עצבים!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: עצבים!!

שליחה על ידי talb55 »

תוספת קטנה, גם השוער משמש כשחקן אחרון. זאת אומרת שאם השוער יוצר פתאום והשחקן שמיועד לקבל את המסירה מאוחרי הקו שלו, אז יש נבדל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

החוק אומר דבר מאוד פשוט, כדי שלא יהיה נבדל צריך שני שחקני יריב בין הנמסר לשער. שוער הוא אחד. שחקן הגנה שתיים.
גם אם השוער משחק בקו החצי ושני בלמים עומדים כל אחד ליד דגל קרן, אין נבדל!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

xboy כתב: את זה אני יודע השאלה שלי היא אם אופיר שובר את קו הנבדל האם השחקן של מכבי שעומד אחריו לא מכניס את מכבי לעמדת נבדל על אף שהוא אינו מעורב במשחק משום שהסיטואציה היא דומה שני השחקנים גם אופיר וגם השחקן של מכבי לא מעורבים במשחק.
בוודאות לא נבדל.
העניין של פסיבי עובד לטובת ההתקפה.
כלומר שחקן של הקבוצה המתגוננת שנמצא אחרון, גם אם לא מעורב במהלך נחשב כקו הנבדל. שחקן של הקבוצה התוקפת לא מהווה נבדל מכיוון שאינו מעורב במהלך (הכדור לא הולך לכיוונו).

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

yossi כתב: בוודאות לא נבדל.
העניין של פסיבי עובד לטובת ההתקפה.
כלומר שחקן של הקבוצה המתגוננת שנמצא אחרון, גם אם לא מעורב במהלך נחשב כקו הנבדל. שחקן של הקבוצה התוקפת לא מהווה נבדל מכיוון שאינו מעורב במהלך (הכדור לא הולך לכיוונו).
סבבה תודה

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

כל כך הוציא אותי מדעתי אתמול שהשחקנים קיבלו בשיוויון נפש שדפקו אותם, כאילו אמרו לא נורא זה יפה שהגענו בכלל למעמד, לא ראיתי אף אחד רץ מקלל לוחץ את השופט כלום זה היה כל כך עצוב לראות את השחקנים כמו ילדות טובות הולכים לקו האמצע, לעומת זאת מכבי תל אביב מועדון גדול עם שחקנים גדולים שיש להם כבוד עצמי לפני שבועיים הפועל קיבלו פנדל שלא היה בדקה ה-84 השחקנים של מכבי לא שיחררו מהשופט במשך 4 דקות בשלב מסויים זה היה כבר נראה פטתי אבל הם לא וויתרו ולחצו על השופט ולראיה דקה אחרי הפנדל שלהם השופט הרגיש צורך להחזיר להם. חבל שלא נתנו לשופט אפילו הרגשה שהוא עשה משהו לא בסדר, מקווה שעם הזמן באמת נדע להתנהל כמו מועדון גדול.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

פליימיקר כתב:כל כך הוציא אותי מדעתי אתמול שהשחקנים קיבלו בשיוויון נפש שדפקו אותם, כאילו אמרו לא נורא זה יפה שהגענו בכלל למעמד, לא ראיתי אף אחד רץ מקלל לוחץ את השופט כלום זה היה כל כך עצוב לראות את השחקנים כמו ילדות טובות הולכים לקו האמצע, לעומת זאת מכבי תל אביב מועדון גדול עם שחקנים גדולים שיש להם כבוד עצמי לפני שבועיים הפועל קיבלו פנדל שלא היה בדקה ה-84 השחקנים של מכבי לא שיחררו מהשופט במשך 4 דקות בשלב מסויים זה היה כבר נראה פטתי אבל הם לא וויתרו ולחצו על השופט ולראיה דקה אחרי הפנדל שלהם השופט הרגיש צורך להחזיר להם. חבל שלא נתנו לשופט אפילו הרגשה שהוא עשה משהו לא בסדר, מקווה שעם הזמן באמת נדע להתנהל כמו מועדון גדול.
כאשר אלישע דואג בכל ראיון לומר שעשינו עונה גדולה הוא בעצם משדר לשחקנים שלו ש"את שלנו כבר השגנו" מעבר לכך מה שיבוא יבוא ובגלל זה לשחקנים אתמול לא היה אכפת מכלום. לעומתו ברק בכר על אף התקופה הטובה של הקבוצה שלו דואג לומר בראיונות ואני מצטט "אנחנו עושים עונה טובה אבל עוד לא השגנו כלום" הוא בעצם משדר לשחקנים שלו שאין להם מה לחגוג ושהוא מצפה מהם לגביע ומקום שלישי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קשה מאוד לדבר על המשחק אתמול, כי כמו במשחק העונה הקודם, קשה מאוד לשחק נגד קבוצה איכותית כמו מכבי כשהיא זוכה לתמיכת של השופטים.
הבדל עצום מבחינת המשחק בין מכבי ת"א בדקה ה2 עם 1-0 לטובתה, עם המומנטום, עם הקהל בטירוף, עם הביטחון, כשהשחקנים שלנו בפיגור וצריכים להתמודד עם הלחץ, למצב של 0-0 בדקה ה2 ואז לבטח היינו רואים דקות של גישושים מצד שתי הקבוצות ומי יודע איך המשחק היה מתפתח.
וזה בלי להזכיר 2 נגיעות יד של שחקני מכבי על סף הרחבה שלא נשרקו והיו יכולים לתת לבוזגלו כדורים חופשים בדיוק בנקודה שלו, או על הספק הכשלה של אליניב ברחבה.

ושלא יבינו אותי לא נכון, אני חושב שסוזה עשה אתמול בית ספר לאלישע לוי, ועדין, כמו במשחק העונה הקודם, אני באמת לא מרגיש שהפסדתי למכבי העונה, כי אני לא מרגיש שקיבלנו הזדמנות הוגנת לשחק מול מכבי ראש בראש.

חבל שקבוצה של 110-120 מיליון תקציב צריכה בכל פעם שהשופטים יתנו לה יתרון מוקדם במשחק עונה...

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

xboy כתב: כאשר אלישע דואג בכל ראיון לומר שעשינו עונה גדולה הוא בעצם משדר לשחקנים שלו ש"את שלנו כבר השגנו" מעבר לכך מה שיבוא יבוא ובגלל זה לשחקנים אתמול לא היה אכפת מכלום. לעומתו ברק בכר על אף התקופה הטובה של הקבוצה שלו דואג לומר בראיונות ואני מצטט "אנחנו עושים עונה טובה אבל עוד לא השגנו כלום" הוא בעצם משדר לשחקנים שלו שאין להם מה לחגוג ושהוא מצפה מהם לגביע ומקום שלישי.
תשמע לא יודע אולי אתה צודק אני פחות אוהב להיכנס לכל המשחקים הפסיכולוגים האלה בטלוויזיה כי מה שמשדרים כלפי חוץ לא בהכרח מה שמשדרים בתוך המועדון בדלתיים סגורות, ויכול להיות שהמטרה של זה היית להוריד לחץ וכו, אבל אין לא מצליח להבין מה עובר לשחקן בראש כשהוא מקבל בכזאת קלות את העובדה שדפקו אותו. אני רק מדמיין סיטואציה כזאת שאנחנו משחקים בשכונה כשאין שום דבר על כף מאזניים מישהו מכניס עם היד ושופט מאשר גול השופט הזה לא חוזר הבית.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ממש ממש לא!!! תקראו קצת תלמדו על נבדלים ועל פסיביים

שלח תגובה