פורום השחקן ה-12, קורא ולא מאמין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: פורום השחקן ה-12, קורא ולא מאמין

שליחה על ידי maor20094 »

זה טוב , ה' מעניש על זה :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

יש פחד אחד שנטוע עמוק בלב גם אצל גדולי השחצנים.
כולם זוכרים איך מכבי פתחה רגליים לחיפה, והתאבדה בדרבי "איך ששמחתם בתיקו" כדי לסחוט 0-0 ולנפץ את חלומות האליפות של הפועל של גוטמן.
הגלגל מסתובב, הפעם להפועל ת"א יש אפשרות להחזיר באותו המטבע. גם חיפה תרצה אותנו כאלופה.
אין לי ספק שככל שהמחזורים עוברים ואנחנו ממשיכים לשבת להם על הזנב, המחשבה הזאת רק הולכת ומתחזקת אצלם בתודעה.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

yossi כתב:יש פחד אחד שנטוע עמוק בלב גם אצל גדולי השחצנים.
כולם זוכרים איך מכבי פתחה רגליים לחיפה, והתאבדה בדרבי "איך ששמחתם בתיקו" כדי לסחוט 0-0 ולנפץ את חלומות האליפות של הפועל של גוטמן.
הגלגל מסתובב, הפעם להפועל ת"א יש אפשרות להחזיר באותו המטבע. גם חיפה תרצה אותנו כאלופה.
אין לי ספק שככל שהמחזורים עוברים ואנחנו ממשיכים לשבת להם על הזנב, המחשבה הזאת רק הולכת ומתחזקת אצלם בתודעה.
אלא אם כן עד אז הפועל לא תגדיל מספיק את הפער על מנת להבטיח את המקום ה-3, במצב כזה הם ילחמו ללא פשרות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

היי.... עכשיו שהם עם האף למעלה שמישהו יזכיר להם שעד לא מזמן הם לבשו שחור ובאו למשחקים עם טיטולים וסמרטוטים והלכו מכות בינם לבין עצמם. לא להאמין עד כמה הזיכרון שלהם קצר.
אבל אני אופטימי, עניין של זמן עד שיתפסו את הקנדי עם קטין ואז כולם יחזרו למחילות שלהם.

הקבוצה של המדינה? אין ספק..
מייצגים את כל מה שמגעיל במדינה הזאת - לאומנות, גזענות, קפיטליזם חזירי, שחצנות והתנשאות.

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

Chen כתב: הקבוצה של המדינה? אין ספק..
מייצגים את כל מה שמגעיל במדינה הזאת - לאומנות, גזענות, קפיטליזם חזירי, שחצנות והתנשאות.
יש פה קומוניסטים

אני אוהד של באר שבע אבל- אני ימני,לאומני, גזעני(בקטע של הארץ הזו שייכת ליהודים ולאלה שחפצים שהמדינה הזו תשאר יהודית), וקפיטליסט לא כאידיאל אלה כשיטה כלכלית שעובדת לעומת ה.... נו מה שאת

בכל מקרה מקווה שנקרע אותם :יריות: :יריות: :יריות: :יריות:

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

קודם כל אני בן..
דבר שני, בסדר גמור שאתה ימני ולאומני וכל אחד מחזיק בדעותיו. גזענות מבחינתי זה שהם צועקים מוות לערבים וטועמה מחבל ואחרי 5 דקות דופקים בוסה לראדי או דאבור. גזענות וצביעות 2 במחיר 1.

בכל מקרה אנחנו סוטים מהעניין.
מקווה כמוך לקרוע אותם למרות שאני לא אתנגד ל1-0 דקה 96 (שבכלל היה אמור להיות 3 דקות תוספת זמן) משער באופסייד של שלושה מטר וכדור שלא עבר את הקו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תראו מה אוהד שלהם כתב בפורום ASOCCER נכון שמכבי תל אביב באמת קבוצה טובה אבל דיי נמאס לי כבר מהשחצנות של האוהדים שלהם כאילו הם מינימום ברצלונה!:
"צודק כי אין הבדל בסגל השחקנים נכון?
זהבי לא הקשר הכי טוב בליגה, פריצה לא ברמה של ברדה (עזוב שאם כבר הם בשוויון אם אין נטייה לשוודי), מיכה הוא כיום ביכולת של בוזגלו ומשחק רבע מהמשחקים ממנו, אלברמן וראדי הם גרזנים, מבשלים, מתקלים וכובשים ברמה של זינו ואראל, וטיבי וקרלוס הם לא הבלמים הכי טובים בליגה כבר שנתיים. אתה רוצה לדבר על כך שהמגנים שלכם יותר טובים? בבקשה, אני לא יכחיש, המגנים של מכבי אשפה טהורה. אבל בשום עמדה על המגרש באר שבע היא לא שוות ערך למכבי, אז להגיד שההבדל היחידי בין מכבי לבאר שבע הוא שמכבי קבוצה מאומנת זה לא רק שטות שמצוצה מהאצבע, זו גם שטות שמראה על אם אם אם אמא של השחצנות עבור קבוצה שחצי מההרכב שאכל 5:0 בשנה שעברה בבלומפילד יעלה גם ביום ראשון בבלומפילד, ולא רק, אלא קבוצה שנשארה בליגה במחזור האחרון, לא כזו שדרסה כל מה שזז במשך 30 משחקים. רוצה לחשוב שאתם ברמה שלנו? תחשוב, כנראה לפי מה שאתה אומר, גם הייתם נותנים קרב שווה כשווים לבאזל לא? חוזרים מ-3:0 ל-3:3, ועוברים את הבית שמכבי קיבלה נכון? אז מה אם אף שחקן להוציא את בוזגלו וברדה מעולם לא ראה איך נראה נתב"ג כקבוצת כדורגל. באמת שהמשפט מי אתם בכלל? מעולם לא היה נכון יותר. אז אני אשאל אותך שוב: WHO THE FUCK ARE YOU? מילא הייתם הפועל ת"א, מילא הייתם מכבי חיפה, מילא הייתם בית"ר ירושלים, אפילו פאקינג קריית שמונה. באיזה זכות, אתם חושבים שאתם יכולים לבוא ולהגיד ההבדל זה קבוצה מאומנת, כנראה שגם אתם קבוצה מאומנת אחרת היה 25 הפרש, אבל כמות השטויות שאתם פולטים ומאוננים על עצמך במקלדת היא פשוט חסרת כל פרופורציה. אני לא אהיה צנוע, אנילא אבוא צנוע, אני לא מפחד מהפסד ביום ראשון ובכלל, מבחינתי גם לנצח 1:0 ו5:0 אתכם, זה אותו דבר בעיניי, מה שיוריד להם את הבלון ויזכיר לכם שאתם כלום ושום דבר בליגה הזאת, ו-40 שנה לא הייתם במאבק אליפות, למעשה, אפילו "היריבה הגדולה ביותר שלכם" - מכבי נתניה, היא הרבה יותר ממה שאתם.

ואהה כן, גם אם תעשו סנסציה אדירה, כן כן, סנסציה אדירה, ותנצחו ביום ראשון, ולא משנה התוצאה תהא אשר תהיה, הליגה לא מסתיימת במחזור 21. המזל הוא שכל עוד שאתם "מקום ראשון" הפועל וחיפה יבואו להילחם כי הם לא יוכלו לפתוח רגליים אם תקחו דאבל, כי במצב כזה שתיהן עשויות לא להיות באירופה."
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הודעות של ילדים בני 8 לא מפריעות לי. גם המבוגרים והרציניים שבהם מדברים ככה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

דר אדום בנשמה כתב:תראו מה אוהד שלהם כתב בפורום ASOCCER נכון שמכבי תל אביב באמת קבוצה טובה אבל דיי נמאס לי כבר מהשחצנות של האוהדים שלהם כאילו הם מינימום ברצלונה!:
"צודק כי אין הבדל בסגל השחקנים נכון?
זהבי לא הקשר הכי טוב בליגה, פריצה לא ברמה של ברדה (עזוב שאם כבר הם בשוויון אם אין נטייה לשוודי), מיכה הוא כיום ביכולת של בוזגלו ומשחק רבע מהמשחקים ממנו, אלברמן וראדי הם גרזנים, מבשלים, מתקלים וכובשים ברמה של זינו ואראל, וטיבי וקרלוס הם לא הבלמים הכי טובים בליגה כבר שנתיים. אתה רוצה לדבר על כך שהמגנים שלכם יותר טובים? בבקשה, אני לא יכחיש, המגנים של מכבי אשפה טהורה. אבל בשום עמדה על המגרש באר שבע היא לא שוות ערך למכבי, אז להגיד שההבדל היחידי בין מכבי לבאר שבע הוא שמכבי קבוצה מאומנת זה לא רק שטות שמצוצה מהאצבע, זו גם שטות שמראה על אם אם אם אמא של השחצנות עבור קבוצה שחצי מההרכב שאכל 5:0 בשנה שעברה בבלומפילד יעלה גם ביום ראשון בבלומפילד, ולא רק, אלא קבוצה שנשארה בליגה במחזור האחרון, לא כזו שדרסה כל מה שזז במשך 30 משחקים. רוצה לחשוב שאתם ברמה שלנו? תחשוב, כנראה לפי מה שאתה אומר, גם הייתם נותנים קרב שווה כשווים לבאזל לא? חוזרים מ-3:0 ל-3:3, ועוברים את הבית שמכבי קיבלה נכון? אז מה אם אף שחקן להוציא את בוזגלו וברדה מעולם לא ראה איך נראה נתב"ג כקבוצת כדורגל. באמת שהמשפט מי אתם בכלל? מעולם לא היה נכון יותר. אז אני אשאל אותך שוב: WHO THE FUCK ARE YOU? מילא הייתם הפועל ת"א, מילא הייתם מכבי חיפה, מילא הייתם בית"ר ירושלים, אפילו פאקינג קריית שמונה. באיזה זכות, אתם חושבים שאתם יכולים לבוא ולהגיד ההבדל זה קבוצה מאומנת, כנראה שגם אתם קבוצה מאומנת אחרת היה 25 הפרש, אבל כמות השטויות שאתם פולטים ומאוננים על עצמך במקלדת היא פשוט חסרת כל פרופורציה. אני לא אהיה צנוע, אנילא אבוא צנוע, אני לא מפחד מהפסד ביום ראשון ובכלל, מבחינתי גם לנצח 1:0 ו5:0 אתכם, זה אותו דבר בעיניי, מה שיוריד להם את הבלון ויזכיר לכם שאתם כלום ושום דבר בליגה הזאת, ו-40 שנה לא הייתם במאבק אליפות, למעשה, אפילו "היריבה הגדולה ביותר שלכם" - מכבי נתניה, היא הרבה יותר ממה שאתם.

ואהה כן, גם אם תעשו סנסציה אדירה, כן כן, סנסציה אדירה, ותנצחו ביום ראשון, ולא משנה התוצאה תהא אשר תהיה, הליגה לא מסתיימת במחזור 21. המזל הוא שכל עוד שאתם "מקום ראשון" הפועל וחיפה יבואו להילחם כי הם לא יוכלו לפתוח רגליים אם תקחו דאבל, כי במצב כזה שתיהן עשויות לא להיות באירופה."
להיכנס לויכוח עם אוהד מקקי באסוקר זה בערך כמו להתווכח איתו בעיתון אצבעוני.

תנו להם להינות מהרגע, הם הקבוצה הכי טובה בארץ, אבל לכל דבר יש סוף.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

את האמת שאני מתמוגג מזה. הם יכולים לזלזל עד מחרתיים כל האוהדים שלהם ולחלחל את זה לשחקנים ולמאמן שלהם שנדבק בשחצניזם של הצהבת. אנחנו נבוא ונראה להם מי אנחנו בדיוק כמו שהם שאלו ונראה להם את זה בצורה שתגרום להם להתבייש בעצמם שהם אוהדי מכבי. אני הפועל באר שבע ואני גאה שאני כזה!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

טוב חברים.... הנושא מיצה עצמו... די מעצבן לקרוא את החזירים השחצנים הצפונבונים המנותקים החיים בבועה ובסרט דימיוני האלו...
תנו להם להמשיך לאונן על עצמם ולחוש שהם מינימום באיירן.
פחי אשפה מצחינים!
ההרכב השני שלהם (האמיתי ששיחק נגד אשדוד) לא מגיע לפלייאוף עליון, אז כן ה 16 שלהם טובים (ככה זה עם מיליונים ללא הגבלה) אבל עדיין הם פגיעים והם ממש לא ״כמה רמות מעלינו״..
אני ישמח יותר באליפות של סכנין משל החזירים האלו!
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
מכביסט

שליחה על ידי מכביסט »

שלום באר שבעים,

אז רק רציתי לומר שלא כל האוהדים שלנו שחצנים, חזירים, קפיטליסטים, שוחרי מריבות וכולי וכולי. אני למשל לא כזה. יש לנו קהל רחב מאוד עם שלל דעות ואידאולוגיות, ואל לכם להכליל.

לגבי הנושא המקצועי, אני בהחלט חושב שמכבי קבוצה טובה מבאר שבע ושהמזל משחק לכם שבוע אחר שבוע. אני לא חושב שזה שחצני מדי לומר את זה, חלקכם אפילו יסכים איתי. עם זאת, יש לכם קבוצה לא רעה בכלל שמשחקת מעולה יחד וצוברת נקודות בצורה מעוררת התפעלות.

בקיצור, נתראה בבלומפילד (או שלא?).

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

מכביסט כתב:שלום באר שבעים,

אז רק רציתי לומר שלא כל האוהדים שלנו שחצנים, חזירים, קפיטליסטים, שוחרי מריבות וכולי וכולי. אני למשל לא כזה. יש לנו קהל רחב מאוד עם שלל דעות ואידאולוגיות, ואל לכם להכליל.

לגבי הנושא המקצועי, אני בהחלט חושב שמכבי קבוצה טובה מבאר שבע ושהמזל משחק לכם שבוע אחר שבוע. אני לא חושב שזה שחצני מדי לומר את זה, חלקכם אפילו יסכים איתי. עם זאת, יש לכם קבוצה לא רעה בכלל שמשחקת מעולה יחד וצוברת נקודות בצורה מעוררת התפעלות.

ברוך הבא למשכננו.
כמובן שלא ניתן להכליל.

על היכולות של הקבוצות אפשר לדבר. אנחנו חווים עונה חלומיתוטורפים כל פיסת אושר שרק אפשר וזה הדבר החשוב ביותר עבורינו.

נתראה בבלומפילד...או שלא :מעשן:

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מכביסט כתב:שלום באר שבעים,

אם יש דבר אחד שאני לא מבין אצלכם , זה על מה הקהל שלכם כל כך משתחצן . הרי עד לפני שנה שקרויף הגיע , הייתם הקבוצה הכי עשירה בליגה שהחלוץ המרכזי שלה היה איליה יבוראן ורודי חדד ובקושי סיימתם בטופ 4. אתה נשמע אוהד שפוי , אבל בפורום שלכם יש אוהדים שפשוט להקיא מהם , כמה גועל ואהבה עצמית.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גיא חניה כתב: אם יש דבר אחד שאני לא מבין אצלכם , זה על מה הקהל שלכם כל כך משתחצן . הרי עד לפני שנה שקרויף הגיע , הייתם הקבוצה הכי עשירה בליגה שהחלוץ המרכזי שלה היה איליה יבוראן ורודי חדד ובקושי סיימתם בטופ 4. אתה נשמע אוהד שפוי , אבל בפורום שלכם יש אוהדים שפשוט להקיא מהם , כמה גועל ואהבה עצמית.
זה בסדר גיא, לא חסרים כאלה גם אצלנו.

שלח תגובה