הפינה המאוד פסימית למחזור 10

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפינה המאוד פסימית למחזור 10

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:הקהל.
גם לא מגיע בכמות הרצויה וגם לא מתנהג בצורה מכוערת עם שריקות בוז בכל איבוד כדור.
!!!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הקהל, הקהל נטו
לא ציפיתי שנוציא פה ניצחון וצדקתי
אך הקהל-מה קורה איתכם? מקום 2, וסרמיל, הטענות רק כלפיכם...
0-0 ו2 נקודות מהמוליכה אז שורקים בוז? זה בושה וחרפה
אני מסכים דווקא עם פוראברד, פלט אומנם לא בכושר וחלוד, אבל איתו הקבוצה נראתה הרבה יותר מסוכנת וגם הוא הגיע למצבים כאשר עזר להנעת הכדור עם קבלת הכדור עם הגב לשער, דבר שגבאי כמעט ולא עשה ואם עשה לא היה יעיל....

היה משחק נוראי שאני מקווה שיוריד את ב"ש לקרקע(לי כמובן יש תאורית קונסיפרציה שהתקשורת יודעת שב"ש תעשה תיקו ואז אומרת שיחטיפו לרמה"ש, וכשעושה תיקו-רייטינג...)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

לגבי פלט- צר לי, אבל כמו שזה נראה כרגע- הוא פשוט לא מתאים! היתרון של ההתקפה שלנו היא המהירות. כל השחקנים הקדמיים שלנו הם מהירים והמשחק של פלט תוקע את משחק ההתקפה.
לגבי איכויותיו כשחקן- יכול להיות שהוא שחקן טוב אבל כרגע בשורה התחתונה, הוא לא נמצא בכושר! יש שחקנים שכרגע יותר ראויים ממנו לעלות ולשחק.
אם רוצים לתת לו דקות לצבור ביטחון, שיעשו את זה כשהקבוצה מובילה ולא כשהקבוצה בלחץ להבקיע שער מול רמת השרון. היום הוא פשוט החמיץ ממצבים שהיו חייבים להיות בשער!

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

גל אראל - איפה השחקן של שלושת המשחקים הראשונים? מהר לספסל
גליינור פלט - כן הוא לא שיחק הרבה זמן..כן הוא צריך זמן להתאקלם..כל מה שתגידו נכון..אבל זה לא נראה טוב. בכלל לא. יוצר אצלי את הרושם של שחקן מסורבל מאוד שרק דורך על שחקני היריבה וחסר טכניקה

קהל - אין מילים..כנראה שאנחנו יכולים למלא אצטדיון שלם רק אם מדובר במשחק הישארות בליגה(וכרטיס ב 10 שקל)
אלישע/צוות מקצועי - אם אג'ידה לא כשיר..למה הוא פותח? אני מאוד מקווה שהוא לא החמיר שום דבר בפציעה שלו..עדיף היה שינוח משחק אחד.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הקהל - אני ישבתי ביציע המוזמנים וחבר אמר לי שהוא שמע בטלוויזיה שריקות בוז, אז אמרתי לו שזה בטח סתם 3-4 אנשים שישבו ממש קרוב למיקרופונים, אבל אז קראתי כאן את התגובות והבנתי שהיה מדובר במשהו קצת יותר גדול מזה.
זה והכמות גורמים לי ממש להתבאס על הקהל. כנראה שאין לנו כזה גדול כמו שחשבנו, וכנראה שהקהל שלנו לא כזה טוב, וחבל שדווקא שהקבוצה בצמרת אנחנו מגלים את זה.

גל אראל - מה נהיה, גבר? אתה מגזים. 3 מסירות מדויקות שהובילו להתקפות מסוכנות של רמה"ש. הלו, היינו האדומים! חייב לרדת לספסל למשחק מול פתח תקווה, ז'ינו ודג'אני צריכים לפתוח, ואולי יתנו תצוגה שתשאיר אותם ב-11 בזמן הקרוב.

הפכפכיות - כמו כל הליגה, גם אנחנו . לא מפסידים ב5 המשחקים הראשונים - בום נראים זוועה ומפסידים לק"ש. מנקנקים את סכנין בחוץ - בום נראים זוועה מפסידים (כן כן) לרמת השרון. חבל שגם אנחנו נדבקים בזה...

סמל אישי של משתמש
Mordechai
Title: באר שבע בטוב וברע

שליחה על ידי Mordechai »

ForeverRed כתב:אותי פחות מעניין הפער ממכבי ויותר הפער מהפועל שיכל לצמוח ל-8 נקודות. פספוס גדול מאוד שלנו - וחבל.
קיוויתי שהפגרה הקודמת לימדה את השחקנים לקח, אבל זה לא קרה. איפה הפקת הלקחים?
היו הרבה מאוד בעיות במשחק היום. שני המגנים היו חלשים מאוד, ההתקפה סטטית ולא לוחצת, אבל הבעיה הכי גדולה שלנו היא
בכלל במרכז המגרש. אנחנו חייבים להבדיל בין משחקים נגד קבוצות גדולות לקטנות. נגד מכבי והפועל ת"א אפשר לוותר על הנעת כדור
ולשחק על מתפרצות, אבל נגד רמה"ש זה לא יכול לעבוד. חייבים לשלוט במרכז השדה ורואים בבירור שחסר לנו השחקן שינווט
את המשחק באמצע. כרגע כל התפקיד הזה נופל על הכתפיים של גל אראל שנעלם מאז המחזור השני ועל לוטם זינו שאמנם היה טוב
מאוד הגנתית, אבל הוא לוקה מאוד בהנעת הכדור.
ועוד משהו קטן לפני שכולם פה נופלים על פלט.. נכון, החמצות מזעזעות ולא בפעם הראשונה, אבל לדעתי הוא פשוט חסר ביטחון וכושר
משחק. בחמש דקות על המגרש הוא הגיע ליותר הזדמנויות מכל שחקני הקבוצה במהלך כל המשחק, סתם נקודה למחשבה.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
סוף סוף מישהו שרואה את המצב נכוחה , ולעניין פלט , גם אני יצאתי מאוכזב ממנו מאוד , וגם האוהד הטיפש יצא ממני ולכלתי עליו ללא הכרה , אבל אחרי שישנתי על זה הבנתי ,האיש ללא ביטחון !!! , ראינו מספר פעמים שהוא שיחק כמו פיבוט שיש לו כדורגל , חייבת להיות תקופת התאקלמות וימי חסד לשחקן , כאשר אתם מגיעים לעבודה חדשה אתם שולטים בנעשה מיידית?ברור שלא! קחו את זה ותכפילו בעשרות מונים , האיש הגיע למדינה זרה , על תקן מושיע , יושב על הספסל , מאבד את הביטחון , ושולחים אותו הבייתה אחרי מחצית עם שריקות בוז !!! לעולם לא נתקדם עם הקהל שלנו - שתמיד החזקתי ממנו אבל אתמול אכזבה רבתי , כמות דלה , ושריקות בוז???
תמונה

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

סוף סוף אנשים מתחילים לראות את מה שאמרתי מהמחזור השני בערך על גל הראל ולא, אני לא קופץ ישר שאין הצלחה במשחק כי לדעתי המשחק הזה יעשה רק טוב והפועל תגיע יותר מוכנה ודרוכה למשחקי ״התחתית״ הבאים שמחכים לה.
אני מקווה שכולכם מתוודים עכשיו ומבינים את מה שאמרתי על גל הראל, נכון הוא שחקן עם כמה דברים טובים אבל שוב פעם הוא לא שחקן לקבוצת צמרת עם יומרות ושאיפות להתקדם. הוא לא מורגש כמעט באף משחק, לא מניע כדור, לא מספיק הגנתי וחבל כי אמרתי כבר לפני כמה מחזורים שלוטם מעולה הגנתית ודג׳אני אחד הטובים בארץ בהנעת הכדור ולדעתי זה יכול להיות שילוב מעולה.
דבר אחד ברור, בלי לזלזל באף אחד משחקני הקישור שלנו אנחנו חייבים אבל חייבים קשר ברמה גבוה, צעיר רעב שיטרוף את המגרש!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:סוף סוף אנשים מתחילים לראות את מה שאמרתי מהמחזור השני בערך על גל הראל ולא, אני לא קופץ ישר שאין הצלחה במשחק כי לדעתי המשחק הזה יעשה רק טוב והפועל תגיע יותר מוכנה ודרוכה למשחקי ״התחתית״ הבאים שמחכים לה.
אני מקווה שכולכם מתוודים עכשיו ומבינים את מה שאמרתי על גל הראל, נכון הוא שחקן עם כמה דברים טובים אבל שוב פעם הוא לא שחקן לקבוצת צמרת עם יומרות ושאיפות להתקדם. הוא לא מורגש כמעט באף משחק, לא מניע כדור, לא מספיק הגנתי וחבל כי אמרתי כבר לפני כמה מחזורים שלוטם מעולה הגנתית ודג׳אני אחד הטובים בארץ בהנעת הכדור ולדעתי זה יכול להיות שילוב מעולה.
דבר אחד ברור, בלי לזלזל באף אחד משחקני הקישור שלנו אנחנו חייבים אבל חייבים קשר ברמה גבוה, צעיר רעב שיטרוף את המגרש!
אני לא חושב שגל אראל לא מתאים לקבוצת צמרת. לדעתי הכל מסתכם בסופו של דבר בתפקיד שאתה מבקש מהשחקן לבצע. כרגע גל אראל ממלא בהפועל
באר שבע תפקיד שגדול בהרבה על מידותיו. אם יהיה שחקן מרכזי לצידו שינהל משחק ויוריד ממנו לחץ הוא יוכל להתרכז בדברים שבהם הוא צריך ולהיות הרבה
יותר אפקטיבי.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
אני לא חושב שגל אראל לא מתאים לקבוצת צמרת. לדעתי הכל מסתכם בסופו של דבר בתפקיד שאתה מבקש מהשחקן לבצע. כרגע גל אראל ממלא בהפועל
באר שבע תפקיד שגדול בהרבה על מידותיו. אם יהיה שחקן מרכזי לצידו שינהל משחק ויוריד ממנו לחץ הוא יוכל להתרכז בדברים שבהם הוא צריך ולהיות הרבה
יותר אפקטיבי.
מסכים איתך עם נורה אדומה כי הוא לא מספיק דומיננטי גם כשהוא עם הכדור רוב המשחק שלו הוא לרוחב, שבלוני ואיטי, ולא שדג׳אני הוא פירלו או דומה לו אבל הוא עולה עליו בכמה וכמה רמות בהנעת כדור והדחיפה של הקבוצה קדימה, ואין לשכוח שדג׳אני שחקן מאוד מוערך ועם קבלות בליגה לעומת גל הראל.

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

הגיע הזמן שבכל מיליון ההודעות הפסימיות יעלה שם אחד שבאמת עם כל הצער שבמשחק מקלקל לנו לפעמיים משחקים, סיראז נאסר.
באמת שאפילו הדעה שלי חלוקה על זה כי מספרים הוא נותן העונה, אבל חוץ מזה שום דבר.
לא עוזר הגנתית, תמיד ליד.
מאט את קצב המשחק כשמתחיל לעשות דריבל כשלא צריך.
ובעייני והכי מעצבן המון המון פוזה, דחילאק בנאדם די עם הפוזה, ההשוואה העצמית לרונלדו הגדול, תטרוף את הקו, תרד לגליצים ואל תתחיל לפסק לי רגליים וידיים על המותניים בבעיטות חופשיות.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

אני רק שאלה
למה הפינה היום "מאוד" פסימית ?
אנחנו לא 2 נק' ממקום ראשון ועונה חלומית עד כה ?
תפסיקו להתלהם לחיוב ולשלילה אחרי כל משחק.
שתו מים. תירגעו. אחר כך תכתבו.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אביב כתב:אני רק שאלה
למה הפינה היום "מאוד" פסימית ?
אנחנו לא 2 נק' ממקום ראשון ועונה חלומית עד כה ?
תפסיקו להתלהם לחיוב ולשלילה אחרי כל משחק.
שתו מים. תירגעו. אחר כך תכתבו.
בהחלט.
למי שעוד לא הפנים, אז כדאי להפנים שיהיו עוד לא מעט משחקים כאלה שלא הולך. זה קורה גם בעונות טובות.
אה, וכנראה שחלק לא קטן מהקהל לא קרא את השיטת משחק שרמה"ש דיברו עליה כל השבוע - "ננסה לא לספוג עד דקה 30 ואז הקהל שלהם ילחיץ אותם"

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

דר אדום בנשמה כתב:1. סוארס במחצית גרועה יחד עם בוזגלו ואראל ואילוז שטוב הוא מעולם לא היה השחקן הכי טוב אצלנו.
2. סוויסה שנכנס פשוט היה חלש לא ניסה לייצר מצבים בעצם היה עידף להשאיר את גבאי...
3. אלישע לוי, במקום להכניס את פלצ'וק כי הקבוצה הייתה צריכה זריזות ומהירות, הוא מכניס אותו כחילוף אחרון בדקה 80 ומה הוא כבר יכול לעשות כאשר אין לקבוצה גם קישור אחורי
ושמרתי את הטוב (או הרע הכי רע לסוף)
4 פלט התורן הזה, העמוד הזה, הלא יודע מה הזה, ההבדל בינו לבין תורן שמתורן אפשר לצפות שיעמוד ולא יזוז, הוא זז אבל כמו תורן לא עושה עם הכדור כלום, פלט פשוט גרוע מאוד, אין לי מילה שיכולה לתאר כמה הוא גרוע לדעתי...
1. הבעיה היחידה שסוארס צריך לשחרר כדור מהר ולא להתמהמה, אגב לפעמים הסיבות לכך שאין לו אופציית מסירה נוחה והרבה פעמים המשחק נתקע כמו שראינו נגד רמה"ש, בוזגלו לדתעי במגמת עליה עם לא מעט פעולות חיוביות, דוקא נאסר פשוט חושך.

2. סווסיה לא קיצוני זה שחקן שצריך לשחק אך ורק ליד בלמי היריבה וקרוב לשער, כל כדור שהוא קיבל נאלץ להתמודד עם מגן ובלם, לא העמדה שלו בכלל ולא התפקיד, (שחקן כמו פלצ'וק תפור על תפקיד כזה), זה שהוא הבקיע מול סכנין ממצב קשה רק מוכיח כמה הוא חד מול השער.

4. פלט נתן משחק לא טוב, למרות זאת יש לו שער אחד אולי בשליש מכמות הדקות של דובב גבאי שפתח כמעט בכל המשחקים מתחילת העונה שגם לו יש רק שער אחד בלבד, מה זה אומר על גבאי?

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

דניב כתב: 1. הבעיה היחידה שסוארס צריך לשחרר כדור מהר ולא להתמהמה, אגב לפעמים הסיבות לכך שאין לו אופציית מסירה נוחה והרבה פעמים המשחק נתקע כמו שראינו נגד רמה"ש, בוזגלו לדתעי במגמת עליה עם לא מעט פעולות חיוביות, דוקא נאסר פשוט חושך.

2. סווסיה לא קיצוני זה שחקן שצריך לשחק אך ורק ליד בלמי היריבה וקרוב לשער, כל כדור שהוא קיבל נאלץ להתמודד עם מגן ובלם, לא העמדה שלו בכלל ולא התפקיד, (שחקן כמו פלצ'וק תפור על תפקיד כזה), זה שהוא הבקיע מול סכנין ממצב קשה רק מוכיח כמה הוא חד מול השער.

4. פלט נתן משחק לא טוב, למרות זאת יש לו שער אחד אולי בשליש מכמות הדקות של דובב גבאי שפתח כמעט בכל המשחקים מתחילת העונה שגם לו יש רק שער אחד בלבד, מה זה אומר על גבאי?
נאסר ממש לא חושך. הוא היחיד ששיחק במחצית הראשונה.. לקח כדורים מהרחבה והתחיל לרוץ קדימה עשה הרבה בעיות לרמת השרון. מה גם שהוא שחקן שיכול לשנות משחק במהלך. יצא מוקדם מדיי אתמול

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

red ultras כתב:
נאסר ממש לא חושך. הוא היחיד ששיחק במחצית הראשונה.. לקח כדורים מהרחבה והתחיל לרוץ קדימה עשה הרבה בעיות לרמת השרון. מה גם שהוא שחקן שיכול לשנות משחק במהלך. יצא מוקדם מדיי אתמול
הה אולי נייד וניסה להגביה כדורים מהאגף, אך עדין זה לא זה, לא נתן פעולה אישית חיובית, יש לו לא מעט אספקטים להשתפר בהם כשחקן, להבקיע מבעיטות חופשיות זה ערך מוסף ולא מטרה.

שלח תגובה