אירגון מחאה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
manutd

אירגון מחאה

שליחה על ידי manutd »

אני חושב שקצת נמאס...
נכון שאנחנו קבוצה בהתהוות כרגע ולאט לאט יש שינויים בכל דבר...
אבל תסלחו לי על הפסימיות אני לא חושב שיש עתיד לכל מה שנוגע ליחסי קבוצה - אוהדים.
בכל קבוצה שמכבדת את עצמה בעולם היא דבר ראשון מחבקת חזק חזק את הקהל המסור שלה, שזאת אומרת קהל המנויים.
לא יכול להיות שקהל המנויים יראה משחקי חוץ מהבית כי קהל הצלחות הצליח להשיג כרטיס לפניו!! איפה נשמע דבר כזה!!!!
זה פוגע בגרעין של המועדון ומונע את התרחבותו , פוגע בעידוד במשחקי החוץ שהקהל לא מכיר את השירים בכלל חוץ מיאללה הפועל.
בכל מקום המנוי מקנה לך הנחות מסויימות , אם זה במרצנדייז(בעתיד הלא רחוק) כרטיסים למשחקי חוץ וכו'...ככה שכל "המתנדנדים" שמתלבטים עם לרכוש מנוי כל תחילת שנה , יקנו לבטח מנוי .
ציפורה חלפון נמצאת במועדון במשרה מלאה , עכשיו כולנו יודעים שעבודה מי יודע מה אין לה , במקום להיכנס לפורומים ולהגיב \להקשיב היא לא עושה כלום , והעובדות בשטח. אה סליחה שכחתי , היא אחראית שבמחצית כל האוכל יהיה מסודר ביציע הכבוד.

ואני בכלל לא נוגע בכל עניין היציעים , מה שמראה לכם שחוץ מבחינה מקצועית , שום דבר לא השתנה.

בואו נחבר שיר שיעביר את דעתו כי רק ככה דברים זזים בכדורגל הישראלי (מפחד להתססה)

אשמח לתגובות והמשך שבוע טוב לכולם!
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: אירגון מחאה

שליחה על ידי dor69 »

הדברים נכונים ואמרתי אותם לא פעם בין אם זה פה או במקומות אחרים. לצערי הדברים נתקעים אצל הדוברת המהוללת שלנו ולא עוברים הלאה. ברגע שהטענה הספציפית הזו תגיע לאסי/אלונה זה יזיז משהו לדעתי

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

צודק במאה אחוז בטענה.
הלכת צעד אחד יותר מדי עם הנושא "מחאה".

לגבי ציפורה לדעתי הגזמת מאד.
היא סהכ דוברת שעושה שלושה תפקידים במקביל - דוברת,שיווק,מנכל..כן כן היא יותר קובעת מאסי במועדון שזה כבר אומר על התנהלות לקויה.

אין ספק שתפקידים כמו מנהל שיווק, מנהל מקצועי זועקים לשמיים אם אנחנו רוצים להיות מועדון גדול.
נערך לאחרונה על ידי gate5 ב 14 ינואר 2014, 13:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

לא חובב גדול של ציפורה אבל העליהום עליה לפעמים טיפ טיפה מוגזם.
ידעתם שהיא ממנויי זהב ליציע הכבוד אירגנה מעל 3 מיליון שקל בזכות הקשרים שלה? את החסות ממובלי שמוערכת במאות אלפים גם היא אירגנה...
זה נכון היא לא טלית שכולה תכלת, אפילו לא קרוב לזה אבל עדיין ביקורת צריכה להיות אובייקטיבית על מנת שתישמע כראויי.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

בעיקרון אני מסכים שצריך להיות יתרון לבעלי המנויים בכול אחד מהגורמים שהצגת, אבל כרגע הדבר לא אפשרי מהסיבה הפשוטה שאין לך שום מעקב אחרי מי הם בעלי המנויים- הכול נמכר במזומן בלונה טורס או דרך ועדים כאלה ואחרים. ברגע שהמכירות יהיו דרך האינטרנט ישירות מאתר הקבוצה יהיה גם מעקב ברור לגבי מי בעל מנוי ואיזה מנוי כבר ניצל את זכותו לקניית כרטיס למשחק חוץ לצורך העניין. נגיד והיום יגידו שרק מנויים יכולים לקנות ביומיים הראשונים של המכירה כרטיסים למשחק נגד מכבי- אני בקלות מדמיין מסחרה ענקית מחוץ ללונה טורס ומנוים שעוברים מיד ליד- ואז זה צחוק מהעבודה. קבוצות מצליחות ( מכבי כדורסל למשל) נותנות גם עדיפות לבעלי מנויים לקנות ראשונים מנוי לעונה הבאה במכירה מוקדמת לפני שנפתח לקהל הרחב, ככה הופכים את המנוי למוצר נחשק.

נקודה שאני לא מסכים אתה היא לגבי העידוד במשחקי חוץ שלדעתי הוא לרוב טוב מהעידוד במשחקי בית, כי דווקא למשחקי חוץ יש הרבה פחות "טרמפיסטים" שמגיעים ורק מי שבאמת מוכן להשקיע זמן וכסף בנסיעות בכול הארץ, שזה לרוב מי שעושה את זה מאהבה אמיתית, מגיע.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

RedHell כתב:לא חובב גדול של ציפורה אבל העליהום עליה לפעמים טיפ טיפה מוגזם.
ידעתם שהיא ממנויי זהב ליציע הכבוד אירגנה מעל 3 מיליון שקל בזכות הקשרים שלה? את החסות ממובלי שמוערכת במאות אלפים גם היא אירגנה...
זה נכון היא לא טלית שכולה תכלת, אפילו לא קרוב לזה אבל עדיין ביקורת צריכה להיות אובייקטיבית על מנת שתישמע כראויי.
אז אפשר לתת לה את תפקיד הגיוס והקשרים מול תורמים פוטנציאליים ואת הדוברות להעביר למי שדובר, גם אפשרות, לא ?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

סניור כתב:
אז אפשר לתת לה את תפקיד הגיוס והקשרים מול תורמים פוטנציאליים ואת הדוברות להעביר למי שדובר, גם אפשרות, לא ?
יותר מאפשר, רצויי!
היכולת ניסוח וההתבטאות שלה לא מתאימים למערך דוברות רצינית אבל את הרצון שלה לעזור אי אפשר לקחת ממנה.

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

דבר ראשון הכוונה למחאה היא בחלק הטוב של המילה , לא כל מחאה צריכה להיות פוגענית...

דבר שני , איזה שלושה תפקידים היא עושה?....דוברת? הצחקת אותי , חוץ מלהתראיין פה ושם לרדיו דרום היא לא עושה כלום.
שיווק? חוץ מלהגיד לאתר וואן מה צפי הקהל שהם מצפים היא עושה עוד משהו?
ולמה רשמת מנכ"ל אני לא יודע אבל נגיד...

דבר שלישי אני מסכים עם רובכם....אבל ההרגשה היא שעד שאין איזשהו בלאגן מהקהל אין תגובה מהמועדון , נראה לכם שהיה אפשר לשלם באשראי בלונה טורס עם לא היה מסע הכפשה על ציפורה בפייסבוק ?....אז אתם טועים

אנחנו צריכים להרים את הכפפה ואף אחד לא יעשה את זה בשבילנו..
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם למחות אז רק בדרך לגיטימית וגם על ידי העברת מסרים לאלונה שמדובר במחאה כדיי לשפר ולא כדיי שהיא תלך מכאן כי אם אלונה הולכת מכאן כל העונה והמחאה הזאת לא שווה כלום!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הגיוני ולא כזה מסובך (מתרחש גם אצל מכבי ת"א ומכבי חיפה אם אני לא טועה) שבעלי מנויים יזכו לעדיפות על פני היתר ברכישת כרטיסים למשחקי החוץ, בטח למשחק מול מכבי ת"א בבלומפילד שבו תהיה מלחמה אמיתית על הכרטיסים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הכי פשוט בעולם. כל מנוי ממוספר. קובץ אקסל עם מספרי המנוי שניצלו את ההטבה סוגר את הפינה...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

RedHell כתב:לא חובב גדול של ציפורה אבל העליהום עליה לפעמים טיפ טיפה מוגזם.
רד היל,יפה מעל שלוש מיליון? מאיפה האינפורמציה ? שמועות שמועות מעניין מי מפיץ אותן .....
ורוצה שאני אספר לך מי מפיץ אותן? אז עכשיו המועדון הולך לשלם קנס והוא עומד לדין על חדירת אוהדים לתוך תחומי המגרש בבלומפילד, אתה יודע מי האוהדים האלה? אז זה אלו שקיבלו הזמנות ונאלצו לשבת עם אוהדי בני יהודה,
ולא נתנו להם לעבור ליציע אוהדי הפועל באר שבע,
אז בסוף המשחק הם נכנסו למגרש מתוך מטרה לעבור ליציע הבאר שבעי ועל הדרך הם קפצו על השחקנים,
הדרך לייצר אג'נדה עם כוח זה בהזמנות ובמתנות שמחולקות מידי שבוע ,אותם אוהדים שנבחרים "באקראי" לנסות את מזלם בבעיטה במחצית, אותם אוהדים שמסתובבים עם חולצות השחקנים והרשימה עוד ארוכה,
את מה שאנחנו צריכים באמת אנחנו לא מקבלים!
את התפקידים היא לקחה לעצמה לייצר עמדות כוח,ועד לא מזמן הייתה לה מטרה ברורה לשאוב כוח על מנת להבחר למועצה,
אז כל ביקורת שמושמעת היא ראויה פלוס.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

כדי לבקש הטבה כזאת או אחרת לא חייבים לארגן מחאה. לכן אני חושב שראוי לשנות את הכותרת של הפוסט הזה.
לגבי הדרישה/בקשה.. כרעיון זה רעיון הוגן, הביצוע לדעתי קשה יותר. עד מתי לשמור זכות ראשונים? מה עושים אוהדים שלא גרים בב"ש ולכן לא מחזיקים במנוי?

לגבי הדוברת נאמר יותר מידי... עדיף היה לו הייתה מתמקדת בדבר אחד. עדיף יותר לו היה זה משהו לא בהפועל ב"ש.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

אביאל כתב:כדי לבקש הטבה כזאת או אחרת לא חייבים לארגן מחאה. לכן אני חושב שראוי לשנות את הכותרת של הפוסט הזה.
ממחיש יופי את תחושת ה"הכל מגיע לי " שקיימת בקרב חלק מהאוהדים.
השלב הבא הוא הפגנה מול ביתם של אלונה ואלי. אבל בקטע טוב, כן ? מגיע לנו.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אביב כתב: ממחיש יופי את תחושת ה"הכל מגיע לי " שקיימת בקרב חלק מהאוהדים.
השלב הבא הוא הפגנה מול ביתם של אלונה ואלי. אבל בקטע טוב, כן ? מגיע לנו.
אז עזוב את תחושת ההכל מגיע לי. בוא נשאר בינוניים מינוס כל החיים. וניתן לדוברת להשתין עלינו ולהשמיץ אותנו מעל כל במה אפשרית. אבל בקטע טוב כן?

מותר לחלוק על דרכו של המועדון, ומותר גם לא להיות מרוצים מבעל תפקיד כזה או אחר. לא כולם ניחנו בסגולות היס-מן.

שלח תגובה