יניב חלול !!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

יניב חלול !!

שליחה על ידי אימפריה באדום »

בתחילת העונה צעקו שגיא ישאיר אותו !
והנה התודה שלו , ההגנה "הנהדרת" במשחקים מוכיחה שצדקתם!
ובכלל א-י-ן ה-ג-נ-ה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: יניב חלול !!

שליחה על ידי ג'וני »

אלול את קידר את אילוז את אסי, אני מכנה אותם [glow=red]החברה של סתיו[/glow]שכנראה לא רוצים לעלות ליגה כי אם נעלה ליגה הם יכלו במקרה הטוב להביא כדורים אז למה לעלות?

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

ליאור אתה נותן להם יותר מדי קרדיט. זה לא שהם עושים דווקא הם פשוט לא יודעים!!!!
שנה שעברה אסי הציל אותנו השנה הוא לא מצליח ובגלל זה החלק האחורי נראה ככה.

ומצטער אילוז היום עוד היה סביר לעומת השאר.

ואני שואל מאור מלקיסון שייך לחבורה? אז למה הוא היה נראה היום ובמשחקים האחרונים פשוט כמו כלום? למה?

מצטער זה גיבוב של שטויות.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אימפריה באדום כתב:בתחילת העונה צעקו שגיא ישאיר אותו !
והנה התודה שלו , ההגנה "הנהדרת" במשחקים מוכיחה שצדקתם!
ובכלל א-י-ן ה-ג-נ-ה
כשאתה אומר "צעקו" אני רוצה להבין למי אתה מתכוון???
אלו שצעקו אין להם שום מושג בכדורגל!!! חד וחלק.
גם אלו שהחרימו את הקבוצה בימי אלי זינו ודרשו להחזיר "בכל מחיר" שחקני בית כדוגמת אלול , גם הם לא מבינים שום דבר בכדורגל.
אני טוען (מעולם לא שיניתי את דעותיי) ששחקני הבית של הפועל באר שבע (להוציא מקרים חריגים כמו אסי ) הם הסרטן של הפועל באר שבע,על כל האסונות של האגודה ב-20 השנים האחרונות חתומים שחקני הבית , ירידת ליגה (בוכניק, יפרח ) הספד בגמר גביע ( בן שאנן , רמי אליהו) מכירת משחקים (אילוז) חוסר מקצוענות ובילוי בשעות לילה מאוחרות (בונפלד) דוגמאות נוספות לא חסרות....
אז כל אלו שמחאו בזמנו ורצו שחקני ביתכדוגמת אלול יכולים לחייך עכשיו , הם קיבלו מה שהם רצו.
חבל רק שהפועל באר שבע שהיא מעל כולם מפסידה בסופו של דבר כתוצאה מיכולתם של שחקני הבית , אבל למי זה איכפת, העיקר יש מי שיחלק הזמנות וסוכריות בפורים לילדים מסכנים.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

דורון כהן כתב:
.
אם זה מה שאתה אומר לפחות 1500 איש לא מבינים כדורגל אבל באים להעביר תזמן ביציע.

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אימפריה באדום כתב: אם זה מה שאתה אומר לפחות 1500 איש לא מבינים כדורגל אבל באים להעביר תזמן ביציע.
גם בביתר ירושלים צעקו להעיף את אלי גוטמן כאשר הוא היה במקום ה-2 בטבלה.
אחר כך הגיע ניסים בכר וירד למקום החמישי, אכן המצב "השתפר" פלאים....
ראיתי איך המצב "השתפר" פלאים בשנה שעברה כאשר כולם צעקו להעיף את מרקו בלבול ולהביא במקומו את המאמן "ההתקפי" גילי לנדאו, אני מעדיף לשכוח את הימים האפלים האלה.
במדינה דמוקרטית הרוב הוא מכריע וקובע אבל לא תמיד הוא צודק!! זה לא אומר שהרוב מבין עיניין.
בבחירות הקודמות לכנסת הרוב גם קבע שאולמרט יהיה ראש הממשלה, ראיתי את מידת האהבה שרחשו אליו אחרי מלחמת לבנון השנייה....."פתאום" כולם הודו בטעות ורצו מישהו אחר.
בעולם אין אח ורע לכך שהקהל מכתיב את מהלך העיניינים, באנגליה קומץ חוליגנים יקבע משהו לאלכס פרגוסון???מישהו יכול לקבוע למוריניו באיטליה???רק בישראל הקהל "שמבין" הכל קובע.
אני רואה בקיץ בהתמודדות מול קבוצות אירופאיות איך זה עושה טוב לכדורגל שלנו.......

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

כשיהיה לך פה מאמנים כמו פרגוסון (אגב סר פרגוסון בשבילך) או מוריניו. וכשהמאמן שלך יחיה את המשחק ויגיב למה שקורה ולא באיחור של שבוע אז תוכל להגיד שאסור לקהל לנהל עניינים.

מי אתה בכלל שאתה חושב שאתה יותר טוב משאר האוהדים?
יש משפט שאומר: "אם אדם אחד אומר משהו הוא כנראה שיכור, אם שניים הם כנראה עשו באנג אבל לשלושה תתחיל כבר להקשיב..." אולי ,1500 יותר 5000 אבל לא משנה, אוהדים יודעים מה הם רוצים לראות ומוכנים לתת צ'אנס לכל אחד כדי שיציג את זה ומתאכזבים שבוע אחרי שבוע מאותו אחד?????

בלי האוהדים אין זכויות קיום לקבוצת כדורגל... ואם לא טוב לך הקהל של הפועל ב"ש שמעתי שיש מקום על הוספה שלוקחת אוהדים למשחקים של הפועל פ"ת...

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

dardasmiley כתב:
בלי האוהדים אין זכויות קיום לקבוצת כדורגל... ואם לא טוב לך הקהל של הפועל ב"ש שמעתי שיש מקום על הוספה שלוקחת אוהדים למשחקים של הפועל פ"ת...
אם לא עזבתי את הקבוצה אצל אלי זינו גם כאשר כולם החרימו והיינו 200 אנשים ביציעים אז לעולם אני כבר לא יעזוב את הפועל באר שבע, אם בתקופה של חיים בן שאנן שבקושי עברנו את קו האמצע לא עזבתי את הקבוצה והמשכתי לעודד אז גורלי כבר נחרץ.
יש 2 דברים שאי אפשר להחליף בחיים משפחה וקבוצת כדורגל, אז אם זה ככה אז אני נשאר איתך באותה הסירה, אז או שנתרגל אחד לשני או שנילחם אחד בשני ,אבל אז "הסירה" (הפועל באר שבע )עלולה לשקוע, מה דעתך???
חוץ מזה אני בטוח שאני יותר מבוגר ממך אז קצת כבוד לא יזיק לך, אני כבר 25 שנים אוהד את הקבוצה הזאת, ברוב הכישלונות שקרו בתקופה הארוכה הזאת ניתן לייחס ל-2 גורמים עיקריים
שחקני הבית והקהל, בעונת 1996/1997 כאשר הגיעו שחקני חיזוק מעולים בתוספת הקהל שפירגן למרות שהמאמן היה אלי גוטמן "הבונקריסט" הגענו לאחד ההישגים הטובים בתולדותינו!!!חומר למחשבה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מצטער קצת עצבים מהמשחק... אל תיקח אישית
פשוט די נמאס שאנשים פה יוצאים נגד הקהל... זה הקהל של הפועל בטוב וברע. זה הקהל שילכו איתה 1500 איש למשחק חוץ במטולה וזה אותו קהל שידרוש את ראשו של המאמן אחרי 3 הפסדים...

בעונת 96/97 היו שחקני חיזוק מעולים ולכן גם הקהל פירגן.. הייתה מלחמה, הייתה הקרבה הייתה נשמה וזה מה שהקהל רוצה לראות...

אי אפשר לייחס את כל הכשלונות או את מרביתם לקהל. זה אותו קהל שהיה בגביע ואז זה לא הפריע...

אגב המשפט של 2 דברים לא בוחרים זה אחד המשפטים שאני הכי מאמין בהם ותמיד אומר לכולם, ככה שכן אנחנו באותה סירה. ולא, מצטער אני לא מוכן להשאר אדיש כשהקבוצה שלי נראית כמו פח *** ואני יודע מי האשם העיקרי, תשמע אני השתדלתי לגלות סבלנות כלפי גיא אבל לא יתכן שהקבוצה נראית זוועה לא משחקת והכי גרוע חוטפת גולים בלי הכרה. על זה בד"כ נהוג בכדורגל לדרוש את ראשו של המאמן כי מה לעשות ש-22 שחקנים לא נחליף עכשיו (כולל הספסל) אז דורשים שינוי מיידי. ואם גיא לוי לא אשם באיך שהקבוצה נראית אז בוא תראה לי דברים שאתה רואה שעובדים עליהם באימונים, צורת משחק, אופי, משהו.... כל מה שראינו היום היה הגבהות לחלוצים שלנו שנמוכים מהבלמים שלהם ב-20 ס"מ לפחות ולקוות לטוב...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דורון כהן כתב:
גם אלו שהחרימו את הקבוצה בימי אלי זינו ודרשו להחזיר "בכל מחיר" שחקני בית כדוגמת אלול , גם הם לא מבינים שום דבר בכדורגל.
אני טוען (מעולם לא שיניתי את דעותיי) ששחקני הבית של הפועל באר שבע (להוציא מקרים חריגים כמו אסי ) הם הסרטן של הפועל באר שבע,על כל האסונות של האגודה ב-20 השנים האחרונות חתומים שחקני הבית , ירידת ליגה (בוכניק, יפרח ) הספד בגמר גביע ( בן שאנן , רמי אליהו) מכירת משחקים (אילוז) חוסר מקצוענות ובילוי בשעות לילה מאוחרות (בונפלד) דוגמאות נוספות לא חסרות....
אז כל אלו שמחאו בזמנו ורצו שחקני ביתכדוגמת אלול יכולים לחייך עכשיו , הם קיבלו מה שהם רצו.
חבל רק שהפועל באר שבע שהיא מעל כולם מפסידה בסופו של דבר כתוצאה מיכולתם של שחקני הבית , אבל למי זה איכפת, העיקר יש מי שיחלק הזמנות וסוכריות בפורים לילדים מסכנים.

אני היחיד שאטרח לענות, שכן בעיני השאר כבר מזמן איבדת הלגיטימציה כבר שיח, גם בעיני האמת, רק שאני כן אתייחס לשטויות שלך, ולו בשל העובדה שלא תשפיע על דעתם של אחרים בשל הרושם האלק בוגר שאתה יוצר לעיתים...

1. כל בר דעת יודע, שבאותה נק' זמן, הדרישה להחזרת שחקני הבית היתה סופר מתבקשת. אה הראייה שכולם שיחקו בליגת העל, וחלקם אף עשו חיל..

2. עונת אשתקד היתה נק' מפנה בכל הקשור ליחס אוהדי הקבוצה לשחקני הבית. המאפיין העיקרי שלה, היה עניין ההתפכחות מאותה בועה, אז בבקשה...אתה עצמך מודע לכך, מה ששומט את הקרקע מכל מבול הטענות שלך, רק שהקריזה אופפת אותך, אתה לא בורר בטיעונים לא מציאותיים..

3. שקול מילים, חביבי. איש מבין האנשים אליהם אתה מתכוון, לא קיבל מעולם הזמנות מאותם שחקני בית. ואם כואב לך שמדי פורים השחקנים מתלווים לאוהדי הקבוצה בביקור ילדים חולים בסורוקה, אז אני מקווה שימשיך לכאוב לך עד 120.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה