ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

Re: ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

שליחה על ידי Tal_Hbs »

גדי כתב:

גם אני קורא את זה במקומות רבים וגאה על זה ואכן מגיע כבוד גדול לארגון האוהדים וכמובן לכל חברי הארגון.
אני אגב מאמין שמי שלא עשה את זה בא מכוונה טובה אבל לעניות דעתי הוא לא לקח בחשבון את כל ההשלכות.

כמו כל השנה שעברה והשנה הם מפתיעים כל פעם מחדש וממצבים אותם ואותנו כקהל אדיר שתורם לקבוצה ערך מוסף ענק. יש בי אמון ענק בכל אחד מהמובילים ולכן אני מרגיש נכון להגיד את דעתי.

הפנים לשבת. יהיה קור קיצוני וצריך לשים כמה שכבות אדום. צריך לשים סוף לסיפור הזה שנקרא רעננה שנשארה כמעט הנאחס האחרון אחרי שביום שני שמנו מאחור את עניין מכבי בבלומפילד.
אפשר קישור לפורומיפ ?
תודה

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

אהלן, שוב אורן.
כדאי שתקשיבו למה שמשה וניר הסבירו פה.
בארגון חברים 70 אנשים.
ביציע ביום שני היו 1700 אנשים.
כל אחד ואחד יכול היה להכניס אבוקה ולהדליק אותה את זה בעצמכם אמרתם שהיו בדיקות רשלניות.

למה שהארגון ייקח אחריות על מעשה שלא עשה?
למה שאנחנו ניקח אחריות על מעשה פלילי שנעשה על ידי אנשים אינדיבודאלים ללא ידיעתנו, ללא שום קשר אלינו.

מי שאמר לך את זה והוא מהארגון הטעה אותך וטועה בעצמו.

אני אחראי על הכספים ואני אומר לך ששקל לא יצא לטובת הדבר הזה.
אני אומר לך שלא דיברו על זה לא בשום צוות של הארגון לא תפאורה לא הסעות לא מוצרים לא הסברה לא אף אחד.

מי שלא עשה את זה עשה את זה על דעת עצמו, הארגון דרך אגב לא קיבל אישור לפריסה מחשש שידלקו אבוקות ביציעים.

לא התעקשנו ולא חפרנו, יכולנו לבקש את התערבותה של אלונה ולקבל אישור אבל העדפנו שלא.

כי ידענו שאם תהיה פריסה זאת תהיה הזדמנות לכל אוהד להדליק אבוקה מבלי להיתפס והאשמה תהיה על הארגון.

לכן מראש הלכנו על קונספט אחר, קונספט קבו הכל פתוח, הכל מצולם, המשטרה רואה הכל ועשתה בדיקות לכל פיסת נייר שנכנסה.

למרות כל הדברים האלו כן נכנסו אבוקות וכן הודלקו ביציע, שהמשטרה תתמודד.

יש להם מצלמות יש להם סמויים ביציעים יש להם הכל.

אם הם עשו עבודתם נאמנה והכל נדלק באזור של הגוש איפה הסמויים שאמורים להיות שם? איפה המצלמות שאמורות לצלם את הנעשה? איך הם לא תפסו אף אחד?

חלאס להגיד ארגון, ארגון זה גוף רשמי ולהאשים אותו בביצוע מעשה פלילי ללא הוכחה זו עבירה שלעצמה.

בואו נקווה שנצא מזה בזול ושההנהלה שלנו תהיה מספיק חכמה במידה ונקבל רדיוס להעביר את המשחק לבלומפילד, הקהל שלנו מת על בלומפילד ותגיע כמות יפה, לדעתי לפחות.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Tal_Hbs כתב:
אפשר קישור לפורומיפ ?
תודה
http://debuzzer.com/levy/50531/

אתר דה באזר. הייתי צריך להילחם שם בכמה צהובים אבל עדיין כמה ידעו לפרגן.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

חברים אני חס וחלילה לא מתיימר להגיד ולקבוע לגבי אף אחד.
כשאני אומר שזה שווה את זה, זה בעיניי. גם אני לא בנאדם עשיר ואין לי כסף לטיול הזה של רדיוס במקרה ויהיה, אבל חד פעמית, כן זה היה שווה את זה.

אתם באופן כללי צריכים ללמוד לקחת דברים בפרופורציות, לא רק בנושא האבוקות, אלא בנושא הפסימיות המתמידה של הרבה אנשים פה, בלחץ מכל דבר קטן, כל שחקן שנעדר זה אסון, כל חילוף שלא נראה לכם זה אסון,
כל כרטיס למשחק של מכבי שמישהו קיבל שהוא לא אתם זה אסון, כל התעכבות במו"מ זה אסון.
קחו בקלות חברים, לא קרה כלום ולדעתי גם רדיוס לא יהיה. ולגבי מי שאמר שהתוצאה תהיה שונה ברדיוס אז התגובות יהיו שונות, משחקי הבית הקרובים שלנו הם משחקים שאנחנו צריכים לנצח גם אם הרדיוס יהיה במגרש של מעלות תרשיחא, די לתבוסתנות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גדי כתב:
http://debuzzer.com/levy/50531/

אתר דה באזר. הייתי צריך להילחם שם בכמה צהובים אבל עדיין כמה ידעו לפרגן.
מי זה האפס הזה?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

avivgolan כתב:חברים אני חס וחלילה לא מתיימר להגיד ולקבוע לגבי אף אחד.
כשאני אומר שזה שווה את זה, זה בעיניי. גם אני לא בנאדם עשיר ואין לי כסף לטיול הזה של רדיוס במקרה ויהיה, אבל חד פעמית, כן זה היה שווה את זה.

אתם באופן כללי צריכים ללמוד לקחת דברים בפרופורציות, לא רק בנושא האבוקות, אלא בנושא הפסימיות המתמידה של הרבה אנשים פה, בלחץ מכל דבר קטן, כל שחקן שנעדר זה אסון, כל חילוף שלא נראה לכם זה אסון,
כל כרטיס למשחק של מכבי שמישהו קיבל שהוא לא אתם זה אסון, כל התעכבות במו"מ זה אסון.
קחו בקלות חברים, לא קרה כלום ולדעתי גם רדיוס לא יהיה. ולגבי מי שאמר שהתוצאה תהיה שונה ברדיוס אז התגובות יהיו שונות, משחקי הבית הקרובים שלנו הם משחקים שאנחנו צריכים לנצח גם אם הרדיוס יהיה במגרש של מעלות תרשיחא, די לתבוסתנות.
אביב,
אל תכליל. זה פורום פתוח עם מגוון דעות של אנשים שדבר אחד עומד לנגד ענייהם - הצלחת הפועל באר שבע. גם אם לפעמים נכתבים דברים מעת לעת שמעצבנים כאלו ואחרים הם לרוב לא חורגים מוויכוח לגיטימי.
גם אתה צריך לקחת דברים בפרופורציה כי בסופו של דבר כולנו נפגשים כל שבוע ומעודדים ביחד.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

גדי כתב:
אביב,
אל תכליל. זה פורום פתוח עם מגוון דעות של אנשים שדבר אחד עומד לנגד ענייהם - הצלחת הפועל באר שבע. גם אם לפעמים נכתבים דברים מעת לעת שמעצבנים כאלו ואחרים הם לרוב לא חורגים מוויכוח לגיטימי.
גם אתה צריך לקחת דברים בפרופורציה כי בסופו של דבר כולנו נפגשים כל שבוע ומעודדים ביחד.
אני לא מכליל, כשאני כותב "אתם" הכוונה היא לא לכולם, הכוונה היא לאותם אנשים פסימיים.
אני ממש לוקח בפרופורציות, הדברים לא נכתבים בכעס חס וחלילה, אלא נטו באהבה ומרצון לשנות קצת דעות או פרספרקטיבה של אנשים.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

מה יש להגיב?
יש פה אנשים שהיו ונשארו נגד אולטראס ונגד אנשי הקאמלס, שהיום חלקם בארגון החדש.

תפסיקו להיות אנטי , אתם לא מבינים כמה יופי כמה דיבור וכמה אש בעיינים זה נותן לאותם שחקנים, פירוטכניקה זו לא פשע כמו שאומר השלט.

מי שלא תומך בדרך בזו אז כנראה הוא גם לא חלק מאותם אנשים שעובדים נחרצות ימים ושעות ספורים בשביל אותם תפאורות , ובמת נותנים את הנשמה ועוזבים את העיסוקים שלהם הפרטים בשביל המשחק הבא, אז תפסיקו כבר.. אז עונש נקבל מה לעשות, זה היה שווה את זה.
שאפו ענק, תומך בדרך הזו, ואוהב אחד אחד מאותם אנשים עם החליפות השחורות והכובעים והקעקועים!

מצדיע! צמרמורת ואווירה מטורפת היית בבלומפילד בזכותכם, תמשיכו בדרך הזו ואל תתנו לאנשים שרוצים תרבות קצת אחרת עוד מ2005 שהיו עוד אז נגד הקאמלס.

אולטראס זו לא פשע, זו דרך ותרבות עידוד !!!!

שלח תגובה