גליינור פלט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: גליינור פלט

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב: אולי לנצל את הבלאגן סביב מסי בברצלונה ולהביא אותו.
מסי לא יבוא
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

E26

שליחה על ידי E26 »

את האמת שאני התרשמתי שהצלחנו להחתים זר בסדר גודל כזה, אמרתי שנרוויח חלוץ ענק אבל שצריך זמן.
בזמן האחרון נראה שזה "בלוף" אבל אני עדיין חושב שאנחנו יכולים להרוויח חלוץ קטלני לליגה הישראלית.
צריך זמן וסבלנות. פלט עדיין בלי ביטחון וזה ניכר עליו ולדעתי עדיין לא חד מספיק.
אלישע צריך לתת לו לפתוח עוד 5-6 ואפילו 10 מחזורים ושהקבוצה תתרגל לשחק איתו ולנצל את היתרונות שלו כולם יראו שהוא חלוץ ענק.
יש לו טכניקה סבירה, משחק ראש ענק, משחק עם הגב לדעתי הכי טוב בליגה ותנועה ומיקום מצויין ברחבה.
פשוט צריך זמו וסבלנות עד שיתפוס ביטחון והקבוצה תדע לשחק עליו, אני מקווה שלאלישע יש הסבלנות והביטחון לפתוח איתו ולא עם גבאי.
אני בטוח שאם הוא מקבל את הביטחון שלו הוא שווה בליגה הישראלית מעל 15 שערים בעונה, ועוד לא מאוחר לזה.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

בוואן פורסם שמסתמן כי פלט צפוי לפתוח כאשר נאסר וגבאי מתחרים על עמדה בקישור.
תמונה

E26

שליחה על ידי E26 »

שי האדום כתב:בוואן פורסם שמסתמן כי פלט צפוי לפתוח כאשר נאסר וגבאי מתחרים על עמדה בקישור.
כמו שהספקנו להכיר את אלישע הוא מעריץ של המשפט "הרכב מנצח לא מחליפים" ולדעתי ימשיך עם גבאי באגף ופלט כחלוץ חוד כאשר ברדה מאחוריו.

לדעתי טעות חמורה במיוחד בשל העבודה שאופיר לא משחק ולכן חייב את נאסר באגף במקום את דובב שבכל מקרה לא שחקן כנף וסתם מתבזבז שם.
הייתי עולה עם נאסר ובוזגלו באגפים, ברדה מתחת לחלוץ ופלט חלוץ, יש לי הרגשה טובה שגם במשחק הזה יכבוש וכולם יוכלו את הכובע לגביו.
במקרה הכי גרוע דובב יחליף את פלט.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ONmyOWN כתב: כמו שהספקנו להכיר את אלישע הוא מעריץ של המשפט "הרכב מנצח לא מחליפים" ולדעתי ימשיך עם גבאי באגף ופלט כחלוץ חוד כאשר ברדה מאחוריו.

לדעתי טעות חמורה במיוחד בשל העבודה שאופיר לא משחק ולכן חייב את נאסר באגף במקום את דובב שבכל מקרה לא שחקן כנף וסתם מתבזבז שם.
הייתי עולה עם נאסר ובוזגלו באגפים, ברדה מתחת לחלוץ ופלט חלוץ, יש לי הרגשה טובה שגם במשחק הזה יכבוש וכולם יוכלו את הכובע לגביו.
במקרה הכי גרוע דובב יחליף את פלט.
ברדה יכבוש פה, יש לי הרגשה טובה בשבילו.
ויהיה משחק ממש קשה, הפועל חיה פצועה ומה שהיא רק רוצה זה לצאת מהבוץ, אסור לתת לה את זה ולהיזהר מההתקפה שלהם, במיוחד מדמארי וגורדנה...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

E26

שליחה על ידי E26 »

בדיוק שובל. כמו שאמרתי בפוסט אחר ללא קשר למומנטום/מיקום בטבלה זה מזכיר לי את המשחק מול מכבי חיפה בסיבוב שעבר.
הפועל תבוא לאכול תדשא אחרי הנפל שלה בשבועות האחרונים. אנחנו צריכים לדעת לעבור את החצי שעה הראשונה בהצלחה ולאט לאט לתקוף ולעקוץ. חשוב מאוד להישאר מרוכזים לאורך כל המשחק ואגרסיבים עם יציאה מהירה קדימה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

כל הכבוד דוקטור !!! זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

לא כל שחקן חייב להיות דריבלר עם מהירות מסחררת.
לא כל שחקן בגובה הזה יכול להיות זלאטן..
אני חושב שיש לו מה לתרום ויחסית לגובה והמשקל הוא בהחלט עם מהירות טובה וטכניקה בסדר.
ינזאגי עשה קריירה על מיקום ברחבה לא כל שער חייב להיות שער העונה... שער זה שער וניצחון זה ניצחון... גם אם זה גול עצמי.
תנו לו זמן, הוא מתחיל להכנס לעניינים ולדעתי אין חלוץ שדומה לו בליגה במשחקים נגד הקטנות הוא משמעותי מאוד

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

נו מה 3 שערי ליגה לפלט, בהתחשב בכמות הדקות ששיחק, המגמה מראה על התקדמות, הצי'פ הנהדר שלו מול עכו הראה באופן בירור שהביטחון חזר אליו, הוא הבקיע מול שוער בקור רוח.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

דניב כתב:נו מה 3 שערי ליגה לפלט, בהתחשב בכמות הדקות ששיחק, המגמה מראה על התקדמות, הצי'פ הנהדר שלו מול עכו הראה באופן בירור שהביטחון חזר אליו, הוא הבקיע מול שוער בקור רוח.
קצת סבלנות ואורך רוח. מהללים פה את יצחקי שהביא מגבות בגנק, ורוצים לזרוק אחד שהבקיע שם עשרה שערים...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

היהירות הזו של לקטול שחקן שרק אשתקד כבש 10 בקבוצת צמרת בבלגיה פשוט מטריפה. לא ראויה אפילו לדיון ענייני. או שאולי יש מי שסבור ולוזון צדק ואנחנו באמת הליגה השישית בטיבה באירופה...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אורי אדום בנשמה כתב:היהירות הזו של לקטול שחקן שרק אשתקד כבש 10 בקבוצת צמרת בבלגיה פשוט מטריפה. לא ראויה אפילו לדיון ענייני. או שאולי יש מי שסבור ולוזון צדק ואנחנו באמת הליגה השישית בטיבה באירופה...
לא יכולת להגיד את זה טוב יותר!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

חמישה משחקים בהרכב, שלושה שערים.
סבלנות חבר'ה, סבלנות. הוא עוד יתגלה כקלף החזק שלנו...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:חמישה משחקים בהרכב, שלושה שערים.
סבלנות חבר'ה, סבלנות. הוא עוד יתגלה כקלף החזק שלנו...
4 שערים יש לבחור!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

נגיחה אדירה לפינה הנגדית.... משבוע לשבוע אני מתאהב בפלט הזה

שלח תגובה