אם לא תלמדו איך תגדלו ?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

אם לא תלמדו איך תגדלו ?

שליחה על ידי גיל שגיב »

תזכורת :

1. לפני שנתיים האדון מלכה (נשבע לכם לא זוכר את שמו הפרטי) מקבל יריקה בפרצוף מעידן ורד מול מכבי חיפה, הקוון רואה ומסמן לשופט אבל השופט לא שומע והקוון מבין שזה לא מעניין אותו ובמקביל רואה שמלכה עובר לסדר היום וכך המשחק נמשך ללא תגובת השופט - בדיעבד מתברר שאם מלכה היה עושה פעולה פשוטה של פנייה לשופט כאשר המוחטה מרוחה עדיין על פניו והפניית השופט לקוון שראה את המקרה , ורד היה מורחק ובאר שבע בעונת התמודדות כנגד הירידה הייתה משחקת מול עשרה שחקנים בחיפה, ייתכן ומנצחת וצוברת נקודות חשובות עד מאוד שעשויות היו להיות ההבדל בין משחק השארות במחזור האחרון לבין השארות לפני....

2. משחק העונה הלפני אחרון, זהבי במספרת לפרצוף של בן ביטון שנייה לפני שהכדור ניתז מראשו של בן ההמום לרגליו של פריצה שכובש...בן ממשיך לשחק כאילו לא קרה כלום, נפילה שלו גם אם היה מדובר בסוג של הצגה הייתה מפעילה לחץ אדיר על משיח ומשפיעה ללא ספק על המשך שיפוטו במשחק ואולי אף תורמת לקבלת החלטות שונות כנגד הקבוצה שלנו....

3. משחק העונה אתמול, שער של בדש עם היד....היחיד שרץ לקוון וקסברגר באמוק הוא גל אראל שמתחנן שהשער יבוטל אבל ללא הועיל, התנפלות של מרבית השחקנים יחד עם הספסל ולא רק על הקוון או השופט אלא גם ובעיקר על הנוכל עצמו האדון הבזוי ברק בדש כאשר ברקע לחץ של 2000 אוהדים אדומים שמשתוללים מכעס ביציעים הייתה גורמת לשינוי באוירה , שינוי ודאי ביכולת של בדש בהמשך והשפעה על קבלת החלטותיהם של השופט והקוונים....

לסיכום - תגידו שמענו...חרשת...הבנו...מכבי היו יותר טובים....לא יעזור לכם.
קיבלתם דוגמא ניצחת שזה המחיר למנטליות של קבוצה קטנה כאשר היא מתמודדת מול קבוצה גדולה ופשוט לא יודעת לעמוד על שלה ברגעים הנכונים, השחקנים חייבים להפנים שמנטליות מתאימה היא עסקת חבילה הכרחית ובלעדיה קבוצה לעולם לא תהווה פקטור משמעותי כקבוצת צמרת.
אני אולי אחד הבודדים כאן בפורום שראה אליפות....אני הייתי עד לשנים לא מעטות בהן נחשבנו לאחת מאריות הליגה אם לא למלך האריות, שחקני קבוצות אחרות וגם שופטים נתנו לנו כבוד ומי שטעה כנגדנו שילם בריבית דריבית, לא סתם הייתה אימרה שגורה ש "אליפות לוקחים דרך ניצחון בבאר שבע" , אנחנו בדרך לשם אבל כדי להגיע באמת חייבים ללמוד ולהפיק לקחים.

שלח תגובה