שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dor69 כתב:
17 ספטמבר 2023, 12:49
אם ככה אז היו מודעים למצב הרבה קודם ולא הכינו אלטרנטיבה? יפה.
מה הקשר לאלטרנטיבה ?
למה אתה יודע מתי תגיע הצעה על מישהו ?
ויש אלטרנטיבה - אולי לא מושלמת אבל יש .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

CrazyRed7 כתב:
17 ספטמבר 2023, 12:55
:דופק את הראש בקיר:
עזוב כפרה עזוב, כשיש אגנדה המציאות לא חשובה.
אתה תגיד שהיה משא ומת יגידו לך למה חא הכינו אלטרנטיבות
תגיד שהשחקן הגיע לפיק ומפה זה רק למטה יגידו לך אבל למה עכשיו.

זה לא באמת משנה מה נגיד או יעשה המועדון, האג'נדה לא תשתנה.
גם כשהחתימו את זוסוואה וגם כשהחתימו בזמנו את הובאן ואת וואקמה אותו סוג אנשים קפצו ומצאו על מה לקטר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
17 ספטמבר 2023, 13:09
עזוב כפרה עזוב, כשיש אגנדה המציאות לא חשובה.
אתה תגיד שהיה משא ומת יגידו לך למה חא הכינו אלטרנטיבות
תגיד שהשחקן הגיע לפיק ומפה זה רק למטה יגידו לך אבל למה עכשיו.

זה לא באמת משנה מה נגיד או יעשה המועדון, האג'נדה לא תשתנה.
גם כשהחתימו את זוסוואה וגם כשהחתימו בזמנו את הובאן ואת וואקמה אותו סוג אנשים קפצו ומצאו על מה לקטר
חחח שומע גבר?
את הדה לגיטימציה הרגילה לא עליי, אם אתה לא עוקב אחריי מספיק זאת בעיה שלך אבל לא אתן לך לגנוב דעת ולייחס לי משפטים שאחרים אמרו.
זה מצחיק אגב, כי לייחס לי קללות וחוסר כבוד של אחרים אתם יודעים אבל טיעון ענייני אחד שמצדיק את הכניסה שלכם לויכוח על הטענות הענייניות שאני מעלה לא ראיתי.
עכשיו אם בא לך לחזור לדיון כמו אדם בוגר אתה מוזמן באהבה, אם תרצה להמשיך לזרוק קקה אחד על השני אז צר לי לאכזב אותך אני בחוץ.
שנה טובה והמון הצלחה לך ולבני ביתך

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה ענייני בשטויות שאתה כותב על דברים שאין לך אפילו פיסת מידע לגביהם?

להסתובב בעולם ולחשוב שאתה הכי חכם והכי יודע לא בהכרח עושה אותך כזה.
אתה יותר מדי נחרץ בעניינים מסוימים. במיוחד ניהוליים/עסקיים. אלא אם אתה איזה גאון ניהולי ועסקי, מנכ"ל גוגל או משהו בסגנון, של נעליך מעל רגליך לפני שאתה מתבטא בצורה שבה אתה מתבטא.

ולא, אני לא מכניס אותך לרשימת סוכני כאוס כגון פוראבר ורן.
סה"כ לא מסכים עם הנחרצות שלך לגבי כל דבר. זה לא פשוט וקל כמו שאתה חושב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
17 ספטמבר 2023, 13:55

אתה יותר מדי נחרץ בעניינים מסוימים. במיוחד ניהוליים/עסקיים. אלא אם אתה איזה גאון ניהולי ועסקי, מנכ"ל גוגל או משהו בסגנון, של נעליך מעל רגליך לפני שאתה מתבטא בצורה שבה אתה מתבטא.

בכל תחום אתה נבחן בתוצאות, במיוחד בכדורגל.
אם הגעת למצב שהלך שחקן מפתח ארבעה ימים לקראת סיום חלון כשלא קיימת אפילו אלטרנטיבה חצי ראויה אחת - נכשלת פעמיים. פעם אחת כשאיפשרת מצב שיהיו עליך מנופי לחץ במשא ומתן ופעם שנייה כשקרה הדבר ואתה פשוט לא יכול למלא את החור שיווצר.

אני לא מקבל את המילה מזל, זה טיעון שהוא בריחה מאחריות.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dor69 כתב:
17 ספטמבר 2023, 14:07
בכל תחום אתה נבחן בתוצאות, במיוחד בכדורגל.
אם הגעת למצב שהלך שחקן מפתח ארבעה ימים לקראת סיום חלון כשלא קיימת אפילו אלטרנטיבה חצי ראויה אחת - נכשלת פעמיים. פעם אחת כשאיפשרת מצב שיהיו עליך מנופי לחץ במשא ומתן ופעם שנייה כשקרה הדבר ואתה פשוט לא יכול למלא את החור שיווצר.

אני לא מקבל את המילה מזל, זה טיעון שהוא בריחה מאחריות.
זורם איתך ומאתגר אותך :
נגיד ושגיב לא היה בשנת חוזה והיה בא היום מועדון מהאמירויות ששם עליו 4 מיליון יורו העברה + נותן לו 700,000 יורו שכר לעונה . היית משחרר ?
לא תמיד הטיימינג לטובתך גם אם אתה הכי מסודר ומוכן בעולם .
את זה שמיגל ויטור פותח פה את עונתו ה-8 אף אחד לא מעריך !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
17 ספטמבר 2023, 14:14
זורם איתך ומאתגר אותך :
נגיד ושגיב לא היה בשנת חוזה והיה בא היום מועדון מהאמירויות ששם עליו 4 מיליון יורו העברה + נותן לו 700,000 יורו שכר לעונה . היית משחרר ?
מכבי חיפה ויתרה על הצעות מפתות על פיירו ועל חלאיילי, שני שחקני רוטציה, ומכבי תל אביב עושה שרירים על איילון אלמוג כי שתי הקבוצות מבינות שלהביא שחקנים רגע לפניי סיום חלון ההעברות זה תסבוכת
מילא יחזקאל היה נמכר בקיץ אבל בתחילת העונה שגם ככה הקבוצה זקוקה לחיזוק בעמדות אחרות למכור שחקן הרכב?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

נניח שיחזקאל שמע על ההצעה מטורקיה, נכנס למשרד של אלונה או פרימור, דפק על השולחן ואמר אני רוצה ללכת!
הוסיף איום, אם לא תשחררו אותי אני עושה לכם שביתה איטלקית ושתזדיין הקבוצה, בסוף העונה אני שחקן חופשי.

מה הייתם עושים?
קדימה, פתרונות של מנהלים גדולים כמו שאתם מדברים ולא קשקושים של אם ואולי..
מוכרים או משאירים בכוח?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
17 ספטמבר 2023, 14:14
זורם איתך ומאתגר אותך :
נתחיל מזה שאתה צריך להיות מוכן לכל סיטואציה תמיד. אתה צריך שיהיו לך מועמדים בקנה שתוכל לשלוף מיד מהשרוול, אסור שיתפסו אותך ככה עם המכנסיים למטה.
לעניין הדוגמא- 4 מיליון יורו זה סכום שמאפשר לך להביא מגן זר בנוסף ל10 זר ולשחרור הכרוך בזה של קלימלה ופאון. לא מזלזל בסכום שקיבלנו (שאם מנתקים אותו מהקונטקסט זה בהחלט סכום יפה) אבל בהקשר של מהלך דרסטי כזה אני יכול לעשות חמוצים עם מיליון יורו. כנ״ל גלזר, אם היית לוקח לפחות 3 כמו שהיית אמור אף אחד לא היה מתעסק עכשיו בלצמצם פערים, היית בא לסיטואציה הרבה יותר נקי ולא בלחץ.
אתם חייבים גם להבין שאי אפשר לנתק את זה המהלך מהסיטואציה. חיפה שהזכרתם עשתה שחרורים דומים השנה ורק בגלל זה נדחפה לתת 600 אלף יורו לעונה לדיא סבע למרות שהקישור ההתקפי שלהם עדיין לא בדיוק במצב קטטוני מבחינת ספקי מספרים. הם עשו את זה אך ורק כי ידעו שזה יהיה אחד יותר מדי למרות שכאמור היו להם אופציות בעמדות האלה וגם היה להם מספיק זמן למצוא מחליף.

אצלנו אנחנו מדברים כרגע על עמדה בעייתית, אולי הכי, בשוק הישראלים. השארנו את עצמנו במצב שאין בכלל מחליפים ישראליים ראויים וכדי להביא זר נצטרך לשחרר שניים (כי צריך גם 10), כל זה כשנשארו ארבעה ימים ברוטו להביא מחליף ואין לנו מגן טבעי אחד בסגל (ותרשו לי להתעלם מפליטר כרגע). הכי מצחיק שמניסיון העבר שלנו עם ג׳קי זסנו (המועמד המוביל על פי רוב) כנראה יעלה יותר ממה שקיבלנו על יחזקאל ואז באמת הסכום הזה מתיימר כי ייצא שתביא פחות טוב ביותר כסף.

ואומר שוב פעם כדי לסגור פינה בעניין הרצה ללכת, סליחה אבל לא מעניין שהשחקן רצה ללכת. במועדונים מתוקנים כל עוד לשחקן יש חוזה הוא אמור לרצות את המועדון כדי שישחרר אותו ולא המועדון אותו כמו שקורה אצלנו. זוכרים שנה שעברה כשחיפשנו שחקני התקפה וכמה מהשחקנים הביעו רצון להגיע? המועדונים שלהם הציבו דרישה וכשלא התמלאה לא שינה לו כמה הם רצו. אם שחקן מתמרמר שיילך לסדנה לטיפול בכעסים, זה לא חוג של כיוונים פה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
17 ספטמבר 2023, 14:28
נניח שיחזקאל שמע על ההצעה מטורקיה, נכנס למשרד של אלונה או פרימור, דפק על השולחן ואמר אני רוצה ללכת!
הוסיף איום, אם לא תשחררו אותי אני עושה לכם שביתה איטלקית ושתזדיין הקבוצה, בסוף העונה אני שחקן חופשי.

מה הייתם עושים?
מוכרים או משאירים בכוח?
לא הולך על הפרנציפ. ברגע שאתה מתקפל מול אחד כולם יעשו לך את זה ואז אין לך מועדון כדורגל, יש לך חוג עם פריבילגיות

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

nitsande כתב:

מה הייתם עושים?
מוכרים או משאירים בכוח?
ברור שמוכרים אבל אתה לא מבין את העניין,כל הביקורת היא על זה שהמועדון גרר את עצמו לסיטואציה הזאת.
אם בשנה הבאה שחקן בשנת חוזה יש לך 2 אופציות-למכור בתחילת הקיץ כדי שיהיה לך זמן למצוא מחליף ולהתארגן בהתאם וכמובן להודיע לשחקן לפני,או שאתה יושב איתו על חוזה חדש מספיק זמן לפני תום החוזה.
במקרה של יחזקאל שבמהלך העונה שעברה נהיה שחקן משמעותי היו צריכים לנסות לשבת איתו על חוזה חדש,במידה והוא לא מעוניין למכור בתחילת הקיץ,להביא מחליף,נגמר הסיפור.
אותו דבר לגבי ספורי ועכשיו עם אבו עביד ואלחמיד שאני לא יודע מה מצבם בקבוצה אבל אם הם לא מאריכים חוזה הם יעזבו בחינם ולדעתי הם חשובים מאוד לקבוצה עם כל מה שיגידו.
בקיצור או שאתה מוכר מספיק זמן מראש,או שאתה מאריך חוזה מספיק זמן מראש.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nitsande כתב:

מה הייתם עושים?
מוכרים או משאירים בכוח?
שמעת פעם על דבר כזה שנקרא חוזה?
אם הוא רוצה לעשות שביתה איטלקית הוא דופק לעצמו את העונה ובכלל אם כל שחקן ידפוק על השולחן כפי שאתה מתאר זה לא ייגמר ונשאר עם מעט מאוד שחקנים....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בחיפה הלכו לביא, אבו פאני ואצילי.
איזה מחליף בדיוק בא?
היה להם מזל שהיה נבחרת נוער בקיץ אז מצאו את חלאיילי. זר אחד שואו שהוא לא בדיוק בפרופיל סופר גבוהה, מה עוד?
וזה בקבוצה עם פי 2 כסף שהייתה מוכנה לשבור שיא מועדון בהעברה, ועם כוח משיכה גדול בהרבה משלנו.
הביאו את נאור כמחליף ללביא, וגילו כצפוי שהוא לא מתקרב לרמה הדרושה. מאז חיפה משחקת בלי קישור.

להגיד שצריך להיות עם מחליף מוכן לכל סיטואציה זה נכון, אבל בשוק הישראלי זה סיסמא ולא יותר. פשוט אין תחליפים.
אנחנו תקועים בשוק ישראלי בו האופציות היחידות זה שחקנים כמו שבירו, אלמוג, זסנו, שחקנים משלימים עם תקרה נמוכה.

השדרוג צריך לבוא בזרים, בלהמר על הישראלים הנכונים שיהיו המשלימים לאותו בסיס איכותי שיצרו הזרים.
עד שלא נלמד לעבוד עם זרים ולהביא לפחות 3-4 מוצלחים אנחנו נהיה בבעיה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dor69 כתב:
17 ספטמבר 2023, 15:06
לא הולך על הפרנציפ. ברגע שאתה מתקפל מול אחד כולם יעשו לך את זה ואז אין לך מועדון כדורגל, יש לך חוג עם פריבילגיות
אז הפסדת גם אותו וגם את הכסף.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:
17 ספטמבר 2023, 13:55

מחכה למנהל שיטפל בך ובפה המלוכלך שלך.
גועל נפש.

שלח תגובה