איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי nir767676 »

אין מאמן בארץ עם מעמד מבוסס ואיתן כמו של ברק בכר.

החליט לקבור על עיקרון את השחקן ולא שואל אף אחד.

אין הרבה מאמנים שמסוגלים לעשות דבר כזה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב:אין מאמן בארץ עם מעמד מבוסס ואיתן כמו של ברק בכר.

החליט לקבור על עיקרון את השחקן ולא שואל אף אחד.

אין הרבה מאמנים שמסוגלים לעשות דבר כזה
ממש לא רק עיקרון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוהב מאוד את בכר, אבל לא תשכנעו אותי שהיה עדיף בגמר גביע הטוטו ובמשחק הליגה מול נתניה להכניס את מלמד לאגף במקום לתת את הדקות לקוונאקה.
קוונאקה הוא כמובן זר, עם משכורת גבוהה מאוד, וציפיות אחרות לגמרי, אבל לדעתי עם כל האכזבה ממנו, הוא עדין עשה יותר ממלמד שלא עשה שום פעולה חיובית מאז שחתם כאן.
אותו הדבר עם ההוצאה של פקהארט במחצית מול נתניה. מרגיש לי שבכר כרגע מוותר על קוואנקה (בעיקר) וגם על פקהארט (פחות אבל גם) מוקדם מידי. נכון שהציפיות מהם היו גבוהות והם לא מספקים את הסחורה, אבל בעוד שחקנים כמו אלו ומלמד ממשיכים לקבל הזדמנות ועוד הזדמנות (וזה לגיטימי), לדעתי כל עוד קוונאקה כאן אנחנו צריכים לנסות להשתמש בו, בטח כשהאופציות האחרות הם פחות טובות ממנו (מלמד, זוכר משחק שאלו הוכנס כקשר אגף כשבן נשאר מגן).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:אוהב מאוד את בכר, אבל לא תשכנעו אותי שהיה עדיף בגמר גביע הטוטו ובמשחק הליגה מול נתניה להכניס את מלמד לאגף במקום לתת את הדקות לקוונאקה.
קוונאקה הוא כמובן זר, עם משכורת גבוהה מאוד, וציפיות אחרות לגמרי, אבל לדעתי עם כל האכזבה ממנו, הוא עדין עשה יותר ממלמד שלא עשה שום פעולה חיובית מאז שחתם כאן.
אותו הדבר עם ההוצאה של פקהארט במחצית מול נתניה. מרגיש לי שבכר כרגע מוותר על קוואנקה (בעיקר) וגם על פקהארט (פחות אבל גם) מוקדם מידי. נכון שהציפיות מהם היו גבוהות והם לא מספקים את הסחורה, אבל בעוד שחקנים כמו אלו ומלמד ממשיכים לקבל הזדמנות ועוד הזדמנות (וזה לגיטימי), לדעתי כל עוד קוונאקה כאן אנחנו צריכים לנסות להשתמש בו, בטח כשהאופציות האחרות הם פחות טובות ממנו (מלמד, זוכר משחק שאלו הוכנס כקשר אגף כשבן נשאר מגן).
אגב אותו דבר היה עם טוני כשהגיע. זכור לכולם שטוני הציג יכולת חלשה בתחילת דרכו, עד כדי כך שבכר העדיף לפתוח עם דן ביטון בעכו.
מי יודע, אם לא הפציעה של בוזגלו והכאפה שברק קיבל בהפסד לעכו, אולי גם טוני היה מסיים כמו קואנקה.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

הקבוצה צריכה לחפש מציאות מאפריקה או ברזיל ולא שחקנים מספרד עם סימן שאלה אחד גדול.

ומה עם יהודים? בכל העולם אי אפשר למצוא יהודים מוכשרים שאפשר לאזרח אותם?

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

חייב לציין שראיתי אותו לפני שבוע ליד שפע הפקות עם אשתו.
לא היה ברור מי מתלבש יותר כמו פרחה, ספוילר - לא אשתו.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:אוהב מאוד את בכר, אבל לא תשכנעו אותי שהיה עדיף בגמר גביע הטוטו ובמשחק הליגה מול נתניה להכניס את מלמד לאגף במקום לתת את הדקות לקוונאקה.
אתה לא מסתכל על התמונה הכוללת.

בעניין פקהארט אני יכול להסכים איתך.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: אתה לא מסתכל על התמונה הכוללת.

בעניין פקהארט אני יכול להסכים איתך.
בוא תגלה לנו את התמונה הכוללת. גם מקודם כתבת "זה לא רק עיקרון". אז בוא תגיד מה זה כן. ועזוב אותי מתירוצים של "הוא נראה בלי חשק כשהוא עולה לדשא"

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב: בוא תגלה לנו את התמונה הכוללת. גם מקודם כתבת "זה לא רק עיקרון". אז בוא תגיד מה זה כן. ועזוב אותי מתירוצים של "הוא נראה בלי חשק כשהוא עולה לדשא"
זה לא תירוצים. הילד ז** הזה עושה טובה כשהוא עולה לשחק.
פקהארט לעומתו נותן 100 אחוז בכל דקה על המגרש גם אם לא פוגע, וזה כל ההבדל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

oranu כתב: זה לא תירוצים. הילד ז** הזה עושה טובה כשהוא עולה לשחק.
פקהארט לעומתו נותן 100 אחוז בכל דקה על המגרש גם אם לא פוגע, וזה כל ההבדל.
קשה לי להאמין שזה רק בגלל זה, מה שגם אני לא רואה את הזלזול המופגן (שאתם מציינים) במשחק של קואנקה. אני מניח שיש כמה וכמה דברים מאחורי הקלעים, ונשמע שפורברראד כיוון לשם

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

The red one כתב: קשה לי להאמין שזה רק בגלל זה, מה שגם אני לא רואה את הזלזול המופגן (שאתם מציינים) במשחק של קואנקה. אני מניח שיש כמה וכמה דברים מאחורי הקלעים, ונשמע שפורברראד כיוון לשם
תראה את המשחק מול בית"ר שהוא נכנס כמחליף, תבין על מה מדובר

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

הסיפור עם קואנקה הוא פשוט.
הביאו אותו בהרבה כסף כדי שיהיה כוכב, לא שחקן ליגה סבבה, כוכב.
על משבצת של 500 אלף אתה רוצה מפלצת לא שחקן סביר +.

ברגע שברק הבין שזה לא מה שהוא חיפש עברנו לגישה של מזעור נזקים והחלפה בינואר.

כנראה שקואנקה יכול לתרום על הדשא יותר ממלמד,זריהן ודומיהם, אבל ברגע שהוחלט שהוא נחתך בינואר זה לא רלוונטי.
החלון ממש בפתח ואף אחד לא רוצה לקחת סיכון שהוא ייפצע ונתקע עם כל הלקרדה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ReDo כתב:הסיפור עם קואנקה הוא פשוט.
הביאו אותו בהרבה כסף כדי שיהיה כוכב, לא שחקן ליגה סבבה, כוכב.
על משבצת של 500 אלף אתה רוצה מפלצת לא שחקן סביר +.

ברגע שברק הבין שזה לא מה שהוא חיפש עברנו לגישה של מזעור נזקים והחלפה בינואר.

כנראה שקואנקה יכול לתרום על הדשא יותר ממלמד,זריהן ודומיהם, אבל ברגע שהוחלט שהוא נחתך בינואר זה לא רלוונטי.
החלון ממש בפתח ואף אחד לא רוצה לקחת סיכון שהוא ייפצע ונתקע עם כל הלקרדה.
עזבו שטויות.
טדי שרף אותו לגמרי.
ברק לא פראייר

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

שישב ישמור על הרגלים ביציע/בקבוצה אחרת פה אני רוצה לראות שחקנים כמו פקהארט שנלחמים עד השניה האחרונה גם עם לא הולך ולא מתחבר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

The red one כתב: בוא תגלה לנו את התמונה הכוללת. גם מקודם כתבת "זה לא רק עיקרון". אז בוא תגיד מה זה כן. ועזוב אותי מתירוצים של "הוא נראה בלי חשק כשהוא עולה לדשא"
זה לא כזה מסובך.
מרגע שהתקבלה החלטה לחתוך את קואנקה בינואר אין טעם לתת לו לשחק.
מקצועית התרומה שלו היא גם ככה מזערית. כלכלית, כל דקת משחק שלו שווה מענקים.
בנוסף, תאהבו את זה או לא, המועדון מנסה לרמוז לשחקן בעדינות שהוא יצטרך להתגמש. הרי דקות משחק או איזה שער מקרי רק יחמירו את המצב בטווח הקצר אבל לא ישנו דבר בטווח הארוך. יגרמו לשחקן להתעקש להישאר אולי, יגרמו למערכת לפתח ציפיות לשינוי אולי, אבל השורה התחתונה לא תשתנה. יש כאן חוסר התאמה מקצועי ולא פחות מנטלי. חוסר התאקלמות למקום ולהבנתי גם בעיות עם האישה. אם חלילה יפצע, אז בכלל אין מה לדבר.
אז לא צריך בכוח, גם אם כרגע קואנקה עדיף במעט על מלמד. בכל מקרה הוא לא היה זה שישנה את התמונה בדקות הבודדות שהיה עולה מהספסל.

שלח תגובה