בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי שמעון א »

הגשים לי את כל החלומות שלי.
מאמין שהוא, הצוות ההנהלה יוציאו אותנו מזה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

הפתרון היחיד שברק צריך לבצע זה זיהוי השחקנים שמוכנים לצאת לקרב ומצידי שזה יהיה דרור כץ מאילת.
בעייני יש המון שחקנים שקיבלו מתנה להגיע אלינו ועלה להם השתן. אלחמיד וטהא למשל, שחקנים ברמת חדרה שעלה להם הביטחון, כל היום עסוקים בלריב עם היריבה, לא משדרים שום גנטלמניות במשחק, והכי חשוב הם חלשים להחריד ומקבלים אובר קרדיט. תוסיפו לזה את סאבו שהתנהג כמו באבון במשחק שהורחק.
מעדיף אם כבר אני מפסיד אז ששיר צדק אוחיון כבהא וכו יהיו על המגרש!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: לא מבין מה הבעיה עם האימרה של "הבחור לא משתלט".
איך מזה הפכנו לכפויי טובה?
איך מזה הפכנו לאוהדי פייסבוק?
אף אחד כאן חוץ מיציאות לא חכמות ומגילות(לאו דווקא אתה) לא הסביר לי למה בן אדם שלא משתלט על הסגל שלו מגיע לו להמשיך.
רובכם מדברים כאן מנק' מוצא שהייתה נכונה ללפני 5 שנים.
אנחנו אלופי המדינה כבר 3 שנים,עם תקציב עתק,המטרות כבר לא היו מה שהיה פעם,יש כאן אמירה שצריכה להיאמר.
להתעלם ולהיות עיוורים ולהגיד הוא יתקן זה בדיוק הפוך מאיך שאנחנו במעמדנו היום צריכים להגיד.
אם שחקן מרשה לעצמו להגיד "הפכנו לבדיחה של הליגה" זה חוסר שליטה,זאת הפקרות.
אין טיפת פאסון והבנה לעובדה שאנחנו כבר לא מועדון קטן ומסכן,אלה הרבה מעבר.
כל בעל תפקיד מגיע מתישהו למיצוי וזה לא משנה מה עשה בעבר,את הקרדיט שלו הוא קיבל אחרי ההדחה המשפילה מאירופה,כבר שם בכל מועדון שרואה עצמו גדול העניין היה צריך להיחתך,אבל ברק קיבל קרדיט כי הוא ברק,זה שהביא כאן 3 אליפויות וגם בצדק.
המצב יילך ויעשה חמור יותר אם לא יקרה כאן זעזוע,זה לא מגיע ממקום של נבואת זעם,אלה מהיכרות ארוכת שנים עם ענף הכדורגל.
אתמול זה היה מזעזע ועוד מחזור ועוד מחזור רק הופכים את זה ליותר ויותר גרוע,כדאי שתפנימו.
עוד פעם הסיסמאות.
"לא משתלט", "מיצה", "אמירה שצריכה להיאמר", "דרוש זעזוע".
דבר איתי פרקטית, מה הלאה. מה אתה מציע.
מי אתה חושב שיכול להוציא את העגלה הזאת מהבוץ, מי יותר טוב, מי יותר ראוי.
ה"זעזוע" הזה שאתה מדבר עליו זה הפתרון הקל שהולכת אליו כל קבוצה ישראלית טיפוסית, ומה שהפך אותנו לאלופים זה שלא היינו כאלה.
בוא פעם אחת נעשה משהו שונה ולא ניגרר לדרך העקומה של כל הליגה הזאת.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

rkuka כתב:אני לא כל כך מצליח להבין את המונח הזה כפיות טובה בהקשר הזה. כדורגל זה תעשייה כפוית טובה!
בגלל זה לא הפריע למועדון להגיד לראדי תודה רבה אחרי 3 עונות של אליפות, או להגיד למישי לעלות ליציע ולחפש לעצמו קבוצה חדשה באמצע העונה כי זה לא התאים יותר, לנסות להיפטר מבן שהר (על פי פרסומים זרים) או אם אני הולך ממש רחוק להגיד לפיוביץ תודה רבה בדקה האחרונה של החלון כי אנחנו רוצים להביא את ואקמה. בסוף זה עסק ובעסק אין מקום לסנטימנטים - אולי זה לא רומנטי, או לא פופלארי אבל לבן אדם יש 45 מליון שקל בידיים אם ה-45 מליון שקל האלה היו של כל אחד מאיתנו עדיין הייתם אומרים בואו לא נהיה כפויי טובה?

אני חושב שאת הסיטואציה הזאת צריך למדוד בלא מה היה אלה במה יהיה - האם ברק הוא האיש לשנות לבנות מחדש ולהחזיר את הרעב לקבוצה?.מורינוי מאמן קצת יותר מעוטר פיטרו מצלסי ב2016 אחרי שלקח אליפות ב2015 כשהבעלים חשב שהוא לא האדם הנכון להוביל את הקבוצה, בדיוק כמו רניירי בלסטר ויש עוד מלא דוגמאות. יהיה המאמן גדול ככל שהיה - בסוף הוא צריך להמדד לפי איזו שהיא הערכה של הבעלים ליכולת שלו להצליח בעתיד.מה שמבלבל בסיטואציה הזאת זה שנוטים להניח שהעובדה שזה עבד לפני מעידה בהכרך על אם זה יעבוד בעתיד. לצערנו (או לשמחתנו) המציאות כל הזמן משתנה והצרכים בהתאם.
לכן השאלה שצריכה להשאל היא האם ברק הוא האדם הנכון לענוות על הצרכים החדשים של המועדון? ואם כן למה? מהם המאפיינים של 3 השנים האחרונות שיעזרו לו בסיטואציה הנוכחית?

אני אגב שואל את עצמי את השאלות האלה - לא באמת יודע מה התשובה.
אני חושב שבעולם בו השחקנים יותר חזקים מהמאמן, פה מתחילה ונגמרת הבעיה.

אני חושב, שאחת הבעיות המרכזיות של הפועל ב״ש ובכר חייב כבר היום לתקן אותה זה שאין יותר דבר כזה לחתום על חוזה ולעלות לשחק אחרי אימון אחד. זה מוזיל את חולצת ההרכב ולא גורם לאף שחקן באמת להפיק מעצמו יותר.
————
אני חושב, שברק בכר מאמן מקצוען, טקטיקן יוזם והתקפי.

אני חושב, שבכר ראוי להישאר מכמה סיבות מאוד פשוטות.
כל, אבל כל מאמן בלי יוצא מן הכלל, מעולם לא היה מרכיב את יוספי בהרכב, כי הכוכבים שלו פרווה.
אף מאמן מעולם לא היה עושה סדרת חינוך לחנן ממן אחרי שהיה בורג משמעותי באליפות, כי פחות השקיע.
אף מאמן לא היה מעיז להושיב את אוגו על הספסל.
אף מאמן לא היה מעיז לצאת מהתבנית של 4-3-3 ולנסות משהו חדש (אמנם פחות הצליח)
אף מאמן, לא היה מעיז להגיד את האמת בפנים שבוע אחר שבוע.
אף מאמן, לא היה מרשה לעצמו לחתוך ככה שחקנים שמיצו את עצמם במועדון.

בכר הרגיל אותנו לסטנדרטים חדשים שלא היו קיימים לפני, שהיום נראים טרויאלים. והם לא!!
אני יכול להמשיך עוד שעות.

להחליף מאמן, פירושו להחליף אנרגיה.
הבעיה של הפועל באר שבע היא לא אנרגיה!!!!

הבעיה של בש היא הבנה בסיסית של שחקנים לאן הם הגיעו.
הבעיה של בש ששחקנים לא יודעים לתפקד בלחץ
הבעיה של בש ששחקנים לא קבוצתיים מספיק.

ברור שיש לברק בכר חלק בזה, אבל אני לא רואה איך מאמן אחר פתאום הופך את סבע לשחקן קבוצתי יוצא דופן. לא יודע איך מאמן אחר יגרום לנייגל לדעת למסור כדור עומק בפס הראשון.

הבעיה היתה ונשארה בבחירת שחקנים, בסיטואציה מלחיצה שנקלענו אליה מתחילת העונה, הכל מתפוצץ עכשיו בפנים.

מאמין שהמערכת צריכה להתבשל במיץ של עצמה כדי לפרוח מחדש, שינוי כרגע רק יעשה אפקט הפוך.
———
חסר נשמה בקבוצה, צריך לגרום לשחקנים להתאהב בהפועל באר שבע, צריך לגרום להם שיהיה אכפת להם, לכן אני חושב שהפתרון הכי חשוב נמצא אצלנו הקהל. אם אנחנו כקהל נעצור רגע ונגיד על הזין שלנו מה קורה על הדשא, אנחנו פה נטו כדי להרים אותם מהקרשים, מבטיח לכל אחד כאן שתוך חודש הכל יתהפך לטובתנו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
עוד פעם הסיסמאות.
"לא משתלט", "מיצה", "אמירה שצריכה להיאמר", "דרוש זעזוע".
דבר איתי פרקטית, מה הלאה. מה אתה מציע.
מי אתה חושב שיכול להוציא את העגלה הזאת מהבוץ, מי יותר טוב, מי יותר ראוי.
ה"זעזוע" הזה שאתה מדבר עליו זה הפתרון הקל שהולכת אליו כל קבוצה ישראלית טיפוסית, ומה שהפך אותנו לאלופים זה שלא היינו כאלה.
בוא פעם אחת נעשה משהו שונה ולא ניגרר לדרך העקומה של כל הליגה הזאת.
אני לא צריך למצוא שום פתרון,אני אוהד לא בעל הקבוצה.
אני אומר את מה שכולם רואים ומפחדים להגיד.
וגם מה זה משנה מה אני מציע בכלל,שורה תחתונה בכר ימשיך,אלונה מאמינה בו וחושבת שהוא מסוגל.
אבל השינוי לא צריך לבוא רק ממנו,גם המערכת צריכה להבין שהיא חייבת לשנות דיסקט.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

למה זה בכלל על סדר היום? מי מחכה בחוץ במקומו?
בכר מאמן טוב מאוד, עם הבנה טקטית ברמה גבוהה, גמישות טקטית ומחשבתית ושלא מפחד לבצע זעזועים או מתרגש משמות.
מי שטוב ישחק.

כרגע, יש כמה שחקנים שמרעילים את הקבוצה ואת החדר הלבשה,
לכן קשה לו להעביר את הדרישות שלו והרצונות שלו ליישום בפועל של השחקנים.

הוא גם די לוקה בבחירת שחקנים וכנראה צריך עזרה בפאן הזה.

אבל, אחרי שיזרקו את הכמה תפוחים רקובים מהקבוצה,
ויעזרו לו לבחור שחקנים חדשים שמתאימים לאופי ולדרישות המערכת,

הוא הבן אדם היחיד שאני הייתי רוצה שיוביל את הקבוצה.

תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר, ידענו ימים גרועים מאלה...

לא צריך לשרוף את המועדון.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אלדר כתב: אני חושב שבעולם בו השחקנים יותר חזקים מהמאמן, פה מתחילה ונגמרת הבעיה.

אני חושב, שאחת הבעיות המרכזיות של הפועל ב״ש ובכר חייב כבר היום לתקן אותה זה שאין יותר דבר כזה לחתום על חוזה ולעלות לשחק אחרי אימון אחד. זה מוזיל את חולצת ההרכב ולא גורם לאף שחקן באמת להפיק מעצמו יותר.
————
אני חושב, שברק בכר מאמן מקצוען, טקטיקן יוזם והתקפי.

אני חושב, שבכר ראוי להישאר מכמה סיבות מאוד פשוטות.
כל, אבל כל מאמן בלי יוצא מן הכלל, מעולם לא היה מרכיב את יוספי בהרכב, כי הכוכבים שלו פרווה.
אף מאמן מעולם לא היה עושה סדרת חינוך לחנן ממן אחרי שהיה בורג משמעותי באליפות, כי פחות השקיע.
אף מאמן לא היה מעיז להושיב את אוגו על הספסל.
אף מאמן לא היה מעיז לצאת מהתבנית של 4-3-3 ולנסות משהו חדש (אמנם פחות הצליח)
אף מאמן, לא היה מעיז להגיד את האמת בפנים שבוע אחר שבוע.
אף מאמן, לא היה מרשה לעצמו לחתוך ככה שחקנים שמיצו את עצמם במועדון.

בכר הרגיל אותנו לסטנדרטים חדשים שלא היו קיימים לפני, שהיום נראים טרויאלים. והם לא!!
אני יכול להמשיך עוד שעות.

להחליף מאמן, פירושו להחליף אנרגיה.
הבעיה של הפועל באר שבע היא לא אנרגיה!!!!

הבעיה של בש היא הבנה בסיסית של שחקנים לאן הם הגיעו.
הבעיה של בש ששחקנים לא יודעים לתפקד בלחץ
הבעיה של בש ששחקנים לא קבוצתיים מספיק.

ברור שיש לברק בכר חלק בזה, אבל אני לא רואה איך מאמן אחר פתאום הופך את סבע לשחקן קבוצתי יוצא דופן. לא יודע איך מאמן אחר יגרום לנייגל לדעת למסור כדור עומק בפס הראשון.

הבעיה היתה ונשארה בבחירת שחקנים, בסיטואציה מלחיצה שנקלענו אליה מתחילת העונה, הכל מתפוצץ עכשיו בפנים.

מאמין שהמערכת צריכה להתבשל במיץ של עצמה כדי לפרוח מחדש, שינוי כרגע רק יעשה אפקט הפוך.
———
חסר נשמה בקבוצה, צריך לגרום לשחקנים להתאהב בהפועל באר שבע, צריך לגרום להם שיהיה אכפת להם, לכן אני חושב שהפתרון הכי חשוב נמצא אצלנו הקהל. אם אנחנו כקהל נעצור רגע ונגיד על הז** שלנו מה קורה על הדשא, אנחנו פה נטו כדי להרים אותם מהקרשים, מבטיח לכל אחד כאן שתוך חודש הכל יתהפך לטובתנו.
בחייאת אלדר לא נמאס לך מהקטע של הקהל?
אתמול נראינו כמו פח *** ועוד נשארו אנשים ומחאו כפיים,מה אתה עוד רוצה שהקהל יעשה?
יפסיק לכתוב בפייסבוק שטויות? לא יקרה.
יפסיק להביע את דעתו? לא יקרה,ישראליים זה עם שמת להביע דעה על כל דבר.
שיעודד בלי הפסקה? לא יקרה ולא קרה לא רק אצלנו אלה אצל מרבית הקבוצות בעולם.
יש כאן שחקנים שמקבלים מאות אלפים,אני צריך להרים אותם??? אולי גם נארגן ערב קריוקי?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אף אחד כאן חוץ מיציאות לא חכמות ומגילות(לאו דווקא אתה) לא הסביר לי למה בן אדם שלא משתלט על הסגל שלו מגיע לו להמשיך.
אנחנו אלופי המדינה כבר 3 שנים,עם תקציב עתק,המטרות כבר לא היו מה שהיה פעם,יש כאן אמירה שצריכה להיאמר.
להתעלם ולהיות עיוורים ולהגיד הוא יתקן זה בדיוק הפוך מאיך שאנחנו במעמדנו היום צריכים להגיד.
כל בעל תפקיד מגיע מתישהו למיצוי וזה לא משנה מה עשה בעבר,את הקרדיט שלו הוא קיבל אחרי ההדחה המשפילה מאירופה,כבר שם בכל מועדון שרואה עצמו גדול העניין היה צריך להיחתך,אבל ברק קיבל קרדיט כי הוא ברק,זה שהביא כאן 3 אליפויות וגם בצדק.
המצב יילך ויעשה חמור יותר אם לא יקרה כאן זעזוע,זה לא מגיע ממקום של נבואת זעם,אלה מהיכרות ארוכת שנים עם ענף הכדורגל.
אתמול זה היה מזעזע ועוד מחזור ועוד מחזור רק הופכים את זה ליותר ויותר גרוע,כדאי שתפנימו.
"בכל מועדון גדול העניין היה צריך להיחתך".
עכשיו בוא נתאר לעצמנו שאיביץ היה מפוטר אחרי ההדחה המביכה של מכבי מאירופה.
צעד חכם?

יותר מזה, בוא נלך אחורה ונבדוק מה השיגו המועדונים "הגדולים", אלה עם הגאווה שחותכים עניינים, כשהם פיטרו מאמנים בשנים האחרונות.

מכבי תל אביב 3 שנים ללא תואר עם תקציבי עתק אמיתיים ולא בכאילו (אנחנו עם התקציב השלישי בליגה להזכירך).

מכבי חיפה כבר 7 שנים מחפשת את עצמה.

שני המועדונים החליפו מספיק מאמנים בשנים האחרונות, לפעמים יותר מפעם אחת במהלך העונה.

לאן בדיוק זה קידם אותם?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אדום זקן כתב: בחייאת אלדר לא נמאס לך מהקטע של הקהל?
אתמול נראינו כמו פח *** ועוד נשארו אנשים ומחאו כפיים,מה אתה עוד רוצה שהקהל יעשה?
יפסיק לכתוב בפייסבוק שטויות? לא יקרה.
יפסיק להביע את דעתו? לא יקרה,ישראליים זה עם שמת להביע דעה על כל דבר.
שיעודד בלי הפסקה? לא יקרה ולא קרה לא רק אצלנו אלה אצל מרבית הקבוצות בעולם.
יש כאן שחקנים שמקבלים מאות אלפים,אני צריך להרים אותם??? אולי גם נארגן ערב קריוקי?
מתוך 1000 אוהדים שהגיעו אתמול לנתניה, 300 מחאו כפיים אחרי המשחק.
הישג מרשים לקהל של אלופת המדינה.

ואתה לא מרים אותם!! אתה מרים את המצב רוח שלך, אתה מרים את האנרגיה שלך.

יש לנו כקהל אינטרס מובהק להרים אותם. ממתי כסף גורם לשחקן לשחק בשביל המועדון???? שחקנים מחפשים חום ואהבה. הפ בחרו בבש בגלל החום. כשאין חום. מה שווה הכסף? בשביל מי הפ משחקים? בשביל הסמל? איך ישחקו בשביל הסמל? אין את מה שגרם להם לבחור בנו מלכתחילה. זה גלגל. תבין את זה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: "בכל מועדון גדול העניין היה צריך להיחתך".
עכשיו בוא נתאר לעצמנו שאיביץ היה מפוטר אחרי ההדחה המביכה של מכבי מאירופה.
צעד חכם?

יותר מזה, בוא נלך אחורה ונבדוק מה השיגו המועדונים "הגדולים", אלה עם הגאווה שחותכים עניינים, כשהם פיטרו מאמנים בשנים האחרונות.

מכבי תל אביב 3 שנים ללא תואר עם תקציבי עתק אמיתיים ולא בכאילו (אנחנו עם התקציב השלישי בליגה להזכירך).

מכבי חיפה כבר 7 שנים מחפשת את עצמה.

שני המועדונים החליפו מספיק מאמנים בשנים האחרונות, לפעמים יותר מפעם אחת במהלך העונה.

לאן בדיוק זה קידם אותם?
אין כאן עניין של גאווה,יש כאן חברה לצורך העניין שהפכה מעסק קטן למותג ארצי כפארפרזה,באופן טבעי המטרות משתנות,הסבלנות קצרה והיד על ההדק יותר משוחררת.
ואמרתי שהוא לא נחתך בצדק,הרוויח את לחמו ב3 השנים הללו.
אבל יש זמן שבו המאמן מאבד את חדר ההלבשה,שם אתה מבין שהסיכוי שלו להצליח שואף לאפס ושם הבעיה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

והערת אגב נוספת.
כשמעבירים ביקורת (מוצדקת) על שחקני הרכש שמגיעים לכאן, צריך לקחת בחשבון גם את הירידה החדה ברמת השוק.

לאלישע וגם לבכר בתחילת דרכו היו ברדה, בוזגלו, מליקסון, ראדי ורבים אחרים, זמינים להחתמה.

מה יש היום?? כלום ושום דבר.
ועם הכלום ושום דבר הזה צריך לבנות קבוצה.

# ההודעה מתייחסת לישראלים. הזרים הם כישלון גדול אבל תמיד היו הימור ובגזרה הזאת אני סבור שברק הוא לא המחליט הבלעדי.

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

אחי אני לא טענתי שאנשים פה כפויי טובה או שמדובר בתגובות פייסבוק (אולי אחרים טענו). אני מסכים עם הרבה מהטענות כנגדו אבל כשאני מגיע לשורה התחתונה אני בעד שישאר בצורה חד משמעית. אם תמצא סטטיסטיקות על חילופי מאמנים בליגה הישראלית או בכלל אני די משוכנע שאחוז מאוד קטן הצדיקו את השינוי ושיפרו באופן ניכר את מצב הקבוצה. החילוף בין בכר לאלישע היה כזה ומעטים המקרים הדומים. בד"כ יש פה תחלופה גנרית של שמות עם תוצאות זהות. לכן אני מאוד בעד שברק ישאר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אדום זקן כתב: אין כאן עניין של גאווה,יש כאן חברה לצורך העניין שהפכה מעסק קטן למותג ארצי כפארפרזה,באופן טבעי המטרות משתנות,הסבלנות קצרה והיד על ההדק יותר משוחררת.
ואמרתי שהוא לא נחתך בצדק,הרוויח את לחמו ב3 השנים הללו.
אבל יש זמן שבו המאמן מאבד את חדר ההלבשה,שם אתה מבין שהסיכוי שלו להצליח שואף לאפס ושם הבעיה.
שוב, השאלה העיקרית היא לאן מהלך כזה יקדם אותך.
אז נכנעת לאימפולס הישראלי ופיטרת.
מה הלאה?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ForeverRed כתב:והערת אגב נוספת.
כשמעבירים ביקורת (מוצדקת) על שחקני הרכש שמגיעים לכאן, צריך לקחת בחשבון גם את הירידה החדה ברמת השוק.

לאלישע וגם לבכר בתחילת דרכו היו ברדה, בוזגלו, מליקסון, ראדי ורבים אחרים, זמינים להחתמה.

מה יש היום?? כלום ושום דבר.
ועם הכלום ושום דבר הזה צריך לבנות קבוצה.

# ההודעה מתייחסת לישראלים. הזרים הם כישלון גדול אבל תמיד היו הימור ובגזרה הזאת אני סבור שברק הוא לא המחליט הבלעדי.
אמת..
למכבי יש דם חדש מלמטה ולנו יש מפונקים שבאים מלמעלה אחרי שנתנו שתי פסים עונה קודם..

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: אני לא צריך למצוא שום פתרון,אני אוהד לא בעל הקבוצה.
אני אומר את מה שכולם רואים ומפחדים להגיד.
וגם מה זה משנה מה אני מציע בכלל,שורה תחתונה בכר ימשיך,אלונה מאמינה בו וחושבת שהוא מסוגל.
אבל השינוי לא צריך לבוא רק ממנו,גם המערכת צריכה להבין שהיא חייבת לשנות דיסקט.
מי מפחד להגיד? הרוב פה אומרים בפה מלא שבכר נכשל העונה ושהוא האחראי העיקרי למצב.
תאמין לי לא צריך להזכיר לנו את זה כל שבוע.
השאלה היא איך מתקדמים מכאן.
הלוואי ואתה צודק ובכר אכן ממוסמר פה לעונה הבאה, אם ככה אז אפשר להוריד את הנושא הזה מסדר היום.

שלח תגובה