פינה אופטימית - הדרבי של תל אביב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

Re: פינה אופטימית - הדרבי של תל אביב

שליחה על ידי kamasutrance »

red ultras כתב:*

* זה נראה שהסיפור גמור, זה מרגיש שהסיפור גמור אבל דווקא עכשיו כשירד הלחץ הקבוצה יכולה לחזור להנות מהכדורגל ולהציג כדורגל טוב.

זה המשפט הכי חשוב והכי נכון - וכל השאר.. הפרשים, אליפות.. חארטה בארטה - לא רלוונטי בעליל כרגע..!!!!

אולי אם יפסיקו לדבר על זה - ישתנו דברים - ואם לא , לא קרה כלום - עדיין עונה מהסרטים - אני קונה כל עונה ככה..!!!!

מבחינתי תכלס - אפשר להתחיל לארוז את הפקלעות ולהתכונן לעונה הבאה - עונת הפרידה מוסרמיל והמעבר למבצר שלנו ששוה 10-15 נקודות בעונה - בדיוק מה שחסר לנו..!!!!!!

כי זה גמור - מכבי סטטיסטית הפסידה 8 נקודות מאז......

ממממ..
בדקתי..
בדקתי שוב...
ושוב........

מאז שהיתה בוסרמיל... 19 מחזורים - איבדה 7 נקודות....!!!!!

היא לא תאבד 7 בפליאוף.. (חצי מהמשחקים....)
ואנחנו לא ניקח 30
אז צר לי להיות נביא הזעם

נגמר.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

לא לוקח צד פה (אופטימי/פסימי)
אבל החישוב שלך לא מדוייק... קודם כל כי מתוך 7 הנקודות יש 6 שבעקרון ״תלויות״ בנו.... תנצח אותם פעמיים(שוב מדגיש שזה לשם ההסבר) ואז כבר יש רק נקודה הפרש....
בכל אופן זה היה קשה גם ב 3/4/5/6 הפרש עכשיו זה קשה קצת יותר...
עוד דבר-זה לא מעיד כלום כמה היא איבדה עד עכשיו כי כדורגל הוא נזיל(למשל מקרי ינואר שהחלישו אותה ללא תכנון)-מורחקים/עוזבים/פצועים/מומנטום....
בקיצור פחות להסתכל עליהם יותר על עצמנו ולחזור לחשוב על כל משחק לגופו. כרגע רק סכנין בשבת מעניין.
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

זהבי היחיד שיכול לטרוק דלת מסתובבת
זהבי יכול להרים גלגל עם חד אופן
צ׳אק נוריס פרייאר לעומת ערן זהבי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

זהבי עושה רוטציה לסןזה.

סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

שליחה על ידי kamasutrance »

OMERREMO כתב:לא לוקח צד פה (אופטימי/פסימי)
אבל החישוב שלך לא מדוייק... קודם כל כי מתוך 7 הנקודות יש 6 שבעקרון ״תלויות״ בנו.... תנצח אותם פעמיים(שוב מדגיש שזה לשם ההסבר) ואז כבר יש רק נקודה הפרש....
בכל אופן זה היה קשה גם ב 3/4/5/6 הפרש עכשיו זה קשה קצת יותר...
עוד דבר-זה לא מעיד כלום כמה היא איבדה עד עכשיו כי כדורגל הוא נזיל(למשל מקרי ינואר שהחלישו אותה ללא תכנון)-מורחקים/עוזבים/פצועים/מומנטום....
בקיצור פחות להסתכל עליהם יותר על עצמנו ולחזור לחשוב על כל משחק לגופו. כרגע רק סכנין בשבת מעניין.

זה נקרא חישוב יבש....
נתונים. מוחלטים - עובדתיים...

אמרת "לנצח אותם פעמיים?!?!?!? " חחחחחחחחחחח לא יודע מי עדכן אותך אחי אבל החיים הם לא "קובץ WORD".....

אנחנו לא בועטים לשער פעם אחת נגד רעננה...!!!!! ר ע נ נ ה !!!!!!! אתם בונים לי על 6 נקודות מול מכבי?!?! תגידו לי אתם שפויים?!?!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

kamasutrance כתב:

זה נקרא חישוב יבש....

אמרת "לנצח אותם פעמיים?!?!?!? " חחחחחחחחחחח לא יודע מי עדכן אותך אחי אבל החיים הם לא "קובץ WORD".....

אנחנו לא בועטים לשער פעם אחת נגד רעננה...!!!!! ר ע נ נ ה !!!!!!! אתם בונים לי על 6 נקודות מול מכבי?!?! תגידו לי אתם שפויים?!?!
מי שמסתכל רק על המשחק האחרון אומר אין סיכוי
מי שמסתכל על עונה שלמה יודע שזה עדיין אפשרי

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

kamasutrance כתב:

זה נקרא חישוב יבש....

תרגע...
אמרתי את זה כדוגמא למה שאמרת...
עלק קובץ וורד...
לפי החישובים הפרופסורים שלך...רעננה ניצחה אותנו אחד אפס וסכנין ניצחה את רעננה שתיים אפס מה שאומר שבשבת 3-0 קל לסכנין..... ליצן תנוח.
חוץ מזה לפי דברייך מכבי באיירן ת״א לא תפסיד הרבה נקודות או בטח לא תפסיד יותר מאיתנו, אז גם פער של 3 או 4 נקודות היה מצריך 2 נצחונות עליהם...
אחרי השבועיים הקרובים יכול להיות 13 הפרש(הכי פסימי, הפסדים שלנו לסכנין ולמכבי ונצחונות של מכבי בדרבי ועלינו) יכול להיות 1 הפרש(הכי אופטימי ,נצחונות שלנו על סכנין ועל מכבי וכמובן הפסדים של מכבי בדרבי ולנו) ויכול להיות כל מיני הפרשים באמצע (7/9/5/3 וכו׳ עם כל מיני קומבינציות של תוצאות...)
בכל מקרה-
1.זאת עונה חלומית שלנו.
2.באמת שהכל יכול להיות ויש אינסוף דוגמאות למהפכים בכל המסגרות (מהצמפיונס ועד למשחקי גביע/ליגה) ובכל המדינות(כולל מכבי ש״גונבת״ לחיפה אליפות ב 2003)
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זהבי שחקן טוב רק לליגה ההישראלית לא עשה כלום בנבחרת לא עשה כלום באירופה ישב וחימם ספסלים איך לאנשים בתקשורת יש תאומץ לומר שהוא הויינר הכי גדול שהיה פה עם היה פה שחקנים וסמלים כמו נימני ואוחנה אנשים עושים צחוק לדעתי האישית בוזי עולה עליו ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

גם בוזגלו לא הצליח באירופה ולא הצליח בקבוצה גדולה כמו מכבי
הליגה שלנו חזקה ובגלל זה שחקנים מהסוג האלו שישבו בספסל באירופה והשתמשו במתקנים באירופה ובקצב אז הם באים לארץ וכאן יותר קל להם

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

בוזי דבר ראשון נפצע לעונה כמעט ובוזי עשה לטובת הנבחרת הצעירה מה זהבי לא יעשה עוד 10 שנים אין לי בעייה להשוות ביניהם הבעיה מתחילה כאשר אני שומע שמשווים אותו לאגדות דשא כמו נימני ואוחנה זה סקנדל ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מה נמני עשה באירופה?
הנבחרת זה לא מדד.

זהבי לא ייזכר עם שחקנים כמו בניון, רביבו, ברקוביץ׳, אוחנה וכו׳, אך אם ימשיך בליגה וימשיך לזלול תארים כמו שהוא עושה עד עכשיו הוא בהחלט ייזכר בשורה אחת עם כל אגדות הליגה שלא הייתה להם קריירה אירופית. כמו נמני.

אני מקווה שבקיץ הוא ינסה שוב את כוחו באירופה.
הוא גדול על הליגה.

סמל אישי של משתמש
מכביסט

שליחה על ידי מכביסט »

המאבק יוכרע בבלומפילד בעוד שבועיים, גם אם נפסיד את הדרבי הקרוב.
צודקים פה החבר'ה שאומרים שקשה מאוד לנצח שני משחקים מול אותה קבוצה בהפרש של שבוע, במיוחד לאור היכולת הדלילה שלנו במחזורים האחרונים והעובדה שפריצה מורחק. אני לא מאמין שננצח את הדרבי, אבל זה לא אמור לשנות לכם, כי כמו שאמרתי, המאבק יוכרע בינינו בבלומפילד.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

yossi כתב:מה נמני עשה באירופה?
הנבחרת זה לא מדד.

זהבי לא ייזכר עם שחקנים כמו בניון, רביבו, ברקוביץ׳, אוחנה וכו׳, אך אם ימשיך בליגה וימשיך לזלול תארים כמו שהוא עושה עד עכשיו הוא בהחלט ייזכר בשורה אחת עם כל אגדות הליגה שלא הייתה להם קריירה אירופית. כמו נמני.

אני מקווה שבקיץ הוא ינסה שוב את כוחו באירופה.
הוא גדול על הליגה.
נימני באירופה עבר לקבוצה ענקית שלקחה אליפות בספרד מה זהבי עשה בפלארמו נתן גול והקטע עם נימני שם היה לא מקצועי בעליל טבע נימני זכה באליפויות עם מכבי כיכב שם כמה שנים היה סמל היה ויינר ענק לא מבין תהשוואה שעושים זה עוול לאבי נימני ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ערן זהבי הוא שחקן מעולה אבל מי שלא מצליח בנבחרת מבחינתי לא רואי להכנס לרשימת שחקנים כמו נמני ברקוביץ' וכו'...
תסתכלו על מאור בוזגלו, אומנם עדיין הוא לא תקע יתד בבוגרת בעיקר בגלל פציעות (!!!!!!!!!!!!!) אבל ישר כבש במשחק ידידות ונותן מעצמו אקסטרות, כאלה שחקנים אני מעריך גם אם אין לו תואר הוא שחקן שלדעתי יעזור לנבחרת בעתיד.

תארים זה לא הכי חשוב, מה שחשוב זה שאר האספקטים כמו הצלחה בנבחרת וכו', בוזגלו היה יחד עם עוד שחקנים יחידי סגולה שהצליחו להעלות את הנבחרת האולימפית ולא בזכות אירוח של היורו אלא בזכות יכולת מקצועית נטו ליורו, וזה לא הולך ברגל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הנבחרת זה לא מדד. אף שחקן לא מצליח שם.
הצלחה באירופה זה בהחלט מדד (ובגלל זה ברדה כזה גדול)

שלח תגובה