החולשה העיקרית בקבוצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

Re: החולשה העיקרית בקבוצה

שליחה על ידי Guevara »

מול מכבי וק"ש אלו הם המשחקים שלדעתי פחות רצוי לשחק עם דאגני בהרכב הפותח.
חוץ מזה, לא מעט משחקים ובייחוד בתקופה האחרונה הסתיימו לטובתנו כשהצגנו יכולת לא ממש משכנעת בלשון המעטה. נכון שאי אפשר לדעת איך יתפתח משחק אבל יש לי הרגשה שיש סף שבירה מאד נמוך להרבה קבוצות בליגה שלנו, ואם נפתח בבליץ' בסיוע של דגאני אפשר כבר להבטיח משחק יותר רגוע ופחות מתיש גם פיזית וגם מנטלית כבר במחצית.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

10 מ-12 נצחונות, מה יש לכם לבוא בתלונות??? מילא דברים לא היו עובדים, מילא היו הפסדים, אבל ראבאק אנחנו מנצחים! ועוד עם רבע הגנה כשירה.

דג'אני הוא השחקן הישראלי בשיאו, יש כדורגל, יש פוזה בשיער, יש עמדה אחת שהוא טוב בה. זהו! מבחינה הגנתית הוא רך מדי, הוא לא 100% מחויב למשחק, הוא לא מתאבד על כל כדור. דג'אני הוא מסוג השחקנים שכשהוא על המגרש כולם עובדים הרבה יותר קשה כדי לחפות על החסרונות שלו, זה טוב ל-20 דקות כשהיריב עייף לא למשחק שלם.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

dardasmiley כתב:10 מ-12 נצחונות, מה יש לכם לבוא בתלונות??? מילא דברים לא היו עובדים, מילא היו הפסדים, אבל ראבאק אנחנו מנצחים! ועוד עם רבע הגנה כשירה.

דג'אני הוא השחקן הישראלי בשיאו, יש כדורגל, יש פוזה בשיער, יש עמדה אחת שהוא טוב בה. זהו! מבחינה הגנתית הוא רך מדי, הוא לא 100% מחויב למשחק, הוא לא מתאבד על כל כדור. דג'אני הוא מסוג השחקנים שכשהוא על המגרש כולם עובדים הרבה יותר קשה כדי לחפות על החסרונות שלו, זה טוב ל-20 דקות כשהיריב עייף לא למשחק שלם.
עם יד על הלב, בוזי לא רך? גבאי לא רך?
אז נכון שלבוזגלו יש את הערך המוסף שלו ועל כן אף אחד לא יערער לרגע שהוא חייב להיות בהרכב אך מה עם דובב? על מה הוא מקהל מקום? תגידו לי שהוא נלחם? לא יודע לא רואה את זה, לא עושה הגנה ובעיקר הצד שלו מת.
לגביי גל אראל? השחקן אימפוטנט מבחינה התקפית וזה נוראי, במצב הזה אם אתם כ״כ מתעקשים על למה לא את דגאני אז בטוח שלוטם עדיף, נלחם לא פחות ולפחות מידי פעם מנסה מהלכים קדימה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אבל תה משווה קשר אחורי לשחקני התקפה. ברור ששחקני ההתקפה הם פחות הגנתיים והשחקן ההגנתי פחות התקפי.
זה כמו שתגיד שהמלפפון לא טוב בתור עגבנייה כי הוא ירוק והאבטיח לא טוב בתור לימון כי הוא מתוק.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אני מאוד אוהב את דג'אני וחושב שמגיע לו לקבל קרדיט בהרכב.
לא יודע איך הרב פה נתפסו לכך שגל אראל הוא שחקן שעושה יותר הגנה. מצטער אבל מתחילת העונה אני לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד אולי מלבד המשחק נגד עכו.
כבר אמרתי יותר מפעם אחת גל אראל חייב לשחק פשוט ולא לנסות לעשות דברים שהוא לא יודע. הוא פשוט הורס את עצמו ואותנו.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

סניור כתב:אבל תה משווה קשר אחורי לשחקני התקפה. ברור ששחקני ההתקפה הם פחות הגנתיים והשחקן ההגנתי פחות התקפי.
זה כמו שתגיד שהמלפפון לא טוב בתור עגבנייה כי הוא ירוק והאבטיח לא טוב בתור לימון כי הוא מתוק.
כנראה שלא הבנת אותי נכון, את דובב אני משווה לשחקני הכנף- פצלוק, נאסר וגם סויסה כשהשניים הראשונים גם עוזרים יותר הגנתית דבר שמוכח.

לגבי הראל אני טוען שהוא פשוט חסר כל יכולות התקפית, לא מתוך זלזול אלא זה באמת ככה אתם מוזמנים לבדוק את זה, אז אם כבר לא דגאני כי לגעתכם הוא ״רך״ מידי אז אני מעדיף את לוטם עם הובר, לוטם גם שחקן בית וגם חושב קצת יותר קדימה מהראל.

סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

שליחה על ידי kamasutrance »

צודק
שני שחקנים על אותו תפקיד תכלס..

חוסר ביצירתיות וגיוון - יותר מידי על כתפי בוזגלו

אין בועטים מרחוק ( נאסר) אין מוביל כדור שיעשה סדר ( דגאני ) והכל חוזר להיות יד המקרה / יד אלוהים / תחת...

שלח תגובה