הפועל באר שבע- לך פוזנן, חמישי, 22:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע- לך פוזנן, חמישי, 22:00, טרנר

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:39
אם היה כוונה לשחק כדורגל דומיננטי, אז אני מצפה לראות משחק לחץ מינימלי. זה לא היה.
בהחלט יש לי ביקורת שאם כבר אתה עולה נסוג ופסיבי, אז לפחות תן כלים למתפרצות.
בפועל גם לא היה כזה במחצית הראשונה, וגם במחצית השנייה עד שסוף סוף עברנו למערך נורמלי והתחלנו לראות משהו שיותר דומה לכדורגל, הוא מיהר בחילופים שגמרו אותנו סופית עם שחקני חסרי אונה כמו אנסה ויחזקאל.

אז כן, החומר רע מאוד.
אבל היום לברדה יש לא מעט מניות והחלטות לא טובות במשחק הרע הזה.
מתי היה שינוי מערך? מה פספסתי?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

פתאום שזה ברדה אז הסגל הוא כזה גמלוני וחלש ולא מסוגל לכלום , אבל שזה היה רוני לוי הוא היה מאמן רע שלא הוציא עשירית מהסגל שלו.

צריך לומר את האמת , אנחנו רואים את הכדורגל של רוני לוי רק שזה ברדה על הקווים , בגלל שהוא האלוהים שלנו אז אנחנו סולחים ומבליגים ומעבירים את הביקורת בעדינות , או מאשימים שחקנים אחרים.
אותו ברדה בסיום העונה שעברה הראה לנו שהוא כן יודע לאמן קבוצה לשחק כדורגל התקפי , משהו השתנה אצלו העונה וזה לא לטובה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

שיש כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:44
מתי היה שינוי מערך? מה פספסתי?
מחצית ראשונה אבו עביד היה בלם. מיכה היה בקו ימין כששאפי גם זז לשם ושיחרר אותו למרכז.
התזוזות של מיכה אולי גרמו לזה שאנשים פחות שמו לב, אבל מחצית ראשונה זה היה 3 בלמים.
מחצית שנייה חזרנו למערך הרגיל. חטואל ושאפי באגפים מיכה 10 ואבו עביד מגן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:45
מחצית ראשונה אבו עביד היה בלם. מיכה היה בקו ימין כששאפי גם זז לשם ושיחרר אותו למרכז.
התזוזות של מיכה אולי גרמו לזה שאנשים פחות שמו לב, אבל מחצית ראשונה זה היה 3 בלמים.
מחצית שנייה חזרנו למערך הרגיל. חטואל ושאפי באגפים מיכה 10 ואבו עביד מגן.
וואלה לא שמתי לב , זה היה נראה קו 4 מההתחלה עם מגן מוגבל שלא הייתה ברירה אלא לשים אותו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

הראל כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:45
פתאום שזה ברדה אז הסגל הוא כזה גמלוני וחלש ולא מסוגל לכלום , אבל שזה היה רוני לוי הוא היה מאמן רע שלא הוציא עשירית מהסגל שלו.

צריך לומר את האמת , אנחנו רואים את הכדורגל של רוני לוי רק שזה ברדה על הקווים , בגלל שהוא האלוהים שלנו אז אנחנו סולחים ומבליגים ומעבירים את הביקורת בעדינות , או מאשימים שחקנים אחרים.
אותו ברדה בסיום העונה שעברה הראה לנו שהוא כן יודע לאמן קבוצה לשחק כדורגל התקפי , משהו השתנה אצלו העונה וזה לא לטובה .
בצער רב אני מסכים. לא מבין את הפחד הזה ויותר גרוע שלא ראיתי גרם של שיפור מאז מחנה האימונים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

חושב שהביקורת מאוד מוגזמת, משחק חשוב בבית הכל טוב ויפה, לא הגיעה יריבה מיערות ליטא אלא אלופת פולין שהמשחק חשוב לה לא פחות.
לא חושב שברדה ״אנס״ לנו מחצית, בסופו של דבר הגענו גם במחצית ה״פחות טובה״ הזו ללפחות 3 מצבי הבקעה טובים (הפנדל,המשקוף והכנסת הכדור של מיכה לחטואל). לרצות שאבו עביד יהיה מגן 90 דקות זה נחמד, אנחנו כבר יודעים שהוא לא מתאים לשם ובפן ההתקפי הוא לא יתרום מהעמדה הזאת, ומעבר לכך הוא גם לא כשיר ב-100%.

החילופים- זה שאנסה הוא השחקן מהטיפשים שהיו פה זה מוסכם ועם זאת חטואל היה צריך לצאת,את סלמאני למה לא להכניס? באמת לא מבין אמירות כמו ״להישאר ב-10 שחקנים״ֶ עוד כלי התקפי בתקווה שיפול לו כדור טוב לרגל.

שורה תחתונה יכולנו לעשות יותר ואולי עם טיפת תעוזה זה גם היה קורה אבל פגשנו יריבה שקולה אם לא טובה יותר שכל טעות קטנה גם יכלה לעלות לנו בהפסד, נקווה להפתעה שלנו ושל וינה בשבוע הבא אך גם אם לא נלמד ונסמן וי על עוד קמפיין אירופי שיתווסף למסורת.

כדורגל של רוני לוי? אולי שווה לראות משחק אחד של הדחליל הזה, להקיא קצת בגרון ולהעריך את הכדורגל של ברדה שהרבה יותר טוב.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 14 אוקטובר 2022, 00:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

שיש כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:43
נראה לי שזה נס שאבו עביד עלה בכלל ואם לא הוא אתה מקבל את יחזקאל בימין

חטואל לא עשה כלום היום אז בסדר להוציא אותו( אולי הייתי מנסה אותו בימין לפני שמוציא) הבעיה שהמחליף זה או אנסה או יחזקאל וזה מוביל למחדל ברישום לשלב הבתים שמראה שויתרנו מראש ועכשיו מרגישים פיספוס
אין בעיה עם יחזקאל בימין אין תשחק בהתאם למה שיש שים את אבו בלם תשחק עם מגנים גבוהים זה עדיף מאשר הכאב בעיניים שהיה באגף ימין

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

Itay כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:51

כדורגל של רוני לוי? אולי שווה לראות משחק אחד של הדחליל הזה, להקיא קצת בגרון ולהעריך את הכדורגל של ברדה שהרבה יותר טוב.
לא שכחתי את הכדורגל הדוחה של רוני לוי אבל ספר לי במה זה כל כך שונה ?
אנחנו מחכים מאחורה לקבוצות שמניעות מולנו יפה , אנחנו עושים משחק לחץ בכאילו , שלוחצים אותנו אנחנו מעיפים כדור .
אז אני לא מוצא כזה הבדל בכדורגל השנה של ברדה לזה של רוני לוי , אבל אני כן מוצא הבדל בכדורגל של ברדה בשנה שעברה מול הכדורגל של רוני לוי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
13 אוקטובר 2022, 23:51
חושב שהביקורת מאוד מוגזמת, משחק חשוב בבית הכל טוב ויפה, לא הגיעה יריבה מיערות חיטה אלא אלופת פולין שהמשחק חשוב לה לא פחות.
לא חושב שברדה ״אנס״ לנו מחצית, בסופו של דבר הגענו גם במחצית ה״פחות טובה״ הזו ללפחות 3 מצבי הבקעה טובים (הפנדל,המשקוף והכנסת הכדור של מיכה לחטואל). לרצות שאבו עביד יהיה מגן 90 דקות זה נחמד, אנחנו כבר יודעים שהוא לא מתאים לשם ובפן ההתקפי הוא לא יתרום מהעמדה הזאת, ומעבר לכך הוא גם לא כשיר ב-100%.

החילופים- זה שאנסה הוא השחקן מהטיפשים שהיו פה זה מוסכם ועם זאת חטואל היה צריך לצאת,את סלמאני למה לא להכניס? באמת לא מבין אמירות כמו ״להישאר ב-10 שחקנים״ֶ עוד כלי התקפי בתקווה שיפול לו כדור טוב לרגל.

שורה תחתונה יכולנו לעשות יותר ואולי עם טיפת תעוזה זה גם היה קורה אבל פגשנו יריבה שקולה אם לא טובה יותר שכל טעות קטנה גם יכלה לעלות לנו בהפסד, נקווה להפתעה שלנו ושל וינה בשבוע הבא אך גם אם לא נלמד ונסמן וי על עוד קמפיין אירופי שיתווסף למסורת.

1+

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

חייבים לסחוב עד החלון הבא ולעשות מקצה שיםורים בסגל.
הקבוצה נראית רע, אבל באמת שאין לברדה כלים. מצד שני גם הוא מתעקש על 3 בלמים כל הזמן. לא מבין מה הוא רואה במערך המגעיל הזה שחוץ מכמה משחקי חוץ באירופה לפני 5 עונות אף פעם לא החמיא לנו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
14 אוקטובר 2022, 00:03
אנחנו מחכים מאחורה לקבוצות שמניעות מולנו יפה , אנחנו עושים משחק לחץ בכאילו , שלוחצים אותנו אנחנו מעיפים כדור .
אז אני לא מוצא כזה הבדל בכדורגל השנה של ברדה לזה של רוני לוי , אבל אני כן מוצא הבדל בכדורגל של ברדה בשנה שעברה מול הכדורגל של רוני לוי .
עם ברדה אנחנו פסיביים מול פוזנן בבתים בקונפרנס (ועדיין היו דקות שגם היינו דומיננטיים ונראינו טוב) ועם לוי אנחנו היינו פסיביים נגד חדרה זה כל ההבדל.

משחק לחץ בכאילו? המשחק מול הפועל חיפה בשני האחרון הצית לי זכרונות מתקופת בכר לא יודע מה איתך, עמידה גבוהה,יצירת לחץ,קצב גבוה,שכיבה על השער של היריבה,ייצור הזדמנויות רבות… אם נמשיך ככה גם התוצאות יבואו, אמנם איבדנו נקודות בחסות השיפוט אבל המשחק היה מהנה (מורט עצבים אבל בדקות רבות גם מהנה)

לקחת משחק מול אלופת פולין ולהשוות את זה למשחקי ליגה בהם לוי שרף לנו את העיניים זה לעשות עוול לברדה, לוי עשה תיקו מסריח בבלומפילד עם הפועל ת״א וחגג כאילו זכה ביורו. בליגה עם ברדה אנחנו הרבה יותר דומיננטיים והכדורגל פשוט יותר נעים לעין, בטוח שאם נערוך פה סקר מה יותר נעים לעין כדורגל של ברדה או של לוי אתה תראה עמודה בגובה של עזריאלי ועמודה בגובה של ים המלח.

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

נכון, המשחק מול חיפה היה הכי טוב שלנו העונה בכל המפעלים אבל עד כדי כך זכרונות מבכר ?!!?!? עפת קצת .
אבל גם שם משחק הלחץ היה בכאילו שני שחקנים לוחצים גבוה ואיפה היתר ? אלחמיד בקלילות יצא קדימה וגם מסר מסירות לקישור של חיפה ללא בעיה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
14 אוקטובר 2022, 00:30
נכון, המשחק מול חיפה היה הכי טוב שלנו העונה בכל המפעלים אבל עד כדי כך זכרונות מבכר ?!!?!? עפת קצת .
אבל גם שם משחק הלחץ היה בכאילו שני שחקנים לוחצים גבוה ואיפה היתר ? אלחמיד בקלילות יצא קדימה וגם מסר מסירות לקישור של חיפה ללא בעיה.
היינו 3/4 עונות עם לוי ואבוקסיס ואף פעם לא היה רמת משחק כזו, זה הכי קרוב למה שאנחנו שואפים אליו, לרמה שזכורה לנו מבכר.
לא אומר שזה היה משחק פנומנלי של הימים הגדולים ברור שלא אבל הכי בכיוון לשם.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

הראל כתב:
14 אוקטובר 2022, 00:03
אני אגיד לך מה היה שונה .
אצל רוני לוי זה היה סגל חדש שרק למדנו להכיר .
אצל ברדה - זו הירושה הרעה שהוא קיבל .
בכל זאת - הכדורגל של ברדה עם הירושה הרעה טוב פי כמה מהכדורגל המדיר צופים מהמגרש של רוני לוי . ברוך שפטרנו מעונשו של זה .
חסרה לנו איכות בהתקפה . זה יתוקן בחלונות הקרובים . לפחות אנחנו מגיעים למצבים . זה ממש רחוק שנות אור מהשעמומון של רוני לוי . סטטיסטיקת הנייחים והבישולים תומכת בזה שזה כדורגל שונה לחלוטין .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

ואו כמה ביקורת.
באצטדיון זה לא נראה ככה.
לא משחק מההיסטוריים, אבל בטח לא גרוע.
היו מספיק הזדמנות שעם קצת יותר חדות היו כאן חגיגות עכשיו.
כנסו לפרופורציה.

שלח תגובה