המנודים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: המנודים

שליחה על ידי yedidel »

Guevara כתב:נשארו חן עזרא דור אלו שיר צדק וסאבו.
עדיין לא מאוחר לכנס מסיבת עיתונאים ולהיפרד משיר צדק בצורה בוגרת ויפה כמו שמגיע לו ולנו. למה שלא נשמור על קארמה טובה העונה? מגיע לשיר צדק לעזוב עם פיצויים יפים שירצו אותו וימנעו ממנו דאגה כלכלית לשנה הקרובה - יכול לעזור לו להגיע לקבוצה לא גדולה ויהיה מרוכז בלחזור לעצמו.
והרוש

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

עדיין לא מאוחר לכנס מסיבת עיתונאים ולהיפרד משיר צדק בצורה בוגרת ויפה כמו שמגיע לו ולנו. למה שלא נשמור על קארמה טובה העונה? מגיע לשיר צדק לעזוב עם פיצויים יפים שירצו אותו וימנעו ממנו דאגה כלכלית לשנה הקרובה - יכול לעזור לו להגיע לקבוצה לא גדולה ויהיה מרוכז בלחזור לעצמו.
למה כולם חושבים שהקבוצה הייתה לא בסדר כלפי שיר ולא הפוך? אף אחד לא באמת יודע על הפרשה שהייתה כלום ובטח לא על המשך שלה

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

red guy כתב: למה כולם חושבים שהקבוצה הייתה לא בסדר כלפי שיר ולא הפוך? אף אחד לא באמת יודע על הפרשה שהייתה כלום ובטח לא על המשך שלה
כי לפעמים צריך להיות חכם ואנושי ופחות צודק

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אביאל כתב: כי לפעמים צריך להיות חכם ואנושי ופחות צודק
אפשר לטעון אותו דבר הפוך לגבי צדק. המועדון תמך בך כל שנה שעברה והקהל האמין בך כשהסרחת את הדשא וגנבת לנו נקודות כמו התיקו נגד הפועל חיפה. תהיה גבר ותוריד משכורת כדי להישאר כמו שקייליני, בופון ודל פיירו הורידו בשביל הסמל.

הטעות היחידה שאני מוכן להודות בה, זה שהקהל נתן לו את הפריבילגיה להיות לצד ברדה ומליקסון מהר מדי. אפילו אוגו ובטח הובאן יותר סמל מבחינתי ממנו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

shovalb9 כתב:
אפשר לטעון אותו דבר הפוך לגבי צדק. המועדון תמך בך כל שנה שעברה והקהל האמין בך כשהסרחת את הדשא וגנבת לנו נקודות כמו התיקו נגד הפועל חיפה. תהיה גבר ותוריד משכורת כדי להישאר כמו שקייליני, בופון ודל פיירו הורידו בשביל הסמל.

הטעות היחידה שאני מוכן להודות בה, זה שהקהל נתן לו את הפריבילגיה להיות לצד ברדה ומליקסון מהר מדי. אפילו אוגו ובטח הובאן יותר סמל מבחינתי ממנו.
צודק, אפשר ואולי זו גם המציאות. אבל בדיוק בגלל זה רשמתי את מה שרשמתי.
מי טעה ולמה זה פחות חשוב מקרה המאוד מסויים הזה.
זה שחקן שראינו בו כקפטן וכמנהיג. קרה מקרה איום ונורא מקצועית(ואולי גם פרסונלית) שהנפגע העיקרי בו הוא השחקן.
לפעמים מועדון חזק כמו שאנחנו רוצים ומתיימרים להיות, צריך לקחת את הצד ה"בוגר" ולסיים את העניין הזה בצורה מכובדת. שכל הצדדים יבינו שיש אהבה והערכה ולמרות זאת זה נגמר מקצועית.
יש לנו מספיק אוייבים ושונאים במקרה הזה אין טעם להוסיף עוד בלי קשר למי אשם..

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

מה נחשב פיצוים יפים? משכורת של שנה שלמה? לא ריאלי לתת פיצוי כזה (וגם אפילו במקרה כזה בספק אם שיר יסכים)
ופחות מזה? למה ששיר יסכים לזה שהוא יודע מובטח לו חוזה גבוה מאוד לשנתיים.

מצב מאוד בעייתי איתו כי עקב השנתיים האחרונות, ההפרש בין השכר שלו לעומת היכולת שלו וכמה יציעו לו פשוט עצומים.

השאלה לדעתי זה הפתרון היחיד במצב איתו

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אביאל כתב: צודק, אפשר ואולי זו גם המציאות. אבל בדיוק בגלל זה רשמתי את מה שרשמתי.
מי טעה ולמה זה פחות חשוב מקרה המאוד מסויים הזה.
זה שחקן שראינו בו כקפטן וכמנהיג. קרה מקרה איום ונורא מקצועית(ואולי גם פרסונלית) שהנפגע העיקרי בו הוא השחקן.
לפעמים מועדון חזק כמו שאנחנו רוצים ומתיימרים להיות, צריך לקחת את הצד ה"בוגר" ולסיים את העניין הזה בצורה מכובדת. שכל הצדדים יבינו שיש אהבה והערכה ולמרות זאת זה נגמר מקצועית.
יש לנו מספיק אוייבים ושונאים במקרה הזה אין טעם להוסיף עוד בלי קשר למי אשם..
100+

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

קשה לי להאמין שמישהו יקח את סאבו, ובמיוחד את הרוש.
נראה לי שאנחנו בבעיה רצינית עם שני אלה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לסאבו יש הצעות ביד לפי מה שאני יודע.
אריאל הרוס אכן בעיה. כמה לא מפתיע שהקשקשן הכי גדול הוא זה שאף אחד לא רוצה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

כולם יקבלו פיצוי בסוף וזה יחתך( אם לא ימצאו קבוצה שתקח אותם

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

niv1 כתב: מה נחשב פיצוים יפים? משכורת של שנה שלמה? לא ריאלי לתת פיצוי כזה (וגם אפילו במקרה כזה בספק אם שיר יסכים)
ופחות מזה? למה ששיר יסכים לזה שהוא יודע מובטח לו חוזה גבוה מאוד לשנתיים.

מצב מאוד בעייתי איתו כי עקב השנתיים האחרונות, ההפרש בין השכר שלו לעומת היכולת שלו וכמה יציעו לו פשוט עצומים.

השאלה לדעתי זה הפתרון היחיד במצב איתו
יש מצב שמשכורת של שנה שלמה שווה לנו את הקארמה הטובה. לא רוצה להיות שנוא על אחד שהיה על הר רשמור בסוף עונת 2016/2017. איך שלא נסובב את זה הוא נפגע הכי קשה מכל העסק, ועם יד על הלב גם סלחנות רבה יותר מדי מהאוהדים הוא לא קיבל - נכון שהיה בעונה גרועה במיוחד אבל לא תמיד זכרו לו את הטראומה והשנה בחוץ.

בקיצור, אין לי שום בעיה למו"מ רצחני מול עזרא, אלו והרוש. עליהם בהחלט חשוב להפסיד כמה שפחות. צדק הוא מקרה אחר, וכל מקרה לגופו.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

שיר התחיל באותו קייץ גרוע מאוד שעלה לנו בליגת אלופות ואחרי הפרשה הוא המשיך להיות גרוע מאוד,היכולת הטובה שלו הייתה מזמן קשה לזכור

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

hb7 כתב:שיר התחיל באותו קייץ גרוע מאוד שעלה לנו בליגת אלופות ואחרי הפרשה הוא המשיך להיות גרוע מאוד,היכולת הטובה שלו הייתה מזמן קשה לזכור
הקיץ של שיר כולו על הצוות המקצועי, 100%.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב: הקיץ של שיר כולו על הצוות המקצועי, 100%.
לא מסכים איתך.
שיר תמיד היה שחקן איטי, אבל אחרי שהעלה מסת שריר בצורה מוגזמת בקיץ שעבר הוא הפך אפילו ליותר איטי מבעבר.
לא הבנתי את ההגיון שעמד מאחורי זה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם הפרסומים נכונים... זה הזוי שסגל מוכן לשלם לעזרא 100k בלבד. אפילו חוצפה הייתי אומר.

צריך לכוון לבני יהודה. שאלונה תפגש עם אברמוב לאיזה סושי סלומון מטוגן, ויסגרו מעבר של איזה 2 שחקנים.

שלח תגובה