לקחים מהמשחק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

לקחים מהמשחק

שליחה על ידי אדום זקן »

כמה דברים קטנים שלקחתי מהמשחק אמש:
מאמנים: האמת,אלישע עשה מה שיכל במסגרת המגבלות,כשההגנה שלך כל כך לא מתאומת וחלשה,זה גורם גם לשחקני ההתקפה לעשות הגנה במקום התקפה.
על סוזה אני רק יכול להגיד שהוא בהחלט מבין כדורגל,הגיע מוכן ודרוך ועבד יפה דרך האמצע מה שהוא זיהה כנקודת התורפה שלנו,עכשיו יקומו אילו ויגידו שעם שחקנים ותקציב כזה זו לא חוכמה,אבל גם שיש לך כסף צריך לדעת את מי להביא,ולראות 3 שחקני מכבי לוחצים שחקן שלנו עם כדור כשהם כבר מובילים ב3 זה מעורר התפעלות.
הגנה: צריך להגיד את האמת,שום קבוצה גם לא מכבי,מחזיקה 2 מגנים ובלמים באותה רמה,מה שקורה לנו עכשיו זה נדיר מאוד ומתסכל מאוד,אי אפשר לבוא בטענות לצמד הבנים,אף אחד לא שיער ששתיהם יצטרכו לשחק יחד יותר מ5 משחקים מלאים,עכשיו צריך לחכות רק שהח'ברה יחזרו ועד אז להמשיך ולתת ביטחון לשתיים האילו.
ברדה:אני קורא את כל אילו שרושמים שברדה היה חלש,ולא יודע אם לצחוק או לבכות. נתחיל מזה שאגיד "שלו נעליכם מעל רגליכם" שאתם מדברים,כותבים או חושבים עליו,השחקן הכי משמעותי שהיה בהפועל ב"ש מאז ומעולם,ואם לא הוא אתמול אנחנו מקבלים חמישייה! מלטף,מדבר,מחזק ומעל הכל מקריב מעצמו בשביל הקבוצה,אז לפני כל הבוזגלואים והמליקסונים שבמשחקים כאילו תמיד נעלמו,תמיד היה ויהיה לנו את ברדה שיילחם,יעודד ולא יוותר לעולם.
קהל: הקהל שלנו זה אימפריה אין בכלל ספק,אבל בלומפילד זה עוצמה ועם הטירוף שהגיעו אתמול אוהדי מכבי,לא פלא שהם לא מפסידים בבית כבר שנתיים,נותר רק להסתכל ולקנא איך איצטדיון וקהל הופכים למשאבת נקודו,והרבה בגלל האקוסטיקה הנדירה של בלומפילד,אבל אני בטוח שכשיגיע זמנו של איצטדיון טרנר,הוא יהפוך להיות בדיוק ככה,אין מה לעשות זה משהו באווירה ובאקוסטיקה שמחשמל אותך.
בשורה התחתונה,אתמול נכנסנו רשמית למועדון הגדולות,גם מבחינת הקבוצה,הקהל והעובדה שלא התפרקנו.
עכשיו צריך לקחת את הדברים הטובים,להפיק לקחים מטעויות,להתחזק ולהמשיך קדימה,אסור לשקוע למרה שחורה.

שלח תגובה