אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי הפועלעולה »

שיש כתב:
08 ספטמבר 2022, 21:09
הוא בנה את הסגל!
הוא לא זרק את יחזקאל ואנסה
אין ספק שאחד הפאקים של ברדה זה האובר הערכה לקלטינס-יחזקאל-אנסה, אבל אם הוא כבר חודש אומר בכמעט כל מסע"ת שהוא רוצה כמה שחקנים - והשחקנים לא מגיעים - אז כנראה שזה לא לגמרי עליו.
האחרון שדיבר ככה היה אבוקסיס בהפסד המשפיל לסכנין בחוץ, כמה ימים לפני שהוא התפוטר.
אז לא חושב שמחר ברדה יתפטר אבל הוא לא מקבל את הכלים בשביל להעמיד קבוצה הישגית לכמה מסגרות. צריך להיות ריאליים ולא ללכת עם הראש בקיר.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אחלה ברדה שבעולם.
ניהול משחק שקול וחכם. כפרה עליו, שלא יקשיב לאבי נמני ולהקתו שבאה גם מקירבנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:
08 ספטמבר 2022, 21:13
אין ספק שאחד הפאקים של ברדה זה האובר הערכה לקלטינס-יחזקאל-אנסה, אבל אם הוא כבר חודש אומר בכמעט כל מסע"ת שהוא רוצה כמה שחקנים - והשחקנים לא מגיעים - אז כנראה שזה לא לגמרי עליו.
האחרון שדיבר ככה היה אבוקסיס בהפסד המשפיל לסכנין בחוץ, כמה ימים לפני שהוא התפוטר.
אז לא חושב שמחר ברדה יתפטר אבל הוא לא מקבל את הכלים בשביל להעמיד קבוצה הישגית לכמה מסגרות. צריך להיות ריאליים ולא ללכת עם הראש בקיר.
מצפה ממנו לדפוק על שולחנות ולדרוש כי אחרת זה ילך למקומות שאנחנו לא רוצים.

לגבי שחרור של יחזקאל למשל מה כל כך קשה? מהאלונה הטילה וטו?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לא חושב שהסגל החלש זו הנחה עבורו, אתה המאמן? אתה הסמכות המקצועית העליונה? תעמוד על שלך ותדרוש X Y Z, בסופו של דבר אם העסק לא יעבוד מי שיקבל ביקורות ואולי יאבד את המשרה שלו זה אתה.

אני חושב שהציפייה והחלום אולי להעפיל מהבית הזה קצת משבשות את הביקורת למשחק היום, זה נחמד מאוד לצפות לעלות מבית של קבוצה הטוענת לכתר,אלופת פולין עם תקציב כפול משלנו ועוד קבוצה אוסטרית עם תקציב יותר גדול ואולי גם סגל לא פחות איכותי. בסופו של דבר זה בית שאנחנו יכולים להוציא בו מקסימום 5 נקודות שזה מכובד מאוד, באנו למשחק חוץ לא קל ונכון שיכולנו היום להכניע את השוער שלהם לא פעם ולא פעמיים ולא השכלנו לעשות זאת עקב שחקנים נטולי אינטיליגנציית משחק, שורה תחתונה הוצאנו נקודה,גירדנו כמה עשרות/מאות אלפי יורו ועוד תוספת לדירוג, לאט לאט אני מאמין שנתפוס צורה ונראה יותר טובים, לקרוא לברדה ״הבעיה של הפועל ב״ש״ זה עוול נוראי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ברדה לא הבעיה,
אבל יש דברים שאי אפשר לנקות ממנו;

אחד מהם, לקבוצה הזו אין שיטת משחק.
זה מרגיש המשך ישיר של רוני לוי.
אם יש סקאלה של בכר-רוני
הוא יותר רוני.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא מנקה את ברדה, אבל הציפיות בלתי אפשריות.
אמרתי מהתחלה שמי שמנפח את הבועה הזאת סופו שתתפוצץ עליו. אי אפשר לשחק את הכדורגל שהקהל מצפה לו עם שחקנים כאלה. סורי.

אם חשוב לאלונה, כן כן, לאלונה, להוציא משהו מהעונה הזאת היא חייבת להתעורר ומהר. אחרת עוד שעיר לעזאזל ילך הביתה והפעם זה מישהו שיכאב מאוד אם זה יקרה לו.

הגיע הזמן שהפה והמעשים יעמדו באותו מקום.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא יודע אם אין שיטה, ברדה הוא מאמן שלא מאמין בדרך ספציפית ואוהב לשנות ולהתאים את עצמו לסיטואציה.
אני מסכים שזה נסוג מדי, לא לוחץ, לא נראה מאורגן.
אבל באמת שזה קשה לשחק כשאין לך שום עומק כמעט באף עמדה. החיסור של לופז הכריח שהכל יהיה עקום.

הוא דורש חיזוק ואומר את זה בריש גלי, הבעיה שהוא לא מקבל.
וגם אלה שבאו, באו מאוחר. הוא צריך לשלב תוך כדי תנועה עם משחק כל 3 ימים כמעט בלי אימונים.
זה מצב מאוד לא אידיאלי, בטח למאמן בתחילת דרכו שיש לו עוד הרבה טעויות לעשות כדי להתעצב ולהתפתח.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא מבין את ההבדל בגישה של חצי העונה שעברה כשהוא אימן בגישה התקפית וניסה לנצח כל משחק לבין ברדה של העונה שמשחק בגישה מאוד מבוקרת.
יכול להבין כאלו שיגידו שהוא הגזים בעונה שעברה ושיחק מופקר לפעמים, אבל לדעתי הוא משך את הסטיק יותר מדי לצד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב:
08 ספטמבר 2022, 21:52
לא מבין את ההבדל בגישה של חצי העונה שעברה כשהוא אימן בגישה התקפית וניסה לנצח כל משחק לבין ברדה של העונה שמשחק בגישה מאוד מבוקרת.
יכול להבין כאלו שיגידו שהוא הגזים בעונה שעברה ושיחק מופקר לפעמים, אבל לדעתי הוא משך את הסטיק יותר מדי לצד.
אני חושב שזה בעיקר בגלל אירופה.
בליגה בינתיים נגד בית"ר שיחק התקפי ונגד אשדוד וחיפה שיחק ב10 שחקנים. לא קיבלנו מדד אמיתי עדיין.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:
08 ספטמבר 2022, 21:55
אני חושב שזה בעיקר בגלל אירופה.
בליגה בינתיים נגד בית"ר שיחק התקפי ונגד אשדוד וחיפה שיחק ב10 שחקנים. לא קיבלנו מדד אמיתי עדיין.
בדיוק זה

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

אני לא אוהב ששוכחים את הטוב
בסופו של דבר הרבה בזכותו עלינו לבתים.
החבל מבחינתי זה הסיכוי לעלות לשלב הבא ירד בחדות
נקודה זה לא רע בסהכ
אף אחד לא דמיין שנפגוש כזאת קבוצה חלשה למרות שלאור ההיסטוריה של הישראליות מול האוסטרים ציפיתי לניצחון

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם היום היו דקות טובות של לחץ גבוה, אינטנסיבי ולקחנו הרבה כדורים.
זה ששחקני ההתקפה שלנו לא השכילו לעשות עם זה כלום זו כבר בעיה אחרת.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אנחנו בעיקר צריכים להירגע ולהיות סבלניים.
אבל זה קשה, אוהדי כדורגל(בטח אוהדים שלנו) זה העם הכי לא סבלני שיש ורוצים הכל כאן ועכשיו, אבל בשביל ברדה, תנו איזה פוש.
ברור לכם שלא ככה הוא רוצה שניראה.
אתם מדברים על זה שאנחנו מחפשים שיטה ואין וכו'.
יש שיטה,
ברדה דוגל בכדורגל התקפי והחזקת כדור(ככה אני חושב לפחות), אבל אין לו את הכלים לזה כרגע.
אז במשחק חוץ באירופה, כשאנחנו לא סגורים על עצמנו טקטית,
ובלי כלים להראות משהו יותר נועז, אנחנו עולים מבוקר.
אני מאוד מחזיק ממנו ולא כי זה ברדה, אני חושב שהוא המאמן הכי מתאים לנו.
אנחנו כרגע חייבים רכש דחוף לאגף שמאל ואני מקווה שאנחנו כבר עם שם בקנה ורק צריך להניע מהלך
(ברור לי שהעניין פה הוא כסף).
הסגל הזה צריך עוד המון שיפצורים והחלפות של זרים שרגל/רגל וחצי בחוץ(ואני לא דיברתי בכלל על המקפיא שלנו)+ צריך לתת זמן לסלמאני להתאקלם כמו שצריך, חייבים לפתוח איתו נגד הפועל ת"א בתקווה שיראה דברים חיוביים להמשך.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בדרך כלל אלונה לא אוהבת שהמאמנים שלה רומזים בראיונות על חוסר שביעות רצון מרכש.....מקווה שלא תתהפך על ברדה

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

שליחה על ידי גנדאלף האדום »

ברדה מרגיש את הלחץ בתפקיד. בשנה שעברה לא היתה לו שום אחריות. יכול היה להעז ולשחק התקפי, לא היו באים אליו בטענות בגלל החושך שהיה קודם. פתאום הכל עליו והוא לא משחרר עדיין. גם בכר התחיל מהוסס אבל, כמו שהעיד בעצמו, שחרר אחרי כמה מחזורים, והשאר הסטוריה. אני מצפה מברדה, אם הוא רוצה לגדול, לעשות אותו הדבר.

שלח תגובה