ארגון בושה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: ארגון בושה !

שליחה על ידי oranu »

זה שי ! כתב:מעולם לא קיללתי מעולם לא אמרתי שלא צריך אירגון אוהדים מעולם לא באתי בתלונות , פשוט הבעתי את דעתי לגבי השירים ,אני זה רק בנאדם אחד שאומר את זה אבל הרבה שומרים בבטן דברים על האירגון ,הגיע הזמן שתבינו שכולנו רוצים בהצלחת הקבוצה וכולנו רוצים את טובת הפועל באר שבע גם במגרש וגם ביציע , שאני רושם שאני מצפה לשירים אחרים עם מילים אחרות לא צריך לקחת את זה בקיצוניות ולחסום אותי לתגובות בדף של האירגון ככה לא מתנהגים אנשים בוגרים ככה מתנהגים ילדים שמרגישים שיש להם מעט כוח, זה שזה לא נשמע לכם יפה שמישהו חושב אחרת מכם אז תעשו טובה ותסגרו את הדף הזה ,זה שי !
מקבל, כמו שרשמתי בהודעה הקודמת שלח לי בפרטי שם משתמש בפייסבוק ונדבר שם, מבטיח לטפל, אין בעיה עם ביקורת אנחנו פתוחים ומקבלים אותה באהבה, במיוחד כשהיא ביקורת בונה ולגיטימית.

דבר אחד חשוב -
כמו שגדי אמר פה הארגון הוא לא נבחרי ציבור, הוא לא מרוויח כסף כולם מתנדבים ובאהבה.
זה שיש השפעה לקהל הרחב? מקובל ומוסכם.
זה שיש מקום לביקורת? גם כן.

צריכים גם לדעת להעביר, תשתדלו להעביר אותה באופן ענייני ומכובד, כי להגיד שירים גנון זו זכותך אבל מהצד השני יש אנשים שנותנים את התחת שלהם בשביל לעשות הכל כמה שיותר טוב וביקורתכזו פשוט פוגעת ומוציאה את הרוח מהמפרשים.

לא אומר שזו לא זכותך - אומר שאם המטרה היא באמת לשפר ולקדם את הקהל והארגון כאחד- ראוי שתעשה זאת בדרכי נועם.

סמל אישי של משתמש
blueman

Re: ארגון בושה !

שליחה על ידי blueman »

oranu כתב:
מקבל, כמו שרשמתי בהודעה הקודמת שלח לי בפרטי שם משתמש בפייסבוק ונדבר שם, מבטיח לטפל, אין בעיה עם ביקורת אנחנו פתוחים ומקבלים אותה באהבה, במיוחד כשהיא ביקורת בונה ולגיטימית.

דבר אחד חשוב -
כמו שגדי אמר פה הארגון הוא לא נבחרי ציבור, הוא לא מרוויח כסף כולם מתנדבים ובאהבה.
זה שיש השפעה לקהל הרחב? מקובל ומוסכם.
זה שיש מקום לביקורת? גם כן.

צריכים גם לדעת להעביר, תשתדלו להעביר אותה באופן ענייני ומכובד, כי להגיד שירים גנון זו זכותך אבל מהצד השני יש אנשים שנותנים את התחת שלהם בשביל לעשות הכל כמה שיותר טוב וביקורתכזו פשוט פוגעת ומוציאה את הרוח מהמפרשים.

לא אומר שזו לא זכותך - אומר שאם המטרה היא באמת לשפר ולקדם את הקהל והארגון כאחד- ראוי שתעשה זאת בדרכי נועם.
היי אורן, קודם כל ברוך הבא, שה נחמד שיש מישהו מהארגון שמדבר בצורה נורמלית ומציג גם את הצד של הארגון (הבנתי שאתה הדובר נכון?)
בכל מקרה מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר, ומי שרוצה שיכבדו אותו ויתייחסו לטענות שלו ברצינות צריך לדעת לדבר ולכבד באותה המידה ואני לא מתייחס למקרה כזה או אחר אלא בכללי.
דבר אחד שאני פחות מסכים, ואני יודע שפחות יש לך שליטה עליו, אבל הייתי שמח אם זה היה עובר הלאה, קרה לי אישית ולכמה חברים מוכרים מאוד ביציע שהביעו דעה באופן מכובד וכמו שהיו אנשים בארגון שדיברו וענו בצורה מכובדת, היו גם אנשי ארגון שקיללו, ודיברו בצורה לא מכובדת. עכשיו אני יודע שהם כנראה מייצגים את דעתם האישית ולא את דעת הארגון בכללי אבל הם צריכים להבין שברגע שהם נמצאים בארגון, ואנשים יודעים שהם חלק מהארגון, אז הם הפנים של הארגון אם יירצו ואם לא, כמו שאם אסי ייצא מחר לעיתונים באיזשהי הצהרה לא מכובדת לא יגידו זה אסי אין לנו מה לעשות הוא פעל על דעת עצמו וזה לא יצא מגיל לבנוני, יתייחסו אליו כאל הפנים של המועדון לטוב ולרע, אנשים צריכים להבין שעל כל התנהגות לא אחראית כזו או אחרת הם בעצם מייצגים את הארגון, וכמו שאתה עושה שירות טוב לארגון ולא לעצמך הם יכולים לעשות שירות רע לארגון ופחות לעצמם, כי בסופו של יום אני לא זוכר מי מהם אמר מילים לא במקום אני זוכר שזה היה מישהו מהארגון. מקווה שהבנת את הנקודה שלי
בכל מקרה תמשיכו בעבודת קודש הטובה שאתם עושים
ודי עם השטויות להיום, יש לנו כבשה שחורה על הראש :-)

שלח תגובה