מנויים 2016/2017

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מנויים 2016/2017

שליחה על ידי The red one »

שאני אשב עם העם הפשוט ביציע הצפוני?? שיצעקו לי באוזן?? שאני אצטרך להתכחכך עם באר שבעיים שהגיעו למשחק על גמל???

מה חטאתי????? מה פשעתי????
גיל שגיב כתב:
קודם כל - כן.
אנחנו זכאים בהחלט לפיצוי.
מעבר לזה....חשבת על זה שהדבר עלול לקרות גם בשנה הבאה...ואחריה....ואחריה....ואחריה.....
שאני אראה את הפצצה של לוסיו מאחורי השער ????? מה חטאתי ??? מה פשעתי ???

אל נורא עלילה...אמציא לנו מחילה.....לפני המשחק הבא !

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

oranu כתב:וואלה אורגינל כולכם פה מתחסדים בשקל וחצי.

מי שיודע על ההיסטוריה שלי ושל מר גיל שגיב יודע שעבר בינינו חתול שחור בעבר ואפילו איומים בתביעות (לא באמת הלכנו כזה רחוק).

בבסיס הטענה שלו הוא צודק - אין גבר אחד פה שהיה משלם 3500 על מקום בכסף העליון ובמשחקים הכי חשובים של העונה במידה ונעלה לשלב הבתים לצמפיונס הכי יוקרתיים הכי חוויתיים מה שאוהדים מחכים לו 40 שנה ולא זוכים לראות יבוא המועדון ויחליט אקראית איזה 40 אוכלים את הלקרדה.

מילא הייתה איזה הגרלה בין כל המנויים ומי שיצא אכל חרא, אבל לא פה זה מקומות מסוימים כי הם הכי טובים, הם שילמו על ההכי טובים!

והם כולה 40, אז כן ראוי אם המועדון יבוא ובמקום לנפנף אנשים מהמשרדים ולהגיד להם זה מה יש אז למנוע תרופה למכה ולמצוא פתרון הולם על מקומות אחרים במערבי, אולי איזה בוקס משותף, אולי פיצוי במחיר למנוי ליגת האלופות, לא משנה מה, רעיון יצירתי שיהיה מקובל על אלה שאוכלים את הלקרדה.

אני כלב בן כלב אם אחרים היו מעבירים את זה פה.

אז הוא איים בתביעה על המועדון "אוי אוי אוי" לפעמים בהפועל באר שבע מבינים רק כשמאיימים בתביעות, קידוש המועדון פה על אוטומט מוזר וברמת המביך.

זה שגיל הוא טרול בדרך כלל וישר מאיים בתביעה זה בעיה אחת, מפה להגיד שאין בסיס לדבריו וש"יישב בצפוני בשקט ויגיד תודה" המרחק הוא רחוק מאוד.
תודה.
מוחל לך מראש על עניין הטרול..... ;)
ומציין שמעולם לא איימתי בתביעה כלפיך, זה היה הפוך למיטב זכרוני....אבל נשכח ונסלח.
בהזדמנות זו - אתה וכל חבריך בארגון עושים עבודה מדהימה - ישר כוח !
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 08 אוגוסט 2016, 15:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

The red one כתב:שאני אשב עם העם הפשוט ביציע הצפוני?? שיצעקו לי באוזן?? שאני אצטרך להתכחכך עם באר שבעיים שהגיעו למשחק על גמל???

מה חטאתי????? מה פשעתי????
תתבייש דמגוג !

אני יליד באר שבע....גדלתי בשכונה ד' (רחוב אלעזר בן יאיר אם זה מעניין) גאה על היותי באר שבעי, נלחם בחירוף נפש כאן במרכז הארץ כנגד כל גזען מצוי שמתנשא מעל תושבי הנגב !!!

כלפי אתה כותב את זה !?

אני כתבתי אך ורק כנגד זווית הצפייה שלא נוחה מאחורי השער.....איך העזת להפוך לי את המילים ???

חוצפן !

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

חברה, קצת ניסחפתם. גיל לא אויב האומה...

מתוסכל כמו כל אחד שהיה מאבד את מקומו, מוציא קיטור במטרה שיימצא פתרון...

הפתרון יימצא, תרדו ממנו.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

גדי כתב:
אני ממש חורג ממנהגי אבל אתה ממש נהנה למשוך אש.

מה חטאת ומה פשעת שתשב בצפוני ?
אם אתה מדבר כך להרבה אנשים שיושבים פה מאחרי השער אז אתה עושה פה פרובוקציה.
במקום לעשות פה רעש כדי שאף אחד לא ישכח שאתה יושב ב"כבוד" אז תבדוק מה המועדון יכול לעשות במקרה הזה.
זה שתנופף בתביעה לא יגרום לשום רצון טוב כי אני לא רואה שום דבר שנלקח ממך במרמה.

אגב, מה המקור לידיעה ?
אל תחרוג גדי....אל תחרוג.

למה לך לצבור חטאים ? ;)

אז לא, ממש לא תא הכבוד....כולה יציע הכסף.

נרגעת אח שלי ?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

MikiRed כתב:חברה, קצת ניסחפתם. גיל לא אויב האומה...

מתוסכל כמו כל אחד שהיה מאבד את מקומו, מוציא קיטור במטרה שיימצא פתרון...

הפתרון יימצא, תרדו ממנו.
מיקי ??? אתה רוצה להרוס לחלק כאן את החוויה ??

יש כאן הסכם לא כתוב....

כשאני כותב שיש שמש בחוץ, כולם מייד מצהירים שיורד גשם.
והם עוד עושים את זה דרך האי פון תוך כדי שיזוף בברכה.... :lol:

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

גיל, גם אתה תוריד את הלהבות. זה כמו ילדים שמתחילים בדחקות וזה נגמר לא טוב ...

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

גיל שגיב כתב:
תתבייש דמגוג !

אני יליד באר שבע....גדלתי בשכונה ד' (רחוב אלעזר בן יאיר אם זה מעניין) גאה על היותי באר שבעי, נלחם בחירוף נפש כאן במרכז הארץ כנגד כל גזען מצוי שמתנשא מעל תושבי הנגב !!!

כלפי אתה כותב את זה !?

אני כתבתי אך ורק כנגד זווית הצפייה שלא נוחה מאחורי השער.....איך העזת להפוך לי את המילים ???

חוצפן !
מגלגל עיניים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

גיל שגיב כתב:
תתבייש דמגוג !

כלפי אתה כותב את זה !?

חוצפן !
:מסמיק2: תירגעעע...חשבתי שכל הדיון הזה בדיחה אחת גדולה..

וברצינות - לא ענית לי על מה שכתבתי. המועדון לא הבטיח לך בשום שלב קדימות למנויים, זה לא כתוב בשום חוזה ובשום מסמך. על פניו, המועדון יכול להחליט לתת לי קדימות ולכל האחרים לא. לא תהיה בזה כל אפליה. אז על איזה חוק אתה מתכוון לתבוע את המועדון? על איזו אפליה? אתם לא ממגדר שונה, אתם לא ממין שונה, אתם לא ממוצא שונה, איזה בסיס יש לך?

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

המועדון לא היה צריך מלחתחילה למכור לשם מנויים רק כרטיסים

סמל אישי של משתמש
The red one

hb7 כתב:המועדון לא היה צריך מלחתחילה למכור לשם מנויים רק כרטיסים
המנויים הם בכלל לליגה, איך זה קשור לליגת האלופות?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

למועדון לא היה שום מושג ירוק (או אדום) לגבי הדרישות, כך שזה במסגרת כח עליון...

יימצאו פתרון כמו שמצאו פתרונות לכל בעייה שצצה עד היום. רק לפני 15 חודש היינו בווסרמיל, ויחסית הכל נלמד וטופל כראוי.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

The red one כתב: המנויים הם בכלל לליגה, איך זה קשור לליגת האלופות?
אנחנו רוצים להיות מועדון גדול או שכונה? אף אחד לא הבטיח כלום לגבי קדימות לכרטיסים אבל ככה זה צריך להיות, קודם כול לעשות חבר מועדון רק אחרי זה אתה רשאי לקנות מנוי או כרטיסים למשחקים, ואל תגידו לי המועדון לא ידע אופא זה אירגון קומבינה בדיוק כמו האיתאחדות לכדורגל ששומרים כרטיסים לעצמם

סמל אישי של משתמש
The red one

hb7 כתב: אנחנו רוצים להיות מועדון גדול או שכונה? אף אחד לא הבטיח כלום לגבי קדימות לכרטיסים אבל ככה זה צריך להיות, קודם כול לעשות חבר מועדון רק אחרי זה אתה רשאי לקנות מנוי או כרטיסים למשחקים
אני מדבר מבחינה משפטית. אנחנו לא מדברים פה על האם המועדון נחמד או לא או מה הוא מנסה לעשות, יש פה בן אדם שרוצה לתבוע, ואני חושב על זה מבחינה משפטית.

בצורה חוקית - המועדון לא הבטיח לאף אחד קדימות. לא לבעלי מנויים, לא לספסרים, לא לספונסרים. אז על מה ההלנה?

ומאיפה לך לדעת שהמועדון ידע על זה? נראה לך שאופ"א מראש אמרו לכל הקבוצות "הא תשמעו אם אתם בפלייאוף אנחנו מקבלים 40 כרטיסים ועל הזין שלנו מה מכרתם"? אני מניח שלא. אני מאמין דווקא שהמועדון לא ידע.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

מבחינה משפטית שילך לחפש,מי שרוצה לתבוע את המועדון הוא לא אוהד, עזוב אותך שטויות באופא החוקים ברורים 'זה לא שכונה אפשר היה לשאול כמה כרטיסים אתם צריכים לאירופית וכמה לאלופות, אל תשכח שעשו שיפוץ במקומות לעיתונאים

שלח תגובה