אירופה בסכנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

אירופה בסכנה

שליחה על ידי ניב »

ביציע יש כבר מי ששרו : "הדרכון שלי מוכן, נוסע לאירופה עםמחולצה אדום לבן".

אבל צריך להגיד כמה דברים,
ראשית, במילון תחת המונח "איך לחרבן גם עונה חלומית" מופיעה תמונתו של אלישע לוי.

שנית, הפסד ברביעי הוא לא תסריט מופרך במיוחד אם נאמר את האמת

כמו כן, המומנטום נוטה כעת בבירור לצד בצפוני כשגם הפועל תל אביב לוהטת. ככה שבמקרה של כדור שלג גם הדרדרות למקום הרביעי זאת אופציה שצריך להיזהר ממנה.

בקיצור, השחקנים והמאמן שלנו כבר בים חודש ונקווה שלא יהיו לכך השלכות רצחניות.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

Re: אירופה בסכנה

שליחה על ידי Tal_Hbs »

הפועל ינצחו והם יהיו במרחק של 16 נקודות מאיתנו כשיש עוד 18 נק'
נראה לך שהם יעברו אותנו ?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

המאמן פשוט לא מספיק טוב לרמות האלו.
מפסיד בכל קרב טקטי מול מאמנים עולה לא מוכן למשחקים ועושה הרבה מאוד טעויות בהרכבים שנובעות מהיסטריה.
ואם לדבר קונקרטית. היום ראינו את הקבוצה של שנה שעברה, איטית, חלשה, מבוהלת. אין שיטת משחק, אין שום דבר מתוכנן, הצבה רעה של שחקנים (פלט? קשר אגף??) משחק מאוד מקרי.
בקיצור אלישע הגיע לקצה יכולתו. כדי להתקדם הלאה צריך מישהו שגם מבין טקטיקה של כדורגל.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

כמות הטעויות היום הייתה מרגיזה כ"כ שזה כבר היה מביך.
לא יודעים איפה לעמוד, לא יודעים לעשות לחץ, לא יודעים לצאת קדימה, לא יודעים לחזור אחורה, לא יודעים מתפרצות, לא יודעים הנעת כדור, הכל נטו מקריות במשחק שלנו היום וזה היה קשה לראות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

פשוט לא יאמן ממצב של מקום שני בטוח למצב שבתסריט אימים גם את אירופה מאבדים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ההפסד מול מכבי הוריד את הרוח לגמרי,אני מסכים שיש פה חלק לאלישע,
איך שאתה משדר,ככה גם ייראו השחקנים שלך.
אבל אני חייב להגיד משהו לגבי השחקנים שעלו כמחליפים:
קודם כל למעט פלצו'ק,שלדעתי פשוט נעשה לו עוול כל העונה הזאת,את כולם אבל כולם הייתי פשוט סוגר בתוך חדר חשוך,ומראה להם את המשחק במשך 24 שעות רצוף,שמשפט המפתח הוא "איך לא לוקחים הזדמנות בשתי ידיים".
פשוט בושה איך שנראו היום,וגם זינו שדווקא לאחרונה החמאתי לו מתחיל להזכיר לי למה אף פעם לא החזקתי ממנו.
על סירא'ז נאסר אין מה לדבר בכלל,ואני משתמש פה במילים עדינות,ודובב גבאי כל כך לא מתאים,כל כך חלש,כל כך לא מורגש.
אני מאוד מקווה שאלישע יבוא לחצי מוכן ביחד עם השחקנים,וכדאי לו לעשות שיעורי בית טוב טוב ולר לעלות עם ההרכב הרגיל שלו פלצו'ק חייב לשחק,וגם אולי ד'אגני.
אני מאוד מקווה שברדה כשיר ויוכל לשחק,הקבוצה בלעדיו חצי מתה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

nir767676 כתב:כמות הטעויות היום הייתה מרגיזה כ"כ שזה כבר היה מביך.
לא יודעים איפה לעמוד, לא יודעים לעשות לחץ, לא יודעים לצאת קדימה, לא יודעים לחזור אחורה, לא יודעים מתפרצות, לא יודעים הנעת כדור, הכל נטו מקריות במשחק שלנו היום וזה היה קשה לראות
מסכים איתך לחלוטין המשחק של היום הזכיר לי אחד לאחד את הקבוצה של שנה שעברה קבוצה נרפית בלי לחימה בלי לחץ על היריב פשוט מביך לראות את הקבוצה בחודשיים האחרונים.
לדעתי אלישע מאמן חלש (אני יודע שעכשיו יקפצו כל הסנגורים שלו) אין בקבוצה שום שיטה פשוט בעט ורוץ אלישע לא יודע להכין קבוצה וגם לא יודע להגיב תוך כדי משחק לדעתי האישית צריך להיפרד ממנו בסוף העונה ואל תספרו לי סיפורים על עונה חלומית הקבוצה לא נתנה משחק אחד טוב העונה ושיש לנו בקבוצה חמישה-שישה שחקנים בקבוצה עם השכר בין הגבוהים בליגה לסיים עונה בלי תואר מבחינתי שווה לכישלון המקום השני הוא רק בזכות החולשה של חיפה והפועל.
ועוד דבר חשוב זה הגישה הלוזרית הזאת ש"את שלנו כבר השגנו העונה" גורמת לעוד יותר רפיון אצל השחקנים הקבוצה הייתה צריכה להמשיך להציק למכבי עד סוף העונה אבל כנראה שהמושג "ווינר" לא קיים אצל אלישע.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב:המאמן פשוט לא מספיק טוב לרמות האלו.
מפסיד בכל קרב טקטי מול מאמנים עולה לא מוכן למשחקים ועושה הרבה מאוד טעויות בהרכבים שנובעות מהיסטריה.
ואם לדבר קונקרטית. היום ראינו את הקבוצה של שנה שעברה, איטית, חלשה, מבוהלת. אין שיטת משחק, אין שום דבר מתוכנן, הצבה רעה של שחקנים (פלט? קשר אגף??) משחק מאוד מקרי.
בקיצור אלישע הגיע לקצה יכולתו. כדי להתקדם הלאה צריך מישהו שגם מבין טקטיקה של כדורגל.
מה השטויות האילו "לא טוב לרמות האילו"? הבן אדם לקח 3 אליפויות על מה אתה מדבר?
לא שאני מנקה אותו מטעויות היום אבל להגיד משפט כזה?? עזוב,ביקורת צריכה להיות עיניינית,לא בגלל שאתה לא סובל אותו.
עכשיו,נכון הוא עשה היום טעויות,קודם כל במסר שהעביר לשחקנים,שנראו כאילו המשחק לא מעניין אותם,אני בכלל לא אהבתי את העניין הזה ש"לתת לשחקנים לנוח",אפשר לחשוב שאנחנו משחקים ב10 מסגרות שהם צריכים לנוח,צריך ללמוד בעניין הזה מברק בכר שלא עושה הנחות.
ואתה יודע מה הכי מפחיד?? שהשחקנים האילו יודעים שלא ייפתחו (או לפחות רובם) ביום רביעי ולכן היו צריכים היום להילחם על מקומם בהרכב בחצי הגמר,ובמקום זה קיבלנו חבורה של אנמיים,חלשים,שרק מעצים את המקום שאנחנו נמצאים בו היום בטבלה,ולא היה פה שום קרב טקטי,היה פשוט רצון גדול יותר ויכולת הרבה יותר טובה של המתנגד.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

xboy כתב: מסכים איתך לחלוטין המשחק של היום הזכיר לי אחד לאחד את הקבוצה של שנה שעברה קבוצה נרפית בלי לחימה בלי לחץ על היריב פשוט מביך לראות את הקבוצה בחודשיים האחרונים.
לדעתי אלישע מאמן חלש (אני יודע שעכשיו יקפצו כל הסנגורים שלו) אין בקבוצה שום שיטה פשוט בעט ורוץ אלישע לא יודע להכין קבוצה וגם לא יודע להגיב תוך כדי משחק לדעתי האישית צריך להיפרד ממנו בסוף העונה ואל תספרו לי סיפורים על עונה חלומית הקבוצה לא נתנה משחק אחד טוב העונה ושיש לנו בקבוצה חמישה-שישה שחקנים בקבוצה עם השכר בין הגבוהים בליגה לסיים עונה בלי תואר מבחינתי שווה לכישלון המקום השני הוא רק בזכות החולשה של חיפה והפועל.
ועוד דבר חשוב זה הגישה הלוזרית הזאת ש"את שלנו כבר השגנו העונה" גורמת לעוד יותר רפיון אצל השחקנים הקבוצה הייתה צריכה להמשיך להציק למכבי עד סוף העונה אבל כנראה שהמושג "ווינר" לא קיים אצל אלישע.
קלעת בכל מילה.
אני חושב שהיום גם כל גדולי התומכים של אלישע מבינים שזה קצה גבול היכולת שלו כמאמן.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

למקום הרביעיי לא נדרדר. 16 נקודות הפרש שנשארו 18 בקופה ועוד יש לה (להפועל תל אביב) דרבי ומשחק נגדנו .. יהיה בסדר.

הפחד הוא שגם לא נזכה בגביע וגם לא מקום 2 וזה יהיה פספוס בהתחשב בעובדה שהתחלנו ש7 משחקים לסוף היינו עם פער דו ספרתי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אירופה פחות בסכנה אבל עדיין אסור לזלזל בזה . שני נצחונות ממה שנשאר יכולים להספיק לנו .
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הראל כתב:אירופה פחות בסכנה אבל עדיין אסור לזלזל בזה . שני נצחונות ממה שנשאר יכולים להספיק לנו .
בכושר הנוכחי אנחנו יכולים לנצח רק את סכנין..

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מספיק לנצח משחק אחד ולא להפסיד לקריית שמונה במשחק הבא נגדם.
עדיין, עונה כל כך טובה חבל לגמור בטעם מר. תמשיכו עד הסוף.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אירופה לא בסכנה ולא צריך להכניס סתם פניקה מיותרת, המקום השני לעומת זאת עדיין לא מובטח וזאת קריאת השקמה לשחקנים.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

איזה הסחפות , מה שכן השחקנים צריכים להתעורר נכון גרבצ' טיים גרבצ' טיים אבל עדיין קצת להראות יותר לחימה.

שלח תגובה