שירים חדשים לעונת 2015/16

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gilcohen

Re: שירים חדשים לעונת 2015/16

שליחה על ידי gilcohen »

הראל כתב:דווקא באיצטדיון כזה שאמור להרעיש עולמות , נבחרו שירי שחקנים לא להיט לא מרעידים לא עוצמתיים .
רק בפזמון זה נשמע רועש , חבל .

מקווה שאתבדה ובסוף זה יצמרר כל שיר ושיר כשכל האוהדים ילמדו את השירים וירעידו את טרנר.

מכיר את השיר שמכבי שרים לדור מיכה?
"יום יום אני תולש מהלוח דף" - איזה לאט ולא מרעיש עולמות הם שרים את זה נכון? לאט ורגוע...ואז מתפוצצים בפזמון..
באופן אישי אני חושב שזה שיר השחקן אחד היפים בארץ.

מבטיח לך שבאצטדיון אתה תרגיש אחרת

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

שירי שחקנים כשמם כן הם, לשיר לשחקנים לפני תחילת המשחק.

אנחנו הקבוצה היחידה בארץ עם שיר לכל שחקן, לא משחזרים לחנים, ושומרים על מקורית.

המטרה היא שהשירים יהיו קליטים וכולם ישירו אותם ביחד לא שכל שיר שחקן יהיה מינימום יצירה של בטהובן, התותחים הגדולים צריכים שיר טוב וכל השאר שיר שיזרום העיקר וישירו אותו.

אל תקחו את זה כזה קשה השירי קבוצה פי 10יותר חשובים ולמי שתוהה השירי שחקנים יישמעו הרבה יותר טוב בטרנר, מילה.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

מתי תעלו שוב את השיר החדש ?
לא יצא לי לשמוע :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

oranu כתב:שירי שחקנים כשמם כן הם, לשיר לשחקנים לפני תחילת המשחק.

אנחנו הקבוצה היחידה בארץ עם שיר לכל שחקן, לא משחזרים לחנים, ושומרים על מקורית.

המטרה היא שהשירים יהיו קליטים וכולם ישירו אותם ביחד לא שכל שיר שחקן יהיה מינימום יצירה של בטהובן, התותחים הגדולים צריכים שיר טוב וכל השאר שיר שיזרום העיקר וישירו אותו.

אל תקחו את זה כזה קשה השירי קבוצה פי 10יותר חשובים ולמי שתוהה השירי שחקנים יישמעו הרבה יותר טוב בטרנר, מילה.
אתה חייב להפסיק עם מסע ההתגוננות ויחסי הציבור האינטנסיבים האלו בכל הודעה.ורק יום וחצי עברו מאז הצטרפת.

אף אחד פה לא נגד הארגון בצורה מובהקת או מתוך אינטרס להרע בזדון,
חלק פחות אהבו את השירים, זכותם.
אף אחד כאן לא מטומטם(אולי מלבד כמה) ובאמת זקוק להסברים המפורטים הללו על למה, כמה ואיך חיברו את השיר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Totti כתב: אתה חייב להפסיק עם מסע ההתגוננות ויחסי הציבור האינטנסיבים האלו בכל הודעה.ורק יום וחצי עברו מאז הצטרפת.

אף אחד כאן לא מטומטם(אולי מלבד כמה) ובאמת זקוק להסברים המפורטים הללו על למה, כמה ואיך חיברו את השיר.

א. אני לא חייב להפסיק כלום חבר שלי, כדובר ואיש יחסי ציבור של הארגון זה חלק מהתפקיד שלי, לייצג את האינטרסים של הארגון, את קו המחשבה, את מה שעומד מאחורי הקלעים.

ב.זכותו של כל אחד לאהוב/לא לאהוב שיר.
אין עם זה שום בעיה זה מקובל והגיוני גם שלא תהיה הסכמה בכל הקהל וחלק יאהבו וחלק לא.

ג. אתה אולי קורא להם מטומטמים, אני קורא להם אוהדי הפועל באר שבע שלא יודעים בדיוק איך הכל עובד מה הם התנאים ומהם ההגבלות, אז אני קורא ושומע ומגיב בהתאם ומסביר את עמדת הארגון, בדרך הכי מכובדת שיש אגב.

ד. היו כל כך הרבה ביקורות נגד הארגון בשנים האחרונות שהוא סגור, מנותק ומנוכר לקהל.

אנחנו עובדים על זה ומשנים את זה, מייצרים פה שיח ברמת דיון גבוהה כדי להביא בסופו של דבר לתוצאות טובות ביציעים ולטובת הקהל המועדון.

כל מה שנעשה לא בסדר?
כמו שלך יש דברים חשובים יותר וחשובים פחות, ככה גם לי.

המעמד, התפיסה והראייה של הארגון בעיני הקהל הרחב חשובה לי מאוד, בעיקר הקהל הרחב והמסור של המועדון שרבים מהם חברים פה בפורום, בשביל זה אני פה.

אם אין פה מקום בשביל זה ואתם לא רוצים שזה יהיה חלק מהשיחה אני לא איעלב ופשוט לא אגיב גם זה בסדר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סבבה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

oranu כתב:אם אין פה מקום בשביל זה ואתם לא רוצים שזה יהיה חלק מהשיחה אני לא איעלב ופשוט לא אגיב גם זה בסדר.
תגיב, תגיב, דווקא מרענן שמישהו מהאירגון מגיב בצורה מכובדת (ודי לחכימא...).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב: אתה חייב להפסיק עם מסע ההתגוננות ויחסי הציבור האינטנסיבים האלו בכל הודעה.ורק יום וחצי עברו מאז הצטרפת.

שי, אתה לא צריך הסברים, לצערי יש כאלה שכן, ולכן זה טוב שאורן בא ומסביר את הדברים כמו שהם בצורה פשוטה שכולם יבינו.
מה שהאוהדים שלנו יעשו אחרי שיקראו את ההסבר זה כבר החלטה שלהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

טוב יש בעיה קצת עם ההקלטה והשיר יעלה בצורה מסודרת בימים הקרובים..בינתיים אלו המילים של השיר:

בוסרמיל אני גדלתי
הייתי בא לשער חמש
כי ככה כל חיי חונכתי
להסתפק במה שיש

עווווולה עולה..
הפועל עולה עולה..
הפועל עולה עולהו..
הפועל עולה עולה..

ביום שניכנס לטרנר
הראש יהיה בעננים
אחרי הרבה שנים של סבל
יהיה פה בית משוגעים

עווווולה עולה..
הפועל עולה עולה..
הפועל עולה עולהו..
הפועל עולה עולה..

הגוף שלי כבר משתגע
הגול נמצא פה באוויר
כשהוא יגיע באר שבע
אני ארעיד את כל העיר

עוווולה עולה...

לחן - https://www.youtube.com/watch?v=xy1bRFdidPE" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
maor20094

שליחה על ידי maor20094 »

oranu כתב:

א. אני לא חייב להפסיק כלום חבר שלי, כדובר ואיש יחסי ציבור של הארגון זה חלק מהתפקיד שלי, לייצג את האינטרסים של הארגון, את קו המחשבה, את מה שעומד מאחורי הקלעים.

ב.זכותו של כל אחד לאהוב/לא לאהוב שיר.
אין עם זה שום בעיה זה מקובל והגיוני גם שלא תהיה הסכמה בכל הקהל וחלק יאהבו וחלק לא.

ג. אתה אולי קורא להם מטומטמים, אני קורא להם אוהדי הפועל באר שבע שלא יודעים בדיוק איך הכל עובד מה הם התנאים ומהם ההגבלות, אז אני קורא ושומע ומגיב בהתאם ומסביר את עמדת הארגון, בדרך הכי מכובדת שיש אגב.

ד. היו כל כך הרבה ביקורות נגד הארגון בשנים האחרונות שהוא סגור, מנותק ומנוכר לקהל.

אנחנו עובדים על זה ומשנים את זה, מייצרים פה שיח ברמת דיון גבוהה כדי להביא בסופו של דבר לתוצאות טובות ביציעים ולטובת הקהל המועדון.

כל מה שנעשה לא בסדר?
כמו שלך יש דברים חשובים יותר וחשובים פחות, ככה גם לי.

המעמד, התפיסה והראייה של הארגון בעיני הקהל הרחב חשובה לי מאוד, בעיקר הקהל הרחב והמסור של המועדון שרבים מהם חברים פה בפורום, בשביל זה אני פה.

אם אין פה מקום בשביל זה ואתם לא רוצים שזה יהיה חלק מהשיחה אני לא איעלב ופשוט לא אגיב גם זה בסדר.
כנראה עדיין לא הבנת לאן הגעת,
קח הכל בהומור ובקלילות, הפורום הזה מייצג אחוז בודד מכל הקהל, תמיד לאנשים יהיה מה להגיד, אתם עושים עבודה מדהימה ואני בטוח שגם קשה,
וצריך להודות לכם, גם לי לפעמים יש שירים שלא מוצאים חן, אבל אני שותק, כי אני מעריך את הניסיון,
עצם זה שאתם פתוחים להצעות וביקורות זה מראה משהו, מעניין אם זה ככה בקופים הירוקים או בלה פמיליה ( שאלה רטורית ).
תמונה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

gilcohen כתב:טוב יש בעיה קצת עם ההקלטה והשיר יעלה בצורה מסודרת בימים הקרובים..בינתיים אלו המילים של השיר:

בוסרמיל אני גדלתי
הייתי בא לשער חמש
כי ככה כל חיי חונכתי
להסתפק במה שיש

עווווולה עולה..
הפועל עולה עולה..
הפועל עולה עולהו..
הפועל עולה עולה..

ביום שניכנס לטרנר
הראש יהיה בעננים
אחרי הרבה שנים של סבל
יהיה פה בית משוגעים

עווווולה עולה..
הפועל עולה עולה..
הפועל עולה עולהו..
הפועל עולה עולה..

הגוף שלי כבר משתגע
הגול נמצא פה באוויר
כשהוא יגיע באר שבע
אני ארעיד את כל העיר

עוווולה עולה...

לחן - https://www.youtube.com/watch?v=xy1bRFdidPE" onclick="window.open(this.href);return false;

אז מעתיקים שירים או לא מעתיקים שירים ?
https://www.youtube.com/watch?v=N6xgVIANbSc" onclick="window.open(this.href);return false;

הולך איתך לכל מקום תגידי רק שעה ויום
אני אהיה שם בטריבונה לתת את הגרון .

זה לחן ארגנטינאי ישן ומוכר שאוהדי אייאקס אימצו ומכבי לקחו אותו מהם בשלהי העונה שעברה .
הסרטון הוא לדעתי מהמשחק נגד היברניאנס.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

pirlo21 כתב:

https://www.youtube.com/watch?v=N6xgVIANbSc" onclick="window.open(this.href);return false;

זה לחן ארגנטינאי ישן ומוכר שאוהדי אייאקס אימצו ומכבי לקחו אותו מהם בשלהי העונה שעברה .
השיר הזה נכנס בחלקו בקרב חברי הארגון עוד לפני חודש וחצי (לא עלה מסיבות שלא היה גמור, ולא רצינו להעמיס בשירים בתקופה כה קרצרה ביחד עם השירי שחקנים ושירי הקבוצה החדשים). זה שמכבי שרו אותו רשמי ביציע שבועיים לפנינו לא אומר שנוותר עליו, זה לחן שבמקור לא מהארץ.
תמונה

סמל אישי של משתמש
maor20094

שליחה על ידי maor20094 »

pirlo21 כתב:

עד מתי אוהדי מקקי יבואו לפורום שלנו ?
אין לכם במה להתעסק ? 120 מיליון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oran כתב:
השיר הזה נכנס בחלקו בקרב חברי הארגון עוד לפני חודש וחצי (לא עלה מסיבות שלא היה גמור, ולא רצינו להעמיס בשירים בתקופה כה קרצרה ביחד עם השירי שחקנים ושירי הקבוצה החדשים). זה שמכבי שרו אותו רשמי ביציע שבועיים לפנינו לא אומר שנוותר עליו, זה לחן שבמקור לא מהארץ.
צודק לגמרי. ועכשיו סתם מעניין לדעת, זה שהקופים מעתיקים שירים שרצים שנתיים ושלוש אצל אחרות גורע מהמעמד שלהם כארגון וכקהל? ממש לא. כדאי שנצא מהסרט הזה של העתקות כי כשאנשים פה מתלוננים על הפרש שבועיים יריבות שלך מעתיקות ממך לחנים ולא אכפת לאף אחד

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

אני אגיב אחד אחד .

מאור - אני רשום כאן מ2013 אחי .
לא צריך להוכיח את מי אני אוהד . ובקשר למקקי? שונא אותם יותר ממך באחריות .

אורן - אפחד לא טען שהלחן הוא מהארץ , כתבתי שזה לחן ארגנטינאי ישן מאוד מואד ומוכר מאוד מאוד שאוהדיי אייאקס אימצו ומכבי התחילו לשיר בשלהי העונה שעברה . הסרטון הוא מהמשחק נגד היברניאניס אבל אני יודע שהם התחילו לשיר אותו מסוף עונה שעברה .
אבל אי אפשר להתכחש לזה שהשיר הזה היה קיים בארץ לפני שהוא עלה ליציע שלנו .
דרך אגב, גם על השיר אעופה אשכונה יש להם מילים , אבל שרנו את זה לפניהם .

שלח תגובה