רעננה - ב"ש, שמינית גמר גביע, רביעי, 19:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: רעננה - ב"ש, שמינית גמר גביע, רביעי, 19:00

שליחה על ידי גיא חניה »

נאסר שחט את הכבשה ;-).
משחק זוועה,נקווה שהניצחון יחדיר בשחקנים מוטביציה ומשב רוח חדש.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

הקהל אצטדיון 10,
ברדה ואוגו ציון 3 על התנהגות..
לא יכול לחכות לאצטדיון החדש, הולך להיות מטורף.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אם אני לא טועה ניצחנו אותם בשנים האחרונות גם בהארכה .
אבל ב90 דקות לא ניצחנו אותם מלא זמן

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

RedHell כתב:
והצצתי קצת על התגובות שהיו פה בזמן המשחק וראיתי שאתה מככב, במשחק היית?

לעסת אותנו אחשלי, שיחקנו פח ונראנו ז בל ועדיין לנצח את הקבוצה המסריחה הזו בדקה 118 זה אבא של ההנאה, בטח כשכבר ראינו פנדלים מול עינינו והדחה מוקדמת.
במשחק לא הייתי, לא חושב שזה המדד להאם מותר לי להגיב או לא.
זה העניין, אני מסרב להסתנוור מגול כל כך מאוחר ובוא נודה על האמת די מקרי, שיחקנו רע, רע מאוד ובמזל עלינו. רוצה לשמוח בכיף אחי, לי קצת יותר קשה להסתנוור מפוקס...

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

dardasmiley כתב:
במשחק לא הייתי, לא חושב שזה המדד להאם מותר לי להגיב או לא.
זה העניין, אני מסרב להסתנוור מגול כל כך מאוחר ובוא נודה על האמת די מקרי, שיחקנו רע, רע מאוד ובמזל עלינו. רוצה לשמוח בכיף אחי, לי קצת יותר קשה להסתנוור מפוקס...
יודע מה הבעיה שלי? שיש פה כ"כ הרבה מעבירי ביקורות על ימין ועל שמאל ורובכם אוהדים משלט רחוק (לא אומר שאתה כזה ייתכן והייתה לך באמת סיבה מוצדקת).

תבינו אנחנו יודעים שאנחנו נראים רע, אני מת שאלישע יעזוב בסוף העונה, גם לפניי שנתיים כבר רציתי שלא ימשיך ועדיין אנחנו נדאג שהרעל שיש פה לא יעבור למגרש, תעשו טובה כל אלה שמגיעים כדיי לקלל, כדיי לשרוק בוז, כדיי לחיות בסרט שכולכם מינימום ג'ורדי קרוייף, שחררו מאיתנו, אין צורך בכל האוהדי טרנד שלאחרונה הצטרפו בעקבות ההצלחה.

ומילה לקהל שהיה היום, אדירים, ענקים, 120 דק' שלמרות שהשחקנים ויתרו לעצמם אנחנו לא ויתרנו להם לרגע וגרמנו להם להבין שאם אנחנו מאמינים כדאי שגם הם וכל זה קרה למרות כל האפסים שבאו מדקה 25 לשרוק בוז ולקלל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

RedHell כתב:
יודע מה הבעיה שלי? שיש פה כ"כ הרבה מעבירי ביקורות על ימין ועל שמאל ורובכם אוהדים משלט רחוק (לא אומר שאתה כזה ייתכן והייתה לך באמת סיבה מוצדקת).

תבינו אנחנו יודעים שאנחנו נראים רע, אני מת שאלישע יעזוב בסוף העונה, גם לפניי שנתיים כבר רציתי שלא ימשיך ועדיין אנחנו נדאג שהרעל שיש פה לא יעבור למגרש, תעשו טובה כל אלה שמגיעים כדיי לקלל, כדיי לשרוק בוז, כדיי לחיות בסרט שכולכם מינימום ג'ורדי קרוייף, שחררו מאיתנו, אין צורך בכל האוהדי טרנד שלאחרונה הצטרפו בעקבות ההצלחה.

ומילה לקהל שהיה היום, אדירים, ענקים, 120 דק' שלמרות שהשחקנים ויתרו לעצמם אנחנו לא ויתרנו להם לרגע וגרמנו להם להבין שאם אנחנו מאמינים כדאי שגם הם וכל זה קרה למרות כל האפסים שבאו מדקה 25 לשרוק בוז ולקלל.
תשמע אני לא הולך להגן על עצמי ולמנות לך את החורים שהייתי בהם עם הקבוצה. כמו שאני לא מצפה שאתה תעשה את זה, אבל תעשה לי טובה, אל תכנס למקומות של מי היה ומי לא היה, זה פשוט לא רלוונטי.
ביקורת צריכה להשמע.
וכן, הפורום הזה הוא בדיוק המקום לזה, להוציא קיטור, לדבר על טקטיקות ועל מערכים, לדמיין שאנחנו עומדים על הקוים ומה אנחנו היינו עושים, ואז להגיע בשבת ולעודד.

לא לעניין לנסות להשתיק אוהדים, כל עוד השיח ברמה מכובדת ולא מתלכלך כמו בקבוצות בפייסבוק אין סיבה לא להגיד את דעתך.

חודשים על חודשים שאני בפורום הזה מנסה להמנע מביקורת קשה על אלישע מתוך מחשבה על טובת הקבוצה, הביקור בסמי עופר פשוט שבר אותי. ולא ההפסד אלא הדרך וחוסר האונים...

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

dardasmiley כתב:
תשמע אני לא הולך להגן על עצמי ולמנות לך את החורים שהייתי בהם עם הקבוצה. כמו שאני לא מצפה שאתה תעשה את זה, אבל תעשה לי טובה, אל תכנס למקומות של מי היה ומי לא היה, זה פשוט לא רלוונטי.
ביקורת צריכה להשמע.
וכן, הפורום הזה הוא בדיוק המקום לזה, להוציא קיטור, לדבר על טקטיקות ועל מערכים, לדמיין שאנחנו עומדים על הקוים ומה אנחנו היינו עושים, ואז להגיע בשבת ולעודד.

לא לעניין לנסות להשתיק אוהדים, כל עוד השיח ברמה מכובדת ולא מתלכלך כמו בקבוצות בפייסבוק אין סיבה לא להגיד את דעתך.

חודשים על חודשים שאני בפורום הזה מנסה להמנע מביקורת קשה על אלישע מתוך מחשבה על טובת הקבוצה, הביקור בסמי עופר פשוט שבר אותי. ולא ההפסד אלא הדרך וחוסר האונים...

אין בעיה שתיהיה ביקורת אחי, אבל לראות כמעט כמה 4-5 תגובות שלך במהלך משחק כמה אלישע חלש לא באמת יעשה אותו טוב יותר...
יודעים את הדעה שלך, מבין תסכול ופריקה מידי פעם אחריי עוד איזה אכזבה (וכן יהיו לנו עוד כמה כאלה השנה) אבל לטחון את המוח כמה הכל רע לא בדיוק יקדם אף אחד.

סתם נותן לך חומר למחשבה אחי...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

איזה ישש אדיר זה היה.
כמה תסכול, עצבים, מתח ודאגה השתחררו ברגע אחד.
היינו חלשים כרגיל לתקופה האחרונה, אך צריך לקוות שהניצחון הזה יעלה כם אם במעט את הביטחון וירגיע את הרוחות.

דודזאדה חוטף הרבה אש ובצדק, גם ביטון בתקופה חלשה.
הייתי ממשיך עם ההתקפה שסיימה את המשחק, אולי בהרכב הזה ההתקפה התקועה תהיה קצת יותר דינאמית.
ההרגשה לפחות אצלי שהספסול הארוך שחווה נאסר די כיבתה אותו. תמיד האמנתי בו שיכול לצאת ממנו שחקן משמעותי, וגם היום הוא מוכיח שלשנות משחק ברגע עדיין קיים אצלו, אך זה לא מרגיש לי אותו דבר.
ארבייטמן כרגיל חלש, לא נע נכון ועדיין נראה לא קשור לקבוצה. הגיע הזמן ספסל. שיוכיח את עצמו כמחליף.

סמל אישי של משתמש
yuvalv64

שליחה על ידי yuvalv64 »

למרות הניצחון הסיבה היחידה לרצף המשחקים הגרוע היא שאלישע לא משנה מה יקרה הוא מאוד מקובע על ההרכב הקבוע שלו ולא משנה כמה החבר'ה ישחקו גרוע...ואז המחליפים רואים את זה וגם הם לא יביאו את האנרגיות מהספסל כי בכל מקרה לאלישכ יש הרכב קבוע שרק במקרה של חיסורים יעשה שינויים...בקיצור חייבים רוטציה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

בשעה טובה הגענו הביתה :)
נכון, לא משחק מבריק, אבל לראשונה מזה הרבה זמן די שלטנו במשחק, הנענו כדור, משחק אגפים, מליקסון די בעניינים ואפילו לאופיר יצאו איזה 2 הגבהות טובות.
למעט מספר דקות אפשר לאמר שדי שלטנו במשחק ובהארכה היינו טובים. אי אפשר לצפות (כלומר אפשר, אבל זה לא ריאלי) שקבוצה כמו רעננה תהיה ברחבה שלה כול המשחק, אז היו גם דקות והתקפות שלהם, אבל לראשונה מזה זמן רב, לא היה לי ספק מי הקבוצה הטובה יותר על המגרש. מרגיש שיש קצת חוסר ביטחון לשחקנים, גם בגלל הלחץ של הסיטואציה ולחץ גדול שמתחיל להיות מורגש מהיציע, וזה משפיע על המהלך האחרון.
אני מקווה שהמשחק הזה יוציא אותנו לדרך חדשה.

כול הכבוד לכול מי שבא למרות הפקקים והאצטדיון המקולל, הייתה אווירה טובה בסה"כ ועידוד טוב, למרות ההופעה של להקת המקללים הנועזים.

מילה על התקרית המכוערת- שמח שאלישע הוציא את שניהם, זה היה מתבקש. מקווה מאוד שהדברים ילובנו ולא ישפיעו על העתיד. הקטע בסוף המשחק שברדה לא בא עם הקבוצה לקהל ובסוף בא לבדו היה לא טוב. למרות שהמבט שלו היה של אחד שמתבייש במה שעשה ולא יודע איך לבקש סליחה ונראה לי שבגלל זה לא בא. כמו ילד שעשה שטות. הוא מבין את החומרה של זה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מה שקרה עם ברדה ואוגו היה מביש.
אוגו הוא שחקן בינוני, שעושה טובה שהוא רץ על המגרש, ומסתבר שהוא גם חוצפן לא קטן.
אליניב לא היה צריך להיגרר איתו לוויכוח והוא יודע שהוא טעה, אם כי הכעס שלו מובן לחלוטין.

הכדורגל היום משני מבחינתי. מי שציפה לקבל הצגה אחרי תקופה כל כך קשה לא חי במציאות.
הלחץ ניכר בצורה בולטת על השחקנים, למרות שראינו סוף סוף התקדמות מסוימת ביכולת
של מליקסון, שעדיין נראה מוגבל מאוד מבחינה פיזית.

ניצחון חשוב מאוד שאמור לתת קצת שקט.
לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מפסידים היום.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ההגעה למשחק הייתה מבאסת. גם הרבה רכבים פרטיים נתקעו בפקק הארור בגלל הרמזורים הנאחסים האלה וגם ההסעות יצאו באיחור מטורף של חצי שעה וגרמו לכך ש100 אוהדים נכנסו בדקה 5 וחצי מהם בערך חבר׳ה של הארגון עם שלטים והכל.

לא כל כך מסכים עם הפוסט שמעליי, לא חושב שלכל מי שצפה במשחק היה ברור מי מקום 3 בליגה. גם ששלטנו, זה כרגיל היה אופטי. כמעט ולא היו נסיונות אבל לצד כל הביקורת על אלישע יש משהו בולט מאוד בקבוצה מאז ה(מיני?)משבר וזה חוסר בניצול מצבים. בסיבוב הראשון היינו נדירים בזה ובמשחקים האחרונים עד שסוף סוף מגיעים לרחבה, הפס האחרון או הבעיטה יוצאת דרדל׳ה. זה משגע!

מליקסון לדעתי במשחק הכי טוב שלו מאז שחזר לכאן, למרות שגם כאן היו רגעים קשים. הובאן אוטוטו נגמר לנו וחייבים להטעין את הבחור. את בוז׳י לנער. משחק נהדר של בן ביטון, חבל על צהובים מיותרים לו ולסוארז.

בסך הכל, תצוגה כמו כל המשחקים האחרונים שלנו, לא משהו, אבל הפעם ניצחנו. העיקר שאנחנו ברבע.

נ.ב - תכניסו לכם טוב טוב לראש, הרבע זה בית-חוץ!! כולם רוצים לקבל את מכבי בבלומפילד את כפ״ס בוסרמיל .. שני משחקים חברים! שאגב יהיה ככל הנראה משחק גביע המדינה האחרון בוסרמיל.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

משחקים כמו שכונה זה לא קבוצה ב50 מיליון לא מסוגלים להגיע למצב ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

סניור כתב:בשעה טובה הגענו הביתה :)
נכון, לא משחק מבריק, אבל לראשונה מזה הרבה זמן די שלטנו במשחק, הנענו כדור, משחק אגפים, מליקסון די בעניינים ואפילו לאופיר יצאו איזה 2 הגבהות טובות.
למעט מספר דקות אפשר לאמר שדי שלטנו במשחק ובהארכה היינו טובים. אי אפשר לצפות (כלומר אפשר, אבל זה לא ריאלי) שקבוצה כמו רעננה תהיה ברחבה שלה כול המשחק, אז היו גם דקות והתקפות שלהם, אבל לראשונה מזה זמן רב, לא היה לי ספק מי הקבוצה הטובה יותר על המגרש. מרגיש שיש קצת חוסר ביטחון לשחקנים, גם בגלל הלחץ של הסיטואציה ולחץ גדול שמתחיל להיות מורגש מהיציע, וזה משפיע על המהלך האחרון.
אני מקווה שהמשחק הזה יוציא אותנו לדרך חדשה.

כול הכבוד לכול מי שבא למרות הפקקים והאצטדיון המקולל, הייתה אווירה טובה בסה"כ ועידוד טוב, למרות ההופעה של להקת המקללים הנועזים.

מילה על התקרית המכוערת- שמח שאלישע הוציא את שניהם, זה היה מתבקש. מקווה מאוד שהדברים ילובנו ולא ישפיעו על העתיד. הקטע בסוף המשחק שברדה לא בא עם הקבוצה לקהל ובסוף בא לבדו היה לא טוב. למרות שהמבט שלו היה של אחד שמתבייש במה שעשה ולא יודע איך לבקש סליחה ונראה לי שבגלל זה לא בא. כמו ילד שעשה שטות. הוא מבין את החומרה של זה.
לפי מה שאתה מתאר , בטלוויזיה שידרו משחק אחרי לגמרי.
למעט כמה הבלחות של מליקסון , ומשחק לא רע של נאסר , כל הקבוצה מקבלת 2.
ובראשה דוידזאדה שיש רגעים שהוא מרים כדור כמו הפרצוף שלו ונראה שהוא עושה את זה בכוונה.
בוזגלו מאז הכתבה בוואן על כמה שהוא גדול ומתחרה בזהבי - חושך מוחלט.
ביטון לא הפסיק לאבד כדורים , והובאן כמעט כל מסירה שניה שלו הייתה איבוד , מזל שהוא גם ידע לגנוב חזרה את הכדור.
ארבייטמן עדיף שנשתוק.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedHell כתב:
מה זה השטויות האלו?
לא היה במשחק אז אסור להגיב? אה, ואם הסיבה מוצדקת אז מותר? ומי מחליט אם הסיבה מוצדקת?
כל אחד יכול להגיב ולכתוב את אשר על ליבו כל עוד ושומר על הכללים.
ודבר אחרון: הייתי במשחק, אז מותר לי..., לא?

שלח תגובה