מחזור 15-באר שבע מול הפועל ת"א, המשחק המרכזי יום שני 20:50

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: מחזור 15-באר שבע מול הפועל ת"א, המשחק המרכזי יום שני 20:50

שליחה על ידי zivmay »

שאפו על הניצחון.
אבל מאוד מאוד מאוכזב מהיכולת. חוץ ממתפרצות פה ושם אנחנו פשוט לא עושים כלום. אני יןדע שלא יתחברו למה שאני אומר, אבל זה מה שאני רואה. גם בחירת ההרכב של אלישע הייתה די לא נכונה.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

zivmay כתב:שאפו על הניצחון.
אבל מאוד מאוד מאוכזב מהיכולת. חוץ ממתפרצות פה ושם אנחנו פשוט לא עושים כלום. אני יןדע שלא יתחברו למה שאני אומר, אבל זה מה שאני רואה. גם בחירת ההרכב של אלישע הייתה די לא נכונה.
אני דווקא מסכימה.
הוא היה צריך לפתוח עם דג'אני. כמובן, אם אופיר היה פותח זה היה נותן לנו קצת יותר אוויר לנשימה הגנתית והתקפית אבל לפעמים יש אילוצים. תכלס תורג'מן התמודד יפה עם הצד החזק של הפועל למרות שהלכו עליו שוב ושוב אבל היו פישולים (וגם הגול של ת"א בא משום). זו לא הדרך הכי טובה לבחון אותו במשחק הראשון שלו (הוא אמור לשחק גם שבוע הבא, לא?)
אבל ממש הורגש המחסור באיזה כוח במרכז השדה.
ודי לנסות להכניס את פלט כל הזמן, בטח כחלוץ יחיד במשחק כזה. הוא לא מהיר מספיק והוא לא מצליח להשתלט על כדורים.

שיגעו אותי כמות הכדורים הארוכים במשחק הזה. זו הייתה טקטיקה מכוונת ומזעזעת. אם אתה הולך על התגוננות לפחות תנסה לשחק על מתפרצות זריזות. זה בסדר לשחק מתפרצות. זה בסדר להחזיק פחות בכדור. אבל לא 76-25 זה ממש מוגזם. להכניס 3 גולים ב-4 בעיטות לשער (3 למסגרת, 2 מתוכן פנדלים), אי אפשר לשחק על יד הגורל.

ובוזגלו שיגע אותי. 3-4 פעמים לא הצלחת לעבור למה אתה מתעקש בפעם ה-20?
תמסור. חזרנו לתחילת העונה?

אבל מה שחשוב הוא הנקודות. ניצחנו. זה הכל.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לגבי תורג'מן, אלישע לא הציב אותו בעמדה קלאסית של מגן (אין לי הסבר אחר לזה שהוא כל הזמן נצמד לבלמים), אלא הורה לו לזוז יותר לאמצע כשרק קשר האגף נמצא על הקו מה שגרם להרבה שטח והפועל הלכו על זה פעם אחרי פעם.
הפועל ת"א משחק המון דרך האמצע ואני מאמין שאלישע רצה להשיג עוד שחקן שיצופף את השטח, בפועל הפועל ת"א ריווחה את המשחק שלה לאגף שמאל שלנו פעם אחרי פעם כשלוי עלה המון.

סה"כ הופעת בכורה לא רעה בהתאם לסיטואציה.
נצטרך להתרגל למגבלות ההתקפיות שלו.

וכן, משחק לא טוב שלנו, אלישע לטעמי איחר עם החילופים (נאסר לא היה במשחק, גם זינו לא הורגש ודג'אני היה צריך להיכנס מוקדם יותר), והתקשינו בצורה מוגזמת לצאת קדימה.
בשורה התחתונה, יצאנו עם התוצאה רצינו וזה הכי חשוב.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לא מבין את כל ההתלהבות מהפועל ת"א. נכון שהחזיקו 70 אחוז בכדור, אבל הם לא הגיעו כמעט לאף מצב
ממשי, לא היה מדובר פה באיזה מכבש. הם שיחקו חמוד ולא יותר מזה, ההגנה שלנו עשתה להם בית ספר.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אריק כתב:לא מבין את כל ההתלהבות מהפועל ת"א. נכון שהחזיקו 70 אחוז בכדור, אבל הם לא הגיעו כמעט לאף מצב
ממשי, לא היה מדובר פה באיזה מכבש. הם שיחקו חמוד ולא יותר מזה, ההגנה שלנו עשתה להם בית ספר.
מסכים..... בכלל פרשנים/עיתונאים וכו׳ כל הזמן מדגישים כמה לא שיכנענו ולא שטפנו ולא הגענו ולמרות זאת ניצחנו.... הלו... תתעוררו זה לא הלה ליגה ולא הפרימייר ליג אף קבוצה שקרובה אלינו מלמטה וגם לא זאת שמעלינו לא שוטפת ומשכנעת שבוע אחרי שבוע....מכבי ביתר שישכנע? מכבי רמה״ש שיכנע? מכבי בדרבי שיכנע? וכו׳ ואני יכול להמשיך על כל קבוצה בליגה
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

לא להתקרב ל30 אחוז שליטה בכדור במשך כל המשחק זה פשוט בושה. משחק כזה חייב להגיע ל40.
הפועל תל אביב היא לא קבוצה טובה, בצורת המשחק שלהם היה חייב לנצח אותם 3-0 חלק, ואני לא אומר את זה מהתנשאות, פשוט יש לנו כלכך הרבה כלים התקפיים, גם הקישור ( דג'אני), והגנה יציבה מאוד.
משחקים כאלה חייב לשחק מאוד קומפקטי, ולהוסיף קשר באמצע. היה בקלות אפשר לצאת לעשרות מתפרצות קטלניות, אבל אפילו את זה אנחנו עושים בדי חוסר תיאום.
אני לא רוצה לחשוב מה יקרה מול מכבי באותו מגרש, כי אנשים פה די חיים בסרט. ועדיין לא הבינו שיש ליגה מאוד חלשה השנה, וזה לא שאנחנו ברמה מעל.
מבחינת סגל, יש לנו סגל מצוין, שנבנה בשיא החוכמה. רק חבל שלא מנצלים ממנו 70 אחוז מהיכולת.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

zivmay כתב:לא להתקרב ל30 אחוז שליטה בכדור במשך כל המשחק זה פשוט בושה. משחק כזה חייב להגיע ל40.
הפועל תל אביב היא לא קבוצה טובה, בצורת המשחק שלהם היה חייב לנצח אותם 3-0 חלק, ואני לא אומר את זה מהתנשאות, פשוט יש לנו כלכך הרבה כלים התקפיים, גם הקישור ( דג'אני), והגנה יציבה מאוד.
משחקים כאלה חייב לשחק מאוד קומפקטי, ולהוסיף קשר באמצע. היה בקלות אפשר לצאת לעשרות מתפרצות קטלניות, אבל אפילו את זה אנחנו עושים בדי חוסר תיאום.
אני לא רוצה לחשוב מה יקרה מול מכבי באותו מגרש, כי אנשים פה די חיים בסרט. ועדיין לא הבינו שיש ליגה מאוד חלשה השנה, וזה לא שאנחנו ברמה מעל.
מבחינת סגל, יש לנו סגל מצוין, שנבנה בשיא החוכמה. רק חבל שלא מנצלים ממנו 70 אחוז מהיכולת.
אחי, אתה חזיר!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אתה טועה.. כנראה שרק אני מאמין ונותן קרדיט גבוהה לשחקנים שלנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

zivmay כתב:אתה טועה.. כנראה שרק אני מאמין ונותן קרדיט גבוהה לשחקנים שלנו.
הגזמת, מגיע להם קרטיד אבל שכחת שאשתקד עם סגל דומה מאוד כמעט ירדנו ליגה?
ברדה,בוזגלו אראל דג'אני ופאיוביץ' אומנם שינו את היכולת של הקבוצה אבל אתה מגזים לגמריי, מישהו הימר שפאיוביץ' יהיה אחד מהבלמים המוצלחים שנחתו פה (טפו טפו טפו חמסה שום בצל שרק ימשיך ככה)?
דג'אני אחריי פציעהו הוא על הספסל בצדק או שלא, בוזגלו וברדה היחידים שיכלת לומר שיקדמו אותנו אבל היו גם שחשבו שתהיה נפילה עם בוזגלו ובצדק כי הוא בא אחריי פציעה, אז אני אישית האמנתי שנסיים במקום 4 למשל ואני חושבת שיש לנו סגל טוב כמוך אבל לטעון שהיינו צריכים להיות עם 70 אחוז יותר בכיולת זאת טעות, למשל אני טוען שחסר לנו שני שחקנים-3 שחקנים בסגל בשביל שיהיה לנו סגל דומה באיכות השחקנים לזה של מכבי תל אביב, אבל הסיבה שמכבי יותר טובה זה בעיקר בזכות הכושר הגופני שכולל ציוד משוכלל לאימון כושר, וכולל צוות אימון אירופי, בלי זה מכבי הייתה לדעתי עם 30 נקודות בלבד ובלי אירופה, אין להם סגל כזה חזק כמו שעושים מהסגל שלהם.

מה שחסר לסגל שלנו בשביל באמת להיות איכותי זה שחקן כמו מליקסון, בלם מחליף במקום בויאן וקשר מרכז שדה איכותי סטייל ראדי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אני מסכים עם הבחור שטוען שמבחינת יכולת אנחנו לא ממצים אפילו 70 אחוז מהפוטנציאל של הסגל.
מה שכן , מבחינת צבירת נקודות (שזה משהו שונה לגמרי ) אנחנו ממצים 110 אחוז מהפוטנציאל של הסגל.

עם הסגל הקיים , ציפיתי , ואני עדיין מצפה, לראות יכולת הרבה יותר גבוהה .
מה שיכול לעזור לשיפור הרמה , הוא ניסוי החזרת דגאני להרכב.
לשחק עם חלק התקפי מאוד מהיר בלי קשר שיודע לתת כדורים ארוכים מדוייקים זה מטומטם ולא יעיל.
במיוחד שיש לך שחקן כזה על הספסל.
אני בעד לתת לדגאני עוד הזדמנות , במידה והוא לא יקח את הדומניננטיות אז צריך להביא קשר אמצע דומיננטי במקומו.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yakar כתב:אני מסכים עם הבחור שטוען שמבחינת יכולת אנחנו לא ממצים אפילו 70 אחוז מהפוטנציאל של הסגל.
מה שכן , מבחינת צבירת נקודות (שזה משהו שונה לגמרי ) אנחנו ממצים 110 אחוז מהפוטנציאל של הסגל.

עם הסגל הקיים , ציפיתי , ואני עדיין מצפה, לראות יכולת הרבה יותר גבוהה .
מה שיכול לעזור לשיפור הרמה , הוא ניסוי החזרת דגאני להרכב.
לשחק עם חלק התקפי מאוד מהיר בלי קשר שיודע לתת כדורים ארוכים מדוייקים זה מטומטם ולא יעיל.
במיוחד שיש לך שחקן כזה על הספסל.
אני בעד לתת לדגאני עוד הזדמנות , במידה והוא לא יקח את הדומניננטיות אז צריך להביא קשר אמצע דומיננטי במקומו.
בדיוק , דג'אני שחקן שצריך לפתוח בהרכב במיוחד שזינו די אנמי. גם עיוור היה רואה שהחלק החלש אצלנו במשחקים האחרונים זה הקישור האחורי , שפשוט לא משחק לעומק בעיקר לצדדים ולרוחב ומסירות סרק. דג'אני יש לו מסירות עומק מהטובות בארץ , ראיית משחק , ומסירות מדוייקות כמו שעון שוויצרי - דג'אני להרכב !!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גיא חניה כתב: בדיוק , דג'אני שחקן שצריך לפתוח בהרכב במיוחד שזינו די אנמי. גם עיוור היה רואה שהחלק החלש אצלנו במשחקים האחרונים זה הקישור האחורי , שפשוט לא משחק לעומק בעיקר לצדדים ולרוחב ומסירות סרק. דג'אני יש לו מסירות עומק מהטובות בארץ , ראיית משחק , ומסירות מדוייקות כמו שעון שוויצרי - דג'אני להרכב !!
מתחילת העונה זה החלק הבעייתי ובגלל זה אלישע והקבוצה מחפשים שחקן כזה בינואר, וגם עם דג'אני המצב לא היה טוב יותר.
עונה הבאה חייבים להחזיר את מליקסון ולשמור על הסגל הקיים עם שינוים קלים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

עם שחקן נוסח איגאבור, אפשר לשחק עם מרכז שדה מאוד חכם ואגרסיבי, במשחקים כאלה בדמותם של דג'אני, זינו\הראל ואיגאבור.
אז יהיה לנו יתרון יחסי בגלל המהירות בהתקפה.
אבל גם אם לא נתחזק, יש בסגל הזה המון פוטנציאל. אבל למרות שהשחקנים די אינטליגנטים, זה עדיין לא מתחבר למשחק קבוצתי נכון וחכם. זה בעיקר 3-4 מסירות איטיות, ואז מסירה ארוכה ולחוצה בלי כתובת. שנובעת בעיקר בגלל חוסר תנועה או תנועה איטית.
שחקנים אצלנו נעים אחרי שהכדור נמסר, במקום לנוע לשטחים ולפתוח משחק כדי שלשחקן עם הכדור יהיו המון אפשרויות. כמו שראינו אתמול מהפועל תל אביב.

אני יכול לכתוב עוד פסקה שלמה, על תבנית משחק כפי שאני רואה אותה. ואני חושב שאם הינו משחקים כמו נגד נתניה לאורך כל העונה שעברה היינו מסיימים בפלייאוף העליון, כי היה לנו סגל למיקום כזה. אבל כנראה רק אני רואה את זה.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

zivmay כתב:לא להתקרב ל30 אחוז שליטה בכדור במשך כל המשחק זה פשוט בושה. משחק כזה חייב להגיע ל40.
להשתמש במילה בושה כלפי הקבוצה שלך שניצחה אחרי 19 שנים את
הפועל ת"א בבלומפילד? ואללה בושה. אז תתבייש! אני יצאתי אתמול גאה
עם הראש למעלה והחזה נפוח! מי שחי פה בסרט זה כנראה אתה ידידי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ניצחון זה ניצחון זה לא שאפשר להגיד וואלה ניצחנו בחאווה ויש לנו חרא עונה.
מה שצריך להגיד על המשחק הזה זה שהיה המשחק הכי גרוע העונה ועדיין ניצחנו ועוד בבלומפילד אתם צריכים להיות גאים בזה שהקבוצה שלכם יוצאת עם שכר בימים חלשים ואתם יודעים מה?? אני מאוד שמח שככה קרה כי זה בדיוק מה שהם היו עושים לנו שכחתם את השמינית גמר, שכחתם את השנה שעברה בליגה ובסיבוב ח' בגביע שכחתם הרבה מרורים שאכלנו מהם והחזרנו להם באותו מטבע, המשחק הבא זה אמנם עכו אבל הנאחס הבא זה בני יהודה בבלומפילד וחיפה אחריה ולזה אני מחכה.

שלח תגובה