שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי Cameo »

כמה עקשנים אפשר להיות כדי להגיד שלשוערים לא היה חלק ישיר בתוצאה היום.
נערך לאחרונה על ידי Cameo ב 28 נובמבר 2017, 13:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:עלו היום 11 שחקנים למגרש. 10 הם לטעמי הטובים בארץ בעמדה שלהם, או נותנים פייט טוב להכי טוב בליגה בעמדה שלהם, בדיוק האיכות שאנחנו שואפים אליה. אחד לא היה כזה, וזה גורש.
שוער של אלופת המדינה לא יכול לספוג שני שערים משתי בעיטות מחוץ לרחבה. שיציל אותנו לפחות פעם אחת, שיביא נקודות לפחות פעם אחת, לא מבקשים שיקח כדורים בכמות שקליימן לקח היום (באופן אישי לא מחזיק מבוריס, היום פשוט היה ביום גדול), סך הכל שיקח כדור אחד מהשניים, בטח הכדור הראשון שהיה לו זמן להגיב אליו והיה קרוב אליו.
זה לא שוער לאלופת המדינה, אפילו לא קרוב לזה. זה לא שחיימוב היה עילוי גדול השנה, אבל איתו אין משחקים כמו היום שאתה מרגיש שכל בעיטה לשער תכנס, זה לא מתאים לרמות שלנו.
יש לך שוער שני יותר טוב מגורש להביא?
יאללה תביא, אבל אין לך.
זאת היכולת וזה מה יש, כל עוד חיימוב כשיר ולא משחק אין לך מה לבוא בטענות לגורש אלא רק למאמן שמרכיב אותו.
אם חיימוב פצוע תגיד תודה שזה השוער השני שלך וזהו, אתם עדיין שופטים אותו כשוער ראשון וזה לא הוגן.
אני מסכים שהוא לא שוער ש"מביא נקודות" אבל המשחק ממש לא עליו היום, אחראי כמו כל שאר הקבוצה לתיקו הזה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

oranu כתב: יש לך שוער שני יותר טוב מגורש להביא?
יאללה תביא, אבל אין לך.
זאת היכולת וזה מה יש, כל עוד חיימוב כשיר ולא משחק אין לך מה לבוא בטענות לגורש אלא רק למאמן שמרכיב אותו.
אם חיימוב פצוע תגיד תודה שזה השוער השני שלך וזהו, אתם עדיין שופטים אותו כשוער ראשון וזה לא הוגן.
אני מסכים שהוא לא שוער ש"מביא נקודות" אבל המשחק ממש לא עליו היום, אחראי כמו כל שאר הקבוצה לתיקו הזה.
אחלה שוער שני. באמת. אבל שיישאר שני.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב: יש לך שוער שני יותר טוב מגורש להביא?
יאללה תביא, אבל אין לך.
אחלה שוער שני? כל שוער נוער היום היה מביא אותנו לתוצאה שהשגנו. 2 בעיטות 2 שערים. בכלל בתקופה האחרונה אין לו שום ערך מוסף.
מאכזב, מאוד מאכזב, בטח כשעל הנייר לא מדובר בשוער שני קלאסי אלא במישהו שמרוויח כמו שוער ראשון ובמעמד של שוער ראשון ואמור להיות חלק מהרוטציה ולא איזה לבקוביץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:לא נורא שיש לנו שוער שכל מצב טוב מולו מסתיים בשער?
יש לנו שנים כאלה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Sir Alex Ferguson כתב: אחלה שוער שני? כל שוער נוער היום היה מביא אותנו לתוצאה שהשגנו. 2 בעיטות 2 שערים. בכלל בתקופה האחרונה אין לו שום ערך מוסף.
מאכזב, מאוד מאכזב, בטח כשעל הנייר לא מדובר בשוער שני קלאסי אלא במישהו שמרוויח כמו שוער ראשון ובמעמד של שוער ראשון ואמור להיות חלק מהרוטציה ולא איזה לבקוביץ.
שמע, אני אחד המבקרים הכי גדולים של גורש, עכשיו ראיתי תקציר ואני באמת לא מבין במה הוא אשם.
מה זאת אומרת כל שוער נוער היה מביא אותנו לתוצאה שהשגנו? הוא אשם ששני המצבים היחידים שבית"ר הגיעה אליהם הם בעיטות מרחוק שהתלבשו לחיבורים?
לא עשה היום שום טעות רצינית חוץ מאיזה בעיטה עקומה שזה עוד טוב לשוער עם משחק רגל כל כך גרוע, באמת שאני לא מבין איך הוא אשם היום.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב: אחלה שוער שני? כל שוער נוער היום היה מביא אותנו לתוצאה שהשגנו. 2 בעיטות 2 שערים. בכלל בתקופה האחרונה אין לו שום ערך מוסף.
אוקיי משה אז גורש ברמה של שוער נוער סבבה אחי.
זכותך להיות מאוכזב וגם מובן אבל בוא חביבי לפחות תדבר לעניין, דודו גורש הוא השוער השני הכי טוב בליגה בפער נקודה.
אם הוא פותח בהרכב כשחיימוב כשיר התלונות צריכות לבוא לבכר, אם חיימוב פצוע אז צריכים להיות מרוצים מזה שהשוער השני שלנו הוא גורש ולא שוערים שרוב אוהדי הכדורגל כולל אותי לא מכירים את שמם כמו במכבי, בחיפה, בביתר ובנתניה.

לא עילוי ולא ביזוי, אחלה גורש אין לי תלונות אליו כי אני יודע מה אני יקבל ממנו לטוב ולרע.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אני מסכים עם משה, כל בעיטה למסגרת מחוץ ל-16 זה 99.9% גול,

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

simply-red כתב:אני מסכים עם משה, כל בעיטה למסגרת מחוץ ל-16 זה 99.9% גול,
נניח שאתה צודק, יש לך שוער שני יותר טוב להביא ?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oranu כתב: אוקיי משה אז גורש ברמה של שוער נוער סבבה אחי.
זכותך להיות מאוכזב וגם מובן אבל בוא חביבי לפחות תדבר לעניין, דודו גורש הוא השוער השני הכי טוב בליגה בפער נקודה.
אם הוא פותח בהרכב כשחיימוב כשיר התלונות צריכות לבוא לבכר, אם חיימוב פצוע אז צריכים להיות מרוצים מזה שהשוער השני שלנו הוא גורש ולא שוערים שרוב אוהדי הכדורגל כולל אותי לא מכירים את שמם כמו במכבי, בחיפה, בביתר ובנתניה.

לא עילוי ולא ביזוי, אחלה גורש אין לי תלונות אליו כי אני יודע מה אני יקבל ממנו לטוב ולרע.
אנחנו לא עוד קבוצה, הרף אצלנו שונה, לא מעניין אותי מה קורה בקבוצות אחרות, גורש במעמד שונה משוערים שניים אחרים בליגה, גם מבחינת שכר גם מבחינת הרוטציה ואני לא מקבל את היכולת שלו בהבנה. לא מקבל את זה שאנחנו שוכבים על ביתר 55 דקות ואז בעיטה מ30 מטר שהיה לו מלא זמן להגיב לה והלכה לאיזור שלו נכנסת לרשת.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ראיתי את התקציר קודם כל חייב להגיד כל שער בצבע,בטלויזיה זה נראה מושלם.
אני חושב שאת הגול הראשון גורש היה צריך לקחת.
בכלל שוער,כל שוער שמקבל גול ממרחק כזה זה קודם כל אשמתו.
היה לו מספיק זמן להגיב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oranu כתב: נניח שאתה צודק, יש לך שוער שני יותר טוב להביא ?
רואה את ג׳רפי בחודשיים עד ינואר, אם מראה שהתגבר על הפציעה וממשיך את היכולת משנה שעברה מציע את גורש וכסף.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

יכול להיות מעניין, לא בטוח שיסכים לבוא על תקן מספר 2.
בכל מקרה גורש לא הבעיה ולא הייתי משכיב ארגז על ג'רפי בינואר, אולי בקיץ וזה מאוד תלוי בכמה יציבות הוא יראה, יכול להתפתח לגלזר 2 למרות כל ההייפ סביבו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

קנדיל של סכנין לא נופל מאף שוער ישראלי בליגה וגם לא צריך להשכיב עליו ארגזים לג'קי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא הייתי ממהר עם שחקנים מאשדוד.
בינתיים כל מי שהבאנו משם בסכום כולל של כמעט 3 מליון יורו מתברר כפרווה ואני מנסה להתעדן.

שלח תגובה