עובדה - מהכניסה של דג'אני, נראינו הרבה יותר טוב.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: עובדה - מהכניסה של דג'אני, נראינו הרבה יותר טוב.

שליחה על ידי shovalb9 »

שמעון א כתב:יש לדג'אני מה ללמוד מלוטם.
בני יהודה ירדו לבונקר. אל תעשו מדגאני כוכב.
זינו טוב יותר מאראל ודגאני ביחד
כי הוא באר שבעי?

לוטם היום היה פרווה, מתחילת הסיבוב, הפסיק לנהל את המשחק ולפרוץ קדימה-אחד מהדברים שנתנו לו את הלגיטימציה להישאר
אראל היה ממש גרוע עם לוטם, אך עם דג'אני היה שילוב מעולה
סורי לוטם...

והורג אותי דובב, משחק לשנוא אותו, משחק שלושער, כל המשחק היה פח, ובסוף מבקיע שער ניצחון בדקה 94
זה שחקן מיוחד ..
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ההבדל בין דג'אני לזינו זה בערך 30 מטר באורך המסירות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חברים צריך להגיד את האמת, לוטם שחקן טוב שעשה התקדמות מרשימה, אבל אם הוא לא היה שחקן בית כולם פה היו קוראים לאלישע
להוריד אותו לספסל כבר מזמן. אז למרות כל האהבה והרצון הטוב, הגיע הזמן לרענן את השורות. דג'אני הוא שחקן בעל יכולות הרבה יותר
מתאימות למצב הנוכחי שהקבוצה נמצאת בו והוא חייב להיות בהרכב.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כן נכון... אראל חלש בגלל זינו
ברור

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

zivmay כתב:משחק הרבה יותר מהיר, משחק הרבה יותר מסודר, משחק הרבה פחות מהוסס. יותר מדוייק.
ראיתם את המשחק? כי אני ראיתי, לפי שדג'אני נכנס, נראינו אנמים בקטע רע מאוד, שיחקנו באמת כמו ילדים ג' של הפועל עכו.
לא הצלחנו לחבר 2 מסירות וחצי.
עם דג'אני לא הפכנו למכונה משומנת, אבל לפחות חיברנו כמה מסירות, והראינו שליטה בלעדית על המשחק.

עוד משהו, בקשר לנסאר. שחקן עם יכולות כמו שלו חייב להשתלב במשחק הקבוצתי. ואני לא מאשים אותו, יש אשם אחד בחולשתו וזה המאמן.
חחחח תמיד מוצא (וממציא) איך להכנס באלישע... תתבייש יא עסקן ! המחצית השניה השינויים והחילופים שלו וגם הנצחון
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לא יודע למה אבל אראל הרבה יותר טוב שדאגני לידו ולא לוטם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

זה שי ! כתב:לא יודע למה אבל אראל הרבה יותר טוב שדאגני לידו ולא לוטם ,זה שי !
יש לזה הסבר היגיוני. זינו לא לוקח עליו את ניהול המשחק , ואראל מתעסק גם בניהול משחק וגם בלנטרל התקפות של הקבוצה היריבה.
כשגל שיחק לצד דג'אני , דג'אני לקח עליו את ניהול המשחק , בא לקבל כדורים מהבלמים , ושיחרר את גל אראל לעשות את ההעבודה הגנתית , ושחרר לו הרבה שטחים שהוא יכול לרוץ ולקבל משמה כדור ולמסור לאגפים.
בתחילת שנה אני שמחתי שזינו נכנס להרכב , אבל לוטם מאז המשחק מול בני סכנין משחק חלש ולא בושה לרדת לספסל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני מזמן אומר שלוטם הוא פרווה,פרווה הכוונה היא שאין שום פעולה משמעותית שהוא עושה במשחק והוא חייב להשתפר ולהיות מעורב יותר כדי להשתפר,להגיע להרכב צריך לעבוד קשה,אבל לשמור עליו צריך לעבוד יותר קשה,אין מה לעשות אילו החיים,ולכן לוטם בגלל שהוא שחקן בית זוכה עדיין לחסינות ובצדק,הוא משלנו אנחנו רוצים שיצליח ונתמלא גאווה,אבל הוא חייב לקחת יותר אחריות,להיות יותר מורגש.
קובי ד'אגני שהייתי מגדולי תומכיו,פשוט שחקן שבע ובאמת שאין לי מושג ממה,אבל בהתנהגות שלו במגרש זה מה שהוא משדר,יכול להיות שכרגע הוא צריך להיות בהרכב,אבל אין ספק שצריך להביא שחקן לאמצע ולא לבנות על דא'גני.
עכשיו לגבי אראל,מי שאומר שהוא חלש פשוט לא מבין כדורגל,הבן אדם לא מפסיק לעבוד 90 דקת,רק צריך להיות לו עם מי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

את גל אראל לא הביאו בשביל לספק מספרים, דג'אני כן היה אמור לספק מספרם או לפחות לספק ניהול משחק טוב וגם הוא לא להיט למען האמת ובגלל זה הקבוצה חייבת עוד שחקן שייתן בישולים ושערים גם מהאמצע...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

התעקשות של אלישע לא מובנת, חבל מאוד שאנחנו מבזבזים את דג'אני.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני רק אשים את זה בפה -

https://eyoya.co.il/Articles/18424.html" onclick="window.open(this.href);return false;

המאמן אלישע לוי התייחס למהפך: "זה אמנם קרה בדקות האחרונות אבל התחיל עוד קודם. ברגע שעברנו למערך של שלושה שחקני הגנה מאחור, שניים על הקו כמו בוזגלו וסוויסה, ועם מאסה למעלה של פלט, ברדה וגבאי, כולל דג'אני שנכנס ועשה סדר באמצע, זה כבר היה משחק אחר. באנו מימין, ובאנו משמאל. כשיש ביטחון דברים כאלה יכולים להיות".
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אני אוהב את זינו, אבל כבר כמה מחזורים שהוא חלש, וכמו שאמרו "פרווה"- שום פעולה לזכור..
דג'אני עשה סדר במשחק, דוחף קדימה, מוסר בנגיעה בלי לעצור את הכדור ואת המשחק. השילוב בין דג'אני לאראל הוא מעולה, לדג'אני יכולות ניהול ומסירה ואראל בעל אוריינטציה הגנתית גבוהה יותר- עוצר התקפות ויורד לגלישות מכריעות.
עם כול הכבוד ללוטם, הגיע הזמן למנוחה קצרה ודג'אני צריך לחזור להרכב.
שבוע טוב!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אני לא חושב שצריך ספציפית להוציא את זינו.
אםשר לשלב, פחד אחת לשחק עם דג'אני וזינו, פעם אחת דג'אני והראל. אפילו אפשר לשים את שלושתם באמצע, אפילו נגד מכבי חיפה.
אפשר לשלב שחקנים בכמה קומבינציות. אפילו יש משחקים שהייתי עולה עם פלצ'וק וסוויסה, לא חייב כל משחק להעלות עם אותו הרכב.
חוץ מהצבת פלט במשחקים האחרונים, נראה לי אנחנו רצים עם אותו הרכב כבר יותר ע ם10 משחקים. ובגלל זה איבדנו שחקן רוטציה חשוב כמו פלצ'וק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אראל מציג יכולת חלשה כבר סיבוב שלם, מאז הניצחון על עכו בחוץ. אם מישהו צריך לרדת לספסל, זה קודם כל הוא, אם לא בגלל היכולת אז כדי לסדר לו תראש.

לוטם זוכה לחסינות כי הוא שחקן בית? בדיוק להפך, לוטם החילוף הראשון של אלישע בקישור כי הוא שחקן צעיר וקל להוציא אותו, בעוד אראל, בגלל היותו רכש יקר, הוחלף רק פעם אחת העונה כשבכל שאר המשחקים העונה הוא פתח בהרכב, למרות שהוא מזייף כבר למעלה מסיבוב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:אראל מציג יכולת חלשה כבר סיבוב שלם, מאז הניצחון על עכו בחוץ. אם מישהו צריך לרדת לספסל, זה קודם כל הוא, אם לא בגלל היכולת אז כדי לסדר לו תראש.

לוטם זוכה לחסינות כי הוא שחקן בית? בדיוק להפך, לוטם החילוף הראשון של אלישע בקישור כי הוא שחקן צעיר וקל להוציא אותו, בעוד אראל, בגלל היותו רכש יקר, הוחלף רק פעם אחת העונה כשבכל שאר המשחקים העונה הוא פתח בהרכב, למרות שהוא מזייף כבר למעלה מסיבוב.
מהדברים שאתה כותב עולה ריח קשה של "פסול עדות",גל אראל הוא השחקן החשוב ביותר במערך שלך אלישע ואם לא הבנת את זה עד עכשיו כנראה אתה רואה כדוריד.
תהיה פייר עם עצמך ותודה שלוטם לא באמת מורגש,וכן הוא כן מקבל חסינות בעיקר מהאוהדים בגלל שהוא שחקן בית וזה בסדר גמור.
אבל תודה גם שאם גל אראל היה שחקן בית לא היית מדבר במונחים "שיירד לקרקע".

שלח תגובה