עובדה - מהכניסה של דג'אני, נראינו הרבה יותר טוב.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: עובדה - מהכניסה של דג'אני, נראינו הרבה יותר טוב.

שליחה על ידי שמעון א »

גם שבוע שעבר נגד עכו דגאני נכנס ועשה שינוי. 1:1.....

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אדון שמעון , שכשחטפו לדג'אני את הכדור ב1-1 הזה , זה היה עם היד .
ודבר שני קודם אדון אילוז איבד את הכדור סתמי ומיותר וגרם להתקפה של הגול.
תמונה

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

עשיתם מה איבוד כדור שלו יותר מידיי. זה לא שהשחקן של עכו רץ לבד מול השוער. עדיין היה מספיק זמן ללחוץ ולחטוף שוב את הכדור. שלא נדבר על זה ש5 שחקנים צילמו אותו בועט. מגיע לקובי בצדק שוב פעם את המקום בהרכב.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

שמעון א כתב:גם שבוע שעבר נגד עכו דגאני נכנס ועשה שינוי. 1:1.....
מזל שהייתי במשחק, אחרת מתגובות של אנשים הייתי חושב שהוא הבקיע שער עצמי. בכוונה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

עשיתם מדגאני פירלו. כולה נכנס דקה 60 כשבני יהודה בבונקר. זינו עושה עבודה נפלאה מאז שקיבל קרדיט ואחרי משחק וחצי בינוניים כבר מצאתם מושיע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב: מהדברים שאתה כותב עולה ריח קשה של "פסול עדות",גל אראל הוא השחקן החשוב ביותר במערך שלך אלישע ואם לא הבנת את זה עד עכשיו כנראה אתה רואה כדוריד.
תהיה פייר עם עצמך ותודה שלוטם לא באמת מורגש,וכן הוא כן מקבל חסינות בעיקר מהאוהדים בגלל שהוא שחקן בית וזה בסדר גמור.
אבל תודה גם שאם גל אראל היה שחקן בית לא היית מדבר במונחים "שיירד לקרקע".
אם תקרא את הפרסומים הקבועים של גל אראל בפייסבוק, תבין למה הוא צריך לרדת לקרקע. הלוואי שבמגרש הוא היה עושה עבודה כמו שהוא עושה בפייסבוק.

אני תמיד מעדיף שחקן שחושב קדימה, גם מבחינת היכולת שלו לפרוץ עם הכדור וגם מבחינת סגנון המשחק שלו (לוטם) על שחקן שכל המשחק מחפש למסור לרוחב ואחורה ושכל מסירה שנייה שלו קדימה נחטפת על ידי הקבוצה היריבה ומובילה למתפרצת (אראל).

לוטם זינו עדין צריך להשתפר, הוא לא תורם מספיק התקפית ולא שולט מספיק בקישור, ואני באופן אישי הייתי מוציא גם אותו וגם את אראל אתמול, אבל אני עדין חושב שכשאראל חלש זה פוגע בנו יותר כקבוצה.

אליניב ברדה הוא השחקן הכי חשוב של אלישע במערך שכן בגלל החולשה של הקישור שלנו הוא כל הזמן יורד למטה ועוזר בהנעת הכדור.

לוטם הוא לא באנקר בהרכב ולא צריך להיות כזה, אבל לאור היכולת שראינו מאראל בתחילת העונה, אני מאוד מאוכזב מהיכולת שלו בחודשים האחרונים ואני חושב שאולי אם נספסל אותו נוכל להוריד אותו לקרקע ולהחזיר את אראל של תחילת השנה שהיה באנקר בהרכב ומהקשרים הטובים בליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: אני תמיד מעדיף שחקן שחושב קדימה, גם מבחינת היכולת שלו לפרוץ עם הכדור וגם מבחינת סגנון המשחק שלו (לוטם) על שחקן שכל המשחק מחפש למסור לרוחב ואחורה ושכל מסירה שנייה שלו קדימה נחטפת על ידי הקבוצה היריבה ומובילה למתפרצת (אראל).
מתי בפעם האחרונה אם בכלל ראית את לוטם חושב קדימה? פורץ עם הכדור למהלכים עם תכליתיות?
מוסר לעומק? לא מוסר אחורה ולרוחב? חוץ מבישול אחד בגארבג' בסכנין לא ראינו ממנו כמעט שום פעולה התקפית.
די לדמגוגיה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

ומה ראית מדגאני ??

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אז מסתבר שאתה זה שרואה כדוריד, מר אדום זקן...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: מתי בפעם האחרונה אם בכלל ראית את לוטם חושב קדימה? פורץ עם הכדור למהלכים עם תכליתיות?
מוסר לעומק? לא מוסר אחורה ולרוחב? חוץ מבישול אחד בגארבג' בסכנין לא ראינו ממנו כמעט שום פעולה התקפית.
די לדמגוגיה.
לוטם כל הזמן מחפש את השטח במסירות שלו, כל הזמן מחפש את הפריצה קדימה עם הכדור, מסוג הפעולות שגם אם לא מסתיימות בשער ובבישול (כבר אמרתי שלוטם לא תורם מספיק מבחינה מספרית) מעבירות את כובד המשחק מהחצי שלנו לחצי של היריב.

ושוב, זה לא שלוטם הוא באנקר בהרכב, אני לא פוסל שעוד כמה שבועות נראה שילוב של דג'אני + קשר זר בהרכב, אבל אני חושב שאראל הוא הראשון שצריך לרדת לספסל, גם כדי להוריד אותו לקרקע וגם כדי להחזיר את אראל של תחילת השנה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: לוטם כל הזמן מחפש את השטח במסירות שלו, כל הזמן מחפש את הפריצה קדימה עם הכדור, מסוג הפעולות שגם אם לא מסתיימות בשער ובבישול (כבר אמרתי שלוטם לא תורם מספיק מבחינה מספרית) מעבירות את כובד המשחק מהחצי שלנו לחצי של היריב.

ושוב, זה לא שלוטם הוא באנקר בהרכב, אני לא פוסל שעוד כמה שבועות נראה שילוב של דג'אני + קשר זר בהרכב, אבל אני חושב שאראל הוא הראשון שצריך לרדת לספסל, גם כדי להוריד אותו לקרקע וגם כדי להחזיר את אראל של תחילת השנה.
זכותך לחשוב שאראל צריך לרדת לספסל ולא לוטם, מעבר לזה כנראה ששנינו ראינו משחקים שונים עד עכשיו.
לוטם מרבה להיעלם במהלך המשחק, יודע לשחק רק במסירות קצרות על הארץ, את הפריצות המדוברות לעומק הוא עושה בתדירות של פעם למשחק או שניים, ולא
זכורות לי יותר מידיי פעולות משמעותיות שלו מבחינה התקפית - ואני לא מדבר רק על מספרים. בקיצור, לא מה שמצופה משחקן בתפקידו.
ותאמין לי שאני כותב את הדברים בכאב כי אני רוצה בהצלחתו לא פחות ממך או מאף אחד אחר פה, אבל זאת דעתי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אורי אדום בנשמה כתב:אז מסתבר שאתה זה שרואה כדוריד, מר אדום זקן...
לא כל כך הבנתי את ה"עקיצה" אבל זה כנראה בגלל הגיל חחח או בגלל שאין לי פייסבוק(וברוך השם על כך)
עכשיו לעניין,אין פה משהו אישי חלילה נגד לוטם ואני חושב שזה ברור,הנקודה היא שהוא פשוט לא טוב.
אני גם לא מאלה שמחזיקים מד'אגני אבל בנקודת זמן הנוכחית אני חושב שאולי כדאי להכניס אותו על חשבון לוטם,עכשיו לעניין אראל,תשמע יכול להיות שהוא קצת שחצן ומוחצן (לפי דבריכם כך אני מבין) אבל עדיין הוא הבורג המשמעותי ביותר במערך,ברדה הוא חשוב לקבוצה כקבוצה,אבל למערך של תבנית המשחק אראל הוא החשוב ביותר,ונכון שלפעמים הוא עושה שטויות,אבל מי שלא עושה לא טועה ולט מפיק לקחים,נכון להיום ובדגש להיום לוטם לא עושה גם לא טעויות,כמו טפלון כזה העיקר להיפתר מהכדור,ואני אומר את זה כי יש לי ציפיות גבוהות מאוד ממנו.
אני מבין שקשה לכם לקבל ביקורת על שחקני בית,אבל מה לעשות שאני ועוד כמה כמוני רואים קודם כל את טובת הקבוצה,אגב גם נאסר צריך ניעור לא קטן ואם אני אלישע סוויסה פותח בשני.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אתם לא מבינים שלוטם צריך להיות השליט בקישור ולעשות את המסירות, הפריצות והעבודה ההתקפית. התפקיד של גל אראל הוא עבודה שחורה והוא השחקן שנחשב ״גרזן״ מבחינה הגנתית ולא ניהול משחק שזה התפקיד של לוטם. נגד חיפה הייתי רוצה לראות את קובי דג׳אני פותח במקום לוטם זינו (ושאילוז ישחק בשמאל כי תורג׳מן זוועתי ולא יעמוד במהירות ובשטף של חן עזרא)

שלח תגובה