אתגר לשבוע הבא - למלא את שער 9

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

Re: אתגר לשבוע הבא - למלא את שער 9

שליחה על ידי M.I.O.E »

ההנהלה צריכה לקחת בחשבון גם את המאבקים בהמשך העונה במיוחד בפלייאוף. להשקיע פעם אחת ואז להפוך את שער תשע לשער אדום. ושער 7 או3 יהיה מהשבוע עד שנעבור ב״ה למגרש החדש שער של האורחים. שיבינו שזה לא חד פעמי. בפלייאוף אנחנו צפויים לארח שוב פעם את הגדולות ושוב פעם יחזור הניגון בנושא שער תשע.

סמל אישי של משתמש
amichai
Title: ליברפול באנגליה ב״ש בישרא

שליחה על ידי amichai »

בדקתי בלונה טורס והם כבר התחילו למכור את שער 9 לאוהדי חיפה :(

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

amichai כתב:בדקתי בלונה טורס והם כבר התחילו למכור את שער 9 לאוהדי חיפה :(
יותר מזה, כניראה גם שער 7 יהיה של אוהדי מכבי חיפה.

אם שער 9 הוא בעייתי וקשה למצוא פיתרון בזמן הקרוב, למה לא לשריין לפחות את שער 7 לאוהדים שלנו? למה לאפשר למכבי חיפה דחיפה של כמעט חצי איצטדיון כמו שהיה מול מכבי ת"א?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

שציפורה תמשיך לבכות שלא בא לה קהל
מושיבה את האוהדים שלה בשער 3 ,מחיר כרטיס יותר יקר ממשחק של מילאן ומפנקת את אוהדי היריבה ביציע נוח .
ביזיון כל הקטע הזה , חושבים כמו קבוצה קטנה !

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

כולם פה מתלוננים בלי סוף אבל העובדות עד עכשיו הם שלא הבאנו יותר מ8000 אוהדים ובעונה כזו זה אומר הכל.
לא יודע מה איתכם אני מתחיל לאבד אמונה בקשר ליכולת שלנו למלא את וסרמיל במעל 10 אלף אדומים, נכון סיבות יש מפה ועד לפלנד ועדיין, בעונה חלומית כזו אם הקהל לא מתעורר אז מתי?!?!?!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כמו שאני רואה את זה, במידה ושער 9 ייפתח לאוהדים שלנו אז שער 3 יישאר ריק. במידה וייפתח לאוהדי חיפה, כנראה שכל האצטדיון
יהיה מלא. עכשיו תגידו לי אתם למה שהמועדון יוותר על הכנסה של יציע שלם? אם היינו מסוגלים למלא גם את 3 וגם את 9 זה סיפור
אחר אבל אנחנו ממש עוד לא שם. ותחסכו ממני את התירוצים הקבועים בבקשה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedHell כתב:כולם פה מתלוננים בלי סוף אבל העובדות עד עכשיו הם שלא הבאנו יותר מ8000 אוהדים ובעונה כזו זה אומר הכל.
לא יודע מה איתכם אני מתחיל לאבד אמונה בקשר ליכולת שלנו למלא את וסרמיל במעל 10 אלף אדומים, נכון סיבות יש מפה ועד לפלנד ועדיין, בעונה חלומית כזו אם הקהל לא מתעורר אז מתי?!?!?!
אתה טועה ומטעה.
מול מכבי ת"א הקופות בכלל לא נפתחו והיו אוהדים רבים שרצו לקנות כרטיסים אבל לא היה מאיפה.
אין סיבה שלא נמלא גם את שער 7 מול חיפה, גם אם לא לחלוטין אז לפחות כמה מאות אוהדים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה טועה ומטעה.
מול מכבי ת"א הקופות בכלל לא נפתחו והיו אוהדים רבים שרצו לקנות כרטיסים אבל לא היה מאיפה.
אין סיבה שלא נמלא גם את שער 7 מול חיפה, גם אם לא לחלוטין אז לפחות כמה מאות אוהדים.
אני לא טועה ולא מטעה ידידי.
נגד מכבי הכרטיסים נגמרו בערך ב5 בערב ביום המשחק והייתי בין הראשונים שיצאו נגד החלטת ההנלה להקצות כ״כ הרבה כרטיסים למכבי אבל במציאות הזמן אני מתחיל לקלוט שגם אם היו פותחים לנו את 7-8 גג שהיה מתמלא בו זה עוד 500-1000 במקרה המאוד אופטימי.
אמרתי ואני אומר שוב,
להפועל ב״ש היה קהל גדול- להפועל ב״ש אין קהל גדול.
זה שנבכה על השיווק והשד יודע מה לא ישנה את העובדה שאנחנו בעונת שיא לא חוצים את רף ה8000.
מצחיק שבעבר הייתי אומר לכל אחד שאני לא מבין את אוהדי נתניה/אשדוד/קרית שמונה וכן הלאה וטענתי בפניי כל שבמיד והיה לנו רבע מההצלחות היינו מופצצים את המגרש, לצערי התבדתי.

הרצף הענק של הכישלונות והאפשרות לראות כדורגל בזווית הכי נוחה בעולם ועוד בזול - טלוויזיה- גמרו את הקהל והביאו אותו לנקודת שבר שרק כאשר יהיה מסורת של הצלחות בנוסף לאיצטדיון החדש ואנשים לאט לאט יחזרו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני מסכים עם גהנום אדום שאומר דברים אמיתיים, אם כל הכבוד לזה שהמחיר בשמיים ולזה שמול מכבי תל אביב הגיעו הרבה אוהדים היו אמורים להיות לנו בעונה כזאת לפחות ממוצע של 10,000 וזה לא המצב, בחוץ יש לנו ממוצעים יפים אבל בבית פשוט מפח נפש...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אני יחזור ויגיד זה לא רק אצלנו.... כל ישראל הם אוהדי הצלחות!
אנחנו דווקא מוגדרים כ ״נס רפואי״ בעיני... תן לכל אחת מהגדולות להתחלף איתנו בתארים והם פשוט לא היו נספרים בכלל... מכבי חיפה אחרי שליטה של כמעט 2 עשורים בהם הכל מהכל היה להם.. אז הנה 2 עונות ״מאכזבות״(שנה שעברה סגנות והשנה אולי גם אירופה) ופתאם בקושי 5000 המנויים מגיעים... זה תופס על כל קבוצה...
מי שבא בא ומי שלא בא(בטח ובטח השנה) מ פ ס י ד
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

למרות האכזבה עד כה מהכמות אני מאמין שבמשחקים נגד חיפה ומכבי אנחנו יכולים למלא את שער 7 או 9, הדבר ההגיוני שהיו אמורים לעשות זה קודם כל לפתוח לאוהדי חיפה את שער 7, ולצפות בקצב מכירת הכרטיסים לאוהדים שלנו אם הכרטיסים נחטפים בקצב גבוהה ויש ביקוש אז זה הגיוני ומתבקש לפתוח מכירת כרטיסים לאוהדים שלנו בשער 9, במידה והאוהדים אכן מאכזבים ואין מספיק ביקוש רק אז לתת לחיפה את שער 9, אין שום הגיון לוותר על שער 9 מראש ולהעניק אותו מתנה לאוהדים של קבוצה שמושיבה אותנו במקומות הכי מזעזעים שיש באצטדיון שלה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה טועה ומטעה.

אנחנו הבאר שבעים לא אוהבים לקנות כרטיסים במכירה מוקדמת ( ויש הרבה סיבות, שהעיקרית בהם היא לונה טורס) והדבר מביא למצב שמבחינת המועדון זה הימור לחכות עם הכרטיסים ליום המשחק- לך תדע אם יבואו או לא? לעומת זאת, אוהדי חוץ (כמונו במשחקי חוץ) קונים כרטיסים מראש ומבטיחים יציעים מלאים. תוסיף לזה את זה שהמשטרה לא מאשרת שאוהדי חוץ ישבו בשערים 7-8 ושאנחנו נשב ב-9 וקיבלת את השתובה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שער 9 לאורחים זו החלטה של משטרת באר שבע בגלל קופות מבודדות וכניסה מבודדת, מה שלא ברור לי פה הוא למה רק בבאר שבע צריך הפרדה כזו כאילו אנחנו משחקים נגד אום אל פאחם באמצע אינתיפאדה? למה בחיפה ישימו אותנו 700 מטר מאחורי השער ביציע הכי גרוע ואנחנו ניתן לה את היציע הכי טוב באיצטדיון ועוד יציע נוסף? למה בבלומפיל ובקריית אליעזר ובנתניה ובמושבה ובכל מקום אחר זה בסדר שאוהדים יתערבבו ביניהם בקופות ושהאורחים יישבו בין 2 יציעים של המארחת ופה לא? למה אני כאוהד צריך להרגיש שהמועדון שלי נותן ליריבה מעבר לשער 9 את האפשרות להביא 3000 איש ולתת לקבוצה שלהם אווירה ביתית (כי העידוד שלנו בבית ***) במקום למלא את 7/8 באוהדים שלנו ושלא יהיה מלא שיהיו מצדי 700 איש בשער 7/8 זה עדיין חצי יציע.
מישהו צריך לתת על זה את הדעת, אני מאמין שככל שתתקדם העונה ונגיע למשחקי ההכרעה (מי ייתן וזה יהיה על אליפות) יגיע יותר קהל כי זו המגמה (תחילת עונה 6.5 אלף שלנו מול הפועל תל אביב ומשחק בית אחרון כמעט 7000 מול יריבה הרבה פחות אטראקטיבית) ואז לא יהיה מנוס מלהפסיק עם הרעיון של שני יציעים ליריבה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ההחלטה הזו של המשטרה הוחלטה בשנות ה90 בערך לדעתי שעוד היה באלגנים ומכות כל סוף משחק .

אסור לתת לזה לקרות שוב , במלא חצי מאוהדי חיפה שיבואו בארשבעים . אנחנו בעצמנו צריכים ללכת לשבת שם.

חבל שאין לנו אוהדים אמיצים כמו שקנו כרטיס שלער 8 מול הפועל ת"א שיקנו כרטיס לשער 9 של חיפה ושיהיה שם עירבוב אפילו של אוהדים לא לתת להם את היציע הזה
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

קודם כל לא חדש שלב"ש יש גרעין של 6000 במשחקי בית ו8000 נגד הגדולות,שאגב זה לא רע בהתחשב ברזומה ה"לא כל כך מחמיא" שלנו בשנים האחרונות (17 למען הדיוק),להביא עוד 3 אלף בתקופה כזאת זה מה שנקרא ב"קטנה",ממש לא צריך לעבוד קשה כי המותג מוכיח את עצמו,עכשיו איך עושים את זה? יש מלא דרכים אני לא על תקן יועץ,מה שבטוח יש פתרונות להכל,משטרה או לא משטרה,הכל אם רק רוצים.
שער 9 חייב להיות של אוהדי ב"ש,תדמיתית הוא חייב להיות.
הבעיה העיקרית שהדוברת שגם אחראית על השיווק היא לא באמת אוהדת של הפועל ב"ש אלה בסה"כ טרמפיסטית חמודה שהשתן עלה לה לראש,אם היה שם אוהד הקבוצה בכל רמ"ח איבריו זה לא היה קורה.
עכשיו נא שתוציא את האצבע ותתחיל לעבוד בשביל למלא את שער 9.
אבל בעצם למה? היא יודעת הכל....

שלח תגובה