ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אהבתי. בכורה מרשימה.
יש למה לחכות.

סמל אישי של משתמש
varum99
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי varum99 »

נראה לפי הדקות הראשונות שהצליחו לפגוע

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

ברבע השעה ששיחק אפשר לראות שהוא שחקן נמרץ,תמיד רוצה את הכדור.. תמיד בתנועה.
נתן כדורים טובים וכמעט בישל לאורן ביטון.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

ForeverRed כתב:יש לו טאץ מאוד איכותי.
הרבה יפול ויקום על היכולת שלו להיות יותר מהראן ראדי ופחות חנן ממן.
+1

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:יש לו טאץ מאוד איכותי.
היום ראינו ממנו כדור ארוך שהוביל למהלך של השער השלישי, כדור לגול לאורן ובעיטה מסוכנת מחוץ לרחבה.

האגרסיביות והתרומה ההגנתית עדיין בסימן שאלה.
הרבה יפול ויקום על היכולת שלו להיות יותר מהראן ראדי ופחות חנן ממן.
הכי חשוב שגם יש לו שכל.
זז נהדר בלי הכדור, משחרר ומיד עושה את התנועה הקטנה שמשחררת אותו ופותח אופציה למסירה.
גם הגיע מתחת לחצי כדי לקחת כדור, תכונה חשובה שלא יתקע לנו למעלה.
הוציא כדור נקי לגמרי ממלול, רק בארץ הוא גם יוצא מסיטואציה כזו עם צהוב.

אחלה בכורה. הראה קצת ממגוון של תכונות. אם זה כדורי עומק, ארגון של הנעת כדור ואיום מרחוק.
אני גם אקשר את זה לנושא של מליקסון שאנשים מסיבה כלשהי כבר החליטו שהצורך בו שולי, אנחנו זקוקים לפליימקר שיארכן משחק, יכניס שכל ויזהה תנועה באופן בהול.
הוא ומליקסון יביאו את הסחורה הזו.

סמל אישי של משתמש
Shayke10

שליחה על ידי Shayke10 »

מאמין שיתן פייט לסאבו בכרטיסים אדומים

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

מארדונה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

רק לא לשכוח לתת לו חצי ליטר רגיעון של הדס לפני כל משחק

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מהצלב שדפק בכניסה אמרתי שיש פה שחקן. קעקועים, חם מזג וטאצ' של שחקן.

יאללה לעבוד חזק על התיאום, חושב שבסוף עם מרין, זוזוואה, נייגל וזריהן יצרנו כמה מהלכים יפים מאד. מרגיש לי שהוא הדבק שהיינו צריכים להתקפה. אינשאללה שבן יכנס לכושר משחק כמו שצריך ויזכיר את 15/16 שלו.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

כמו שאמרתי אז, אם קלענו בשחקן הזה תהיה לנו קבוצה טובה. מה שהיה חסר לנו בעיקר זה עושה משחק.
עכשיו כל מה שצריך זה לקחת את נייג'ל לשיחה ולהראות לו סרטון ארוך מכל משחק מתחילת העונה עם הנגיעות המיותרות שלו בכדור, אם הוא משפר את זה אנחנו כל משחק עם שישייה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

יופי של טאצ'. מקווה לראות אותו מקבל לפחות חצי שעה מול קריית שמונה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ran כתב:כמו שאמרתי אז, אם קלענו בשחקן הזה תהיה לנו קבוצה טובה. מה שהיה חסר לנו בעיקר זה עושה משחק.
עכשיו כל מה שצריך זה לקחת את נייג'ל לשיחה ולהראות לו סרטון ארוך מכל משחק מתחילת העונה עם הנגיעות המיותרות שלו בכדור, אם הוא משפר את זה אנחנו כל משחק עם שישייה.
הקיץ נגמר רשמית עם הגשם הראשון מהערב,
הנה סיכום קצר של מה שאמרת אז דקה אחר דקה
ran כתב:אני אוהב את ברק, באמת שאוהב אותו
ואני ממש לא מהאוהדים כפויי הטובה שבעונה אחת לא מוצלחת דורשים לפטר, אבל עזיבה פה פשוט מתבקשת.

אין מה לעשות, לפעמים וגם בקבוצות גדולות יותר, עזיבה של מאמן היא מתבקשת, היא מרעננת, היא גורמת לשחקנים להוכיח יותר ומה שהפועל ב"ש של התקופה הזאת חייבת, פשוט חייבת זה שינוי מרענן שיכניס חיים מחדש, התלהבות והכי חשוב כיף ושמחה על הדשא.סליחה מברק ואף אחד לא יקח לו את מה שעשה פה, אבל הוא צריך לתת לנו דם חדש, רק ככה הקבוצה תתרומם בחזרה.

אם הוא יישאר זה רק ילך ויהיה רע יותר. תזכרו.
זעם פרק ב':
ran כתב:
אז הפעם אנחנו לא בדרך הנכונה, לא עם סגל חזק ושום זמן לא יעזור פה.
זו קבוצה שבקלות יכולה להסתבך בליגה, בטח עם הלחץ שיהיה בטרנר העונה.
[/quote]

יה שמע אביונך, פרק ג':
ran כתב: אין לאן לברוח מזה, תזכרו את ההודעה הקודמת שלי, אני עומד בה חזק ואיתן! הפועל ב"ש צריכה רענון בעמדת המאמן כדי ששחקנים יתנו פה את התחת ויפחדו על התחת!
ואין פה אחד שאוהב את ברק יותר ממני!
תר"ת תש"ת תשר"ת;
ran כתב: לצערי אני יודע שאגיד לכם עונה הבאה שצדקתי.
לא בושה להיפרד גם אם זה כואב, זה יעשה רק טוב.
עלינו לשבח
ran כתב:
לגבי זה שבכר צריך לעזוב, אני עדיין דבק בזה. מדברים שהיו הבסיס של הקבוצות שלו כמו קישור חזק, לצופף את המגרש במרכזו כדי שלא יהיו חורים ופערים גדולים בין ההגנה להתקפה כמו אתמול שבכל איבוד כדור במרכז המגרש היריבה יכלה לרוץ כמעט לבד מול השוער. ומה לעשות גם חברים לפעמים הקסם אובד וצריכים רענונים, זה למה אמרתי שגם אם יביאו 20 שחקנים חדשים זה לא יעזור כשהראש עייף הגוף לא עובד. אתם עוד תראו שאני צודק, אני לא אוהב ויכוחים מיותרים ולשכנע אנשים, אבל אני באמת לא יודע איך אפשר לצפות משחקנים בינוניים להיות מה שהם לא.
אם היו איתם 2-3 מנהיגים מסביב, רמה או 2 מעליהם הייתי הרבה יותר רגוע, אתמול לצערי זו הייתה נראית כמו קבוצה של ליגה לאומית, לא רק מבחינת היכולת, והיריבה ששיחקנו מולה מאוד אבל מאוד חלשה, עוד אין אינדיקציה להבין למה אבל בהמשך נגד קבוצות מהליגה אתם תבינו. ושלא תצפו לדברים אחרים בהמשך, כרגע מי שהיה חסר זה רק ספורי, ממן וקלטינס, בינוניים שלא אמורים לשדרג כלום, זה אותו קו של מי ששיחק אתמול. שיהיה לנו בהצלחה, מקווה שיתעשתו שם במועדון.
אם נניח היה יוצא לי מזה משהו הייתי ממשיך. לא מחפש את ההקנטות האלה

זה רק כדי להמחיש כמה זה פשוט לא עומד במבחן הזמן כל הדיבורים האלה. נטו פריקת עצבים ומחשבות והרבה פעמים פה זה נגמר.

נשבע לך יש עוד המון כאלה פזורות בשפע, חצי שנה הרי ניהלת מסע הסברתי למה ברק בכר הוא מקור כל הבעיות בהפועל באר שבע.
וזה היה חבל לקרוא, זה היה חבל כל הניסיון הפיכה הזה.

זה פשוט לדעתי שלכל הפחות תיקח בחזרה חלק מהנחרצות שלך להבא (כל עוד לא מדובר ברכש)

אין כאן שום דבר אישי, אתה מונע מאהבה ודאגה לקבוצה וגם אני
שנה טובה שתהיה
סליחה ומחילה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

RedBend כתב:
הקיץ נגמר רשמית עם הגשם הראשון מהערב,
הנה סיכום קצר של מה שאמרת אז דקה אחר דקה

זעם פרק ב':
יה שמע אביונך, פרק ג':
ran כתב: אין לאן לברוח מזה, תזכרו את ההודעה הקודמת שלי, אני עומד בה חזק ואיתן! הפועל ב"ש צריכה רענון בעמדת המאמן כדי ששחקנים יתנו פה את התחת ויפחדו על התחת!
ואין פה אחד שאוהב את ברק יותר ממני!
תר"ת תש"ת תשר"ת;
ran כתב: לצערי אני יודע שאגיד לכם עונה הבאה שצדקתי.
לא בושה להיפרד גם אם זה כואב, זה יעשה רק טוב.
עלינו לשבח
ran כתב:
לגבי זה שבכר צריך לעזוב, אני עדיין דבק בזה. מדברים שהיו הבסיס של הקבוצות שלו כמו קישור חזק, לצופף את המגרש במרכזו כדי שלא יהיו חורים ופערים גדולים בין ההגנה להתקפה כמו אתמול שבכל איבוד כדור במרכז המגרש היריבה יכלה לרוץ כמעט לבד מול השוער. ומה לעשות גם חברים לפעמים הקסם אובד וצריכים רענונים, זה למה אמרתי שגם אם יביאו 20 שחקנים חדשים זה לא יעזור כשהראש עייף הגוף לא עובד. אתם עוד תראו שאני צודק, אני לא אוהב ויכוחים מיותרים ולשכנע אנשים, אבל אני באמת לא יודע איך אפשר לצפות משחקנים בינוניים להיות מה שהם לא.
אם היו איתם 2-3 מנהיגים מסביב, רמה או 2 מעליהם הייתי הרבה יותר רגוע, אתמול לצערי זו הייתה נראית כמו קבוצה של ליגה לאומית, לא רק מבחינת היכולת, והיריבה ששיחקנו מולה מאוד אבל מאוד חלשה, עוד אין אינדיקציה להבין למה אבל בהמשך נגד קבוצות מהליגה אתם תבינו. ושלא תצפו לדברים אחרים בהמשך, כרגע מי שהיה חסר זה רק ספורי, ממן וקלטינס, בינוניים שלא אמורים לשדרג כלום, זה אותו קו של מי ששיחק אתמול. שיהיה לנו בהצלחה, מקווה שיתעשתו שם במועדון.
אם נניח היה יוצא לי מזה משהו הייתי ממשיך. לא מחפש את ההקנטות האלה

זה רק כדי להמחיש כמה זה פשוט לא עומד במבחן הזמן כל הדיבורים האלה. נטו פריקת עצבים ומחשבות והרבה פעמים פה זה נגמר.

נשבע לך יש עוד המון כאלה פזורות בשפע, חצי שנה הרי ניהלת מסע הסברתי למה ברק בכר הוא מקור כל הבעיות בהפועל באר שבע.
וזה היה חבל לקרוא, זה היה חבל כל הניסיון הפיכה הזה.

זה פשוט לדעתי שלכל הפחות תיקח בחזרה חלק מהנחרצות שלך להבא (כל עוד לא מדובר ברכש)

אין כאן שום דבר אישי, אתה מונע מאהבה ודאגה לקבוצה וגם אני
שנה טובה שתהיה
סליחה ומחילה[/quote]
+1
רן אוהד אמיתי שמונע מאהבה לקבוצה אין ספק בכך.
יחד עם זאת הנחרצות בהודעות שלו בקיץ הייתה מוגזמת לחלוטין.
אין בעיה בלהחזיק דעה שצריך להחליף מאמן ולנמק אותה עניינית, יש בעיה גדולה עם הנחרצות והתרבות הישראלית משהו שכל אחד מאיתנו מבין גדול יותר מכל השאר.

חשוב תמיד להסתייג ולהשאיר פתח לטעויות כי אנחנו בני אדם וכולנו טועים, זה לא משהו נגד רן אלא כהערה כללית לכותבים בפורום.
אגב - גם פתיחה טובה של 6 מחזורים לא הופכת את העונה להצלחה מסחררת, ועדיין לטעמי הדברים היו צריכים להיאמר בצורה הרבה יותר נעימה, מכילה והכי חשוב - עם המודעות הבסיסית שצריכה להיות בכל אחד מאיתנו שיש סיכוי שאנחנו טועים.

וזה אמנם לחובתו של רן אבל גם לחובתי, לחובתך ולחובת כל כותב/ת אחר בפורום הזה.
חתימה טובה אבא :-*

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שימשיך לטעות בהכל רק לא ברכש

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

רואים מצב שהוא נכנס במקום מישהו אחר ולא נאור סבג הנפלא?

שלח תגובה