מפתחות למשחק מול מכבי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: מפתחות למשחק מול מכבי

שליחה על ידי yakar »

זה שי ! כתב:הכי חשוב זה לא להחזיק תכדור ברגל הרבה זמן כי הם ילחצו ולא לשחק ים הגב 30 מטר מהשער שלנו ,זה שי !
במיוחד מופנה לגל אראל שאוהב לאבד לפחות כדור אחד כזה במשחק.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כל עוד נלחץ את המובילי כדור של מכבי, הכל יהיה בסדר.
עומדים מסודר עד טיפה אחרי החצי, ואז מתחילים ללחוץ - המטרה לזכות בכדור בחצי שלנו ולעוף למתפרצת.
אני לא חושב שצריכים ללחוץ בכל המגרש לא צריכים להתפרע ולקפוץ מעל הפופיק, אין סיבה שפלט או ברדה ילכו ללחוץ את השוער בשום שלב במשחק שהכדור נמסר אליו, אם נעשה את זה מתון ורק בחצי שלנו יהיה לנו יותר קל ונוכל לעמוד בלחץ יותר זמן.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זיומאי לדעתי אתה טועה, צריך ללחוץ עליהם באזור עד החצי של מחית המגרש שלהם, כלומר 35 מטר מהשער שלהם אם יעלו עם פלט אז שפלט ילחץ ואם עם ברדה בודד בחוד אז שברדה ילחץ הכי גבוה, שאר השחקנים ילחצו אותם עד אסור קו הרחבה שלנו, כלומר שנעמוד בצורה מסודרת מקו הרחבה שלנו עד 35 מטר מהשער שלהם, ונלחץ על מובילי הכדור שזה כל הקישור שלהם, ואל לנו לשכוח שגם הבלמים ואם הם יעלו במערך של 4-5-1 גם המגנים שלהם תורמים לזה, והשחקנים יצטרכו להיות מפוקסים פי 4 ממשחק רגיל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

הכי חשוב זה המאצ'פים באמצע.
אנחנו נצטרך לשחק בשיטת 4-5-1 הגנתי ו4-2-4 התקפי.
בהגנה סוארס ןאלגרבלי באמצע, ובצדדים אופיר ואביתר.
וכאן מגיעה הנקודה החשובה, בקישור הייתי פותח עם אראל והוברט/לוטם. הכי חשוב לסגור את ראדי.
ראדי הוא הברומטר, הוא דוחף את הכדורים לזהבי. הייתי שם את אראל על ראדי, את הוברט על זהבי ואת אליניב על אלברמן. ברגע שמכבי ילחצו ולא יוכלו לנהל את המשחק דרך הקשרים הם יעבירו אותם לאגפים ושמה המגנים שלהם הם לא הנקודה החזקה ולבוזגלו ודובב יש יתרון עליהם.
מאוד חשוב לעשות את המעברים מהגנה להתקפה (וההפך) בצורה מהירה וטובה.
ושחקן המפתח הוא פלט. ככל שגליינור ישמור על הכדור עם הגב ויטריד את ההגנה ככה נהיה יותר מסוכנים.
מי יתן ובעזרת השם נעשה עוד פעם את הבלתי יאומן!!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

בואו נגיד את האמת למה לטחון מים, הרי אלישע ככה או ככה יפתח עם ההרכב הקבוע שלו כלדעתי הפעם זה נאסר שייפתח.

אלישע בקטע הזה לצערנו מאוד מאוד תקוע על שיטה אחת.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

דר אדום בנשמה כתב:זיומאי לדעתי אתה טועה, צריך ללחוץ עליהם באזור עד החצי של מחית המגרש שלהם, כלומר 35 מטר מהשער שלהם אם יעלו עם פלט אז שפלט ילחץ ואם עם ברדה בודד בחוד אז שברדה ילחץ הכי גבוה, שאר השחקנים ילחצו אותם עד אסור קו הרחבה שלנו, כלומר שנעמוד בצורה מסודרת מקו הרחבה שלנו עד 35 מטר מהשער שלהם, ונלחץ על מובילי הכדור שזה כל הקישור שלהם, ואל לנו לשכוח שגם הבלמים ואם הם יעלו במערך של 4-5-1 גם המגנים שלהם תורמים לזה, והשחקנים יצטרכו להיות מפוקסים פי 4 ממשחק רגיל.
אתה לא יכול ללחוץ את מכבי בחצי שלה לאורך זמן.
לצופף את האמצע ולהתחיל ללחוץ בחצי שלנו זה הדבר הנכון ביותר.
גם אם תצליח לחטוף כדורים בחצי של מכבי זה לא יהיה יעיל כל כך, חטיפה במרכז המגרש שהם עם הפנים קדימה ויציאה מהירה קדימה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.
ואם כבר נגענו בנושא הזה, אם זהבי יפתח במרכז הוא האיש שצריך להפעיל עליו את הלחץ הכי גדול.
בניגוד לאלברמן או ראדי, הוא לא פעם מאבד כדורים שמובילים את הקבוצה החוטפת למתפרצת מהירה ומסוכנת. מהבחינה הזו זו נקודת תורפה ששווה ללחוץ עליה.

מקווה מאוד לראות את פלט ודג'אני בהרכב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב: אתה לא יכול ללחוץ את מכבי בחצי שלה לאורך זמן.
לצופף את האמצע ולהתחיל ללחוץ בחצי שלנו זה הדבר הנכון ביותר.
גם אם תצליח לחטוף כדורים בחצי של מכבי זה לא יהיה יעיל כל כך, חטיפה במרכז המגרש שהם עם הפנים קדימה ויציאה מהירה קדימה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.
ואם כבר נגענו בנושא הזה, אם זהבי יפתח במרכז הוא האיש שצריך להפעיל עליו את הלחץ הכי גדול.
בניגוד לאלברמן או ראדי, הוא לא פעם מאבד כדורים שמובילים את הקבוצה החוטפת למתפרצת מהירה ומסוכנת. מהבחינה הזו זו נקודת תורפה ששווה ללחוץ עליה.

מקווה מאוד לראות את פלט ודג'אני בהרכב.
להפך את הלחץ צריך להפעיל בעיקר על ראדי, הוא השחקן הכי מסוכן ובכושר הכי טוב שלהם היום, זהבי פחות מדאיג אותי ואת המשימה לשמור עליו הייתי נותן לסוארס או אפילו לברדה (כן, כן ברדה עושה שמירה טובה ונלחם גם), את ראדי צריך לתת לאראל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

RedHell כתב:בואו נגיד את האמת למה לטחון מים, הרי אלישע ככה או ככה יפתח עם ההרכב הקבוע שלו כלדעתי הפעם זה נאסר שייפתח.

אלישע בקטע הזה לצערנו מאוד מאוד תקוע על שיטה אחת.
לצערנו ?!? לשמחתנו הוא תקוע על שיטה שמאוד מאוד עובדת !!!

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

פליימיקר כתב:
לצערנו ?!? לשמחתנו הוא תקוע על שיטה שמאוד מאוד עובדת !!!

אולי נשמע מדבריי שאני לא תומך באלישע אז חשוב להבהיר שאני כן כשקבוצה מצליחה ככה כנראה שהמאמן יודע מה הוא עושה.

התכוונתי שמידי פעם אפשר להיות גמיש ולשנות שיטה או אחרת בגלל קבוצה מסויימת הריי חייב לדעת גם להפתיע את היריב מידי פעם אחרת ברדע שיילמדו אותך יהיה לך הרבה יותר קשה להצליח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לפתוח עם אותו מערך שפתח מול אשדוד ושניים/שלושה שינויים בהרכב. אביה ואופיר יחזרו במקום תורג׳מן וביטון ואם הובר יעשה יותר משתי אימונים, לשקול אותו לצד אראל

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

חייב לעבות את האמצע , אם כל הכבוד ל4-4-2 הקלאסי והיפה של אלישע .

מכבי לא תבוא שאננים כמו בסיבוב הראשון
תמונה

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

RedHell כתב:

אולי נשמע מדבריי שאני לא תומך באלישע אז חשוב להבהיר שאני כן כשקבוצה מצליחה ככה כנראה שהמאמן יודע מה הוא עושה.

התכוונתי שמידי פעם אפשר להיות גמיש ולשנות שיטה או אחרת בגלל קבוצה מסויימת הריי חייב לדעת גם להפתיע את היריב מידי פעם אחרת ברדע שיילמדו אותך יהיה לך הרבה יותר קשה להצליח...
בגדול אם עד מחזור 20 לא למדו אותנו אז זה כבר לא יקרה ואין לי בעיה עם זה שעולים עם אותו מערך ומנצחים שבוע אחרי שבוע לדעתי זה המערך האופטימלי, בכל מקרה אם אנחנו ממשכים לצבור נקודות בקצב שאנחנו עושים עד עכשיו לא הייתי משנה פסיק בהרכב, למרות שנגד קבוצות כמו רעננה שלא מתכוונות לעבור את החצי זה נראה מתבקש אפשר למצוא פתרונות מתוך ההרכב והמערך הקיים. סומך על אלישע.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

הראל כתב:חייב לעבות את האמצע , אם כל הכבוד ל4-4-2 הקלאסי והיפה של אלישע .

מכבי לא תבוא שאננים כמו בסיבוב הראשון
לא חושב שאנחנו משחקים 4-4-2 קלאסי, לדעתי ברדה משחק כקשר הרבה יותר מחלוץ.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ברדה טיפה מאחורי פלט/גבאי לא יותר מדי . בטוח שזה לא 4-5-1 וגם לא 4-4-1-1
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

קובי דגאני, קובי דגאני, קובי דגאני. עד שיוכח אחרת עם הבלגי, הוא השחקן היחידי שלנו בקישור שמשחק לעומק.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה