, זה כבר תלוי כמעט לגמרי באלונה, בתקציב שתעמיד ולא פחות חשוב בניהול שלה.
אז דגו בחיפה שווה אליפות בגלל תקציב ורוני לוי בסיטי גם לוקח

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מעדיף אלונה רדומה מאברמוב או טביב עירני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedDedic כתב:
23 מאי 2024, 14:25
יש לנו איזה סיבה להאמין שהיא תתעורר מתישהו?
לא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
23 מאי 2024, 14:27
אז דגו בחיפה שווה אליפות בגלל תקציב ורוני לוי בסיטי גם לוקח
כדי לייצר שליטה וטראבל וארבע אליפויות רצופות צריך פפ.
כדי לזכות באליפות עם סיטי בעונה כזאת או אחרת מספיק גם פלגריני ומנציני שלקחו אליפות לפני פפ.
דגו כל הקרירה היה מאמן בינוני, פה הצלחה עם כפר סבא, שם כישלון עם קריית שמונה ועוד קבוצות, די ברור שברגע שמקבל כלים כמו חיפה התוצאות יהיו אחרות.
בסוף בכדורגל המודרני כסף וניהול טוב מביאים הצלחות, מאמן יכול למקסם אותך או לחילופין לא למקסמם אותך, אבל סיטי נאבקת על האליפות גם עם רוני לוי והפועל פתח תקווה נאבקת נגד הירידה גם עם פפ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
23 מאי 2024, 11:47
דור, במחזור השמיני היית במקום ה-10 בטבלה עם 8 נקודות, 2 נקודות מהקו האדום.
במחזור ה-11 היית במקום ה-7 עם 12 נקודות בטבלה, 3 נקודות מהקו האדום, 16 נקודות ממכבי במקום הראשון!
היו אז דיבורים על מאבק בפלייאוף תחתון, שבכלל לא נגיע לפלייאוף העליון, זה כישלון.
אחרי שנתיים של סגנות כשבאחת העונות גם לקחנו תואר, והרגשנו חלק ממירוץ האליפות באותם שנתיים ושחסרים שינויים קטנים כדי לעשות את הצעד קדימה, ברור שיש תחושת אכזבה.
אבל יש פער אדיר בין אכזבה לכישלון.
אם לא נזכה בגביע זה כישלון בעיני, מבין את ההבדל?

אני נראה לך אחד של ויתור עצמי?
אם הייתי משלים עם המצב הייתי כמו הרבה כותבים כאן מחפש להגן על אלונה וההתנהלות בכל מחיר, מחפש לתרץ למה הגיוני שגלזר נמכר בסכום שנמכר למרות שהיה לו חוזה ארוך טווח, למה הגיוני למכור את יחזקאל שהיה אחד הכלים החשובים שלך בהתקפה רגע לפני סוף החלון ולא להביא מחליף ולא עבור איזה סכום יוצא דופן, למה זה הגיוני שברדה מדבר חודש שלם על חלוץ בסגנון מסוים ואז בסוף מביאים לו ביום האחרון של החלון חלוץ בסגנון אחר רק כי זה מה שהיה באותה נקודת זמן של סוף החלון.
הסיבה שאני מעביר ביקורת בונה על אלונה היא כי אני לא משלים עם המצב.
עם זאת, זאת המציאות וזה המצב.
כל הקיץ פיללתי לשחקן התקפה זר עם מספרים וניהלתי כאן אין ספור ויכוחים כשהחליטו בגלל נושא השכר להביא את פטרסון נטול המספרים בקיץ.
אבל אחרי שהמועדון החליט מה שהחליט והגיע פטרסון, וגם נמכרו 3 שחקני נבחרת וביניהם שני שחקני הרכב סופר משמעותיים שלנו, מה אתה רוצה שאני אכתוב? שבגלל שהמועדון טוען שאנחנו "רצים על כל התארים" אז אני מאמין בזה? שאני יהיה עם ציפיות שאני יודע שהם לא מציאותיות רק בגלל שהמועדון רוצה לשמור על המיתוג ולמכור מנויים (אגלה לך סוד, יש לי מנוי מאז שנת 1996 ואני אמשיך להחזיק מנוי לא משנה מה יהיו הציפיות וההכרזות של המועדון)?

רוב הקהל פוחד מאוד לעשות משהו שבטעות ירגיז את אלונה ויגרום לה ללכת, זאת האמת. תראה כאן אצלנו מה קורה ברגע שאתה מעביר ביקורת על אלונה, אתה ישר כפוי טובה, לך תביא אתה את הכסף מהבית, אתה כותב את זה כדי להגן על ברדה, ועוד תקיפות אישיות על הכותב כדי לסתום פיות. גם באיצטדיון זה אותו הדבר, הפחד קיים, אבל עדין יש בעיה כי הציפיות מהקיץ לא התממשו וצריך אשם, אז כמו שבכר קיבל בעבר קללות ושריקות בוז, לצערי אם משהו לא ישתנה זה יקרה גם לאליניב (מול חיפה באתי עם החולצה של ברדה ובחנייה כבר מישהו זרק לי שאני צריך להתבייש שאני בא עם החולצה שלו כי הוא הרס אותנו, אמיתי לגמרי, כמובן שעניתי לו אבל בסוף צריך להאשים מישהו כשיש פער בין הציפיות למציאות).
משה שוב אתה כותב לי דברים לא רלוונטיים. המועדון הצהיר כל התארים בתחילת החלון שעבר, המועדון על כל עובדיו ומנהליו לא עמד בזה. זה לא יעזור לי שתגיד לי איזה יופי ברדה הרים את הקבוצה מהבור שבין היתר הוא הכניס אותה אליו למקום 3 שזה האובייס והמינימום שאפשר לבקש.
אלונה אשמה וגם ברדה אשם באותה מידה. מאמן צריך גם להוציא כדורגל יותר טוב מ60 מיליון שקל וגם לדעת לדפוק על השולחן ולדרוש כשההנהלה שולחת אותו לקרב חסר סיכוי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
23 מאי 2024, 14:29
מעדיף אלונה רדומה מאברמוב או טביב עירני.
זאת בדיוק הסיבה שהיא תמשיך לישון

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

קשה לי לראות איך הוא מצליח לתקן עד חמישי את הביזיון העצום שהוא עולל פה בשבועיים האחרונים, אם זה לא הוא אני לא רוצה לדמיין איזה איחולים היו כאן....

אוהב אותו מאוד אבל קשה לי מאוד להכיל את העונה הזו שהייתה גרועה גם ככה והסתיימה בצורה הכי צורמת שיש, אסור להפועל ב״ש להיראות ככה גם אם יש לה גמר אירופי על הכף. מרגיש שהמועדון הזה חזר שנים אחורה מבחינת אופי ותדמית (שלא לדבר על הצד המקצועי).

אולי דווקא לטובתו של אליה כדאי לחשוב על חזרה לעמדת המנהל המקצועי.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

יש לשחקנים חלק גדול בתקופה האחרונה.
אולי זה לטובה ככה נדע מי שווה סגל לעונה הבאה ומי צריך לקבל בעיטה.

גם ברדה צריך להתעורר ומהר.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

וגם אם יתקן ונזכה בגביע מול קבוצה עם רבע תקציב (ככה עושים את זה?), אז מה? הוא מכניס את עצמו לבורות שאי אפשר לצאת מהם.
איזה מאמן נורמלי חושב על לשים את מרציאנו בגמר גביע? איך הוא נותן כזה קרדיט לשחקנים כמו סטויאנוב, בדש ושמיר לאורך העונה? למה הוא רוצה לשחק על הנעת כדור מלמטה ומתחיל את העונה עם מרציאנו ואבו עביד? ואני יכול להמשיך עוד ועוד ועוד.

את התבוסות האלו היינו יכולים לקבל גם ביכולת של אמצע העונה וזה לא היה מפתיע. זה מה שאנחנו שווים.
עבודת אימון נוראית. רק בבועה של הפורום הזה מדברים עוד על שדרוג שכר ושדרוג תקציב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Melikson24 כתב:
25 מאי 2024, 19:30
יש לשחקנים חלק גדול בתקופה האחרונה.
אולי זה לטובה ככה נדע מי שווה סגל לעונה הבאה ומי צריך לקבל בעיטה.

גם ברדה צריך להתעורר ומהר.
למאמן יש חלק עצום במה שהיה פה ואל תסםרו סיפורים
שלישי זה לא כשלון כי זה המקום שלנו אבל הפחייאוף הזה היה כשלון עצום בלשחק כדורגל
ברדה איכזב אותי ברמות וזה נראה רע מאוד

הסגל הזה שווה מקום שלישי וגן בעונה הבאה הוא יהיה שווה מקום שלישי אז? למה להחליף כל כך הרבה כל הזמן

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הפועלעולה כתב:
25 מאי 2024, 19:31
וגם אם יתקן ונזכה בגביע מול קבוצה עם רבע תקציב (ככה עושים את זה?), אז מה? הוא מכניס את עצמו לבורות שאי אפשר לצאת מהם.
איזה מאמן נורמלי חושב על לשים את מרציאנו בגמר גביע? איך הוא נותן כזה קרדיט לשחקנים כמו סטויאנוב, בדש ושמיר לאורך העונה? למה הוא רוצה לשחק על הנעת כדור מלמטה ומתחיל את העונה עם מרציאנו ואבו עביד? ואני יכול להמשיך עוד ועוד ועוד.

את התבוסות האלו היינו יכולים לקבל גם ביכולת של אמצע העונה וזה לא היה מפתיע. זה מה שאנחנו שווים.
עבודת אימון נוראית. רק בבועה של הפורום הזה מדברים עוד על שדרוג שכר ושדרוג תקציב.
מדויק.

אף בן אדם עם יושרה מינימלית לא יסמן עונה בה סיימנו 2 נק' מעל הפועל חיפה של רוני לוי כאיזה משהו סביר.
גם אם יהיה גביע במסלול על טהרת הלאומית והפליאוף התחתון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ברור, ברדה אשם שבסוף העונה אנחנו עם דדיה, מקסימו, באריירו, שלום ומדמון בהגנה/קישור אחורי.
מדהים שאין טוטאל פוטבול עם סגל כזה.
טוב נו ברדה רוצה את בית יעקב בקיץ, לא חלילה בגלל תקציב וחוסר ברעב של אלונה אלא כי הוא מעדיף אותו על כל האופציות הקיימות.
תמשיכו להתעלם מהסיבה האמיתית שהסגל שלנו נראה כמו שהוא נראה בטח לאור הציפיות בקיץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה