הפינה הפסימית מחזור 14

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפינה הפסימית מחזור 14

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:* שוב פותחים מצוין, שוב זה מספיק לעשרים דקות ואז הולכים אחורה. מה יהיה?

* גורדנה - יותר מידיי נגיעות בכדור, קבלת החלטות לא מספיק טובה, ושטות שזיכתה אותו בכרטיס אדום. האשם הוא
אלישע שממשיך להתעקש להציב אותו באגף. אם מליקסון משחק אתמול במקומו הוא מסיים עם צמד.

* יפת - מזמן לא הייתי כל כך עצבני על שופט כמו שהייתי אתמול. אדום בדיחה, התעלמות לפחות פעמיים מידיים
ברחבה. נמאס כבר.

* טביב - קמצן בכל רמ"ח איבריו. על צורך באנשי אבטחה שמעת?
ועוד משהו על יפת שממש הרגיז אותי, הייתה עבירה על ה16 והוא נתן חוק יתרון, וזה בדיוק בדקות שבוז'י להט

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:* שוב פותחים מצוין, שוב זה מספיק לעשרים דקות ואז הולכים אחורה. מה יהיה?

* גורדנה - יותר מידיי נגיעות בכדור, קבלת החלטות לא מספיק טובה, ושטות שזיכתה אותו בכרטיס אדום. האשם הוא
אלישע שממשיך להתעקש להציב אותו באגף. אם מליקסון משחק אתמול במקומו הוא מסיים עם צמד.

* יפת - מזמן לא הייתי כל כך עצבני על שופט כמו שהייתי אתמול. אדום בדיחה, התעלמות לפחות פעמיים מידיים
ברחבה. נמאס כבר.

* טביב - קמצן בכל רמ"ח איבריו. על צורך באנשי אבטחה שמעת?
לא חולק עלייך בשום סעיף, מלבד האחרון.

אני שונא את טביב, אבל מסיר בפניו את הכובע על האימוץ של מחיר הכרטיסים האחיד.
ביתר שילמה תעריף רגיל בוסרמיל ולמרות זאת הוזילה מחירים.
מצליח לסלוח לו על כל מיני כשלים קטנים מאמש.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גורדנה+ההצבה שלו במחצית הראשונה: לפעמים אלישע מצליח להפתיע אותי אבל העובדה היא שאם היינו ממשיכים עם גורדנה והוא לא היה מורחק ככל הנראה היינו יכולים להפסיד לבית"ר, לדעתי האישית גורדנה לא יכול ולא צריך לשחק באגף, הוא טוב כ50-50 או כקשר התקפי, הוא כמו זהבי רק פחות מהיר, הוא צריך לשחק באמצע, באגף הוא פשוט לא יכול לתת כלום כי הוא איטי מדיי לאגף.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:גורדנה+ההצבה שלו במחצית הראשונה: לפעמים אלישע מצליח להפתיע אותי אבל העובדה היא שאם היינו ממשיכים עם גורדנה והוא לא היה מורחק ככל הנראה היינו יכולים להפסיד לבית"ר, לדעתי האישית גורדנה לא יכול ולא צריך לשחק באגף, הוא טוב כ50-50 או כקשר התקפי, הוא כמו זהבי רק פחות מהיר, הוא צריך לשחק באמצע, באגף הוא פשוט לא יכול לתת כלום כי הוא איטי מדיי לאגף.
רק אל תפתחו תחושות שניצחנו כי גורדנה הורחק.
ניצחנו כי אנחנו קבוצה טובה בהרבה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב: רק אל תפתחו תחושות שניצחנו כי גורדנה הורחק.
האא....תשמע...זה שאנחנו קבוצה טובה בהרבה זה נכון, אנחנו גם קבוצה טובה בהרבה מהפועל עכו ובני סכנין ועובדה שלא ניצחנו אותם. אם המשחק היה ממשיך להתנהל ב11 על 11 במחצית השנייה, לא היה שוני גדול מדיי במחצית הזו. יכל להתפתח לכאן או לכאן, אבל עובדתית ההרחקה של גורנדה והדחיפה של הקהל בטדי העלתה לבית"ר את השתן לראש חשבה שהיא יכולה לנצח, אלישע קלט את הטריק, חיכה למתפרצת הזו, הגיע בדקה 60 ופירק סופית את בית"ר ..

אז להגיד לך שהיינו מנצחים ב11 על 11 ? מי יודע ?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב: האא....תשמע...זה שאנחנו קבוצה טובה בהרבה זה נכון, אנחנו גם קבוצה טובה בהרבה מהפועל עכו ובני סכנין ועובדה שלא ניצחנו אותם. אם המשחק היה ממשיך להתנהל ב11 על 11 במחצית השנייה, לא היה שוני גדול מדיי במחצית הזו. יכל להתפתח לכאן או לכאן, אבל עובדתית ההרחקה של גורנדה והדחיפה של הקהל בטדי העלתה לבית"ר את השתן לראש חשבה שהיא יכולה לנצח, אלישע קלט את הטריק, חיכה למתפרצת הזו, הגיע בדקה 60 ופירק סופית את בית"ר ..

אז להגיד לך שהיינו מנצחים ב11 על 11 ? מי יודע ?
הכל נכון, אבל מעולם לא שמעתי קבוצה שאומרת "ניצחנו כי הרחיקו לנו שחקן", זה משפט לא לוגי בעליל

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב: הכל נכון, אבל מעולם לא שמעתי קבוצה שאומרת "ניצחנו כי הרחיקו לנו שחקן", זה משפט לא לוגי בעליל
בסדר, אף אחד בקבוצה לא אמר את זה, וזה לא משחק בFM שאפשר לא לשמור את המשחק, לצאת ולנסות שוב. זה בפועל מה שקרה, אלה העובדות, ויהיו כאלה לעד שיזכרו את המשחק הזה כ0-3 עם תצוגה נפלאה של בוזגלו במחצית השנייה ויש כאלה לעד שיזכרו את המשחק הזה כ0-3 עם תצוגה נפלאה של בוזגלו -בגלל- שגורנדה הורחק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב: רק אל תפתחו תחושות שניצחנו כי גורדנה הורחק.
אני דיברתי על העובדה שגורדנה שיחק באגף ושהוא לא טוב שם אתה בכלל קראת מה כתבתי?
מה הקשר, לדעתי אם גורדנה היה מתחת לחלוץ ואם ברדה היה באגף היינו מנצחים כבר במחצית הראשונה ואולי כובשים יותר, ההרחקה גרמה לכך שברדה ישחק באגף במקום גורדנה ובזכות העובדה שבית"ר לא יודעת לשלוט במשחקים ניצחנו אותם אחרת ואם גורדנה היה ממשיך לשחק באגף ולא מורחק היינו מפסידים לדעתי...
זה הכל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:אני דיברתי על העובדה שגורדנה שיחק באגף ושהוא לא טוב שם אתה בכלל קראת מה כתבתי?
מה הקשר, לדעתי אם גורדנה היה מתחת לחלוץ ואם ברדה היה באגף היינו מנצחים כבר במחצית הראשונה ואולי כובשים יותר, ההרחקה גרמה לכך שברדה ישחק באגף במקום גורדנה ובזכות העובדה שבית"ר לא יודעת לשלוט במשחקים ניצחנו אותם אחרת ואם גורדנה היה ממשיך לשחק באגף ולא מורחק היינו מפסידים לדעתי...
זה הכל...
אתה מעלה נקודה שהיא בהחלט נכונה.
אלישע(ואני לא מאמין שאני אומר את זה,במיוחד לך) צריך לצאת מהקיבעון של אליניב מאחורי החלוץ ולנסות אותו יותר באגף.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:אני דיברתי על העובדה שגורדנה שיחק באגף ושהוא לא טוב שם אתה בכלל קראת מה כתבתי?
זה הכל...
"אם היינו ממשיכים עם גורדנה היינו..מפסידים"

לקרוא אני יודע.

כדורגל זה משחק דינאמי, יכול להיות שהוא היה יוצא למחצית השנייה כמו מלוע של תותח יהיה נותן 2. אל תהיו חכמולוגים.

כבשו שער במתפרצת יוצאת מן הכלל שהגיעה ממשחק מהיר ובנגיעה. דרך האמצע אגב.
השער יכול היה להיכבש גם אם שלמה אילוז היה הקשר שלך.

מסכים ושהיציאה של גורדנה שינתה את תוכנית המשחק של ביתר ופתחה אותו. מסכים שזה גרם לשחקנים שלנו לאכול את הדשא,היינו מנצחים גם איתו.שיחקנו כדורגל מצויין כמעט חצי שעה

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב:
מסכים ושהיציאה של גורדנה שינתה את תוכנית המשחק של ביתר ופתחה אותו. מסכים שזה גרם לשחקנים שלנו לאכול את הדשא,היינו מנצחים גם איתו.שיחקנו כדורגל מצויין כמעט חצי שעה
איפה אחי איפה? שיחקנוכ דורגל מצויין רבע שעה ראשונה וזהו.

ויש כאן כותרות שמריצים בפייסבוק על שחקן שאמר שברדה התעצבן בחדר הלבשה ואמר ועלים כדי לנצח בתכל'ס עלינו ועד דקה 60 רק התגוננו ולא עשינו כלום עד השער ההוא במתפרצת שפירק את בית"ר ..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב: איפה אחי איפה? שיחקנוכ דורגל מצויין רבע שעה ראשונה וזהו.

ויש כאן כותרות שמריצים בפייסבוק על שחקן שאמר שברדה התעצבן בחדר הלבשה ואמר ועלים כדי לנצח בתכל'ס עלינו ועד דקה 60 רק התגוננו ולא עשינו כלום עד השער ההוא במתפרצת שפירק את בית"ר ..
אפשר להתווכח על כמה דקות שיחקנו טוב עד הבוקר. כדורגל חי ממומנטום

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב: אפשר להתווכח על כמה דקות שיחקנו טוב עד הבוקר. כדורגל חי ממומנטום
עד הבוקר אפשר להתווכח על מה היה קורה אם גורנדה לא היה מורחק ומה הי הקורה אם הובאן לא היה מגיע ומה היה קורה אם רומאריו פםירס היה חותם אצלנו ..

אבל קשה להתווכח על משחק שכולנו ראינו בין אם מהמגרש ובין אם מהטלוויזיה. דקה 1-15 יצאו השחקנים מלוע של תותח, היו מעוילם, קורה אחת. משם זה נגרר למשחק כדורגל משעמם מאוד כולל 2 החמצות מסמררות שיער של בית"ר במחצית השנייה. מחצית שנייה המשכנו בקו הזה עד הובאן המלך עם המסירה הגאונית בדקה 60 ומשם התפרקו א-לה הפועל פתח תקווה.

ולא שזה כזה משנה לי, כן ? סתם נגררתי איתך לדיונון הזה. ב10 שחקנים מול בית"ר בטדי מצידי לנצח משער לא חוקי בדקה 90 אז 0-3 ?!!? מטורף !

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב: איפה אחי איפה? שיחקנוכ דורגל מצויין רבע שעה ראשונה וזהו.

אני ממש לא מבין את האמירות האלה של "שיחקנו רבע שעה טוב,ורק מדקה 60",כאילו מה אתם מצפים באמת אבל?? שמה? ש90 דקות נשטוף את המגרש,תוך הצגת טיקי טאקה מרנין ושוטף עיניים??
תתעוררו!! אנחנו בליגה הישראלית,לא בספרדית ולא באנגלית,כאן לשחקנים אין יכולת לשטוף את הדשא 90 דקות,בגלל זה הם כוכבים כאן,וחרא שם,או לפחות ברובם.
פה,אתה צריך לנצל מומנטום,יכולת אישית,וללחוץ על הגז שצריך בגלל סף שבירה נמוך של היריבה.
להזכירכם שיחקנו בטדי,מול בית"ר,אותה בית"ר שהשפילה אותנו בפתיחת העונה,אותה בית"ר שעשתה חיים קשים גם לק"ש וגם למכבי.
ועם 10 שחקנים עלינו,ניצחנו,השפלנו ושלטנו במשחק,עם 10 שחקנים!!!
כמו שלא צריך להלל על כל דבר,גם לא צריך להמעיט בכל דבר.
הבעיה שלכם שמכבי עומדת כנר לרגליכם,וזאת בדיוק הבעיה.
אין מה להשוות!!!עם כל החרטא שלהם והכדורגל המסודר והמאורגן והכושר הגופני שמזכיר אלים יוונים,הם מקום שני!!!.
בתקציב כמו שלהם הם כבר היו צריכים להיות 10 פור מעל הליגה.
הסגנונות הם שונים,אפשר לאהוב יותר את שלהם,אבל אסור לבטל את שלנו.

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: אני ממש לא מבין את האמירות האלה של "שיחקנו רבע שעה טוב,ורק מדקה 60",כאילו מה אתם מצפים באמת אבל?? שמה? ש90 דקות נשטוף את המגרש,תוך הצגת טיקי טאקה מרנין ושוטף עיניים??
תתעוררו!! אנחנו בליגה הישראלית,לא בספרדית ולא באנגלית,כאן לשחקנים אין יכולת לשטוף את הדשא 90 דקות,בגלל זה הם כוכבים כאן,וחרא שם,או לפחות ברובם.
פה,אתה צריך לנצל מומנטום,יכולת אישית,וללחוץ על הגז שצריך בגלל סף שבירה נמוך של היריבה.
להזכירכם שיחקנו בטדי,מול בית"ר,אותה בית"ר שהשפילה אותנו בפתיחת העונה,אותה בית"ר שעשתה חיים קשים גם לק"ש וגם למכבי.
ועם 10 שחקנים עלינו,ניצחנו,השפלנו ושלטנו במשחק,עם 10 שחקנים!!!
כמו שלא צריך להלל על כל דבר,גם לא צריך להמעיט בכל דבר.
הבעיה שלכם שמכבי עומדת כנר לרגליכם,וזאת בדיוק הבעיה.
אין מה להשוות!!!עם כל החרטא שלהם והכדורגל המסודר והמאורגן והכושר הגופני שמזכיר אלים יוונים,הם מקום שני!!!.
בתקציב כמו שלהם הם כבר היו צריכים להיות 10 פור מעל הליגה.
הסגנונות הם שונים,אפשר לאהוב יותר את שלהם,אבל אסור לבטל את שלנו.
תיארתי לעצמי שתגיע תגובה כזאת ולכן ערכתי באיחור של כמה דקות ולפי הציטוט שלך הגבת לפני עריכת ההודעה .. אז השורה האחרונה שלי עונה על התשובה שלך :)

שלח תגובה