אוי אוי אוי אוי אוי ליגת אלופות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: אוי אוי אוי אוי אוי ליגת אלופות

שליחה על ידי The red one »

RedHell כתב:
אז למה בוואן רשמו שאם נעבור אותם גם אם נודח בשלב הבא נרד לאירופית? בטח הטמבלים התכוונו לפלייאוף אירופית לא?
לא כל כך הבנתי מה וואן רשמו, אבל זה מה שהולך להיות:

אם מודחים בשלב הזה - נגמר אירופה FOR GOOD לשנה הזאת
אם מודחים בשלב הבא - יורדים לפלייאוף של האירופאית.
אם מודחים בפלייאוף של האלופות - יורדים ישר לבתים של האירופאית.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא כל כך הבנתי מה וואן רשמו, אבל זה מה שהולך להיות:

אם מודחים בשלב הזה - נגמר אירופה FOR GOOD לשנה הזאת
אם מודחים בשלב הבא - יורדים לפלייאוף של האירופאית.
אם מודחים בפלייאוף של האלופות - יורדים ישר לבתים של האירופאית.
כןמה שחשבתי.. וואן הסתומים רשמו שאם נעבור אותם אבל נודח בסיבוב הבא ניהיה בליגה האירופית, כנראה התכוונו לפלייאוף.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב: הם היו מדורגים בסיבוב השני, אבל לא צפויים להיות מדורגים בשלישי, ככה שאם נעבור אותם אנחנו צפויים לפגוש אחת מהיריבות שהיו לנו עכשיו בתוספת אולימפיאקוס ו-ויקטוריה פלזן.

אדום איך אתה לא מכיר את ספייס ג'אם? סרט קאלט.
אני מהתקופה של סופרמן 1 עם מרלון ברנדו.

סמל אישי של משתמש
shimi221

שליחה על ידי shimi221 »

עד מתי מותר לרשום שחקנים לשלב הנוכחי באירופה?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

shimi221 כתב:עד מתי מותר לרשום שחקנים לשלב הנוכחי באירופה?
אם אני זוכר אז צריך להעביר את הסגל מראש אבל 48 שעות לפני המשחק הראשון ניתן להוסיף שחקן אחד. זה היה המקרה של מליקסון לפני שנתיים
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

"קבוצות שיודחו לפני שלב הבתים יקבלו את הסכומים הבאים לכל שלב: 200 אלף יורו בשלב המוקדמות הראשון, 300 אלף יורו בשני ו-400 אלף יורו בשלישי (אלא אם השתתפו בשלב הפליי אוף של ליגת האלופות). בנוסף, כל אלופה לאומית שלא תעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות תקבל 250 אלף יורו.
בליגת האלופות, תשלומי הסולידריות האלה יסתכמו ל: 200 אלף יורו בשלב המוקדמות הראשון, 210 אלף יורו בשני, 220 אלף יורו בשלישי ו-230 אלף יורו בפלייאוף (אם לא העפעילו לשלב הבתים של הליגה האירופית)."

מה אתם מבינים מהקטע הזה?
מקבלים כסף פר שלב כמצטבר, או את הסכום הרלוונטי לשלב בו עפת?
יש גם נראה לי בלבול מסוים שם. למה שיהיה בונוס לקבוצות בפליאוף אלופות אם ידוע ששני הקבוצות ישחקו בשלב בתים?

הפרט שאלופה תקבל 250 אלף יורו בכל מקרה אם לא תעפיל לשלב בתים הוא חשוב.
אם עוברים את שריף, מבטיחים מלבד הבונוסים הרלוונטיים את טרנר מלא לשני משחקים + זכויות שידור + 250 אלף יורו. לא רע בכלל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:"קבוצות שיודחו לפני שלב הבתים יקבלו את הסכומים הבאים לכל שלב: 200 אלף יורו בשלב המוקדמות הראשון, 300 אלף יורו בשני ו-400 אלף יורו בשלישי (אלא אם השתתפו בשלב הפליי אוף של ליגת האלופות). בנוסף, כל אלופה לאומית שלא תעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות תקבל 250 אלף יורו.
בליגת האלופות, תשלומי הסולידריות האלה יסתכמו ל: 200 אלף יורו בשלב המוקדמות הראשון, 210 אלף יורו בשני, 220 אלף יורו בשלישי ו-230 אלף יורו בפלייאוף (אם לא העפעילו לשלב הבתים של הליגה האירופית)."

מה אתם מבינים מהקטע הזה?
יש גם נראה לי בלבול מסוים שם. למה שיהיה בונוס לקבוצות בפליאוף אלופות אם ידוע ששני הקבוצות ישחקו בשלב בתים?

אם עוברים את שריף, מבטיחים מלבד הבונוסים הרלוונטיים את טרנר מלא לשני משחקים + זכויות שידור + 250 אלף יורו. לא רע בכלל.
אני מאמין שמה שרלוונטי לך

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yossi כתב:"קבוצות שיודחו לפני שלב הבתים יקבלו את הסכומים הבאים לכל שלב: 200 אלף יורו בשלב המוקדמות הראשון, 300 אלף יורו בשני ו-400 אלף יורו בשלישי (אלא אם השתתפו בשלב הפליי אוף של ליגת האלופות). בנוסף, כל אלופה לאומית שלא תעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות תקבל 250 אלף יורו.

מה אתם מבינים מהקטע הזה?

אני מבין מזה שקבוצה אלופה מקבל 250 אלף יורו על עצם השתתפותה במפעל, תוסיף לזה את הסכום הספציפי בהתאם לשלב בו היא עפה.
כלומר אם עפת בשלב ראשון תקבל 450 אלף יורו.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

יום ג' ה- 12/7 20:30. טוטי, לטיפולך!

סמל אישי של משתמש
The red one

סניור כתב:יום ג' ה- 12/7 20:30. טוטי, לטיפולך!
הוזז ל20:50, טוטי, לתשומת ליבך

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אני לא יודע אם אנשים מודעים לכך, אך ככל הנראה (ואני מסייג, כי לצערי פניתי להנהלת הקבוצה אך תשובה לא קיבלתי) טרנר לא כשיר לארח משחקים משלב הפלייאוף של ליגת האלופות (שלא לדבר על בתים - אבל זה עוד חזון למועד). מה שאומר שאם עוברים את שני סיבובי המוקדמות הראשונים, יהיה צורך לנדוד לטדי.

אני יודע שהוא אמנם הוכר כאיצטדיון קטגוריה 4 לפי ועדת הבדיקה, אך אנשים שמעורים בנושא סיפרו שהועדה נתנה רשימה של ליקויים שצריך לשפר (בכל הקשור לתקשורת ולמתקן עצמו), דבר שאמור לבוא על חשבון כמות קהל ואמור לעלות הרבה מאוד כסף. כרגע אין כוונה לבצע את השינויים הללו (דרך אגב, זאת הסיבה שבגללה בלומפילד לא אושר השנה, למרות שהוא קטגוריה 4, כי אלה תקנות חדשות של פיפא).

אני אשמח אם מישהו יוכל להוכיח אותי אחרת (כמו שאמרתי, אני ניסיתי לפנות להנהלת המועדון, אך לא קיבלתי תשובה. אם מישהו יצליח יותר ממני, הלוואי). זה יכול להיות מאוד מאכזב.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מה? מאיפה זה הגיע?
אמרו שמאושר עד רבע גמר...

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

הייתה לי אתמול שיחה בנושא עם עוזי דן (שמי שמכיר יודע שהוא מקור אמין) והוא אמר שאלו היו הדרישות של ועדת האישור שהגיעה לטרנר, ובגלל שמדובר בהוצאה כספית מאוד גדולה, בזמנו לא תיקנו את הליקויים.

סמל אישי של משתמש
The red one

מתי זה בזמנו? הם ביקרו פה לפני פחות מחודש, לא?

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

כמו שאמרתי, זה מה ששמעתי מעוזי דן (דרך אגב, גם קופמן חזר על זה כמה פעמים בתוכנית הספורט של 103, אבל משום מה אף אחד לא חשב להגיב על זה).

אני מאמין להנהלת הקבוצה, והסיבה שאני רושם בפורום הזה היא שאולי מכאן אפשר יהיה להשיג תשובה רשמית (ממישהו שמכיר מישהו).

שלח תגובה