ארגון בושה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

ארגון בושה !

שליחה על ידי זה שי ! »

היום בבוקר קמתי עם מצב רוח טוב , דפדפתי בפייסבוק וקלטתי את שירו החדש של בן שהר ,האזנתי וכל הבוקר נהרס ,הגבתי תגובה נורמלית לחלוטין שלדעתי השיר מקובע ולא משהו , אנע יכול להגיב דבר כזה זה אפשרי נכון ? בקיצור אחד מאנשי האירגון כנראה לא אהב שהבעתי את דעתי ,ויצא עליי מפה לשם הגבתי לו באותה מידה , מפה לשם הוציאו אותי מהדף שלהם ,כנראה שכל מי שנמצא בדף שלהם צריך להסכים איתם ,בכל אופן אם מישהו מעלה כדי לקבל חוות דעת היא לא חייבת להיות חיובית , בקיצור על זה נאמר אירגון בושה ! זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: ארגון בושה !

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

יש לך צילום של השתלשלות התגובות?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אורי אדום בנשמה כתב:יש לך צילום של השתלשלות התגובות?
אני לא יכול לראות משום מה כנראה הוציאו אותי מהדף ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אני לא רואה תגובות נגד השיר מבחור בשם שי, גם לא עם השתלשלות תגובות, באף אחד מהפרסומים שלהם. לא בקבוצת פייסבוק המיותרת ולא בעמוד הרישמי שלהם. איפה זה בדיוק היה ?

בדרך כלל הם לא מוחקים תגובות שאין בהם עבירות על חוקים, לכן באמת מוזר מה שקרה. הם כן יוצאים בצורה צינית מעצבנת על כל אחד ששואל שאלות טיפשיות ולעיתים על חלק שמעירים, אבל בדר"כ לא מוחקים.

ואגב, מה הקשר "ארגון בושה?". כותרת מוגזמת. זה שמישהו או אפילו שניים מתוך ארגון של עשרות קובעי החלטות עשה משהו שלא נראה לך זה בטח לא משליך על כל הארגון.

מזכיר את הכותרת "מתייחסים אלינו כמו בבונים" בחלוקת המנויים כי 5% ממי שרצה לאסוף את המנוי נתקל באיזה בעיה ספציפית ביום ספציפי...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זאת לא הפעם הראשונה שעושים לי את זה , באמת שלא קיללתי ולא ירדתי לרמות נמוכות אמרתי , שהשיר עצמו לא נשמע טוב ונמאס מהמילים עולה עולה במקום לשיר על העמדה של השחקן על עברו וכל מיני דברים מישהו הגיב לי תזדיין מפה כבר , אז רשמתי לו שישב בשקט ,מפה לשם אני לא רואה תגובה שלי , בפעם הקודמת זה היה על בן שהר והשיר הקודם שלדעתי היה בכלל בושה שהתקשרו למישהו מהמשפחה של החייל מביך כשלעצמו ,זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
-שלומי-

שליחה על ידי -שלומי- »

לא אהבת אז אל תשיר, אף אחד לא מכריח אותך לשיר.
"זאת לא הפעם הראשונה שעושים לי את זה"
אז כנראה שאתה בעייתי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

-שלומי- כתב:לא אהבת אז אל תשיר, אף אחד לא מכריח אותך לשיר.
אז כנראה שאתה בעייתי
מה זה דיקטטורה?אסור לו להביע דעה על השיר?
לא פעם ראשונה שאתה מגיב בצורה הזו(אם אני לא טועה). כנראה שלא הבנת, זה שאתה(כנראה) חלק מהארגון לא אומר שיש לך את הזכות לקבוע מי ישיר מה ומי יכול להגיד את דעתו על שיר כזה או אחר.

סמל אישי של משתמש
daneden
Title: אהבה אדומה מילדות

שליחה על ידי daneden »

-שלומי- כתב:לא אהבת אז אל תשיר, אף אחד לא מכריח אותך לשיר.
אז כנראה שאתה בעייתי
שלומי אני חושב שאתה טועה בגישה.
"אף אחד לא מכריח אותך לשיר" זו לא הדרך, המטרה היא שכמעט כולם ישירו.

ואם לאוהד זה או אחר יש טענות כלפי הארגון אז הארגון צריך לבחון ולחשוב למה יש טענות,
אולי בחלקן הן מוצדקות.....

ואם מחקו או הוציאו אותו מהדף שלהם בגלל ביקורת (בתנאי שהיא הייתה תרבותית) אז זה
גם לא תקין, "סתימת פיות" זו לא הדרך.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ילדים קטנים שפתאום קיבלו כוח ומשתמשים בו לא בחוכמה רבה אנשים עובדים ימיים כלילות בשביל הקבוצה אבל יש כמה מהם שההיתי מטיס משם בטיל , העלתם שיר מין הסתם שציפתם לביקורת מה לעשות שלדעתי זה נשמע מגוחך שבכל שיר של שחקן יש מילים של עולה עולה עולה או מילים שלא קשורות לשחקן בכלל , ככה לא מתנהג אירגון שרוצה להצליח מצטער ככה מתנהגים בעירק בתקופת סאדם חוסין , זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

תפנה אליהם בפרטי, הם יענו לך בשמחה, יש בUS אנשים מדהימים, אולי הם חשבו שאתה רוצה להזיק וזה לא בא במתוך ביקורת לגיטימית.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אתה לא הראשון.

גם אני הגבתי פעם משהו שלא מצא חן בעיניהם והיום אני רק רואה פרסומים בפייסבוק ולא יכול להגיב או לעשות לייק.

ביקורת זה לא בבית סיפרם
תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

אהלן שי הראל ושאר המגיבים.
אשמח לדעת עם מי התכתשת לטענתך בדף של הארגון ומה היה התוכן של ההודעות.

כמה דברים שתדעו:
1. אף אחד לא מושעה או מורחק מהדף אלא אם כן קילל, פרופיל מזוייף, אוהד של קבוצה אחרת, אם זה לא קרה אדאג שיחזירו אתכם.
2. הקהל של הפועל באר שבע הוא הקהל הכי תובעני בליגה גם כלפי המועדון וגם כלפי הארגון, מבינים ומקבלים שיש ביקורות אתם יכולים לראות כמה כאלה נכתבו על כל שיר ושיר שהוצאנו, כמה רוח יצאה מהמפרשים ואנחנו לא מעיפים ולא סותמים פיות, יודעים גם לקרוא את הביקורות ולהסיק מסקנות.
3. יש דבר שנקרא משתמשים פסימיים, נביאי זעם כאלה.
כאלו שבאופן תמידי מגיבים נגד הארגון, רק יוצאים עלינו, מתבדחים, מזלזלים ומה לא, אלה הם חלק מהאנשים שנחסמים לעמוד, אין לנו בעיה עם ביקורת, יש לנו בעיה עם מגמתיות, אתם לא יודעים ולא מודעים לגודל ההשקעה והרצון שצריך אדם כדי לקחת חלק פעיל בארגון אוהדים של קבוצה גדולה, זה משרה מלאה לכל דבר, תנסו גם להתחשב ולהתנסח בצורה מעודנת יותר מדי פעם, שוב אני לא יודע על מה חסמו אתכם אבל אם תראו לי בדיוק את ההשתלשלות אוכל לבדוק ואם עשו זאת שלא בצד כמובן שאחזיר אתכם, שבת שלום.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

oranu כתב:אהלן שי הראל ושאר המגיבים.
אשמח לדעת עם מי התכתשת לטענתך בדף של הארגון ומה היה התוכן של ההודעות.

כמה דברים שתדעו:
1. אף אחד לא מושעה או מורחק מהדף אלא אם כן קילל, פרופיל מזוייף, אוהד של קבוצה אחרת, אם זה לא קרה אדאג שיחזירו אתכם.
2. הקהל של הפועל באר שבע הוא הקהל הכי תובעני בליגה גם כלפי המועדון וגם כלפי הארגון, מבינים ומקבלים שיש ביקורות אתם יכולים לראות כמה כאלה נכתבו על כל שיר ושיר שהוצאנו, כמה רוח יצאה מהמפרשים ואנחנו לא מעיפים ולא סותמים פיות, יודעים גם לקרוא את הביקורות ולהסיק מסקנות.
3. יש דבר שנקרא משתמשים פסימיים, נביאי זעם כאלה.
כאלו שבאופן תמידי מגיבים נגד הארגון, רק יוצאים עלינו, מתבדחים, מזלזלים ומה לא, אלה הם חלק מהאנשים שנחסמים לעמוד, אין לנו בעיה עם ביקורת, יש לנו בעיה עם מגמתיות, אתם לא יודעים ולא מודעים לגודל ההשקעה והרצון שצריך אדם כדי לקחת חלק פעיל בארגון אוהדים של קבוצה גדולה, זה משרה מלאה לכל דבר, תנסו גם להתחשב ולהתנסח בצורה מעודנת יותר מדי פעם, שוב אני לא יודע על מה חסמו אתכם אבל אם תראו לי בדיוק את ההשתלשלות אוכל לבדוק ואם עשו זאת שלא בצד כמובן שאחזיר אתכם, שבת שלום.
אין לי איך להראות לך כי מישהו מחק את התגובה ואת מה שרשמו לי בתגובה , מה זאת אומרת תגובה פסימית רגע אסור לבנאדם להיות תמיד פסימי ? זכותו המלאה זה לא קשור לזה שצריך שיחסמו אותו , בתור מי שהולך לשיר תשירים האלה לדעתי זה שירים של גנון בדיוק כמו לשיר עוגה עוגה , אני יכול להגיד את עצמי בדבר אחד ויש אנשים שלא אוהבים את זה תמיד אני אומר את האמת וכל מי שמכיר אותי במציאות יודע אין אצלי שקרים , לדעתי השירים החדשים הזויים , מפה לשם אתם רוצים להחזיר אותי ותחבורה שלא עשן כלום סבבה לא רוצים וואלקם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

וואלה שי אני פה כדי לדבר לא כדי לריב.

הטון שלך לפחות לפי מה שאני מסיק מההודעות שלך הוא טון צורם ולא נעים לדבר איתך ככה.

זה שאתה אומר את האמת לא הופך אותך לצדיק מעונה יש גם דרך להגיד דברים אח שלי.

אם תוכל לרשום לי בפרטי או פה איך אתה מופיע בפייסבוק ואני אבדוק את סיבות ההרחקה מול מי שצריך לבדוק.

זה שאתה גם פותח נושא "ארגון בושה" לא הופך אותך לצודק יותר.

אם לא היו צריכים לחסום אותך אז עשו טעות וראוי שנסדר את זה.

אבל אם כל התגובות שלך בעמוד הם פחות או יותר כמו שרשמת פה ארגון בושה ושירים גנון ואתם לא יודעים לכתוב ובלה בלה בלה וזו תבנית שחוזרת על עצמה אז כן אני חושב שהארגון לא צריך משתמש כמוך שיגיב לו בדף הראשי כי אתה גורם יותר נזק מאשר עוזר והכוונות שלך מצטיירות כלפי חוץ כאחד שרוצה רק לפגוע ולזלזל ולא באמת לשפר, אם הסיפור פה שונה ואני טועה באמת שאשמח לבדוק את הנושא לעומק ושתעמיד אותי על טעותי, לילה טוב

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אם כבר החלה לקום פה סנגוריה לגבי הארגון (לא שהם ממש זקוקים לה) ..

תגידו, לא נמאס לכם לרדת ולצחוק על כל מי שמגיב משהו בקבוצות האוהדים? כל תגובה של מישהו שלא באה לכם טוב בעין ההוא מתייג עוד 4-5 אנשים קבועים ומתחילים לעשות מזה צחוק..אפילו שבתמונת הפרופיל רואים ילד בן 8 או אפילו אם זו שאלה בסה"כ לגיטימית..

אני בטוח ש99% מאנשי הארגון אנשים בוגרים ועסוקים, ולצחוק על תגובות של אנשים בפייסבוק זה מה שאתם עושים עם הזמן שלכם ?

שלח תגובה