לוטם - זה רגע שמעצב קריירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: לוטם - זה רגע שמעצב קריירה

שליחה על ידי שי האדום »

כשהפערים בין דג׳אני לזינו לא כאלו גדולים הייתי מעדיף לראות את זינו על המגרש.
בכלל אני חושב שלא יזיק לאלישע לעלות עם שלושתם במקום קיצוני אחד , לצורך העניין נאסר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני מזכיר לכולם שהייתה סיבה שלוטם קיבל את ההזדמנות בהרכב, והיא לא רק העובדה שהוא הציג יכולת טובה אלא גם שפתיחת העונה של דג'אני לא הייתה טובה מספיק.
אם דג'אני היה מציג יכולת טובה בפתיחת העונה, אז אחרי הפציעה הוא היה חוזר להרכב.

ואם להיכנס לראש של אלישע, זה נראה כרגע שדג'אני הוא האופציה הרביעית אצל אלישע, כשאלישע לא רק מעדיף את אראל ולוטם בהרכב אלא הוא גם מעדיף להסיט את ברדה לאמצע לפני שהוא נותן לדג'אני דקות.

מבחינתי לפחות, היכולת של דג'אני לאחרונה, בדקות שהוא מקבל כמחליף, מצדיקה הרכב אצלנו. דג'אני נותן לנו משהו שגם לוטם וגם אראל לא יכולים לתת וזה בעל בית במרכז הקישור. אחד שכל הכדורים עוברים דרכו, אחד שיכול לתת לא רק מסירות קצרות אלא גם כדורים ארוכים, אחד שיכול לשלוט בקצב של המשחק.
וכן, אני חושב שגם אראל וגם לוטם פחות טובים לאחרונה, במיוחד אראל שההבדל בין היכולת שלו במחזורים הראשונים לבין המחזורים האחרונים היא פשוט עצומה.
בעוד כשלוטם חלש הוא בעיקר פרווה, כשאראל חלש הוא פשוט פוגע במשחק שלנו. מאבד כדורים שמובילים למתפרצות מסוכנות, מבזבז מצבים מצוינים באזורים מסוכנים, עוצר את שטף המשחק שלנו, פשוט מתסכל.

אז כן, דג'אני ראוי לצאנס, אבל מבחינתי עדיף שזה יהיה במקום אראל ולא במקום לוטם.
ודרך אגב, העונה עוד ארוכה, אולי שווה לספסל את אראל עכשיו כדי להחזיר אותו מפוקס יותר ורעב יותר להמשך העונה.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

1. גל אראל לדעתי פנטסטי, הוא משחק על המשבצת של האחורי ההגנתי, זה שאמור לחלץ כדורים ולשחרר,משחק אגרסיבי ותמיד אנרגטי, הוא לא השחקן שאמור לנהל לנו את המשחק ולחלק כדורים, מבסוט ממנו מאוד אפילו, מבצע את מה שמבקשים ממנו על הצד הטוב ביותר, ואני באופן כללי חסיד של שחקנים שמשקיעים.

2. לגבי קובי דגני ראיתי אותו אצלנו בפתיחת העונה ולא נפלתי מהכיסא, אומנם יש לו טכניקת מסירה נדירה שלא תהיה ללוטם אף פעם אבל הוא רך מידי, לפעמיים נראה חסר אנרגיות וכשפתח היו פרקים ארוכים מידי שבהם הוא נעלם. אז אומנם לוטם כמו שאמרו פרווה מידי בתקופה האחרונה אבל זה שכר לימוד שלפעמיים צריך לשלם כשרוצים לקדם ולפתח שחקן צעיר כדי להרוויח אותו לשנים הבאות, לדעתי יש ללוטם את הכישרון הוא חייב להמשיך לשחק וזה נכון כל עוד האלטרנטיבה היא קובי דגני, אם יגיע לפה שחקן זר תותח שיוכל לשדרג אותנו באמת אז לוטם יצטרך לרדת ספסל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:אני מזכיר לכולם שהייתה סיבה שלוטם קיבל את ההזדמנות בהרכב, והיא לא רק העובדה שהוא הציג יכולת טובה אלא גם שפתיחת העונה של דג'אני לא הייתה טובה מספיק.
אם דג'אני היה מציג יכולת טובה בפתיחת העונה, אז אחרי הפציעה הוא היה חוזר להרכב.

ואם להיכנס לראש של אלישע, זה נראה כרגע שדג'אני הוא האופציה הרביעית אצל אלישע, כשאלישע לא רק מעדיף את אראל ולוטם בהרכב אלא הוא גם מעדיף להסיט את ברדה לאמצע לפני שהוא נותן לדג'אני דקות.

מבחינתי לפחות, היכולת של דג'אני לאחרונה, בדקות שהוא מקבל כמחליף, מצדיקה הרכב אצלנו. דג'אני נותן לנו משהו שגם לוטם וגם אראל לא יכולים לתת וזה בעל בית במרכז הקישור. אחד שכל הכדורים עוברים דרכו, אחד שיכול לתת לא רק מסירות קצרות אלא גם כדורים ארוכים, אחד שיכול לשלוט בקצב של המשחק.
וכן, אני חושב שגם אראל וגם לוטם פחות טובים לאחרונה, במיוחד אראל שההבדל בין היכולת שלו במחזורים הראשונים לבין המחזורים האחרונים היא פשוט עצומה.
בעוד כשלוטם חלש הוא בעיקר פרווה, כשאראל חלש הוא פשוט פוגע במשחק שלנו. מאבד כדורים שמובילים למתפרצות מסוכנות, מבזבז מצבים מצוינים באזורים מסוכנים, עוצר את שטף המשחק שלנו, פשוט מתסכל.

אז כן, דג'אני ראוי לצאנס, אבל מבחינתי עדיף שזה יהיה במקום אראל ולא במקום לוטם.
ודרך אגב, העונה עוד ארוכה, אולי שווה לספסל את אראל עכשיו כדי להחזיר אותו מפוקס יותר ורעב יותר להמשך העונה.
מסכים שדג'אני לא פתח את העונה מספיק טוב, אבל גם מאור בוזגלו לא. עכשיו תחשוב מה היה קורה אם היו מורידים את בוזגלו לספסל לאחר מספר
מחזורים ומשאירים אותו שם עד לעצם היום הזה... היינו מפסידים את השחקן הכי טוב שלנו העונה. אני חושב שדג'אני, עם קצת סבלנות מצידנו, יכול
להפוך לבעל הבית במרכז המגרש. הוא כבר הוכיח את זה בעבר ואין סיבה שלא יעשה זאת שוב, במיוחד בקבוצה שמחה ודינמית כמו שלנו.
לגבי אראל, אני חושב שיש לאנשים נטייה קצת לזלזל בתרומה שלו. הוא עוגן משמעותי בקבוצה ואחד האחראיים להגנה הטובה ביותר בליגה ולא
פחות מכך, ליכולת של הקבוצה להתמודד מול קבוצות שמעמידות מרכז שדה של שלושה וארבעה שחקנים. נכון שהוא עושה לפעמים פעולות שיכולות
להוציא מהדעת, אבל זאת לא רק הבעיה שלו אלא של כל הקבוצה. הוא צריך להתרכז בדברים שהוא טוב בהם. לצד מנהל משחק ברמה יותר גבוהה
מזינו כולם ייראו את ההבדל, בדיוק כמו שהיה בתחילת העונה כשדג'אני שיחק לידו.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

ForeverRed כתב: מסכים שדג'אני לא פתח את העונה מספיק טוב, אבל גם מאור בוזגלו לא. עכשיו תחשוב מה היה קורה אם היו מורידים את בוזגלו לספסל לאחר מספר
מחזורים ומשאירים אותו שם עד לעצם היום הזה... היינו מפסידים את השחקן הכי טוב שלנו העונה. אני חושב שדג'אני, עם קצת סבלנות מצידנו, יכול
להפוך לבעל הבית במרכז המגרש. הוא כבר הוכיח את זה בעבר ואין סיבה שלא יעשה זאת שוב, במיוחד בקבוצה שמחה ודינמית כמו שלנו.
לגבי אראל, אני חושב שיש לאנשים נטייה קצת לזלזל בתרומה שלו. הוא עוגן משמעותי בקבוצה ואחד האחראיים להגנה הטובה ביותר בליגה ולא
פחות מכך, ליכולת של הקבוצה להתמודד מול קבוצות שמעמידות מרכז שדה של שלושה וארבעה שחקנים. נכון שהוא עושה לפעמים פעולות שיכולות
להוציא מהדעת, אבל זאת לא רק הבעיה שלו אלא של כל הקבוצה. הוא צריך להתרכז בדברים שהוא טוב בהם. לצד מנהל משחק ברמה יותר גבוהה
מזינו כולם ייראו את ההבדל, בדיוק כמו שהיה בתחילת העונה כשדג'אני שיחק לידו.
לא יכולת להגיד את זה טוב יותר!

שלח תגובה