בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: בן שהר

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה זה פאקינג משנה כמה הוא מרוויח?אלוהים איזה הסתכלות צרה.

אל תדאג בעונה הבאה הוא לא פה. אני מניח שתמצא מישהו אחר לטנף עליו(כפי שעברת מבכר לאבוקסיס).

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שורה תחתונה,ב20 דקות עשה יותר משני הסטטיסטיים מהנוער שהיו בהרכב.
חלוצים עאלק.
אם מישהו בונה על שני אלה עונה הבאה הוא בבעיה גדולה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אדום זקן כתב:
06 יוני 2020, 22:26
שורה תחתונה,ב20 דקות עשה יותר משני הסטטיסטיים מהנוער שהיו בהרכב.
חלוצים עאלק.
אם מישהו בונה על שני אלה עונה הבאה הוא בבעיה גדולה.
היחיד שעשה משהו זה ז'וסוואה.
לפני שאתה שורף אותם הייתי רוצה לראות כמה משחקים שלהם בהרכב עם ז'וסוואה מאחורה.

תן לי לנחש שוארן היה כובש את הנגיחה ששהר החמיץ מ-4 מטר (בשבילך ידידיאל).

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הפועלעולה כתב:
06 יוני 2020, 22:33

וארן מבחינתי זה חלוץ נחמד שעשה עונה אחת יפה בשנה שכל מטאטא ירה בבית"ר. שום דבר לא מעיד שהוא איזה מנצל מצבים מדופלם.
אגב, אתה מתאר כאילו זאת היתה החמצה מקו השער. מצב לא כזה פשוט ( וגם דרש תנועה חכמה בקרן בשביל להגיע אליו)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

וארן יש משחק ראש יותר טוב אבל וארן לא עושה רבע מאיכות התנועה של שהר, אז אפשר להגיד בסבירות גבוהה שהוא לא יגיע להרבה מצבים ששהר כן מגיע(מחמיץ או לא, זה כבר בעיה אחרת).

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

יאללה, כל הזמן שמים אותו על הגריל ועדיין החלוץ הכי טוב והכי יציב שהיה לנו מאז ימי אביטן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפועלעולה כתב:
06 יוני 2020, 22:33

אתה לוקח את עניין שהר יותר מדי אישי.
אותך לא צריך לעניין כמה מרוויח או לא,אלה האם הוא ערך מוסף לקבוצה כן או לא.
ביום שבן יילך והוא יילך אתה תבנה על שני האנימיים האלה שראינו היום.
גם לא צריך יותר מדי לראות שהשניים הללו לוקים ביסודות בסיסיים לחלוץ,כגון תנועה,שכל,הבנת המשחק.
בן שהר על אף מגרעותיו הוא אחד החלוצים הטובים בארץ אם לא הכי טוב,אובדן שלו בעונה הבאה תהיה מכה קשה לחלק ההתקפי תזכור את המילים הללו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מצחיק, וארן וגאנם עד עכשיו במשחקים שלנו לא עשו אפילו פעולה אחת חיובית או איום אחד על השער.
שהר במעט ששיחק הגיע להזדמנות והיה אופציה התקפית הרבה יותר טובה. נכון הוא לא בכושר טוב וחזר רע מהפגרה, אבל הוא לפחות עושה תנועה נכונה ומגיע להזדמנויות, עד עכשיו גאנם ווארן בכלל לא רלוונטיים, לא מבין איך ממשיכים להתעסק בו כשהם כל כך אנמים ולא מראים כלום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

Sir Alex Ferguson כתב:
06 יוני 2020, 23:34
מצחיק, וארן וגאנם עד עכשיו במשחקים שלנו לא עשו אפילו פעולה אחת חיובית או איום אחד על השער.
שהר במעט ששיחק הגיע להזדמנות והיה אופציה התקפית הרבה יותר טובה. נכון הוא לא בכושר טוב וחזר רע מהפגרה, אבל הוא לפחות עושה תנועה נכונה ומגיע להזדמנויות, עד עכשיו גאנם ווארן בכלל לא רלוונטיים, לא מבין איך ממשיכים להתעסק בו כשהם כל כך אנמים ולא מראים כלום.
וזה בעיקר מה שמעצבן בשהר, יש לו תנועה וחוכמת משחק אדירים שבעזרתן מגיע למצבים כל משחק גם כחלוץ בודד הבעיה היא שהיכולת כבר ממש לא שם, אין מהירות,אין פיזיות,אין סיומת.

מה שאומרים הח'ברה פה הוא שהמצבים ששהר מחמיץ כנראה גאנם ווארן יכבשו אבל הפרדוקס הוא שהם בכלל לא מגיעים לאותם מצבים וזה בעיקר באשמתם.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

היה לנו כבר חלוץ שידע לעשות תנועה מושלמת והיה מחמיצן סדרתי קראו לו דובב גבאי שהיה לוקח חמישית מהשכר של שהר וכן בשכר שהוא מקבל אני מצפה ללפחות 20 שערים בעונה בכל המסגרות..
ברגע שגאנם ווראן יקבלו את השכר שהוא מקבל אשפוט אותם כמו שאני שופט אותו לא אומר שהם טובים
לדעתי האופציה הכי טובה שלנו ל9 זה זריהן בכלל עם כמה שהוא עצלן

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

dudu9998 כתב:
07 יוני 2020, 11:07
היה לנו כבר חלוץ שידע לעשות תנועה מושלמת והיה מחמיצן סדרתי קראו לו דובב גבאי שהיה לוקח חמישית מהשכר של שהר וכן בשכר שהוא מקבל אני מצפה ללפחות 20 שערים בעונה בכל המסגרות..
ברגע שגאנם ווראן יקבלו את השכר שהוא מקבל אשפוט אותם כמו שאני שופט אותו לא אומר שהם טובים
אין לזריהן אפילו תכונה אחת של חלוץ.
לא משחק ראש, לא יכולת לשמור על הכדור, לא יכולת להיכנס למאבקים, לא בעיטה, בטח לא נגיחה. אז מה הופך אותו בכלל לאופציה כזאת?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dudu9998 כתב:
07 יוני 2020, 11:07
דובב גבאי ב-131 הופעות כבש 40 שערים, כלומר היה צריך מעל 3 משחקים כדי לכבוש שער.
בן שהר ב-143 הופעות כבש 60 שערים. כלומר צריך מעל 2 משחקים כדי לכבוש שער.
הבדלי השכר משמעותיים, אבל גם ההבדלים בתפוקה. בן שהר בכמעט אותה כמות משחקים כבש 20 שערים יותר, עולם אחר לחלוטין.

די ברור שהשכר הנוכחי של שהר לא מצדיק את התפוקה שלו (גם לפני הקורונה זה היה המצב לדעתי), וההתנהלות שלו במשבר הורידה הרבה מההערכה אליו, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשוק הישראלי בשפל הכי גדול שאני זוכר ב-20 השנים האחרונות ואולי יותר מכך.
גם וארן וגם גאנם לא הראו כלום שגרמו לי לחשוב שלאחד מהם מגיע לפתוח בחצי הגמר.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2020, 12:14
דובב גבאי ב-131 הופעות כבש 40 שערים, כלומר היה צריך מעל 3 משחקים כדי לכבוש שער.
בן שהר ב-143 הופעות כבש 60 שערים. כלומר צריך מעל 2 משחקים כדי לכבוש שער.
הבדלי השכר משמעותיים, אבל גם ההבדלים בתפוקה. בן שהר בכמעט אותה כמות משחקים כבש 20 שערים יותר, עולם אחר לחלוטין.

די ברור שהשכר הנוכחי של שהר לא מצדיק את התפוקה שלו (גם לפני הקורונה זה היה המצב לדעתי), וההתנהלות שלו במשבר הורידה הרבה מההערכה אליו, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשוק הישראלי בשפל הכי גדול שאני זוכר ב-20 השנים האחרונות ואולי יותר מכך.
גם וארן וגם גאנם לא הראו כלום שגרמו לי לחשוב שלאחד מהם מגיע לפתוח בחצי הגמר.
הנתונים שלך רק מחזקים את זה שדובב גבאי יותר טוב. כמה מהשערים של שהר זה בפנדל לעומת גבאי? כמה בישולים יש לגבאי לעומת שהר?

גם לא הגיוני להשוות את הקבוצה של שהר לקבוצה של גבאי, עם גבאי שיחקו נגרים מחוזקים בברדה ובוזגלו (ולעונה אחת גם מליקסון). פאקינג סיראז' נסאר על תקן וואקמה. בוא תשווה את השערים פר משחק של פקהארט מול שהר, הם שיחקו באותה קבוצה, מעניין מה תקבל
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אסי, דגים כתב:
07 יוני 2020, 12:49
הנתונים שלך רק מחזקים את זה שדובב גבאי יותר טוב. כמה מהשערים של שהר זה בפנדל לעומת גבאי? כמה בישולים יש לגבאי לעומת שהר?

גם לא הגיוני להשוות את הקבוצה של שהר לקבוצה של גבאי, עם גבאי שיחקו נגרים מחוזקים בברדה ובוזגלו (ולעונה אחת גם מליקסון). פאקינג סיראז' נסאר על תקן וואקמה. בוא תשווה את השערים פר משחק של פקהארט מול שהר, הם שיחקו באותה קבוצה, מעניין מה תקבל
1. דובב גבאי, כמו בן שהר, היה בועט הפנדלים שלך.

2. דובב גבאי מבחינת שערי ליגה בהפועל באר שבע לאורך השנים (רק פעמיים הגיע לדו ספרתי):
5 שערים, 7, 10, 9, 10.
הרבה מהשערים הם בפלייאוף התחתון (למשל בשנת 2013, 5 מתוך 10 הגיעו בפלייאוף התחתון).

בן שהר שערי ליגה בהפועל באר שבע לאורך השנים (רק בעונה הראשונה לא הגיע לדו ספרתי):
9, 14, 11, 15, 12 (העונה).

3. בן שהר גם בעונה שעברה וגם העונה שמשחק בקבוצות פחות טובות, עדין עם מספרים אחרים לגמרי (לדעתי הוא כבר רביעי בטבלת מלכי השערים שלנו בכל הזמנים) מחלוץ שהמקסימום שהגיע אליו היה 10 שערי ליגה בעונה.
אסור לשכוח שבן שהר שיחק עם מוסרים טובים יותר לא מעט מהזמן, אבל גם עם קבוצה שהחלק ההתקפי היה מגוון יותר ולכן קיבל פחות כדורים מדובב גבאי שגם קיבל יותר כדורים וגם התמודד עם תחרות פחות איכותית על ההרכב (אקסברד?) מאשר שהר (ברדה, פקהארן, בן בסט, גאדיר, לוסיו).

4. בן שהר אולי לא הפך להיות מה שחלמנו כשחתם כאן, אבל כמעט תמיד מגיע לדו ספרתי, עדין מהחלוצים הטובים בליגה בכל התקופה שהוא כאן (גם אם חלמנו על חלוץ שובר שיווין, בטח לאור השכר שקיבל), עדין יש לו חלק בהישגים שהגענו אליהם, איפה זה ואיפה דובב גבאי שהרבה בגלל חוסר החדות שלו היינו מגיעים כל עונה לפלייאוף התחתון.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2020, 13:43
1. דובב גבאי, כמו בן שהר, היה בועט הפנדלים שלך.

2. דובב גבאי מבחינת שערי ליגה בהפועל באר שבע לאורך השנים (רק פעמיים הגיע לדו ספרתי):
5 שערים, 7, 10, 9, 10.
הרבה מהשערים הם בפלייאוף התחתון (למשל בשנת 2013, 5 מתוך 10 הגיעו בפלייאוף התחתון).

בן שהר שערי ליגה בהפועל באר שבע לאורך השנים (רק בעונה הראשונה לא הגיע לדו ספרתי):
9, 14, 11, 15, 12 (העונה).

3. בן שהר גם בעונה שעברה וגם העונה שמשחק בקבוצות פחות טובות, עדין עם מספרים אחרים לגמרי (לדעתי הוא כבר רביעי בטבלת מלכי השערים שלנו בכל הזמנים) מחלוץ שהמקסימום שהגיע אליו היה 10 שערי ליגה בעונה.
אסור לשכוח שבן שהר שיחק עם מוסרים טובים יותר לא מעט מהזמן, אבל גם עם קבוצה שהחלק ההתקפי היה מגוון יותר ולכן קיבל פחות כדורים מדובב גבאי שגם קיבל יותר כדורים וגם התמודד עם תחרות פחות איכותית על ההרכב (אקסברד?) מאשר שהר (ברדה, פקהארן, בן בסט, גאדיר, לוסיו).

4. בן שהר אולי לא הפך להיות מה שחלמנו כשחתם כאן, אבל כמעט תמיד מגיע לדו ספרתי, עדין מהחלוצים הטובים בליגה בכל התקופה שהוא כאן (גם אם חלמנו על חלוץ שובר שיווין, בטח לאור השכר שקיבל), עדין יש לו חלק בהישגים שהגענו אליהם, איפה זה ואיפה דובב גבאי שהרבה בגלל חוסר החדות שלו היינו מגיעים כל עונה לפלייאוף התחתון.
אפשר להתווכח על זה עד מחר, אבל לצורך העניין, אם יש לך מספרים, אתה יכול להביא:

1. כמה פנדלים בעט שהר לעומת גבאי?
2. כמה בישולים יש לגבאי לעומת שהר?
3. שער פר משחק בין שהר לפקהארט?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה