גועל נפש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

גועל נפש

שליחה על ידי רונן כהן »

אהלן אנשים מי שמכיר אותי יודע שאני גם מהקומץ הבעייתי אבל מה שראיתי היום זה היה פשוט גועל נפש מהקהל העצום שלנו.
לקלל את המאמן בגלל שלא הכניס את סמיוני? מי זה בכלל סימיוני? עשיתם אותו סמל של המועדון שבינואר אני מאמין שהוא יעבור קבוצה ואז ישחק נגדנו וירצה להבקיע נגדנו ואז תעודדו אותו נכון?
תאמינו לי שאני לא מבין אותכם תתחילו להבין ניצחנו את רעננה ואני מרגיש כמו אחרי הפסד,אני בניגוד לאחרים לא חושב או מדמיין אפילו שאלונה תילך אבל אם אלונה חכמה היא תזרוק את סימיוני היום הביתה כי אין שחקן מעל המועדון ובמיוחד לא שחקן זר שדרך אגב אני מאוד אוהב.
אנחנו מובילים 2-1 והקהל מקלל וזה למה,בגלל שמשה אסולין וזוהר חוגג הלכו להתחמם ולא סימיוני אתם מבינים 2 שחקני בית שלנו מתחממים ואתם מקללים כמו מפגרים בגלל שסמיוני לא קם להתחמם.
באר שבע ניצחה וזה מה שחשוב ולא אכפת לי כרגע איך שיחקנו העיקר שניצחנו את הנחסית.
אז חלאס לקלל כל הזמן ואם לא בא לכם לעודד אל תעודדו אבל אל תלחיצו את השחקנים אם הקללות שלכם כי אתם עושים את העבודה לקבוצה היריבה.
עד כמה שאפשר להגיד שיהיה לכם יום טוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: גועל נפש

שליחה על ידי crazyred »

תומכת בך לגמריי. למען האמת אולי דווקא כי אתה מגדיר את עצך חלק מהקומץ הבעייתי, אולי עכשיו תוכל לתת ייד ולשנות את הדברים. המאמן צריך להיות יחד.

אגב, האם שינית את דעתך על גיא לוי בעקבות הראיון האחרון ביום שלישי?
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

רונן בדרך כלל ברוב המקרים אני לא מסכים איתך.
אבל הפעם פשוט הצגת את הדברים בצורה הכי נכונה שיש.

אני רואה שחקן על המגרש, יוסי אלקיים, משקיע את הנשמה את הלב ורפי עמוס שנותן הכל על המגרש ואוהדים מעודדים את סימיוני, איך זה מרגיש להם? אני לא הייתי רוצה לשחק בשביל הקהל הזה.

מובלים 3-1 דקה 70 ומקללים את המאמן, זה מוח מצומצם של אוהדים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

רונן כהן כתב:אהלן אנשים מי שמכיר אותי יודע שאני גם מהקומץ הבעייתי אבל מה שראיתי היום זה היה פשוט גועל נפש מהקהל העצום שלנו.
לקלל את המאמן בגלל שלא הכניס את סמיוני? מי זה בכלל סימיוני? עשיתם אותו סמל של המועדון שבינואר אני מאמין שהוא יעבור קבוצה ואז ישחק נגדנו וירצה להבקיע נגדנו ואז תעודדו אותו נכון?
תאמינו לי שאני לא מבין אותכם תתחילו להבין ניצחנו את רעננה ואני מרגיש כמו אחרי הפסד,אני בניגוד לאחרים לא חושב או מדמיין אפילו שאלונה תילך אבל אם אלונה חכמה היא תזרוק את סימיוני היום הביתה כי אין שחקן מעל המועדון ובמיוחד לא שחקן זר שדרך אגב אני מאוד אוהב.
אנחנו מובילים 2-1 והקהל מקלל וזה למה,בגלל שמשה אסולין וזוהר חוגג הלכו להתחמם ולא סימיוני אתם מבינים 2 שחקני בית שלנו מתחממים ואתם מקללים כמו מפגרים בגלל שסמיוני לא קם להתחמם.
באר שבע ניצחה וזה מה שחשוב ולא אכפת לי כרגע איך שיחקנו העיקר שניצחנו את הנחסית.
אז חלאס לקלל כל הזמן ואם לא בא לכם לעודד אל תעודדו אבל אל תלחיצו את השחקנים אם הקללות שלכם כי אתם עושים את העבודה לקבוצה היריבה.
עד כמה שאפשר להגיד שיהיה לכם יום טוב.
רונן לצערנו יש אוהדים שרוצים להיות הסמכות המקצועית של הקבוצה גם אם זה אומר להתנהג בצביעות.
מבחינתם שהקבוצה תפגע כל עוד זה ישרת את המטרות שלהם.

בחיים לא חשבתי שאוהדים שלנו יעדיפו טובת שחקן זר על טובת הקבוצה, פשוט לא יאמן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

ניב כתב:רונן בדרך כלל ברוב המקרים אני לא מסכים איתך.
אבל הפעם פשוט הצגת את הדברים בצורה הכי נכונה שיש.

אני רואה שחקן על המגרש, יוסי אלקיים, משקיע את הנשמה את הלב ורפי עמוס שנותן הכל על המגרש ואוהדים מעודדים את סימיוני, איך זה מרגיש להם? אני לא הייתי רוצה לשחק בשביל הקהל הזה.

מובלים 3-1 דקה 70 ומקללים את המאמן, זה מוח מצומצם של אוהדים.

מילים של מלך!!

זה קהל זה??

דקה 70 3:1 לנו מול הכבשה השחורה ומקללים מאמן??

בושה :בוער מעצבים:

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

קרייזי רד לשאלתך גיא לוי זרק אלינו את הכדור ואמרתי שאין לי בעיה לפתוח דף חדש,היום זה יהיה קשה בגלל שיש אוהדים שרק מקללים וזה בלי שום קשר לזה שאנחנו מנצחים,אני יודע שיש בשער 2 ואני מאמין שגם בשער 5 אוהדים שמקללים מאינטרסים של מישהו מסוים שכרגע לא במערכת.
תתחילו להבין ולהפנים משה אסולין,רפי עמוס ויוסי אלקיים הם אלו שיתקדמו איתנו הלאה ולא שחקן זר כזה או אחר.
תתחילו לעודד את הקבוצה במקום לקלל כמו חמורים ולכל מי שחושב שאני משתנה או משהו כזה אז לא שצריך ומגיע גם אני מקלל אבל בשום אופן לא שאני מנצח ועל אחת כמה וכמה שאני רואה 3 ילדים שלי בקבוצה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

זה הזמן שלנו כאוהדים להוכיח מה אנחנו שווים וכל אחד בשערו חייב לנסות ולהפסיק את הקללות.
נכון שזה יהיה קשה כי רוב האוהדים קיללו אבל רוב האוהדים מושפעים מאיזה מטומטם שמתחיל לקלל ומצטרפים אליו בקללות אז אנחנו אמורים לנסות שלא יהיו קללות ברמה שהיו אתמול ועל אחת כמה וכמה לא בגלל איזה שחקן מסוים.
אני לא זוכר שמישהו מהאוהדים קילל ככה את המאמן שזרקו את אורן סגרון,אליניב ברדה{עשו הפגנה וזהו} ואסי רחמים{עבר לאשדוד בעונת הירידה}אז מה קרה פרנסצקו טוטי{סימיוני}יותר חשוב לכם מהשחקני בית שלכם,תחשבו על זה טוב ותבינו ששום שחקן ובמיוחד לא זר לא מעל המועדון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

רונן,
שתי מילים:
כל הכבוד!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מסכים עם הכל ואני חייב לומר לך שבלי להיות בשער שתיים אני יכול לומר לך שמה שהיה אתמול בשער 5
לא היה שונה. כפי שכולנו שמנו לב, זה כבר הפך להיות תופעה בקרב כל האוהדים והכדור שלג הזה
הוא פשוט אסון לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

הכי מכעיס אותי שאותם אוהדים מקללים, לא פוצים את פיותיהם כדי לעודד את הקבוצה.

קשה מאוד לחשוב על דרך שבה נצליח לגרום לשינוי והכי קל כרגע זה להרים ידים בהכנעה.

אבל אני אומר, שצריך ללכת הלאה ולהמשיך בדרכנו.

כל משחק שאני הולך אליו אני מרגיש שאני לפני קרב, לפני מלחמה.

אז נכון שזה לא אידאלי ונכון שזה קשה.
אבל אני אמשיך להילחם ולא אוותר.

הפועל באר-שבע חזקה יותר מרגע שפל ומשבר כדוגמת אתמול.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

רונן, אבוס עינק.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

כולנו חושבים פה כך בדיוק.
לדעתי הקהל פשוט מוסת ע"י התקשורת(רדיו דרום המקומונים) פשוט מעבירים את האוהדים שטיפת מוח וקשה, פשוט קשה להפסיק את הקללות.
שלושה שחקני בית צעירים משחקים, מי חלם? מי פילל? מה קורה עם האוהדים שלנו? איך נוצר מצב שסימיוני הוא המלך של המועדון?

אני פשוט רותח מעצבים בקושי ישנתי בלילה.

לעודד נהייה מאוד קשה אבל כשמתחילות הקללות זה מתפשט כמו שריפה בשדה קוצים.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 23 נובמבר 2008, 10:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ג'וני כתב:כולנו חושבים פה כך בדיוק.
לדעתי הקהל פשוט מוסת ע"י התקשורת רדיו דרום המקומונים פשוט מעבירים את האוהדים שטיפת מוח וקשה פשוט קשה להפסיק את הקללות.
שלושה שחקני בית צעירים משחקים מי חלם? מי פילל? מה קורה עם האוהדים שלנו? איך נוצר מצב שסימיוני הוא המלך של המועדון?

זה מה שחסר לנו עכשיו, עוד משחק בית שבוע הבא.
צריך לחתוך אותו במיידי מהקבוצה. סמיוני הוא דמות דומיננטית וכל דקה שלו במועדון רק תעכיר יותר
את האוירה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ג'וני כתב:כולנו חושבים פה כך בדיוק.
לדעתי הקהל פשוט מוסת ע"י התקשורת(רדיו דרום המקומונים) פשוט מעבירים את האוהדים שטיפת מוח וקשה, פשוט קשה להפסיק את הקללות.
שלושה שחקני בית צעירים משחקים, מי חלם? מי פילל? מה קורה עם האוהדים שלנו? איך נוצר מצב שסימיוני הוא המלך של המועדון?

נגעת בשורש העניין.

רדיו דרום (בעיקר) והתקשורת המקומית - הם הם האשמים הבלעדיים למצב עם ההסתה הבלתי פוסקת שלהם.

העובדה שהקללות נגד גיא התפשטו כאש בשדה קוצים פעם אחר פעם בכל פעם שאיזה אוהד מפגר יזם אותן, מלמדת עד כמה עצומה ההשפעה של התקשורת, ועד לאלו רמות היא מסוגלת לעצב את דעת הקהל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

עזבו אותכם מהתקשורת כי הם מחפשים שישמעו אותם,אנחנו צריכים להוכיח לכל מי שאוהד אותנו שאנחנו הקהל הטוב בארץ,כי כרגע אנחנו הקהל הכי מטומטם בארץ.
יצא לי לדבר אתמול והיום אם הרבה ראשי אוהדים של קבוצות בארץ ואף אחד וזה כולל את הסיר לחץ של טדי לא מבין אותנו,אמרו לי שאנחנו לא ראוים לקבוצת כדורגל ואני שואל האם הם טועים? לא נראה לי שהם טועים כי המשחק האחרון הוכיח שלרוב הקהל אין דעה והם מושפעים מאנשים אחרים.
יש לנו משחק ביום שני בשעה 19.00 ואני חושב שאנחנו צריכים לארגן מפגן תמיכה בשחקנים ובאלונה שדרך אגב מאוד פגועה מהיחס של האוהדים,אני בכוונה לא אומר בגיא לוי כי אז אני יראה מטומטם,אני עדיין מחכה לשיחת התפייסות שלו.
אז יאללה חברים תתחילו להבין אנחנו רוצים לעלות ליגה,יש לנו אחלה קבוצה שצריכה פשוט שיטה אחרת לדעת רבים,אבל זה לא אומר שצריך לקלל.
בואו ניתן תמיכה באלונה שמשקיעה מעל ומעבר בנו ואנחנו עוד לא החזרנו לה כלום.
אלונה את הבאת לנו את האור ואני יעשה הכל שהוא לעולם לא יכבה.
ביי ויום טוב
תמונה

שלח תגובה