רותם חטואל חתם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: רותם חטואל חתם

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מותר לשחקן לכעוס שלא הלך לו. הוא לא כעס על ברדה ולא התנהג בצורה קיצונית לטעמי.

גם ברדה היה מגיב בצורה הזו לא מעט כשחקן. ככה זה אצל סקוררים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוהב את הרעב שלו, גם במגרש תמיד מבקש את הכדור ותמיד רוצה אותו.
כשזה זהבי הוא ווינר כשזה חטואל הוא בעייתי.
לא צריך להתרגש מכל שטות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
02 ינואר 2024, 22:11
כמה משחקים הוא פותח בהרכב ברציפות?
נראה לי הוא שבר שיא

היום הוא התקשה להגיע למצבים
מקווה שברדה ימשיך לתת לו לפתוח, למרות שהתנהג כמו דביל כשיצא בחילוף.
הרבה ״ביקרו״ אותו על הזעם שהביע כשיצא.
לא רואה בהתנהגות שלו שום דבר רע, כעס על עצמו שלא היה מספיק טוב ושלא המשיך את רצף הכיבושים, האמת מעדיף לראות שחקן שיוצא ככה כשהוא מאוכזב מעצמו מאשר שחקן שלא מזיז לו איך הוא נראה על הדשא.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

yarinbenizri94 כתב:
30 דצמבר 2023, 22:57
הוא לא חלוץ ועדיין הבן אדם פשוט מוציא מים מהסלע גולר שיודע איפה להיות ולא מתייאש עד שהוא נותן, נהדר!
רותם אם תלמד גם לשחרר את הדאבל פס מדי פעם גם תסיים משחקים עם בישולים בכמויות .
רותם תמסוררררררר, לנסות להשחיל ברחבה במקום לשחרר פס לשחקן חבר ברחבה?? אם אני משחק איתך בסִינְתֵּטִי בשבת ואתה לא מוסר לי ככה אנחנו בריב. חזרתי צרוד ממך הביתה בחייאת נסיך שחרר לפעמים לאחרים לא בכח.
בחוזה חדש לשים לו בונוס על בישולים בבקשה דחוף תמריץ.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

היה שכונה, לא תכליתי וכשהוא לא מביא מספרים הוא גם יקבל ביקורת. חולה עליו, אבל עם הופעה כזו הדרך לספסל מאוד נוחה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

yarinbenizri94 כתב:
02 ינואר 2024, 23:16
רותם תמסוררררררר, לנסות להשחיל ברחבה במקום לשחרר פס לשחקן חבר ברחבה?? אם אני משחק איתך בסִינְתֵּטִי בשבת ואתה לא מוסר לי ככה אנחנו בריב. חזרתי צרוד ממך הביתה בחייאת נסיך שחרר לפעמים לאחרים לא בכח.
בחוזה חדש לשים לו בונוס על בישולים בבקשה דחוף תמריץ.

אוהב אותו מאוד, פתח טוב עם 4 שערים בחמישה משחקים אבל כבר שני משחקים שהוא לא בכיוון ובכל זאת ברדה נותן לו גם אחרי שהוא ירד זועם גם כשהוא הוציא אותו בדקה 82.

כמו תמיד הוא מת להבקיע ולא רואה בעיניים ברחבה אבל הבעיה שזה בא על חשבון פעולות יותר פשוטות שלרוב יהיו יותר יעילות, למשל: דקה 52' נגד בני ריינה התקפה של 2 על אחד יוני במשחק מצויין לבד הוא מחליט ללכת לבד לעשות דריבל ולבעוט מעל השער כשבפס קל הוא מסדר ליוני מול השער שרוב הסיכויים היה נגמר בבישול.

רותם חייב לעשות את התבגרות הזאת זה הקפיצת מדרגה הבאה שלו, מצד אחד לא להוריד את האש והרצון לכבוש אבל להבין שבישול זה כמו גול ואין הבדל בלוח התוצאות. ביום שיבין את זה יוכל לסיים עונה עם מעל 30 (שער/בישול).

רותם סתכל על ספר, גם במשחק פושר שלו יצא עם בישול כי נתן פס פשוט לגורדנה, לא הכל צריך לעשות לבד וקשה, כדורגל זה משחק קבוצתי ומגיע לך להנות מהפירות של החברים למגרש!
נערך לאחרונה על ידי yarinbenizri94 ב 07 ינואר 2024, 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yarinbenizri94 כתב:
07 ינואר 2024, 09:52
אוהב אותו מאוד, פתח טוב עם 4 שערים בחמישה משחקים אבל כבר שני משחקים שהוא לא בכיוון ובכל זאת ברדה נותן לו גם אחרי שהוא ירד זועם גם כשהוא הוציא אותו בדקה 82.

כמו תמיד הוא מת להבקיע ולא רואה בעיניים ברחבה אבל הבעיה שזה בא על חשבון פעולות יותר פשוטות שלרוב יהיו יותר יעילות, למשל: דקה 52' נגד בני ריינה התקפה של 2 על אחד יוני במשחק מצויין לבד הוא מחליט ללכת לבד לעשות דריבל ולבעוט מעל השער כשבפס קל הוא מסדר ליוני מול השער שרוב הסיכויים היה נגמר בבישול.

רותם חייב לעשות את התבגרות הזאת זה הקפיצת מדרגה הבאה שלו, מצד אחד לא להוריד את האש והרצון לכבוש אבל להבין שבישול זה כמו גול ואין הבדל בלוח התוצאות. ביום שיבין את זה יוכל לסיים עונה עם מעל 30 (שער/בישול).

רותם סתכל על ספר, גם במשחק פושר שלו יצא עם בישול כי נתן פס פשוט לגורדנה, לא הכל צריך לעשות לבד וקשה, כדורגל זה משחק קבוצתי ומגיע לך להנות מהפירות של החברים למגרש!
בסוף חטואל הוא לא זהבי. הוא לא יכבוש כל מחזור, וגם לא כל שני מחזורים. הוא יתן את המספרים שלו אבל זה לא יגיע לרמות של זהבי ולא צריך לצפות ממנו לזה.
השאלה היא מה התחליף. כרגע יש רק את אלון תורג'מן, שבעצמו אחרי הפציעה חזר חלוד, ושהוא לא מסוגל לתת 90 דקות והוא גם מאוד פציע.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2024, 10:26
בסוף חטואל הוא לא זהבי. הוא לא יכבוש כל מחזור, וגם לא כל שני מחזורים. הוא יתן את המספרים שלו אבל זה לא יגיע לרמות של זהבי ולא צריך לצפות ממנו לזה.
השאלה היא מה התחליף. כרגע יש רק את אלון תורג'מן, שבעצמו אחרי הפציעה חזר חלוד, ושהוא לא מסוגל לתת 90 דקות והוא גם מאוד פציע.
מה הקשר?
לא מצפים ממנו להיות זהבי אבל ראבאק הבקעת 4 שערים וזה יפה ועכשיו פחות הולך אז תלמד לבשל ולפרגן ואז יפתח לך שוב , יש רעב שהוא טוב ומוביל אותך למצויינות ויש רעב שמתסכל אותך והורס.
שילמד להתמודד עם זה אחרת חבל על הזמן

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

היה לו קשה ב 2 משחקים האחרונים מול הבלמים הקינג-קונגים של חדרה וריינה.

אולי מול הפועל ת"א זה יראה טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
הוא יכול לכבוש ולבשל כמעט כל מחזור, העניין הוא להיות יותר יעיל ויותר פתוח למסירות

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

Sir Alex Ferguson כתב:
חבר נראה לי לא הבנת אותי, אני לא רוצה שיהיה זהבי, שיהיה רותם זה מספיק טוב בשבילי ואל תשים לי עליו גג עד איזה רמה הוא יכול להגיע ומה הוא מסוגל לתת.

לא דיברתי מילה על להוציא אותו מהרכב, יותר מזה במשחק האחרון חשבתי ששמיר וסטויאנוב צריכים לצאת אחרי 2 משחקים חלשים והנה הגיע המשחק האחרון אחד עם צמד והשני היה המצטיין אז למדתי לקח, יש חשיבות להמשכיות ולביטחון שהם צוברים בהרכב שרץ ביחד וזה תקף גם לרותם.

מה שרציתי לומר שבסה"כ כשיש אפשרות טובה יותר לפס של בישול שיתן אותו, גם ירשם לו בסטטיסטיקה וגם לחבר שלו בקבוצה גם אנחנו האוהדים נזכה בשער שמקרב לניצחון וזה עדיף מאשר החמצה שלא נזכור.
ממש win-win כל מה שהוא צריך זה קצת דחיית סיפוקים וכשהוא רוצה להבקיע ולבעוט וללכת לבד להחליף בלרצות שיהיה שער ולתת את הבישול זה הכל זה לרוב גם הרבה יותר קל ויהפוך אותו ליותר מסוכן והגנות ינסו לסגור כיווני מסירה וזה עוד יקל עליו להבקיע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yarinbenizri94 כתב:
07 ינואר 2024, 12:46
חבר נראה לי לא הבנת אותי, אני לא רוצה שיהיה זהבי, שיהיה רותם זה מספיק טוב בשבילי ואל תשים לי עליו גג עד איזה רמה הוא יכול להגיע ומה הוא מסוגל לתת.

לא דיברתי מילה על להוציא אותו מהרכב, יותר מזה במשחק האחרון חשבתי ששמיר וסטויאנוב צריכים לצאת אחרי 2 משחקים חלשים והנה הגיע המשחק האחרון אחד עם צמד והשני היה המצטיין אז למדתי לקח, יש חשיבות להמשכיות ולביטחון שהם צוברים בהרכב שרץ ביחד וזה תקף גם לרותם.

מה שרציתי לומר שבסה"כ כשיש אפשרות טובה יותר לפס של בישול שיתן אותו, גם ירשם לו בסטטיסטיקה וגם לחבר שלו בקבוצה גם אנחנו האוהדים נזכה בשער שמקרב לניצחון וזה עדיף מאשר החמצה שלא נזכור.
ממש win-win כל מה שהוא צריך זה קצת דחיית סיפוקים וכשהוא רוצה להבקיע ולבעוט וללכת לבד להחליף בלרצות שיהיה שער ולתת את הבישול זה הכל זה לרוב גם הרבה יותר קל ויהפוך אותו ליותר מסוכן והגנות ינסו לסגור כיווני מסירה וזה עוד יקל עליו להבקיע.
האופי שלו לא ישתנה.
עד שהוא בעצמו לא כובש הוא לא ימסור אלא אם לא תהיה לו ברירה.
גם באשדוד, פתיחת הרגליים שלו בגול הגיעה רק אחרי שכבש, לפני שכבש היתה לו מסירה שהיה חייב למסור ולא חשב על זה בכלל.
זאת החבילה של חטואל, אני לוקח אותה כמובן בשתי ידיים, אבל הוא בטירוף לכבוש וכל משחק שהוא לא כובש הוא גם יוצא עצבני.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2024, 12:52
האופי שלו לא ישתנה.
עד שהוא בעצמו לא כובש הוא לא ימסור אלא אם לא תהיה לו ברירה.
גם באשדוד, פתיחת הרגליים שלו בגול הגיעה רק אחרי שכבש, לפני שכבש היתה לו מסירה שהיה חייב למסור ולא חשב על זה בכלל.
זאת החבילה של חטואל, אני לוקח אותה כמובן בשתי ידיים, אבל הוא בטירוף לכבוש וכל משחק שהוא לא כובש הוא גם יוצא עצבני.
מסכים איתך אני גם לוקח וזה מי שהוא עכשו, אני פשוט מאמין בו ומדמיין לאיזה שחקן הוא יכול להגיע אם מדי פעם ישחרר פס זה הכל.

אני באמת חושב שאם הוא לומד לעשות את זה הוא מסיים עונה 30 שערים בישולים ויוצא לאירופה לחוזה מפחיד.

מחקרים מדעיים הוכיחו שהמוח האנושי והאופי של אנשים יכול להשתנות לאורך כל החיים גם הוא מסוגל.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

yarinbenizri94 כתב:
07 ינואר 2024, 12:46
הבנת בדיוק את מה שקרה כאן .
כשמשווים מישהו לזהבי ( ומה לעשות שזהבי זה מכונת שערים ) - מקטינים אותו .
יש לנו יהלום וכוכב כדורגל בידיים שכמו שאמרת במדויק צריך עוד קצת fine tuning ועדיין יש מי שמחפש אותו על כל דבר .
מאז שחזר הקבוצה כובשת כאן בצרורות וחוץ מלכבוש ולבשל הוא עושה המון תנועה שמפנה שטח לאחרים .
אבל עזוב ... קוראים לו רותם חתואל וקל לרדת עליו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

בשורה התחתונה - מאז שחזר לעניינים הקבוצה לא מפסיקה להפציץ.

לא מוסר כן מוסר, כן מתאמץ לא מתאמץ, כן מתעצבן לא מתעצבן - מה אכפת לי. בשורה התחתונה כשהוא חלק מהמערכת, המערכת עובדת הכי טוב וזה הדבר היחיד שחשוב לי.

שלח תגובה