אאחחח אלישע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

אאחחח אלישע

שליחה על ידי sumsum »

שמע, אתה עושה עונה מדהימה, לא פחות
אי אפשר להתעלם מאלמנט המזל שמשחק לטובתך העונה וכנראה שמגיע לך שאלילת המזל תאיר לך פנים
אבל!
לא יתכן שאתה תתעלם מנורות האזהרה בצבע אדום בוהק שיש לך בכל שבוע ולא תגיב.
אתה רואה את הקבוצה למעט הבלחה ברמת השרון מדשדשת, גמורה על אדי הדלק האחרונים של ההתלהבות, בלי כדורגל בכלל בנויה בצורה אבסולוטית על היכולת של מאור בוזגלו ואתה לא מגיב!
אתה שבלוני להחריד, אתה זה שגרמת לגל אראל לאבד את הבטחון ולחבורת אוהדים טרמפיסטים לרכב על זה שהוא לא טוב (כבר חודשיים) ואתה לא מגיב!
אתה מגיב או שאתה מקבל גול או שאתה מגיע לדקה 70 בתוצאה מאופסת! אני מצפה ממאמן שישפיע על המשחק!
לא ייתכן שאנחנו נראים כל כך אנמיים כל כך ללא אנרגיה וכל כך ביכולת חלשה ואתה לא 'תרגיש' את זה באימונים!
אז נכון 'תפרת' את הליגה השנה בהמון מזל ובהמון מאור בוזגלו, אני מצפה ממאמן כל כך מנוסה שלא יסתמך רק על אלילת המזל אלא יגיב בזמן! אתה רואה מחצית גרועה? תשנה, מערך, מיקום, שחקן! יש לך כל כך הרבה כלים ולמרות כל זאת אתה עומד עם ידיים מאחורי הגב וכלום.
אז אני לא אומר (לכל אלה שיקפצו להגנתך) שאתה צריך ללכת הביתה, ההיפך הוא הנכון, אני מבקש ממך להביא את כל הנסיון שיש לך והידע ותשנה, כי המכונית הזו גמרה את הדלק, והשיטה של 4-2-4 גמרה את הסוס אין לך לא מרכז שדה ובטח לא שליטה ובנוסף עם פלט בשפיץ (החלוץ הכי טוב בליגה) גם אין לך את המתפרצות שהיו בתחילת העונה.
בנוסף לזה, כתבו בכתבה מצויינת בוואללה שחוסר השיתוף שלך את הספסל בכל כך הרבה משחקים יגרום למרמור בשלהי העונה ועובדתית, גם גמרת את גל אראל, דג'אני, לוטם, נסאר
ולך תנסה להוציא מהם קצת 'מיץ' עכשיו.
תתעורר, ובעיקר תלמד לעונה הבאה כי זה היה שיעור להמון שנים.
תתתתתעוררר!!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: אאחחח אלישע

שליחה על ידי אדום זקן »

העונה הזאת היא כל כך גדולה שפשוט זה יהיה עוול לגמור בלי תואר.
עם כל הכאב יש הרבה במה שאתה כותב,במיוחד עם הכתבה בוואלה לגבי שחקני הספסל.
יש לאלישע סוג של מקובעות,זה נכון,אני חושב שמה שעובר לו בראש עכשיו זה עונת הקיזוז שמכבי חיפה הגיעו לפלייאוף עם הלשון בחוץ,בגלל חלוקת עומס לא נכונה ועייפות החומר והפסידה ביישורת האחרונה את האליפות להפועל ת"א,בוא נקווה שהוא למד ת'לקחים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

לא נראה לי שעובר לו שום דבר בראש (לצערי) לא הפיק את הלקחים מעונת הקיזוז אחרת היה מתנהל אחרת והיום בכניסה לפליאוף יש משבר אמון גדול בין אלו שלא שותפו/הועלמו מה11 שלא בטוח שהוא יכול לפנות אליהם כעת בעת ׳צרה׳ שברור שה11 הנוכחיים חלקם גמר את האדי דלק האחרונים שלו ומיצה את עצמו.
אם לקחת את העבר כמדד-אלישע לא למד, לא ילמד, מה שהיה הוא שיהיה לטוב עם מזל ולרע בלי מזל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני אשתדל להיות קצת יותר אופטימי,בהחלט יש תחושה באוויר של משבר,ואמרתי כבר אתמול שאחרי ההפסד הזה הדבר החשוב ביותר מכל שיטה או שחקן זה הפן המנטלי,נקווה לטוב ונקווה שאכן למד את הלקחים

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אלישע חייב לחשוב קצת מחוץ לקופסה קבוצות כבר למדו אותנו ומקשות עלינו לפתח משחק.
יודעים שבוזגלו הוא הברומטר ולכן סוגרים אותו על הקו עם שני שחקנים שיוצאים אליו במהירות ולא נותנים לו לקבל כדור אולי עדיף להעביר אותו מידי פעם לשחק באמצע ולשים את פלצוק על הקו ככה יהיה לו הרבה יותר חופש פעולה וגם יכולת לסכן את השער.
חשוב לזכור שאנחנו עושים עונה גדולה על אף 2 מגנים שרק לומדים השנה מה זה ליגת העל ולכן עושים הרבה טעויות של חוסר ניסיון מה שלא מוסיף ביטחון לקבוצה ולמרות זאת הפסדנו רק 3 משחקים השנה.
אופיר חסר מאוד הן הגנתית והן התקפית הלוואי שיחזור כבר.
אני מאמין שההפסד הזה יעשה לנו רק טוב, אם כבר משברון אז טוב שזה קרה חודש לפני המאני טיים.
אני חושב שההפסד הזה ישחרר הרבה לחץ מהקבוצה. :דגל:

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

לא האדי הדלק אחרונים ולא נעליים, סומסום יא אוהד דיכאוני, הגיע הזמן שתבינו שמותר לקבוצה לשחק פחות טוב בתקופות מסוימות וזה בסדר גמור להפסיד גם לרעננה וסוף העולם לא הגיע, זה קורה לצלסי זה קורה לסיטי וזה קורה גם לב"ש וזה בסדר גמור, גל אראל משחק מתחילת העונה בהרכב ויש לו מניות כמו לכל אחד אחר בהצלחת הקבוצה, הבעיה זה שכשברדה בוזגלו תורגמן ביטון הובר מוסרים לא טוב או מאבדים את הכדור אז לא קרה שום דבר וברגע שאראל עושה את אותו הדבר רבע אצטדיון קם עליו וצועק שחייבים להעיף אותו לספסל קוראים לזה תופעת העדר וזה קורה כי אוהד 1 שאין לו מושג( חושב שכל שחקן אמצע חייבים להיות ברקוביץ או לפחות בונפלד) משפיע על עוד 5 כאלו שמסביבו שאין להם מושג, שמצאו את השעיר לעזאזל להפיל עליו הכל בלי שום קשר למה שמתרחש בקבוצה, כמעט כל הקבוצה ב-2 המשחקים האחרונים נראת רע בוזגלו ברדה פלט גבאי משחקים מזעזע אז האוהדים מפלים את זה על אראל למה כי זה הכי קל ולא בגלל שום סיבה אחרת. ולגבי כל הקשקוש הזה על אלישע שרשמת אז החוסר רוטציה הזה הביא אותנו למקום שני פור 15 על המקום שלישי נגיעה מהאליפות, בזכות ולא למרות, אלישע לא צריך לדפוק חשבון לשחקנים שחשים את עצמם סופרסטרים ולדאוג למרמור שלהם(אין מה לעשות בכל קבוצה יש איזה 2 כאלה לא משנה מה תעשה) הוא צריך לדאוג אך ורק לקבוצה ולעלות את ה-11 הכי טובים, אנחנו משחקים במסגרת ורבע ואין שום סיבות לרוטציה ושיקולי עייפות, ההרכב הזה לא הפסיק לנצח ושבר את כל שיאי המועדון על אף כל החיסורים בהגנה וטוב מאוד שהוא לא שינה כלום זה הביא אותנו לאיפה שאנחנו עכשיו. אנחנו עומדים בפיתחו של הפליאוף דוידזאדה ואילוז חוזרים, תתכוננו כי אותם השחקנים ואותו אלישע הולכים לעשות להם בית ספר.
הדבר היחיד הוא שאם כבר נותנים הזדמנות זה לתת אותה לשחקנים כמו לוטם ופלצוק שמראים מה היא מחויבות ומקצוענות במקום, שחקנים עייפים כמו דגאני ונאסר.
נערך לאחרונה על ידי פליימיקר ב 16 מרץ 2014, 12:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

איפה שמעת דכאוניות? מה שאמרתי הוא ברור לכל בר דעת, ואני אמשיך לטעון שהקהל של באר-שבע מבין המון כדורגל
אנשים כמוך שהולכים סומא אחרי מאמן (שהציל אותנו מירידה במחזור האחרון) ואפילו הוא לא מאמין שצברנו כל כך הרבה נקודות (מי אמר בוזגלו?) הם אלו שלא מבינים כדורגל!
אל תטיף מוסר כי גל אראל לא פוגע כבר חודשיים ואם היית טורח (כמוני) לעשות שיעורי בית היית רואה שגל אראל מאבד הכי הרבה כדורים במשחק בכדור הארץ הצפוני!
אז לפני שאתה מעביר ביקורת, לך…תלמד קצת…תעשה שיעורי בית…תחכים…תראה קצת כדורגל ואז תעביר על אחרים ביקורת, לא ביקשנו את 'תמיכתך' כי אין פה במה לתמוך, אין כיום שום מאמן רלוונטי אחר שהייתי מעדיף כיום וזה לא אומר שאני לא מבואס מזה שהמאמן שלי מגיב רק בזריקת חצים (חלוצים) למטרה אחד אחרי השני בתקווה שמשהו יפגע, לא יכול להיות ששחקנים שלא טובים בפירוש לא טובים ימשיכו לשחק ואחרים שלכל הפחות ראויים להזדמנות ירקבו על הספסל, מילא אם היית 'שוטף' את הדשא.
קאפיש?
נ.ב-רוצה את אותה פטריה שאתה עישנת, מוכן לבלוע אותה שלמה ( "אנחנו עומדים בפיתחו של הפליאוף דוידזאדה ואילוז חוזרים, תתכוננו כי אותם השחקנים ואותו אלישע הולכים לעשות להם בית ספר".)
מה ביקשנו? מאמן שלא ישן? שיגיב, שישנה, שיחליף שצריך (או שהכל טוב לדעתך?)

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

OMERREMO כתב:סומסום אתה בושה!
אמנם אני לא סומסום אבל מעניין אותי לדעת למה הוא בושה?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אנחנו עוברים עונה מדהימה בזכות אלישע , אבל אלישע בחייאת תן צ'אנס לשחקנים אחרים.
גבאי לא פוגע בתור כנף? תן צ'אנס לניקו , אראל לא פוגע? תן צ'אנס ללוטם.
לעלות 3 חלוצים מהספסל ולהוציא שחקני קישור זה לא מערך יעיל.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

OMERREMO כתב: אז אל תתערב...
לא הספיק השטויות שרשמת בפינה הפסימית??
לא לא הספיק, התחביב שלי זה לכתוב שטויות.
הספיק לי לשמוע את כל ״האוהדי״ זהב שמשתיקים כל ביקורת.
תלמדו כבר לכבד את מי שחושב שונה מכם, את מי שלשיטתו יש דברים לשנות כם אם אתם לא מסכימים עם זה יש דרך לעשות את זה.
בדיוק בשביל זה נפתח האתר הזה, כדי להביע דעות שונות ומגוונות.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

2. כן אתה דיכאוני רק פוסטים שלילים ומנבאי שחורות או ביקורת או טענות יש לך, לא יודע אבל כנראה זה עושה לך את זה.
3. קהל הוא לרוב כעדר הם הולכים אחרי הרוב ועל פי זה מגבשים את עמדתם, מעטים מנסים לחשוב בכוחות עצמם ולנתח את מה שהם רואים.
4. אני מצטער שאני לא מבין גדול בכדורגל כמוך, בטוח שאתה אלוף במנג'ר, אבל כן אני נותן גב וסומך ב- 100 אחוז על המאמן הזה גם אם ההחלטות שהוא מקבל ועושה לא תמיד תואמות את דעתי כי הוא הרוויח את הקרדיט הזה ביושר ואם היית בן אדם הגון אז הייתה רושם בסוגריים מאמן שהציל אותנו מירידה במחזור האחרון, זכה ב-2 אלפויות( אם לא הקיזוז גם ב-3) הוליך את בני סכנין לעונה היסטורית למקום הרביעי, ומוליך את הפועל באר שבע ל-26 המחזורים הטובים ביותר בהיסטוריה שלה, אז אולי אולי הוא מבין קצת יותר ממך ורואה דברים שאתה לא רואה וזה למרות שאני בטוח שאתה אלוף במנג'ר.
5. יא נסיך, גם עושה שיעורי בית וגם בר דעת שמוך, אשמח לקחת ממך שיעורים פרטים בכדורגל יא אלוף, גל אראל שחקן נשמה רץ בלי סוף משקיע עושה הגנה ונלחם וגם תומך בהתקפה, הוא הרבה יותר טוב ממה שאתה מנסה לצייר אותו פה ואני מעדיף אותו בכל יום על פני דאגני העייף, לפעמיים הוא עושה דברים שהוא לא אמור לעשות וזה רק בגלל ששאר השחקנים במגרש לא עושים מספיק תנועה/ לא באים לקבל כדור אבל מבחינתך הוא האשם, גל אראל שחקן טוב עם המון לב, היה מהטובים נגד הפועל חיפה, ואתמול לא היה יותר גרוע מנאסר גבאי ברדה ופלט, ושוב זו דעתי, לא דעה של גאון כדורגל כמוך.
6. תלמד להנות מהעונה הזאת גם אם יש 2 משחקים פחות טובים, זה בסדר גמור, אותם שחקנים הביאו אותנו עד הלום, והם גם אלו שימשיכו להוביל אותנו אל עבר עונה היסטורית.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תבינו שהבעיה היא לא ספציפית לשחקן כזה או אחר אלא מערכתית שמקורה בשיטה ובמערך. למזלנו אנחנו עדיין מספיק איכותיים בשביל לגבור על רוב קבוצות הליגה גם במערך הנוכחי אבל אנחנו צריכים למקסם את היכולות שלנו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפסד אחד וטירוף מערכות,עכשיו מובן מאוד למה לא הצהירו בקבוצה שהם רצים לאליפות.
מה היה קורה לו היו מצהירים??
בדבריו של SUMSUM יש הגיון,וגם לא צריך להתעצבן עליו,למה לאור העבר הוא דיי עקבי בדעותיו,ולא משנה אותם כמו חלק מהאנשים פה אחרי כל נצחון והפסד.
מצד שני צריך להרגיע ולהרגע,אם אנחנו לא יודעים לקבל הפסד ראשון בסיבוב,בצורה עיניינית נראה לי שהתבלבלנו,כל "היציאות" פה אחד על השני לא מוסיפות לרוגע ולכבוד.
ולגבי עניין הדעות,אף אחד פה לא סותם ת'פה לאף אחד אז שחלק מהאנשים יתבגרו ויגיבו לגופו של עניין.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

RedHell כתב:
לא לא הספיק, התחביב שלי זה לכתוב שטויות.
הספיק לי לשמוע את כל ״האוהדי״ זהב שמשתיקים כל ביקורת.
תלמדו כבר לכבד את מי שחושב שונה מכם, את מי שלשיטתו יש דברים לשנות כם אם אתם לא מסכימים עם זה יש דרך לעשות את זה.
בדיוק בשביל זה נפתח האתר הזה, כדי להביע דעות שונות ומגוונות.
אז הנה קצת פירוט...
לכתוב פוסט שכולו המילים-״מזל״/״נגמר הסוס״/״אלילת המזל״/״אדי הדלק״ וכו׳....
ועוד להוסיף חטא על פשע ולומר ולצטט מהכתבה (עלק מצויינת) ב״וואלה״....
מבחינתי זה לא יותר מאשר ילדים שמשחקים מנג׳ר וחשים עצמם מעל המאמן הטוב בישראל!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

OMERREMO כתב: אז הנה קצת פירוט...
לכתוב פוסט שכולו המילים-״מזל״/״נגמר הסוס״/״אלילת המזל״/״אדי הדלק״ וכו׳....
ועוד להוסיף חטא על פשע ולומר ולצטט מהכתבה (עלק מצויינת) ב״וואלה״....
מבחינתי זה לא יותר מאשר ילדים שמשחקים מנג׳ר וחשים עצמם מעל המאמן הטוב בישראל!
איזה יופי אחי, ראית אפשר גם אחרת.
יכלת להמעיט גם את ״הילדים שמשחקים במנגר״ וזה היה מושלם ואז אולי הייתה מתפתחת פה תרבות דיון ראויה ולא סטייל יציע העיתונות.

לא מסכימים? לא מקובל עליכם? מומזנים לפרט ולהעמיד דעה מנגד אך לגופו של עיניין ולא בהערה אישית כזו או אחרת.

נעול