ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי The red one »

crazyred כתב: זו כמעט אות מתה בספר החוקים... אם זו הטענה של המשטרה זה כמעט מגוחך.
דווקא זכור לי במעורפל בעבר כמה אירועים שקשורים לסעיף הזה.

אבל זה לא קשור, כי פשוט מישהו כאן שאל למה לא עוצרים כל מישהו שמקלל מאמן. כי על מאמן אין חוק בגדול ושוטר כן. וברור שהיום ספציפית הכל היה על אש גדולה מאוד וחבל שקרה מה שקרה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

Totti כתב:אני רק מקווה שנשאר מבוגר אחראי שמנהיג את החבורה הזאת
חלומות לחוד ומציאות לחוד
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

Totti כתב: געגועים
עצומים :)
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

crazyred כתב: עצומים :)
בואי לתל אביב כבר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Totti כתב:אני רק מקווה שנשאר מבוגר אחראי שמנהיג את החבורה הזאת
+1

וחייבים להפסיק עם המיני הסתה שיש כלפי המזרחי.
מי שבדרומי יודע ושומע שיש לא פעם עקיצות קטנות מבעל המיקרופון וסביבתו, מיותר.
היום זה היה דוחה. אין דבר יותר גרוע מפילוג והצבת הכבוד והאגו בראש סדרי העדיפויות.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אני אוטוטו בן 30, נמצא בוסרמיל מאז שאני זוכר את עצמי ולא ראיתי דבר כזה בחיים שלי אצלנו בקהל.
תסלחו לי, אולי אני לא אהיה פופולרי אבל הארגון מחפש בעיות וגם מוצא אותן.
חברים אנחנו באים לראות כדורגל, לאהוד את הקבוצה שלנו, על הזי*ין חולצות ומשטרה זה לא מעניין, מתעסקים בח-ר-א!
אני בטוח שיש אנשים מהארגון שיש להם קרובי משפחה שוטרים, זה מיותר, ילדותי ופשוט לא קשור לדבר המרכזי שאנחנו מגיעים בשבילו מדי שבת.

לא מעניין מי צודק, לא רוצה גם להיכנס לזה, יש דבר אחד שאני יודע זה שלא עושים שטויות כאלה, בגלל כיתוב מסריח על חולצה מדליקים אחד את השני על המשטרה
ובגלל השטות הזאת התוצאה הסופית היא פילוג של הקהל. אוי ואבוי לנו זה הדבר האחרון שחסר לקבוצה כרגע.
יכול להיות שהמשטרה מציקה ומתנכלת לאנשי הארגון, שמעתי על זה לא פעם, אבל אני אחזור ואגיד, מי שלא מחפש צרות לא ימצא אותן, אותי ועוד רבים אחרים פה לא יעצרו במשחק כדורגל בחיים.
אני מבין, יש את הקטע של הפוזות של ארגוני אוהדים ברחבי העולם, תעשו את זה על אוהדי היריבה, לא על המשטרה שאתם בסופו של דבר צריכים להתחנן אליה בהמשך בשביל תפאורות ודברים אחרים.

בסופו של יום ועם כל האהבה שלי לארגון ולמה שהם עושים ותורמים ואני באמת יודע מבפנים כמה הם עושים, מדובר בלא יותר מ-150 אוהדים ובסופו של דבר הם ייבלעו בתוך ההמון שמתכנס מדי שבת לראות כדורגל ולא להתעסק בשטויות. אני כותב פה דברי תכלס, בלי להתייפייף והלוואי שיקראו את זה מהארגון פה וירדו לסוף דעתי, תתעסקו בקבוצה, בתפאורות ובדברים המדהימים שאתם עושים, השטויות שמסביב בסוף פוגעות אך ורק בקבוצה וזאת השורה התחתונה פה לא משנה איך יסובבו את זה. ולא קונה את התירוץ של היום זה חולצות ומחר זה תפאורה. תפאורה לא צריכה להתעסק בשוטרים לא בשביל זה אנחנו מגיעים לכדורגל ומי שמתעסק בזה כנראה קצת משעמם לו.

אני מאוד מקווה שהארגון יוריד מהאגו שלו וידע לרדת לקהל במשחק בית הבא ולהגיד את המילים הנכונות שיסדרו את הפדיחה שהייתה בין היציעים במשחק הזה.
אין מצב שיקרה דבר כזה בטרנר פשוט אין. ואוי ואבוי לכל אחד ואחד מהקהל שלנו שיתן יד לדברים כאלה של פילוג. עצרו את המושפעות הזאת ותתעסקו נטו בהפועל באר שבע!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

yossi כתב: +1

וחייבים להפסיק עם המיני הסתה שיש כלפי המזרחי.
מי שבדרומי יודע ושומע שיש לא פעם עקיצות קטנות מבעל המיקרופון וסביבתו, מיותר.
היום זה היה דוחה. אין דבר יותר גרוע מפילוג והצבת הכבוד והאגו בראש סדרי העדיפויות.
אנשים בדרומי היו נסערים וקיבלו בוז כששרו לא רוצים שוטרים ביציע. זה שיר ששרים המון, הבוז היה הזיה.

אני לא מבינה את ההערה על הדרומי כשהמזרחי שרו בעקיצה ״הקבוצה מעל הכל״. ברור שכל ההידרדרות של הסיפור הזה הייתה מיותרת, אבל לא מבינה איך בלהט הרגע הייתה ציפייה מהדרומי חסר המנהיגות להרגיע.

מבחינה מעשית - אני חושבת שהארגון לא הצליח להשיג כלום באמת, בטח אחרי שראיתי את חדשות הספורט שהיציאה של הארגון מהמשחק לא קיבלה התייחסות קטנה. אני מבינה את הכעס ואת חוסר הרצון לעשות משהו אחרי הסיפור הזה.

חוצמזה - וואלה הלוואי והיינומשרים קודם ״הפקקים מעל הכל״ זה היה המשחק עם הכי הרבה קהל בדקה התשעים מאז עונת האליפות הראשונה.

נקודה אחרונה - הסיפור עם הacab הוא סיפור של מושפעים. ילדים שלו שים חולצות שחורות וכובעים כאילו כדי לאיים. אלה הצגות ושום דבר מזה לא אמיתי. בגוש יש 99 אחוז ילדים טובים של האמהות שלהם. לא מסכימה עם זה אבל זה לא אומר שהמשטרה (גוף ציבורי עם כל המשתמע) יכולה לעשות
מה שבראש שלה. אגב, לפי חדשות הספורט המשטרה שינתה גרסה...

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

crazyred כתב: אנשים בדרומי היו נסערים וקיבלו בוז כששרו לא רוצים שוטרים ביציע. זה שיר ששרים המון, הבוז היה הזיה.

אני לא מבינה את ההערה על הדרומי כשהמזרחי שרו בעקיצה ״הקבוצה מעל הכל״. ברור שכל ההידרדרות של הסיפור הזה הייתה מיותרת, אבל לא מבינה איך בלהט הרגע הייתה ציפייה מהדרומי חסר המנהיגות להרגיע.

מבחינה מעשית - אני חושבת שהארגון לא הצליח להשיג כלום באמת, בטח אחרי שראיתי את חדשות הספורט שהיציאה של הארגון מהמשחק לא קיבלה התייחסות קטנה. אני מבינה את הכעס ואת חוסר הרצון לעשות משהו אחרי הסיפור הזה.

חוצמזה - וואלה הלוואי והיינומשרים קודם ״הפקקים מעל הכל״ זה היה המשחק עם הכי הרבה קהל בדקה התשעים מאז עונת האליפות הראשונה.

נקודה אחרונה - הסיפור עם הacab הוא סיפור של מושפעים. ילדים שלו שים חולצות שחורות וכובעים כאילו כדי לאיים. אלה הצגות ושום דבר מזה לא אמיתי. בגוש יש 99 אחוז ילדים טובים של האמהות שלהם. לא מסכימה עם זה אבל זה לא אומר שהמשטרה (גוף ציבורי עם כל המשתמע) יכולה לעשות
מה שבראש שלה. אגב, לפי חדשות הספורט המשטרה שינתה גרסה...

אני יכול להעיד מהמזרחי שלא נשרק אפילו בוז אחד מהמזרחי כשבדרומי שרו "לא רוצים שוטרים ביציע"
כששרו "המשטרה זונה" פה כבר היה בוז.

בסופו של דבר משחקי אגו של הארגון והמשטרה יובילו לזה שהמשטרה תנצח במאבק הזה וחבל על הזמן כמה שזה מיותר.

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

ran כתב:

אני יכול להעיד מהמזרחי שלא נשרק אפילו בוז אחד מהמזרחי כשבדרומי שרו "לא רוצים שוטרים ביציע"
כששרו "המשטרה זונה" פה כבר היה בוז.

בסופו של דבר משחקי אגו של הארגון והמשטרה יובילו לזה שהמשטרה תנצח במאבק הזה וחבל על הזמן כמה שזה מיותר.
לא אמרתי שהמאבק הזה היה חכם, גם הארגון רמז לזה כשאמר שהם קיבלו מסרים שאם יאבקו על הכיתוב לא יאשרו להם תפאורות.

לא אוהבת כששרים נגד המשטרה, אני אפילו לא שרה ״גם לא עובד עם משטרה״ (גם כי זה היה שקר עד לפני שנה). אבל העצבים על המשטרה היום לא היו מובנים?
ו
כשמקללים מכבי ז*נה כל האוהדים מצטרפים, זו השירה הכי עוצמתית בטרנר (עצוב להודות אבל זו האמת). מישהו לא מכיר אוהד מכבי? באמת חושבים שלכל אוהד מכבי תא יש בת ז*נה?

שוב, אני לא בעד אבל בדרומי שרו בדיוק שלוש דק שירים נגד המשטרה ולפני כן ניסו נואשות להצליח לשיר משהו אחר. למה אז לא הצטרפו מספיק? (שלא לדבר על זה שאפילו במחצית הראשונה הייתה דממה מחוץ לגוש בדרומי).

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

2 נצחונות העונה בליגה ובשניהם אנחנו מתעסקים בחרא אחרי שהמשחק נגמר.
לא יאמן.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אני חושב שבסופו של דבר המשטרה כשלה כשלון חרוץ.

תפקידה של המשטרה לשמור על הסדר ולא לייצר בלאגן.
המשטרה יצרה בלאגן ומתיחות, ירדה מהעץ בכאילו (כי משפטית הם יכלו לטפס על קירות) והשתמשו בחוק בדרכים אחרות, על הסעיפים הקטנים כדי לייצר מהומה.

שורה תחתונה, לא רק שהסדר לא נשמר נוצר בלאגן שלם.
אנשים מגיעים למשחק כדורגל ולא למלחמה, חוץ מהמשטרה עצמה, אף אחד לא ייחס חשיבות או התעניין בחולצות עם כיתוב ACAB. עכשיו בזכות המשטרה החכמה שלנו, כל אוהד יודע מה זה. זה מסביר למה המשטרה שלנו בשפל... קשה להם לחשוב טיפה כשמחנכים את השוטרים רק להיות כוחניים...

הם לא מצליחים לשמור על סדר מול נערים מתבגרים במגרש כדורגל, לא פלא שעדי מדינה נרצחים, זה בדיחה עצובה על חשבון משלם המיסים.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

ran כתב:אני אוטוטו בן 30, נמצא בוסרמיל מאז שאני זוכר את עצמי ולא ראיתי דבר כזה בחיים שלי אצלנו בקהל.
תסלחו לי, אולי אני לא אהיה פופולרי אבל הארגון מחפש בעיות וגם מוצא אותן.
חברים אנחנו באים לראות כדורגל, לאהוד את הקבוצה שלנו, על הזי*ין חולצות ומשטרה זה לא מעניין, מתעסקים בח-ר-א!
אני בטוח שיש אנשים מהארגון שיש להם קרובי משפחה שוטרים, זה מיותר, ילדותי ופשוט לא קשור לדבר המרכזי שאנחנו מגיעים בשבילו מדי שבת.

לא מעניין מי צודק, לא רוצה גם להיכנס לזה, יש דבר אחד שאני יודע זה שלא עושים שטויות כאלה, בגלל כיתוב מסריח על חולצה מדליקים אחד את השני על המשטרה
ובגלל השטות הזאת התוצאה הסופית היא פילוג של הקהל. אוי ואבוי לנו זה הדבר האחרון שחסר לקבוצה כרגע.
יכול להיות שהמשטרה מציקה ומתנכלת לאנשי הארגון, שמעתי על זה לא פעם, אבל אני אחזור ואגיד, מי שלא מחפש צרות לא ימצא אותן, אותי ועוד רבים אחרים פה לא יעצרו במשחק כדורגל בחיים.
אני מבין, יש את הקטע של הפוזות של ארגוני אוהדים ברחבי העולם, תעשו את זה על אוהדי היריבה, לא על המשטרה שאתם בסופו של דבר צריכים להתחנן אליה בהמשך בשביל תפאורות ודברים אחרים.

בסופו של יום ועם כל האהבה שלי לארגון ולמה שהם עושים ותורמים ואני באמת יודע מבפנים כמה הם עושים, מדובר בלא יותר מ-150 אוהדים ובסופו של דבר הם ייבלעו בתוך ההמון שמתכנס מדי שבת לראות כדורגל ולא להתעסק בשטויות. אני כותב פה דברי תכלס, בלי להתייפייף והלוואי שיקראו את זה מהארגון פה וירדו לסוף דעתי, תתעסקו בקבוצה, בתפאורות ובדברים המדהימים שאתם עושים, השטויות שמסביב בסוף פוגעות אך ורק בקבוצה וזאת השורה התחתונה פה לא משנה איך יסובבו את זה. ולא קונה את התירוץ של היום זה חולצות ומחר זה תפאורה. תפאורה לא צריכה להתעסק בשוטרים לא בשביל זה אנחנו מגיעים לכדורגל ומי שמתעסק בזה כנראה קצת משעמם לו.

אני מאוד מקווה שהארגון יוריד מהאגו שלו וידע לרדת לקהל במשחק בית הבא ולהגיד את המילים הנכונות שיסדרו את הפדיחה שהייתה בין היציעים במשחק הזה.
אין מצב שיקרה דבר כזה בטרנר פשוט אין. ואוי ואבוי לכל אחד ואחד מהקהל שלנו שיתן יד לדברים כאלה של פילוג. עצרו את המושפעות הזאת ותתעסקו נטו בהפועל באר שבע!!!!!!!
יש לי כבוד גדול לארגון בכל מה שקשור לקבוצה.
בכל מה שקשור למשטרה- כל מילה כאן בסלע!
צאו מזה ותחזרו להתעסק בקבוצה.תראו למה אתם גורמים!
אנחנו באים לכדורגל נטו!!!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

The red one כתב: כי יש חוק כזה - העלבת עובד ציבור.
החוק הכי פתוח לפרשנות בספר החוקים. דברים נוראים נעשים בשמו.

הבעיה העיקרית שיש לנו משטרה שלא מחפשת איך לשמור על הסדר, אלא איך לייצר בלאגן. מדהים איך יש שם אנשים שמרוצים מעצמם עכשיו שעצרו את איום הטרור מהדרום

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

חלאס. שני הצדדים לא בסדר וצריך להגיד את זה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

מהצד זה נראה שמאז שג'ונאם ירד מהבמה, תפסו את מקומו חבר'ה צעירים שבראש סדר העדיפות שלהם להראות למי יש יותר גדול. היריבות עם ארגונים אחרים/משטרה חשובה להם יותר מעידוד הקבוצה.
השיא מבחינתי: החזקתי דגל בשער 3, וניסיתי להרים עידוד באזור שלי. בתחילת המחצית השנייה בא ילד מהארגון, לקח את הדגל והלך...
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

שלח תגובה