הפועל באר שבע - מכבי חיפה, שני, 1.5.23 טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע - מכבי חיפה, שני, 1.5.23 טרנר

שליחה על ידי שמעון א »

בלי קשר למי התחיל את המהומה(הם התחילו 🙂)

אנחנו צריך לעשות אצלנו בדק בית, ולבדוק מה לא בסדר אצלנו, ולנסות לתקן

היה לנו בלאגן העונה בבלומפילד מול מכבי
היה לנו בלאגן כמה פעמים עם מכבי נתניה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
02 מאי 2023, 21:39
אצילי ניגש ללופז כי הוא חגג לו בהתרסה מול הפנים.
לא מצדיק ובכל זאת, מדובר במטומטם בכיר שכל הזמן מתעסק בהצגות ופרובוקציות. חלאס.

הסימטריה לא ממש מעניינת.
מרגע שדברים יצאו משליטה כולם אשמים ואין תירוצים.
גם אם לחיפה יש יותר מעורבים.
והם לא חגגו לנו מול הפנים? מזכיר איך גולדברג וקורנו רצו לחגוג לשאפי מול הפנים כשהוא החטיא את הפנדל מולם בסמי, אי אפשר לא להגיב לחבורת בבונים שכל משחק מוציאים אותך מהכלים עם פרובוקציות זולות.

אני לא מצדיק את השטויות שעשינו אתמול אבל וואלה עומד ב-100% לצד השחקנים שלנו, החזירו את הכבוד ובענק אתמול מול הפרחחים של בכר, פעם אחת היה צריך להגיב להם ולהוריד להם את הראש.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
02 מאי 2023, 22:05
והם לא חגגו לנו מול הפנים? מזכיר איך גולדברג וקורנו רצו לחגוג לשאפי מול הפנים כשהוא החטיא את הפנדל מולם בסמי, אי אפשר לא להגיב לחבורת בבונים שכל משחק מוציאים אותך מהכלים עם פרובוקציות זולות.

אני לא מצדיק את השטויות שעשינו אתמול אבל וואלה עומד ב-100% לצד השחקנים שלנו, החזירו את הכבוד ובענק אתמול מול הפרחחים של בכר, פעם אחת היה צריך להגיב להם ולהוריד להם את הראש.
שאלת למה אצילי בא, קיבלת תשובה.
באירועים מהסוג הזה יש מיליון גורמים וסיבות של מה הוביל למה. בסוף זה לא באמת משנה. מה שחשוב זו התוצאה הסופית והיא רעה לכל הצדדים.
מעבר לכך הגיע הזמן שהמועדון יתחיל להעמיד שחקנים שמתעסקים בשטויות במקום. תתעסקו בכדורגל, כוס אמא שלכם. לי אישית נמאס מזה כבר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אפשר גם להילחם בשביל המועדון בחוץ וגם לטפל במסגרת משמעתית פנימית, זה לא סותר.
כל מי שהתנהג כמו פרחח אצלנו צריך להיענש אבל זה לא חייב להיות מלווה בהלקאה העצמית המביכה הזאת

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Itay כתב:
02 מאי 2023, 22:05
הסיבה היחידה שהחזירו את הכבוד זה כי ניצחנו סוף סוף בכדורגל. שמנו כדור ברשת ולקחנו 3 נקודות.
כל העניין של המכות בסוף לא החזיר כבוד לאף אחד. לא לנו ולא להם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

צר לי חברים, אבל מי שאשם בכל מה שקרה זה אך ורק בריירו.
ממתי מותר לכבוש נגדם שער נצחון על הבאזר? יענקל׳ה לא מסכים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

וברצינות, תהיה סימטריה בעונשים ואין מה לעשות נגד זה.
זו לא תקרית קטנה ושתי הקבוצות יצאו משליטה.
וגם, הם לא יודעים להפסיד, הם התחילו וכו׳.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

ביקשנו להכניס נשים וילדים לדרומי?אני רואה שלחיפה אישרו לצפוני למשחק מול מכבי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסתבר שאצילי דרך על לופס תוך כדיי השיחה איתו, עם פאון מורחק גם אצילי צריך להיות מורחק!
פשוט גועל נפש!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

hb7 כתב:
03 מאי 2023, 09:21
ביקשנו להכניס נשים וילדים לדרומי?אני רואה שלחיפה אישרו לצפוני למשחק מול מכבי

כאילודה...
בערך כמו שני חיילים בצבא שהלכו מכות ועמדו למשפט, לא משנה מי התחיל ומי חילק יותר אגרופים, שניהם קלבוש

izguy83 כתב:
03 מאי 2023, 07:16
צר לי חברים, אבל מי שאשם בכל מה שקרה זה אך ורק בריירו.
ממתי מותר לכבוש נגדם שער נצחון על הבאזר? יענקל׳ה לא מסכים.

לרגע החסרתי פעימה :)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

למה שרק אני יהנה?
קחו:

"של Nimrod Hod

כשאנחנו 12 שעות אחרי זוועות טרנר והעשן התפזר חלקית, זה הזמן לומר באופן הכי ברור, כזה שלא משתמע לשני פנים: להפועל ב"ש, לפחות במתכונת הנוכחית, אין זכות קיום כקבוצת כדורגל מקצוענית, בטח לא כזו שבטופ הישראלי.

זה מתחיל מלמעלה, מפוליטיקה קטנה, חוזרת ונשנית מצד הבעלים, שכל עוד הייתה על הגל והוסיפה צלחות לארון הדל של המועדון, תיחזקה היטב את תדמית המאמי של הענף, אבל מספר שנים שחונות הפכו אותה לבאר-שבעית מן המניין - מלאת רגשי נחיתות, קטנונית, וכזו שלוקחת החלטות שמדיפות ניחוח של אכלו לי-שתו לי.

זה ממשיך למאמן, שמתנהל על הקווים כאחרון הצ'חצ'חים, זורע אווירת כאוס על הקווים, מתבכיין לכל אורך תשעים הדקות, משתולל, מטריף את צוות השיפוט, ובשעה ששחקניו מתנהגים כמו משפחת פשע, מתנער מגינוי ומתעסק בהעברת האשמה הלאה. רק לא הוא, הוא תמיד הקורבן. למדת מבכר הכל, אבל כנראה שלהיות בנאדם אי אפשר ללמד.

השחקנים? יש תחושה שהאנליסטים של ב"ש בוחנים מועמדים לקבוצה על פי הקריטריונים הבאים: עוצמת בעיטה - בשחקנים יריבים, לא מפקיר עמדה - בקטלות עם קבוצות יריבות, ומשחק ראש - נו הבנתם כבר למה.
אני אוהד של מכבי מאז שאני זוכר את עצמי, שיחקנו מול קבוצות עם מידת יריבות הרבה יותר גדולה מזו שיש לנו עם ב"ש, שעם כל הכבוד לא באמת מעניינת כמו ת"א והפןעל חיפה, ואפילו הפועל ת"א ובית"ר, אבל מידת איבה כזאת לא חוויתי מעולם.

ונעבור לאוהדים: אני לא מיתמם, אני יודע שלשבת בתוך יציע המארחת ולקפוץ בגול, עם כל האמוציות שנלוו למשחק אתמול, זו קצת אצבע בעין, אבל כבר יצא לי לחוות את הסיטואציה הזו משני הצדדים עם אוהדי כל הקבוצות בארץ בערך, ואתמול, כשישבתי במפלס שמעל לאוהדי ב"ש, די צמוד אליהם, הרגשתי עוינות של מדינת אויב.
אני יכול להבין שחיכוך עם האולטראס הוא לא סימפטי, אבל בב"ש גם מיושבי יציע הכסף (נראה לי) נוטפת אלימות ועוינות שחטפתי בצורת קללות, תנועות ומבטי שנאה, ולראיה הניסיון של היושבים באותו היציע לזנק לתוך הקטטה עם השחקנים בסיום.

אני לא מנקה את שחקני מכבי מאשמה, זו בושה גדולה עבור כולם, וזה כתם בלתי מחיק על שתי הקבוצות, אבל זה לא ייתכן שכל מפגש עם העבריינים בתלבושת של כדורגלנים מב"ש, גולש לפסים אלימים. העובדה היא שראינו אותם מתקוטטים בסיום המשחק מול קבוצות נוספות, כאשר בקרב שחקני מכבי זה קורה בעיקר מולם.

בנוגע לקביעה שלי בפסקה הראשונה, לפיה להפועל ב"ש אין זכות קיום כקבוצת כדורגל מקצוענית: הדבר היחיד שמנחם אותי אחרי אירועי אמש, זה שבעיניי הפועל ב"ש היא אפיזודה חולפת, קבוצה טובה, אין ספק, אבל מועדון קטן ואלים שימיו בצמרת הכדורגל הישראלי ספורים, לעומת מכבי שתישאר כנראה לנצח קבוצת טופ (כן, גם בעושרים שחורים).

לסיום, כצפוי ברדה ועוד מספר שחקנים התנערו מאחריות וכמובן זרקו אותה על שחקני מכבי, שלדבריהם פתחו בקטטה כי פרקו את תסכול ההפסד. אז אני רוצה לתת פרספקטיבה אחרת לסיטואציה: שחקני ב"ש הם אלה שפרקו תסכול - על שלושה הפסדים במשחקי עונה מתוך ארבעה, ואם אנחנו רוצים לקבל את ההמחשה הטובה ביותר להבדלים בין מועדון טופ עצום, לבין מועדון קטן שמתארח בצמרת לכמה רגעים, פשוט ניתן מבט לתמונה שצירפתי כאן למטה.

בנוגע לתוצאה: זה קשה וכואב כמו תמיד עם מכבי, נסיכת הגאות והשפל, אבל כמו שזה קשה ככה זה יהיה מתוק, והכי חשוב זה יהיה שלנו בעזרת השם. 💚

כותב הפוסט מעדכן:

הבהרה חשובה: בפוסט שהעליתי הבוקר בנוגע לאלימות של הפועל באר-שבע, כתבתי שאליניב ברדה מתנהג כאחרון הצ'חצ'חים.
הכוונה שלי הייתה להתנהגות שכונתית, בלי שום קשר לעדה כזו או אחרת, בטח ובטח כשאני בעצמי מזרחי. אז אני מתנצל בפני מי שנפגע מהביטוי, זו לא הייתה הכוונה, ובכל מקרה ערכתי את הפוסט ושיניתי."

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
03 מאי 2023, 18:14
למה שרק אני יהנה?
קחו:

"של Nimrod Hod

כשאנחנו 12 שעות אחרי זוועות טרנר והעשן התפזר חלקית, זה הזמן לומר באופן הכי ברור, כזה שלא משתמע לשני פנים: להפועל ב"ש, לפחות במתכונת הנוכחית, אין זכות קיום כקבוצת כדורגל מקצוענית, בטח לא כזו שבטופ הישראלי.

זה מתחיל מלמעלה, מפוליטיקה קטנה, חוזרת ונשנית מצד הבעלים, שכל עוד הייתה על הגל והוסיפה צלחות לארון הדל של המועדון, תיחזקה היטב את תדמית המאמי של הענף, אבל מספר שנים שחונות הפכו אותה לבאר-שבעית מן המניין - מלאת רגשי נחיתות, קטנונית, וכזו שלוקחת החלטות שמדיפות ניחוח של אכלו לי-שתו לי.

זה ממשיך למאמן, שמתנהל על הקווים כאחרון הצ'חצ'חים, זורע אווירת כאוס על הקווים, מתבכיין לכל אורך תשעים הדקות, משתולל, מטריף את צוות השיפוט, ובשעה ששחקניו מתנהגים כמו משפחת פשע, מתנער מגינוי ומתעסק בהעברת האשמה הלאה. רק לא הוא, הוא תמיד הקורבן. למדת מבכר הכל, אבל כנראה שלהיות בנאדם אי אפשר ללמד.

השחקנים? יש תחושה שהאנליסטים של ב"ש בוחנים מועמדים לקבוצה על פי הקריטריונים הבאים: עוצמת בעיטה - בשחקנים יריבים, לא מפקיר עמדה - בקטלות עם קבוצות יריבות, ומשחק ראש - נו הבנתם כבר למה.
אני אוהד של מכבי מאז שאני זוכר את עצמי, שיחקנו מול קבוצות עם מידת יריבות הרבה יותר גדולה מזו שיש לנו עם ב"ש, שעם כל הכבוד לא באמת מעניינת כמו ת"א והפןעל חיפה, ואפילו הפועל ת"א ובית"ר, אבל מידת איבה כזאת לא חוויתי מעולם.

ונעבור לאוהדים: אני לא מיתמם, אני יודע שלשבת בתוך יציע המארחת ולקפוץ בגול, עם כל האמוציות שנלוו למשחק אתמול, זו קצת אצבע בעין, אבל כבר יצא לי לחוות את הסיטואציה הזו משני הצדדים עם אוהדי כל הקבוצות בארץ בערך, ואתמול, כשישבתי במפלס שמעל לאוהדי ב"ש, די צמוד אליהם, הרגשתי עוינות של מדינת אויב.
אני יכול להבין שחיכוך עם האולטראס הוא לא סימפטי, אבל בב"ש גם מיושבי יציע הכסף (נראה לי) נוטפת אלימות ועוינות שחטפתי בצורת קללות, תנועות ומבטי שנאה, ולראיה הניסיון של היושבים באותו היציע לזנק לתוך הקטטה עם השחקנים בסיום.

אני לא מנקה את שחקני מכבי מאשמה, זו בושה גדולה עבור כולם, וזה כתם בלתי מחיק על שתי הקבוצות, אבל זה לא ייתכן שכל מפגש עם העבריינים בתלבושת של כדורגלנים מב"ש, גולש לפסים אלימים. העובדה היא שראינו אותם מתקוטטים בסיום המשחק מול קבוצות נוספות, כאשר בקרב שחקני מכבי זה קורה בעיקר מולם.

בנוגע לקביעה שלי בפסקה הראשונה, לפיה להפועל ב"ש אין זכות קיום כקבוצת כדורגל מקצוענית: הדבר היחיד שמנחם אותי אחרי אירועי אמש, זה שבעיניי הפועל ב"ש היא אפיזודה חולפת, קבוצה טובה, אין ספק, אבל מועדון קטן ואלים שימיו בצמרת הכדורגל הישראלי ספורים, לעומת מכבי שתישאר כנראה לנצח קבוצת טופ (כן, גם בעושרים שחורים).

לסיום, כצפוי ברדה ועוד מספר שחקנים התנערו מאחריות וכמובן זרקו אותה על שחקני מכבי, שלדבריהם פתחו בקטטה כי פרקו את תסכול ההפסד. אז אני רוצה לתת פרספקטיבה אחרת לסיטואציה: שחקני ב"ש הם אלה שפרקו תסכול - על שלושה הפסדים במשחקי עונה מתוך ארבעה, ואם אנחנו רוצים לקבל את ההמחשה הטובה ביותר להבדלים בין מועדון טופ עצום, לבין מועדון קטן שמתארח בצמרת לכמה רגעים, פשוט ניתן מבט לתמונה שצירפתי כאן למטה.

בנוגע לתוצאה: זה קשה וכואב כמו תמיד עם מכבי, נסיכת הגאות והשפל, אבל כמו שזה קשה ככה זה יהיה מתוק, והכי חשוב זה יהיה שלנו בעזרת השם. 💚

כותב הפוסט מעדכן:

הבהרה חשובה: בפוסט שהעליתי הבוקר בנוגע לאלימות של הפועל באר-שבע, כתבתי שאליניב ברדה מתנהג כאחרון הצ'חצ'חים.
הכוונה שלי הייתה להתנהגות שכונתית, בלי שום קשר לעדה כזו או אחרת, בטח ובטח כשאני בעצמי מזרחי. אז אני מתנצל בפני מי שנפגע מהביטוי, זו לא הייתה הכוונה, ובכל מקרה ערכתי את הפוסט ושיניתי."
מה יש להתייחס? חיים בפרק של מראה שחורה אלה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

בא לפוצץ אותו בכל ביקור בטרנר. אפס

מת לראות אותו כשבכר לא יהיה.....

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
03 מאי 2023, 18:14
למה שרק אני יהנה?
קחו:

"של Nimrod Hod

כותב הפוסט מעדכן:

תמונה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

להיכנס לפייסבוק, לחפש את שם המשתמש כפי שצויין בתגובות מעליי, לדווח לפייסבוק על אלימות מילולית וגזענות.
יום טוב לכולם

שלח תגובה