איזו פאניקה מיותרת...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

איזו פאניקה מיותרת...

שליחה על ידי אדום זקן »

אני קורא היום את אתרי האינטרנט והעתונים ופשוט לא מצליח להבין את הפניקה וההיסטריה שראשי המועדון נכנסו אליה בעקבות פציעת פאיוביץ.
אמירות כמו "צריך להביא בלם זר ולא קשר" או "חבל ששחררנו את מרקוביץ" הם אמירות שמתאימות להנהלה ולצוות מקצועי שהוא שכונתי משהו בסגנון בית"ר ולא לנו.
אני מבין את ההיסטריה של האוהדים,זה התפקיד שלנו להיות היסטריים,אבל ההנהלה??? הצוות המקצועי?? מה קורה להם שם???
שיתעשתו ומהר,אם צריך להביא בלם זה רק ישראלי,בשום פנים ואופן לא זר!! בלם זר לא מביאים באמצע עונה,זו החוליה החשובה ביותר בקבוצה שדורשת אימון,תיאום ושפה משותפת,ואגב מה יעשו עם אותו זר שפאיוביץ יחזור?? יילך לספסל??
הפועל ב"ש צריכה זר תותח לקישור,ואין לזה שום קשר לפציעה של פאיוביץ.
אגב גל אראל עשה עבודה נהדרת כבלם בהפועל חיפה,אז מספיק לשטויות.
אראל בלם,דא'גני וזר תותח לקישור והכל מסודר.
נ.ב
זה מתחיל להריח כמו תירוץ כי הם פשוט לא מצליחים להביא אף זר עד סיום מועד ההעברות.

סמל אישי של משתמש
gate5

Re: איזו פאניקה מיותרת...

שליחה על ידי gate5 »

האמירות האלה זה המצאה של התקשורת.
המועדון מחפש קשר 50-50 בלבד.

יכול להיות שתהיה מחשבה לצרף עוד בלם ישראלי שייתן גיבוי.

מעבר לזה כל הכוחות של המועדון הם למצוא קשר 50-50 זר ואיכותי מאד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gate5 כתב:האמירות האלה זה המצאה של התקשורת.
המועדון מחפש קשר 50-50 בלבד.

יכול להיות שתהיה מחשבה לצרף עוד בלם ישראלי שייתן גיבוי.

מעבר לזה כל הכוחות של המועדון הם למצוא קשר 50-50 זר ואיכותי מאד.
אני יותר ממקווה שאתה צודק

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גם בן אלגרבלי היה מצוין עד עכשיו...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום זקן כתב:אני קורא היום את אתרי האינטרנט והעתונים ופשוט לא מצליח להבין את הפניקה וההיסטריה שראשי המועדון נכנסו אליה בעקבות פציעת פאיוביץ.
אמירות כמו "צריך להביא בלם זר ולא קשר" או "חבל ששחררנו את מרקוביץ" הם אמירות שמתאימות להנהלה ולצוות מקצועי שהוא שכונתי משהו בסגנון בית"ר ולא לנו.
אני מבין את ההיסטריה של האוהדים,זה התפקיד שלנו להיות היסטריים,אבל ההנהלה??? הצוות המקצועי?? מה קורה להם שם???
שיתעשתו ומהר,אם צריך להביא בלם זה רק ישראלי,בשום פנים ואופן לא זר!! בלם זר לא מביאים באמצע עונה,זו החוליה החשובה ביותר בקבוצה שדורשת אימון,תיאום ושפה משותפת,ואגב מה יעשו עם אותו זר שפאיוביץ יחזור?? יילך לספסל??
נ.ב
זה מתחיל להריח כמו תירוץ כי הם פשוט לא מצליחים להביא אף זר עד סיום מועד ההעברות.
הוצאת לי את המילים מהפה. כל הבוקר אני חושב בדיוק את זה. היסטריה לא פרופורציונלית בכלל

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

הבעיה היא שכרגע אין בלמים ישראלים בשוק (ויסלחו לי בראשי ואיציק כהן, אני כבר יישאר עם אלגרבלי).
אם הפציעה של פאיוביץ' אכן רצינית, הייתי בודק אפשרות להביא את דן מורי שלא מרבה לשחק בקבוצתו ההולנדית.
האלטרנטיבה של אראל בלם, וזר לקישור היא אכן נראית כאופטימלית ביותר.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

yossi כתב:הבעיה היא שכרגע אין בלמים ישראלים בשוק (ויסלחו לי בראשי ואיציק כהן, אני כבר יישאר עם אלגרבלי). אם הפציעה של פאיוביץ' אכן רצינית, הייתי בודק אפשרות להביא את דן מורי שלא מרבה לשחק בקבוצתו ההולנדית. האלטרנטיבה של אראל בלם, וזר לקישור היא אכן נראית כאופטימלית ביותר.
הייתי בודק גם את רמי גרשון. בכל מקרה אחד מהם יצטרך לקבל בטח חוזה ארוך טווח. וזה טוב למקרה שגם סוארס יעזוב בקיץ. אז נשארת עם בלם ישראלי טוב ופאיו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

רמי גרשון לא יגיע על תקן שחקן מחליף. גם בראשי וגם איציק כהן שאני העלתי הם אופציה טובה כמחליפים ומשלימים לסגל. אם מכבי מחזיקה על הספסל את ריף פרץ באר שבע לא צריכה את פאביו קנאברו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:רמי גרשון לא יגיע על תקן שחקן מחליף. גם בראשי וגם איציק כהן שאני העלתי הם אופציה טובה כמחליפים ומשלימים לסגל. אם מכבי מחזיקה על הספסל את ריף פרץ באר שבע לא צריכה את פאביו קנאברו
צודק לגמריי!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הפאניקה לא מיותרת.

פאיוביץ׳ וסוארז הם צמד הבלמים הטוב בארץ כיום. יש להם השפעה עצומה על איך שהקבוצה שלנו נראית העונה.

ברגע שאתה מוריד אחד מהם זה יכול ממש לפגוע בקבוצה. לדעתי הפאניקה ממש לא מיותרת. יש לנו חמישה שחקנים חשובים מאוד העונה (אג׳ידה, סוארז, פאיוביץ׳, בוזגלו וברדה) ואין לנו מחליפים בסגל הנוכחי לרמה שלהם. כל העדרות של אחד מהם, בטח לתקופה ארוכה, היא אבידה קשה לקבוצה.

מה גם שזה משנה את החשיבה לגבי רכש. ייתכן ועכשיו יעשו מאמצים להביא בלם ולא קשר, או גם וגם, מה שייאלץ מאלונה לפתוח את הכיס ובקיצור - ישנה מהרגע להרגע את התכניות.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

יש דאגה אמתית כי זה שחקן מאוד חשוב במערך ללא מחליף ברמתו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש דאגה כי פשוט בלם ברמתו של פאיוביץ לא היה פה כבר למעלה מעשור .

ועכשיו להביא בלם חדש אפילו אם זה אלגרבלי עד שיהיה בינו לבין סוארז וצמד המגנים הכושלים שלנו (מלבד דוידזאדה) תיאום תגמר העונה .

זו המכה הכי גדולה שיכלנו לקבל .
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב:הפאניקה לא מיותרת.

פאיוביץ׳ וסוארז הם צמד הבלמים הטוב בארץ כיום. יש להם השפעה עצומה על איך שהקבוצה שלנו נראית העונה.

ברגע שאתה מוריד אחד מהם זה יכול ממש לפגוע בקבוצה. לדעתי הפאניקה ממש לא מיותרת. יש לנו חמישה שחקנים חשובים מאוד העונה (אג׳ידה, סוארז, פאיוביץ׳, בוזגלו וברדה) ואין לנו מחליפים בסגל הנוכחי לרמה שלהם. כל העדרות של אחד מהם, בטח לתקופה ארוכה, היא אבידה קשה לקבוצה.

מה גם שזה משנה את החשיבה לגבי רכש. ייתכן ועכשיו יעשו מאמצים להביא בלם ולא קשר, או גם וגם, מה שייאלץ מאלונה לפתוח את הכיס ובקיצור - ישנה מהרגע להרגע את התכניות.
תיכנס לפניקה כמה שאתה רוצה אתה אוהד זו זכותך...,לא זלזלתי בחשיבות של פיוביץ,אני מדבר על זה שהנהלה לא יכולה להכניס מערכת שלמה לפניקה על משהו שיש לו פתרון,בטח ובטח לא על חשבון שחקן במרכז המגרש.
ואם מחר ייפצע לך טפו טפו שחקן מהקישור? אז מה עוד פעם ישנו את ההחלטה??
לא מבזבזים עמדת זר על מישהו שהוא מחליף זמני!!
לקבוצה יש מטרות בעונה הזאת והיא חייבת לעבות את הסגל,פציעות זה חלק מהמשחק,תמיד היו ותמיד יהיו.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

אדום זקן כתב:אני קורא היום את אתרי האינטרנט והעתונים ופשוט לא מצליח להבין את הפניקה וההיסטריה שראשי המועדון נכנסו אליה בעקבות פציעת פאיוביץ.
נ.ב
הציטוט "חבל ששחררנו את מרקוביץ" שויך בוואלה ספורט לשחקני הקבוצה, וגם בספורט 5 "צריך להביא בלם זר ולא קשר" לא שוייך לאף גורם במועדון אלא יותר כהערה, ידוע שבהנהלה שלנו בדרך כלל כשעובדים על רכש לא מוציאים יותר מידי פרסומים ואני בספק מאוד אם זה הגיע מההנהלה/צוות מקצועי יותר בקטע של כתבים שצריכים למלא עמודים. לעניין הפאניקה שלנו האהודים אז כמו אדום בלב בנשמה גם אני חושב שאין לפיאוביץ מחליף, אם נפצע לתקופה של עד חודש אפשר לשרוד עם אלגרבלי/אראל, אם זה חס וחלילה חמור יותר חייבים להביא רכש למרות שאני מתקשה לראות מי יכול להיות מחליף ראוי לפאיוביץ(אם רוצים לרוץ לאליפות מקום שני לוקוחים בהליכה ודילוגים).

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תראו במידה ופאיוביץ' סיים את העונה חייבים להביא בלם במקומו וקשר ולהקפיא אותו, אם הוא יחזור לעצמו עד תחילת העונה הבאה אז יש מקום לחשוב על להשאיר אותו לצד הבלם הזר החדש אם זה יהיה הצלחה, אבל במידה והוא פצוע לחודש אז להביא בלם ישראלי נוסף לרוטציה (איציק כהן יכול להיות אופציה) ולתת לאותו בלם ולאלגרבלי להתחרות על עמדת הבלם ליד סוארס.
מה שכן חייבים להחתים בלם וקשר, ואסור לוותר על אופציית קשר, פשוט אסור, מתחילת העונה עמדת הקישור זועקת הצילו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה