בקשה לאוהדי באר שבע : הדפיסו את המכתב ותנו לגיא לקרוא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Misha83

בקשה לאוהדי באר שבע : הדפיסו את המכתב ותנו לגיא לקרוא

שליחה על ידי Misha83 »

לכל האוהדים אני מבקש דבר אחד להדפיס את המכתב הזה ולתת לגיא לוי לקרוא אני אוהד באר שבע שבילה מספר שנים בערים שונים בארץ וחזר לעיר השנה אני מבקש מכם שהוא יקרא את המכתב הזה ויבין שהקבוצה זה יותר מסתם קבוצה זה הסמל של העיר באר שבע והאצטדיון החדש יבנה לבסופו של דבר ראש העיר יכנע לנו האוהדים שלנו כי הקבוצה היא מספר אחת בארץ ונוכיח זאת בקרוב
אני מהיום רוצה לעזור לקבוצה להצליח מהיום אני רוצה לצפות בקבוצה באימונים ולדרבן את השחקנים על משחק לחץ ומשחק לחץ ללא כדור ודבר נוסף הקבוצה צריכה לדעת דבר אחד קבוצה צריכה מהירות כמו לדוגמא ארסנל יש להם מהירות יוצאת דופן שאין לאף קבוצה וצריכים יותר שחקני נוער מהירים באנגליה וסיפור הזה בולט יותר וילקוט או פאבריגאס או שחקן אחר למשל ארשבין למד בשבוע הראשון איך לשלוט בכדור בזמן לחץ מהיריב ואיך לרוץ למתפרצות מהירות יותר מנבחרת רוסיה בנבחרת הוא ינצל זאת כדי לקדם את נבחרתו לשלב הבא והדבר הזה חסר להפועל ודבר הלחץ צריכים לחץ בלתי פוסק עם הפועל עם הכדור להניע אותו אחורה קדימה בלי שהיריב מפעיל לחץ וגם עם כן לשגע אותו למשחק הפועל צריכה למסור לפחות 500 מסירות ולא לתת ליריב למסור מעל 170 מסירות ללחוץ לעשות גליצ'ים על הכדור ולא על הרגל של השחקן והשחקן חשוב לכל קבוצה ולא לפצוע אלא ללחוץ לגלוש על הכדור ולגרום לכדור להגיד אל תפגע בי עם הרגל בבקשה
הלחץ של הפועל חשוב לי מאוד והפועל באר שבע
אני מבקש להדפיס ולתת לגיא לקרוא זאת שהשחקנים ופנימו הפועל יש רק אחת וזו באר-שבע
ובהצלחה להפועל לנצח את כפר סבא וללחוץ על חיפה שאפשר לעבור אותם
ננצח ונפעיל לחץ על חיפה
:יאללה הפועל: :יאללה הפועל:
:יאללה הפועל: :יאללה הפועל:

ממני מיכאלי מישל אוהד שרוף

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

Re: בקשה לאוהדי באר שבע : הדפיסו את המכתב ותנו לגיא לקרוא

שליחה על ידי Amit M »

7 מחזורים לסיום, הקבוצה נמצאת כרגע במומנטום חיובי, העלייה כמעט מובטחת והמאבק על המקום הראשון החל...

אתה באמת מאמין שעכשיו זה הזמן שהמאמן ישנה את השיטה שלו?!

וזה לא שאני מאמין בדרך ובשיטה של גיא לוי, אני פשוט לא חושב שעכשיו זה הזמן לעשות שינוי.

שיהיה לכולנו בהצלחה היום, וחג שמח!
:)
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הלו הלו קצת סימני פיסוק לא הרוג אף אחד... הייתי צריך לקרוא כמה פעמים כדי להבין...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה לומר.
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה