בלמים יש מאין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

בלמים יש מאין

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לראשונה בתולדות המשחק המציאו נדב קידר ויניב אלול מושג חדש בכדורגל, בלמים יש מאין. בלמים שיוצרים לקבוצה היריבה מצבים נוחים לשער בלי קשר להתנהלות המשחק.
יניב אלול בגול השני היום פשוט מסדר לברק בדש שער. לא הייתה התקפה מסוכנת של הכח, לא מדובר בשער מחויב במציאות, נטו יניב אלול. היו שעשו השוואות עם הטעות של יפרח בזמנו בבלומפילד מול הפועל ת"א. אני אומר למה ללכת רחוק, יניב אלול השנה חוזר על אותה טעות כבר בפעם הרביעית העונה ומסדר ליריבות שערים יש מאין. אלול עשה את אותה הטעות מול רמת השרון בבית, מול אחי נצרת ומול ירושלים בטדי. כל הטעויות האלה מלמדות שיניב אלול הוא לא מקצוען.
שחקן מקצוען לוקח את הקלטות של הטעויות, ולומד מהם. יניב אלול הוא חובבן, ואין לו מקום בקבוצה באחת מהליגות המקצועניות בישראל.
נדב קידר למרות שנה שעברה שהייתה מאוד טובה נמצא בירידה חדה ואיבד את כל הקרדיט שהוא זכה לו. כנראה הסיפור עם נתניה בקיץ פגע בהכנה שלו השנה כי פשוט לא מדובר באותו בלם.
פשוט מרתיחים הצמד הנ"ל. דקה 90, יתרון של 1-0, ובני חדד מהכח נמצא בתוך הרחבה שלנו לגמרי חופשי. איפה הצמד? מה הך עשו במהלך ההתקפה? כמו כל העונה, הם תורמים ליריבות לכבוש ומסדרים להם מצבים לכיבוש.
אין ספק שגם אסי אשם בחלק לא מבוטל מהגולים שאנחנו חוטפים השנה. אבל אני רוצה להתמקד בצמד הליצנים.
ולמקרה שאחד מהצמד נכנס הנה וקורא את זה, כי השחקנים נכנסים לכאן. אני מקווה שאני ברור. ואם לא, אני אשמח אם המסר יועבר אל הצמד. אתם לא מקצוענים, אתם לא שחקני כדורגל שראויים ללבוש את המדים האדומים. אתם חוזרים על אותם טעויות ובאשמתכם הישירה הפועל באר שבע יכולה לא לעלות השנה ליגה.

המסקנה: שליחת לפחות אחד מהצמד הנ"ל ליציע במשחק הקרוב. כנראה העובדה שלמרות היכולת העלובה הם ממשיכים לפתוח בהרכב גורמת להם לחזור על אותם הטעויות ולעלות לקבוצה ביוקר.
מאמן עם ביצים שם אחד מהם ביציע ואומר לשני שהוא הבא בתור אם הוא לא לוקח עצמו בידיים.
אולי עדין נספוג שערים, אבל אם יהיו מהתקפות של היריבה ולא ממתנות שמחלקים שחקני ההגנה "שלנו".
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: בלמים יש מאין

שליחה על ידי ג'וני »

כי האדון אלול חושב את עצמו קנאברו אחרי שאוהדי הקבוצה עשו לטובתו מאבק נגד המאמן אז הוא מרשה לעצמו לעשות מה שהוא רוצה.

חוץ מזה יותר מידי באר שבעים בהגנה ביחד בנוסף לשוער שהוא איש טוב אך שוער חלש מאוד.

בשורה התחתונה אם נסיים את העונה בעליה זה יהייה נס.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הגדרה מדהימה.
בלמים יש מאין. מתאר אחד לאחד את היכולת שלהם על הדשא.

מעבר לזה, אל תיכנסו לפאניקה ואל תכניסו את המערכת לסחרור שלא נצא ממנו.
אנחנו במצב סביר ביחס לכל היתר, אנחנו נעלה ליגה, הכל יהיה בסדר!

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

אליק כתב:הגדרה מדהימה.
בלמים יש מאין. מתאר אחד לאחד את היכולת שלהם על הדשא.

מעבר לזה, אל תיכנסו לפאניקה ואל תכניסו את המערכת לסחרור שלא נצא ממנו.
אנחנו במצב סביר ביחס לכל היתר, אנחנו נעלה ליגה, הכל יהיה בסדר!
ו..?
נעלה ליגה. מעולה.
אני תמיד אופטימי
אבל בצורת משחק שהקבוצה משחקת כרגע, אנחנו לא נעבור שום משחק בשלום.
במי יודע כמה משחקים אחרונים, בהנחה שהובלנו - ירדנו לבונקר.
זה לא כדורגל !
היום במשחק של בטיס נגד ברצלונה, בטיס הבקיעו אחד, ואחריו חיפשו את השני. זה לא שהם הסתגרו. הם יצאו קדימה ותקפו והבקיעו את השני.
וגם שבארסה צמצמה ל2-1 בטיס עדיין תקפו.
בכל העולם קבוצות מבקיעות וממשיכות לחפש את השער.
רק בב"ש-הבקעת?בונקר.
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני רוצה להעלות נושא נוסף לדיון, נושא קשה אומנם, אבל חייבים להעלות אותו.
יכול להיות ששחקנים משחקים בצורה מסוימת בגלל שהם פוחדים שאם הקבוצה תעלה ליגה הם לא יהיו כאן שנה הבאה? אני לא אומר ששחקנים עושים בכוונה, אלא שהם פשוט עולים עם מוטבציה נמוכה, עם ריכוז נמוך, או עם רצון פחות גדול לצבור ניצחונות בגלל העובדה שללאומית הם עוד בסדר בבינוניות שלהם, אבל בליגת העל הם כניראה לא ימשיכו עם הקבוצה ולכן ימנע מהם המשכורות המנופחות, התנאים החלומים, לשחק עם קבוצה עם קהל.
האם יש אצלנו שחקנים שפשוט מקווים להישאר עם באר שבע בלאומית כי הם יודעים שאם באר שבע עולה לליגת העל הם כניראה לא יעלו איתה? האם זה יכול להיות הסבר נוסף ליכולת של שחקנים כמו אלול וקידר?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

משה אוחיון כתב:אני רוצה להעלות נושא נוסף לדיון, נושא קשה אומנם, אבל חייבים להעלות אותו.
יכול להיות ששחקנים משחקים בצורה מסוימת בגלל שהם פוחדים שאם הקבוצה תעלה ליגה הם לא יהיו כאן שנה הבאה? אני לא אומר ששחקנים עושים בכוונה, אלא שהם פשוט עולים עם מוטבציה נמוכה, עם ריכוז נמוך, או עם רצון פחות גדול לצבור ניצחונות בגלל העובדה שללאומית הם עוד בסדר בבינוניות שלהם, אבל בליגת העל הם כניראה לא ימשיכו עם הקבוצה ולכן ימנע מהם המשכורות המנופחות, התנאים החלומים, לשחק עם קבוצה עם קהל.
האם יש אצלנו שחקנים שפשוט מקווים להישאר עם באר שבע בלאומית כי הם יודעים שאם באר שבע עולה לליגת העל הם כניראה לא יעלו איתה? האם זה יכול להיות הסבר נוסף ליכולת של שחקנים כמו אלול וקידר?
זה יכול מאוד להיות אבל שלא יטעו אם ב"ש לא עולה בעונה הבאה בכל מקרה לא יהיו תנאים כמו היום, כי אם לא עולים העסק מתפרק טוטאלית אולי תהיה הפועל ב"ש עם איזה בעל בית הזוי שצריך להלבין כספים של מוסך או משהו אבל אלונה ותנאים לא יהיו, זו דעתי.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

משה אוחיון כתב:אני רוצה להעלות נושא נוסף לדיון, נושא קשה אומנם, אבל חייבים להעלות אותו.
אני אגלה לך משהו. יניב אלול ונדב קידר ביכולת של היום לא מתאימים גם לליגה הלאומית, אז בכל מקרה
בעונה הבאה הם לא צריכים להיות פה. את הרושם על הצמד קיבלנו להזכירך במשחקים נגד לוד,הפועל ירושלים,
רמת השרון וכו'. אם הם לא מסוגלים להתמודד העונה עם קבוצות כאלה אין סיבה שישחקו אצלנו ולא משנה באיזה
ליגה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני חושב על האופציה הזאת כבר הרבה זמן, משה...
העיניין זה שיהיה עליהם ועל המועדון כתם לכל החיים אם השנה הם לא יצליחו לעלות ליגה.
אולי אלונה תישאר אבל בטח שכל מי שיהיה אחראי למחדל הזה (כולל המאמן) - יעופו מפה על טיל!
אני מקווה שתרחיש הבלהות הזה לא באמת יתפוצץ לנו בפרצוף, כי בעונה הבאה באמת יהיה פה קהל של 2 אנשים וחצי כמו להרצליה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אני לאמאמין בזה שחקן דבר ראשון רוצה להוכיח שהוא מסוגל לשחק ברמות הגבוהות ביותר.
אלול בוודאי רצה להוכיח שהוא ראוי להמשיך לשחק בקבוצה במידה והיא תעלה ליגה
וקידר רואה את עצמו כשחקן צעיר ומוכשר שצפוי לו עתיד בליגת העל.

אנחנו יודעים ששניהם לא מתאימים אפילו לליגה הלאומית אבל זה לא אומר שהם יעשו בכוונה כדי שהקבוצה לא תעלה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

שלח תגובה