קהל = ציון 3

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

Re: קהל = ציון 3

שליחה על ידי OMERREMO33 »

גיל שגיב כתב:ובכלל.... מה זה אומר " קהל - ציון 3 " ??

זה הרי זלזול באלפים שהגיעו ועודדו ותמכו...

אתה כנראה בעד דקטטורה רוחבית...ביציעים ובפורום כאחד.

אני בעד חופש ביטוי וזה עוד כותב לך מי שממש לא מתלונן על אלישע או על כל מישהו אחר במערכת...
דיקטטורה זה גם לא לתת לאנשים להעביר ביקורת על מעבירי הביקורת...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שקראתי את הכותרת חשבתי שאתה מתכוון לתת ביקורת על הקהל והעידוד החלש במשחק נגד בית"ר ..

תהרוג אותי אחי אבל אני לא מבין איפה אתה מוצא את מה שאתה מדבר עליו. אתה קואר בפורום הזה בלבד או גם בקבוצת הפייסבוק של "אוהדי הפועל באר שבע" (או בשמה האמיתי: ילדים בני 8 שהם חושבים שהם מבינים משהו)? כי פה אני דווקא ממש לא ראיתי דיונים נמוכים וקללות והקנטות, והיחיד שראיתי שמקניט ומדרדר דיון היה דווקא מאלה שאתה תומך בדעתם .

כל הדיונים שראיתי פה שנפתחים לאחר המשחק התנהלו בצורה תרבותית ומכובדת, אף אחד לא קילל, אף אחד לא זעם, אף אחד לא איים למצוא אותך ואף אחד לא דרש ממך שתביא לו כתובת ש"יראה לך מי הבוס".

זה קודם כל דבר חשוב שהיה לי להגיד אחרי שקראתי את הפוסט שלך.

ולעניינו - אני אמשיך ואדבוק בדעתי שהיא שעד שאלישע לוי לא חוטף שריקות בוז מיד עם העלייה למגרש (ואני מדבר מאלפים ולא מאיזה קומץ בשער 2/5) ונשמעות קריאות "אלישע לוי בן זונה" משער 2 לשער 5 המצב הוא בסדר גמור! גם ביום שבת מלבד "חלשים" "בזיון" וכל מיני התנהלויות כאלה ואחרות תוך כדי עצבים, לא ראיתי ותר מדיי בלאגן! האנשים שנשארו אחרי המשחק היו כאלה ש-עודדו- את הקבוצה!! בתקופות השחרוות של עזורי, לוי וגם קלינגר, אנשים היו נשארים אחרי המשחק כדי -לקלל- את הקבוצה והשחקנים לא היו מעזים להתקרב לשער 5!!

לגבי שיטה, אליפות ושות' - הקהל, כולו, מאוד שמח ממה שהיה בעונה שעברה. יחד עם זאת(!!!) ראו על הדשא הירוק של מגרשי הארץ שהקבוצה -לא באמת- משחקת כדורגל! כל מה שבנינו עליו היה מצבים נייחים ובוזגלו בחצי הראשון של העונה ומצבים נייחים, בוזגלו ופלט בחצי השני של העונה. היו אפילו אנשים שאמרו את זה במהלך העונה במהלך ההצלחות ומיד הושתקו בטוענות של "דיי עזוב מצליחים 40 שנה לא הצלחנו ככה העונה הטובה בהיסטוריית המועדון אל תהרוס" והם השיבו "חכו תראו בסוף זה יתפוצץ" והופ! הם צדקו! 17 משחקים אחרונים, 2 ניצחונות בלבד, מעט מאוד שערי זכות, מעט מאוד מצבי הבקעה, הרבה מאוד עצבים, הרבה מאוד חוסר הבנה במגרש, מעט מאוד טקטיקה, מעט מאוד מאמן!

ועל זה כולם מלינים. על זה שאלישע לוי, הוא בסדר. וזהו. רק בסדר. הוא מגיע לנקודה מסויימת ומשם אי אפשר להתקדם. הוא לוקה בטקטיקה, הוא מקובע, הוא לא קורא את המשחק. מה חשבת? שסתם אוהדי מכבי חיפה זרקו עליו מקלות אחרי 3 אליפויות? לא! הם הבינו שהכדורגל מתקדם הלאה ואילו אלישע לוי היקר -נתקע במקום-, שאם הם ימשיכו איתו הם לגמריי לא יצליחו במטרות שלהם.

כמו שכתבו כאן, בעונות שלפני אלישע הקבוצה החליפה 8-10 שחקנים כל עונה יחד עם מאמן. ובהשוואה לכך, גם ב3 העונות של אלישע הקבוצה החליפה 8-10 שחקנים כל עונה. זו המשכיות? זו דרך? זו בנייה לטווח ארוך? אני בכלל לא בטוח.
זה יפה להגיד "כולה מחזור 1" ולשכוח שלפני זה היה גביע הטוטו שגם בו נראינו נורא ואירופה שזה מפעל סופר דופר חשוב שגם שם קבוצה קרואטית עם מינימום טקטיקה הצליחה (ונכון, עם לא מעט מזל) לעבור אותנו למרות שהיינו עדיפים עלייהם.

וזה גם יפה להגיד שחסרים ככה וככה וככה, ועדיין גם ההרכב שעלה ביום שבת אמור לנצח את חבורת הילדודס וחנן ממן של בית"ר ירושלים. ובטח את זו של הפועל פתח תקווה, שמיד לאחר מכן חטפה עשירייה תוך 72 שעות (4 מהם מרעננה הגדולה). ולבוא ולראות קבוצות שעם מינימום טקטיקה, לחץ על בוזגלו, ושמירה על ברדה ועשות לך בית ספר.

עכשיו - אני לא יודע מה יקרה שמליקסון, אברטיןמ וחובן ישחקו. הלוואי, הלוואי, הלוואי שאלישע פשוט בנה עלייהם ויש לו טקטיקה מסודרת ומשחק שוטף ולא "אג'ידה שלח כדורל מעלה ונקווה שאברטיימן יגיע". את זה נוכל לראות ביום שבת, שחובאן ואולי שלומי יצטרפו.
ולהברקות של מליקסון נצטרך לחכות עוד טיפה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

OMERREMO33 כתב: דיקטטורה זה גם לא לתת לאנשים להעביר ביקורת על מעבירי הביקורת...
אני לא שולל ביקורות גם כנגד הביקורות שלי אבל אני חושב שבאמת צריך להתפכח ולחשוב כמו המועדון הגדול שאנחנו רוצים להיות. אני לא אקלל מאמנים או שחקנים אבל אני כן אבקר אותם בצורה עניינית.
תגידו מה שאתם רוצים, התכלס הוא שהפועל באר שבע, גם כשניצחה בקצב מטורף, לא שיחקה טוב ברוב המקרים ולראיה הירידה המתמדת ביכולת הקבוצה לאורך העונה שעברה עד לשפל שעוד לא התרוממנו ממנו.
לגבי פיטורין, אני מאמין שלא יהיה חכם עכשיו להביא מאמן חדש על מנת שנוכל לחפש טוב טוב טוב ובדרך להיפרד מאלישע יפה ובכבוד בסוף העונה ולהביא צוות זר (אלא אם כן נצליח להתרומם ולשחק כמו קבוצת צמרת)

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

חח ועוד חשבתי שתגיד שבושה איך שהקהל עידוד שלנו.
סליחה שאסור להעביר ביקורת על אלישע הקדוש,חיים באשליות פה.
אף אחד פה אבל אף אחד! לא קילל את אלישע,וגם אלה ששורקים לו בוז זה האחוז הקטן שבקטנים.
אז דיי כבר חלאס אסור להעביר ביקורת? עלק קהל ציון 0.

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

רשמתי שאי אפשר להעביר ביקורת?!!?! כאילו אם אין קללות אז זה בסדר. אם תרצו או לא תרצו הפורום הזה מוביל דעה בקהל שלנו ושכל טופיק חדש שנפתח רוצה לשלוח את אלישע לגרדום אבל "בצורה ידידותית" כמו שאתם אומרים הוא מבחינתי שווה ערך.

הדבר הכי נורמלי שרשמו פה אמר "אדום בלב בנשמההה" שאני מסכים במה שרשמת פשוט כדי להביא קיצון אחד לאמצע צריך לרשום מהקיצון השני.

אני מסכים שאלישע הוא לא המגבון הכי לח אבל חלאס אם המאניה-דפרסיה שחלק גדול פה חולים בו.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

OMERREMO33 כתב: דיקטטורה זה גם לא לתת לאנשים להעביר ביקורת על מעבירי הביקורת...
אז אם כבר תגדיר 'קהל' כשבעה אוהדים שכותבים כאן נגד אלישע ועוד 20 שקיללו בוסרמיל.

כי מבחינתי קהל זה כל ה- 7000 שהגיעו שלהם מגיע ציון 10. :מעשן:

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

manutd כתב: אני מסכים שאלישע הוא לא המגבון הכי לח אבל חלאס אם המאניה-דפרסיה שחלק גדול פה חולים בו.
בחרת בדימוי מעניין...

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

גיל שגיב כתב:
אז אם כבר תגדיר 'קהל' כשבעה אוהדים שכותבים כאן נגד אלישע ועוד 20 שקיללו בוסרמיל.

בשער 2 קיללו יותר מעשרים. רוב הגוש שצמוד ליציע הכבוד (להערכתי כמאה אוהדים) קילל את אלישע אחרי הגול של ביתר, על הגדר לא הפסיקו לקלל את אילוז וגל אראל כל המשחק והמהדרין קיללו את אלישע עוד בחימום.
אנשים באים למגרש להוציא אגרסיות ובדרך פוגעים בעיקר בקבוצה שהם אוהדים לכאורה.
במקום לעשות גיהנום לשופט ולשחקני היריבה שמים רגליים לשחקנים בקבוצה שלנו.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

גיל שגיב כתב:

20..... הרבה הרבה יותר... זה שזה (עדיין) לא במקהלה יחד לא אומר שזה לא קיים במאות ואולי אפילו יותר

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

OMERREMO33 כתב: 20..... הרבה הרבה יותר... זה שזה (עדיין) לא במקהלה יחד לא אומר שזה לא קיים במאות ואולי אפילו יותר
הבנתי.

אז נא לשנות את הכותרת :

9.7% קהל ציון -3 , 90.3% ציון-10.

עכשיו זה הגון והגיוני. :מעשן:

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

גיל שגיב כתב:
הבנתי.

אז נא לשנות את הכותרת :

9.7% קהל ציון -3 , 90.3% ציון-10.

עכשיו זה הגון והגיוני. :מעשן:
אתה נתפס על קטנות ומתרכז בניסוח ובאחוזים... עזוב לא משנה.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

OMERREMO33 כתב: אתה נתפס על קטנות ומתרכז בניסוח ובאחוזים... עזוב לא משנה.
הוא פשוט מוציא את העוקץ מהשטויות שאתם מדברים.

מותר לנו להעביר פה ביקורת וגם לא לאהוב את אלישע זה לא אומר שמישהו מאיתנו יקלל או יגרום לקללות ביציע.

יותר מזה תיהיה רגוע קללות בין שער 2 ל5 כמו בעבר כבר לא יהיה כאן, אני יכול לתת לך את עצמי כדוגמא לאחד שבאמת אבל באמת לא חסיד של אלישע אבל כשאני שומע בוז או קללות דואג להשתיק את אותם אנשים ואני בטוח שכמוני גם שאר חברי הפורום כאן.

שלח תגובה