ארגון בושה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gilcohen

Re: ארגון בושה !

שליחה על ידי gilcohen »

מי זה לכם? למה אתה כותב לכם?

מי שעושה את זה (היי, אני חלק מזה) עושה את זה בשמו ועל דעת עצמו בלי קשר לעצם היותו חבר ארגון(אם בכלל).
זו הדרך שלי למגר את פתיחת הפוסטים המפגרים+++++ שנפתחים בפורום , ואם זה מצליח (וזה אכן מצליח) לגרום לאותם אנשים לחשוב פעמיים לפני שהם מפרסמים עוד סטטוס מפגר אז עשיתי את שלי.
ואל תיתמם בבקשה..אלה ממש לא בני 8 ולרוב זה אלא נערים ואנשים בוגרים.

אם הייתי עושה את זה מטעם הארגון אז הייתי מוחק את אותם הפוסטים ,אבל אני בוחר שלא כל עוד הסטטוס אינו מכיל קללות או תוכן שיווקי להורדת שיער בלייזר.

ולסיום, אודה לך אם לא תתערב לי מה לעשות בזמני הפנויי..
תודה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מעולם לא קיללתי מעולם לא אמרתי שלא צריך אירגון אוהדים מעולם לא באתי בתלונות , פשוט הבעתי את דעתי לגבי השירים ,אני זה רק בנאדם אחד שאומר את זה אבל הרבה שומרים בבטן דברים על האירגון ,הגיע הזמן שתבינו שכולנו רוצים בהצלחת הקבוצה וכולנו רוצים את טובת הפועל באר שבע גם במגרש וגם ביציע , שאני רושם שאני מצפה לשירים אחרים עם מילים אחרות לא צריך לקחת את זה בקיצוניות ולחסום אותי לתגובות בדף של האירגון ככה לא מתנהגים אנשים בוגרים ככה מתנהגים ילדים שמרגישים שיש להם מעט כוח, זה שזה לא נשמע לכם יפה שמישהו חושב אחרת מכם אז תעשו טובה ותסגרו את הדף הזה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

gilcohen כתב:מי זה לכם? למה אתה כותב לכם?

מי שעושה את זה (היי, אני חלק מזה) עושה את זה בשמו ועל דעת עצמו בלי קשר לעצם היותו חבר ארגון(אם בכלל).
זו הדרך שלי למגר את פתיחת הפוסטים המפגרים+++++ שנפתחים בפורום , ואם זה מצליח (וזה אכן מצליח) לגרום לאותם אנשים לחשוב פעמיים לפני שהם מפרסמים עוד סטטוס מפגר אז עשיתי את שלי.

אם הייתי עושה את זה מטעם הארגון אז הייתי מוחק את אותם הפוסטים ,אבל אני בוחר שלא כל עוד הסטטוס אינו מכיל קללות או תוכן שיווקי להורדת שיער בלייזר.

תודה.
לכם זה אתה והחבר'ה שלך.

כבר עדיף להפעיל משטר של סתימת פיות מאשר לעשות צחוק מכל בן אדם ושיחשוב פעמיים אם הוא רוצה לשאול שאלה. רק ביומיים האחרונים ראיתי 2 פוסטים של אוהדים עם פרופילים של ילדים בני פחות מ12 קל שעונים להם בזלזול.

אני הבעתי פה דעה, איפה ראית שהתערבתי לך בזמן הפנוי ? אם אתם (אתם=אתה והחבר'ה שלך) חושבים שזו הדרך הנכונה, אז תפאדלו. את דעתי אני אגיד.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

1. הכותרת צורמת מאוד. כך לא מביעים ביקורת.
2. ארגון זו לא ממשלה נבחרת. הוא מורכב מאנשים שמוכנים בזמנם החופשי להשקיע בכדי שקהל האוהדים של הקבוצה יחווה גאווה ביציע יחד עם חוויה של תמיכה והזדהות.
3. אין לי מושג מה קורה בדף פייסבוק אבל כמדומני לא חייבים לבקר בשום דף.
4. מי שרוצה ישיר מי שלא רוצה שלא ישיר.
5. את חווית העידוד אחרי השער נגד תון אי אפשר לתאר במילים. שהחיינו שהגענו לרגעים כאלה שכל קהל אחר אומר לעצמו:הלוואי והיינו כאלה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

gilcohen כתב:מי זה לכם? למה אתה כותב לכם?

תודה.
לא צריך לזלזל גם באנשים מבוגרים.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

אריאל2 כתב: לא צריך לזלזל גם באנשים מבוגרים.
אנשים גם צריכים לדעת להבדיל בין סטטוס לפייסבוק האישי לבין פוסט בקבוצת אוהדים.
וסתם שתדעו, כל אחד כזה גם מקבל הודעה פרטית שמסבירה מאיפה זה מגיע.

בכל אופן זה לא העניין , אני אתנהג כפי שאני רואה לנכון כל עוד אני מייצג את עצמי ואני לא חייב הסברים לכך.

ולבחור ממקודם..תסתכל בהודעה הקודמת שלך..התחלת בסנגוריה לארגון וכתבתם אתם - משמע התכוונת לארגון למרות שהוא לא קשור לזה, לכן הרגשתי צורך להגיב

סמל אישי של משתמש
The red one

צודק, זה באמת הובן לא נכון, אני פשוט חיברתי בין הניק שלך לבן אדם בפייסבוק שבדר"כ צוחק על אנשים אז הנחתי שזה אתה.

ואגב, אם כבר נכנסו לזה, מה כבר ההבדל בין הודעה בפייסבוק פרטי לבין הודעה בקבוצת אוהדים? כאילו, למה שבן אדם לא ישאל מתי המשחק הבא? הוא לא מקלל, לא מפרסם שום דבר. בסה"כ קבוצת אוהדים שלפי מיטב זכרוני גם סגורה. זה לא שאנשים לוקחים את זה ברצינות מדיי. בלי להשתחצן או משהו, כדי למצוא את הקול השפוי בקהל אני מגיע לכאן וממש לא מצפה למצוא אותו בפייסבוק.

אם כבר בפייסבוק עסקינן - לא הגיע הזמן אולי, אחרי השולם של הארגון עם וסרמיליה, לאחד את 2 הקבוצות האלה ? במקום שתהיה קבוצה אחת עם רבבת אנשים יש 2 קבוצות עם 5000 אנשים שרובם הם אותם אנשים O_O

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

אני אומר בואו נחזור ל 2002, בלי ארגון, בלי אולטראס, אולי ככה אנשים יתחילו להתעורר ולהבין את מה שיש להם ביידים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

maor20094 כתב:אני אומר בואו נחזור ל 2002, בלי ארגון, בלי אולטראס, אולי ככה אנשים יתחילו להתעורר ולהבין את מה שיש להם ביידים.
מאור מה הקשר קראת בכלל מעבר לכותרת ? שאגב באמת צריך לערוך אותה /:

כולה מדברים פה על ענייני פייסבוק..לא מעבר..מחר כבר יהיו דברים מעניינים יותר לדבר עלייהם :צעיף:

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

gilcohen כתב:
אנשים גם צריכים לדעת להבדיל בין סטטוס לפייסבוק האישי לבין פוסט בקבוצת אוהדים.
וסתם שתדעו, כל אחד כזה גם מקבל הודעה פרטית שמסבירה מאיפה זה מגיע.

בכל אופן זה לא העניין , אני אתנהג כפי שאני רואה לנכון כל עוד אני מייצג את עצמי ואני לא חייב הסברים לכך.

ולבחור ממקודם..תסתכל בהודעה הקודמת שלך..התחלת בסנגוריה לארגון וכתבתם אתם - משמע התכוונת לארגון למרות שהוא לא קשור לזה, לכן הרגשתי צורך להגיב
נכון שהם צריכים להבדיל. בפועל זה לא ככה.
כאדם פרטי כל אחד יכול להגיב כמעט איך שבא לו. כארגון זה קצת שונה לדעתי וצריך אורך רוח וסבלנות.

סמל אישי של משתמש
The red one

זה בסדר אריאל, זה לא שהארגון עם שם המשתמש שלו מגיב ככה. אלה אנשיםם פרטיים, כל אחד ודעתו הוא.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אם הוא חלק מהארגון- הוא לא יכול להגיב כמו שהוא רוצה? לא מבין למה אתם קושרים את זה אחד בשני.
באותה מידה יכולתם לא לדעת שגיל הוא חלק מהארגון, אז זה היה בסדר?

צר לי, ציניות זאת אחלה דרך להתמודד (הרבה פעמים, לא תמיד) עם אנשים חופרים ומתישים שבעיקר מז בלים את הפורום בפייסבוק. בפעם הבאה, הבן אדם יחשוב פעמיים לפני שהוא מוציא משהו טפשי מהמקלדת מבלי לחשוב רגע. מוזמנים להציץ בטופיק ׳אוהדי באר שבע ברשת׳ באופסייד כדי להבין עם מי יש לנו עסק.

מספיק שיש לנו את ״איציק שלטים״ על הראש.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedRock כתב:אם הוא חלק מהארגון- הוא לא יכול להגיב כמו שהוא רוצה? לא מבין למה אתם קושרים את זה אחד בשני.

צר לי, ציניות זאת אחלה דרך להתמודד (הרבה פעמים, לא תמיד) עם אנשים חופרים ומתישים שבעיקר מז בלים את הפורום בפייסבוק. בפעם הבאה, הבן אדם יחשוב פעמיים לפני שהוא מוציא משהו טפשי מהמקלדת מבלי לחשוב רגע. מוזמנים להציץ בטופיק ׳אוהדי באר שבע ברשת׳ באופסייד כדי להבין עם מי יש לנו עסק.

על הראש? למה מה אדון איציק מפריע לך או בכלל למישהו?
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 09 אוגוסט 2015, 05:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

RedRock כתב:אם הוא חלק מהארגון- הוא לא יכול להגיב כמו שהוא רוצה? לא מבין למה אתם קושרים את זה אחד בשני.

הנושא כאן הוא לא אנשים חופרים ולא אנשים ששואלים שאלות מטומטמות הנושא הוא מדוע נחסמתי כאשר לא קיללתי ולא שאלתי שום שאלה אלא הבעתי את דעתי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אם כבר החלה לקום פה סנגוריה לגבי הארגון (לא שהם ממש זקוקים לה) ..

תגידו, לא נמאס לכם לרדת ולצחוק על כל מי שמגיב משהו בקבוצות האוהדים? כל תגובה של מישהו שלא באה לכם טוב בעין ההוא מתייג עוד 4-5 אנשים קבועים ומתחילים לעשות מזה צחוק..אפילו שבתמונת הפרופיל רואים ילד בן 8 או אפילו אם זו שאלה בסה"כ לגיטימית..

אני בטוח ש99% מאנשי הארגון אנשים בוגרים ועסוקים, ולצחוק על תגובות של אנשים בפייסבוק זה מה שאתם עושים עם הזמן שלכם ?
אני מסכים שלא צריך לצחוק על כל ילד, ובכל זאת האנשים בארגון הם אנשים פרטיים, אתה לא יכול לקבוע לכל אחד מה להגיד את מי לתייג ומה לרשום.

אני אישית לא עושה זאת ומשתדל לשדר שלא צריך לעשות את זה אבל וואלה כמו שאתה בפייסבוק האישי שלך יכול לעשות מה שאתה רצה ככה גם אחרים.

לדעתי לרוב הירידות האלה הם בינם לבין עצמם ולא יוצאים על בן אדם בפנים, זה מגיע לפעמים גם ממקום שכבר קשה לראות כמה שטויותאנשים רושמים בפורומים השונים ואם אתה מעורה וקורא את הדברים אז יש המון שטויות כאלה.

לגבי ילדים קטנים זה באמת יותר רגיש כי אין להם כוונות רעות והם אוהדים את הקבוצה ואני אשים דגש על זה, תודה.

שלח תגובה