מושחתים נמאסתם!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: מושחתים נמאסתם!

שליחה על ידי שי האדום »

ביזיוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יום חופש שאני לוקח מהעבודה , מגיע מחולון ב-12 בצהריים ומה שקורה זה חוזר את כל הדרך חזרה עם הזיןןןןןן ביד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בזיון פשוט ביזיון, איפה 1800 כרטיסים איפה.<?!!??!?!
פתחו את הקופות לדקה מכרו ל6 אנשים ובזה זה נגמר!!!
אסי רחמים וציפורה חלפון תתפטרו ביזיון!!!!!!!!!!!
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

הראשון שניסה לספק הסבר למחדל היה אסי רחמים. "קודם כל, קיבלנו 1,600 כרטיסים, לא 1,800", הבהיר. "כל מועדון בארץ מחליט כיצד לחלק את הכרטיסים. נמכרו בסך הכל כמה מאות כרטיסים לקהל הרחב, וזה לגיטימי שהמועדון ייתן קדימות לספונסרים ונותני החסות. הם גם אוהדי באר שבע. בכל מקרה, אי אפשר לרצות תמיד את כולם".

אסי רחמים היית שוער ענק , אך כמו שהיית שוער ענק ככה אתה מנכ"ל פח. תלך הביתה!!
נערך לאחרונה על ידי גיא חניה ב 30 ינואר 2014, 18:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
eran_br6

על כזה זלזול באוהדים אסור לעבור בשתיקה !

שליחה על ידי eran_br6 »

כן גם אני באתי היום בבוקר
והקדשתי יום שלם רק כדי להשיג כרטיס למשחק
והייתי בין הראשונים ובאמת האמנתי שאני ישיג , הרי הדיבור באינטרנט הוא על 1800 כרטיסים !!
במועדון משתינים עלינו בקשת , במקום להוציא התנצלות ל1000 אנשים שהגיעו בשביל כלום זו התגובה של אסי :
"נמכרו בסך הכל כמה מאות כרטיסים לקהל הרחב, וזה לגיטימי שהמועדון ייתן קדימות לספונסרים ונותני החסות."
אם ידעת שזה המצב היית מוציא הודעה עם מספר הכרטיסים שנשארו ולא נותן לכל כך הרבה אנשים לחכות יום שלם בשמש תחת דחיפות נוראיות והיית מונע את זה !
למועדון שמזלזל בי ככה לא מגיע שאני ידחוף אותו , למשחק מול אשדוד אני כבר לא יגיע.
ב-ז-י-ו-ן !!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

taltal כתב:אל תשכחו שזה רק 1800 כרטיסים...למה ציפיתם?! זה ברור שימכרו למקורבים...אני לא מבין למה בכלל פתחו את המכירה הזאת ...בגלל שהראש של כולם במשחק נגד מכבי אנחנו בכלל הולכים להפסיד בשבת לדעתי ואז זה הופך לעוד משחק
אתה כנראה לא מבין מה היה היום.
את כל ה1,800 חילקו למקורבים.
הביאו עשרות בודדות של כרטיסים למכירה שעליה הכריזו אתמול, וגרמו במודע (!!!) למאות אוהדים לבזבז שעות (וכתוצאה מכך להפסיד עבודה\לימודים) בהמתנה בשמש ובדוחק תוך שהם יודעים שהכל זו הצגת שווא.
מכרו אותנו, שיקרו לנו בפנים ולא מתביישים להשתין עלינו בקשת. והכל בשביל מקורבים שהפועל ב"ש לא ממש מעניינת אותם.
אני עדיין לא מעכל שהם באמת עשו את זה.
יום שבת הקהל חייב לומר את דברו, לא לפגוע בקבוצה אך אסור לתת לביזיון הזה (וזו מילה מאוד עדינה) לעבור בשקט.
אסי&ציפורה הביתה!

סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: על כזה זלזול באוהדים אסור לעבור בשתיקה !

שליחה על ידי zivmay »

אסי רחמים זה הבזיון הכי גדול שדרך פה בשנים האחרונות.
במקסימום הוא יכול לנהל לי ת'ביצים.
בנאדם שמשמש כמנכל, לא יכול לערב עסקנים, קומבינות ושאר המאפיינים הבארשבעיים בתוך הקבוצה.
הקבוצה כרגע בצמרת, ואסי עדיין מתנהל כאילו אלי זינו הוא הבעלים ואנחנו מתנדנדים בין 2 הליגות הבכירות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

צריך להגיע למשחק מול אשדוד.
השחקנים לא אשמים, אותם צריך לשים בצד.
מה שכן, לפני ואחרי המשחק צריך להשמיע את קולנו בקול חזק וברור.
אין מצב שמה שהיה היום יעבור בשקט.
אסי וציפורה צריכים לשלם בכיסא שלהם.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

מה שקרה היום עם הכרטיסים לצערי ישפיע בענק..
קודם כל עניין ה״אנרגיות״, אם עד עכשיו הכל היה ורוד אז פתאום יש תחושה של עצבים/כעס/אכזבה וזה מחלחל ומשפיע על הכמות שתגיע לאשדוד ועל איכות העידוד... ואם זה לא מספיק כולם עסוקים במכבי כך שהפסד בשבת לא יפיל אותי... ואז עזבו שזה כבר לא יהיה כזה ״משחק עונה״ ועוד בלי הקהל האמיתי והתומך הפסד למכבי בבלומפילד והופ כדור שלג(או לפחות כדורון)....
באמת חבל... ושוער שהפך למנכ״ל לא כזה מוצלח מוכר לי מאיפשהו....(קורנפיין...)
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לדעתי יש פה גם קייס משפטי.
כרטיסים למשחק חוץ הם לא רכוש פרטי של הקבוצה המתארחת.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

כמה מאות אפילו גם זה שקר, נפתחו 3 קופות - בכל קופה נמכרו גג של הגג 20 כרטיסים.
שקרן תשים את המפתחות ולך הביתה ביזיון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אסי משקר במצח נחושה ברדיו דרום פשוט בושה שזה המנכל שלנו.

לאיזה ספונסר הוא מכר את הכרטיסים ???? למה נפתחו רק 3 קופות ואיפה בדיוק מכרת מאות כרטיסים?
החברה שקיבלו את הכרטיסים ברוב חוכמתם מצלמים מעטפות עם עשרות כרטיסים.

אלונה חייבת להיכנס לעובי הקורה ולפטר את המנכל בהקדם אם היא רוצה לעשות עליית מדרגה.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

ביזיון, יום שחור למועדון !!!! רק מי שהיה ועמד היום בתור יכול להבין את גודל הקומבינה, לכל מי שכותב שנמכרו 150-200 כרטיסים זה שקר!!! לא נמכרו יותר מ-40 כרטיסים הקופה בתור שאני עמדתי בו אפילו לא נפתחה!!! בקופה ליד נמכר כרטיס בודד ונסגרה המכירה, אוי איזה קומבינה עשו על חשבוננו, וויתרתי על יום לימודים הגעתי ב-12 בצהריים באמצע תקופת מבחנים כי היה חשוב לי להגיע למשחק, מנוי כבר יותר מ-10 שנים , אני בדרך כלל אוהד טוב, מעודד, כשמקללים מנסה להרגיע את הסובבים אותי. מצידי 90 דקות לקלל את אסי וציפורה, בושה, שתלך העונה, מאוכזב עד עמקי נשמתי מהקומבינה המגעילה הזאת.
ומי שקונה מספסרים פראייר וחסר כל ערך עצמי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בדרך כלל אני בעד ההנהלה ומחפש דברים הגיוניים מאחורי הדברים שנעשים..
הפעם מדובר בשערוריה גדולה. אוהדים שמגיעים לכל משחק חוץ, גם בצד השני של הארץ ואז כשמגיע משחק העונה, אחרי שנים של אכזבות, כל הכרטיסים עוברים למקורבים או השד יודע למי?!
בושה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בלתי נתפס לחשוב שזה מה שקרה. ועוד יותר בלתי נתפס שהם עדיין מצדיקים את עצמם.

בהחלט מחייב תגובה, ותגובה אמיתית ומשפיעה, לא חולצות שחורות או שתיקה של כמה דקות!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מקומם!

אחד מקציני המשטרה שנכח במקום גילה: "לקופות הגיעו רק 78 כרטיסים בפועל". גם גורם המקורב להפועל באר-שבע אישר את הנתון המספרי הנמוך: "היו בין 100 ל-200 כרטיסים בקופות".

https://eyoya.co.il/Articles/20204.html" onclick="window.open(this.href);return false;
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

eran_br6 כתב:כן גם אני באתי היום בבוקר
והקדשתי יום שלם רק כדי להשיג כרטיס למשחק
והייתי בין הראשונים ובאמת האמנתי שאני ישיג , הרי הדיבור באינטרנט הוא על 1800 כרטיסים !!
במועדון משתינים עלינו בקשת , במקום להוציא התנצלות ל1000 אנשים שהגיעו בשביל כלום זו התגובה של אסי :
"נמכרו בסך הכל כמה מאות כרטיסים לקהל הרחב, וזה לגיטימי שהמועדון ייתן קדימות לספונסרים ונותני החסות."
אם ידעת שזה המצב היית מוציא הודעה עם מספר הכרטיסים שנשארו ולא נותן לכל כך הרבה אנשים לחכות יום שלם בשמש תחת דחיפות נוראיות והיית מונע את זה !
למועדון שמזלזל בי ככה לא מגיע שאני ידחוף אותו , למשחק מול אשדוד אני כבר לא יגיע.
ב-ז-י-ו-ן !!
אתה חייב להגיע רק כגוש מאוחד אנחנו נצליח לבעוט את המושחתים האלה, חייבים להרעיד את האצטדיון נגד אשדוד, אסי וציפורה לכו הביתה נמאס לנו ממכם !!!!!!!

שלח תגובה