האף למעלה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
taltal

Re: האף למעלה

שליחה על ידי taltal »

זה בסך הכל שני שחקנים גדולים שהגיעו לכאן . גם אם יגיע שחקן שלישי בסדר גודל כזה עדין זה לא גלאקטיקוס. מכבי תל אביב , מכבי חיפה והפועל תל אביב כל שחקן הוא בעל שם והם באמת גלאקטיקוס. עד שאנחנו נגיע לשם הדרך עוד ארוכה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

taltal כתב:זה בסך הכל שני שחקנים גדולים שהגיעו לכאן . גם אם יגיע שחקן שלישי בסדר גודל כזה עדין זה לא גלאקטיקוס. מכבי תל אביב , מכבי חיפה והפועל תל אביב כל שחקן הוא בעל שם והם באמת גלאקטיקוס. עד שאנחנו נגיע לשם הדרך עוד ארוכה
הגיעו אלינו 3 שחקנים כוכבים (תתפלא על דג'אני-הקשר האחורי מהטובים בארץ)
שחקן הרכב לגיטמי זר
ו2 שחקני עומק ספסל+חשיבה לעתיד
אם תביא את ארביטמן/בדש שהם ממש לא נחוצים (5 חלוצים כרגע בסגל,ואל תגידו שסויסה או גבאי הם כנף כי הם לא)
צריך להביא עומק עכשיו ולהשלים ל23 שחקני סגל:
בלם במקרה שגביש עוזב, וקשר אחורי +שוער מחליף
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יש תחושה (גם לי) שעשינו רכש יפה ושאפשר לצרף קשר אחורי כמו רפי דהן ועוד בלם וסיימנו את הרכש.
מצד שני, חשבתם מה קורה אם למשל בוזגלו פצוע\מורחק\בתקופה לא טובה ?
במקרה כזה הקישור ההתקפי שלנו נשאר בדיוק כמו בעונה שעברה ולהזכיר לכם הוא לא בדיוק הבריק.
פתאום עלתה לי המחשבה הזאת לראש, ופתאום אני מבין למה אלישע מתעקש לצרף עוד קשר התקפי..

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:יש תחושה (גם לי) שעשינו רכש יפה ושאפשר לצרף קשר אחורי כמו רפי דהן ועוד בלם וסיימנו את הרכש.
במקרה כזה הקישור ההתקפי שלנו נשאר בדיוק כמו בעונה שעברה ולהזכיר לכם הוא לא בדיוק הבריק.
פתאום עלתה לי המחשבה הזאת לראש, ופתאום אני מבין למה אלישע מתעקש לצרף עוד קשר התקפי..
בוזגלו יתופקד באגפים במערך של 4-4-2
במקרה שיפצע נאסר יכנס ועוואד המחליף אליו
יש מחליפים לכל הקבוצה בחוד,בכנפיים,במגנים,מה שחסר זה בלמים וקשרים כי כרגע, יש 3 קשרים ו3 בלמים(סוארס דגאני זינו,מרקוביץ מרקוביץ 2 גביש)-קחו בחשבון שברגע שגביש עוזב יביאו בלם מחליף
צריך קשר+בלם, הבלם יכול להיות גיבוי כזה, אבל הקשר צריך להיות טוב

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:יש תחושה (גם לי) שעשינו רכש יפה ושאפשר לצרף קשר אחורי כמו רפי דהן ועוד בלם וסיימנו את הרכש.
אם בוזגלו נעדר אז יש את נאסר/פלצ'וק, סוויסה, גבאי, אילוז ועוואד שיכולים לשחק באגפים. לא מדהים אבל לא נורא.

לא חושב שהבעיה שלנו העונה הייתה בקישור, ייצרנו מספיק מצבים ברוב המשחקים.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

שוער שני, בלם, קשר אחורי ואם יש אופציה להביא חלוץ ברמה גבוהה - לא להסס ולהחתים.

איזה גאלקטיקוס אתם מדברים תגידו לי? אם כל ההרכב יהיו כוכבים אז יהיה אפשר להגיד גאלקטיקוס.

חלוץ כמו בדש - לחטוף. חודש של ברדה ובדש זה חלום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

bs war כתב:
אם בוזגלו נעדר אז יש את נאסר/פלצ'וק, סוויסה, גבאי, אילוז ועוואד שיכולים לשחק באגפים. לא מדהים אבל לא נורא.

לא חושב שהבעיה שלנו העונה הייתה בקישור, ייצרנו מספיק מצבים ברוב המשחקים.
כמו שאמרתי, יש מי שישחק אבל זה בדיוק כמו שנה שעברה..

ואחת הבעיות המרכזיות שלנו בהחלט הייתה בקישור! אמנם הצלחנו לייצר מצבים והיו הרבה החמצות אבל
אם נחבר את כל השערים והבישולים של כל שחקני הקישור נגיע למספר בודד של שערים. מאזן פשוט עלוב לכל הדעות.
אין ספק שנאסר ופלצ'וק שחקנים ראויים, פשוט פתאום חשבתי על זה והבנתי שבלי בוזגלו הקישור ההתקפי נשאר בדיוק אותו דבר..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

קודם כל לסגור את סיפור הסגל בבלם וקשר אחורי ואז אם זה יתאפשר מבחינת התקציב ללכת על קשר או על חלוץ...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
כמו שאמרתי, יש מי שישחק אבל זה בדיוק כמו שנה שעברה..

ואחת הבעיות המרכזיות שלנו בהחלט הייתה בקישור! אמנם הצלחנו לייצר מצבים והיו הרבה החמצות אבל
אם נחבר את כל השערים והבישולים של כל שחקני הקישור נגיע למספר בודד של שערים. מאזן פשוט עלוב לכל הדעות.
אין ספק שנאסר ופלצ'וק שחקנים ראויים, פשוט פתאום חשבתי על זה והבנתי שבלי בוזגלו הקישור ההתקפי נשאר בדיוק אותו דבר..
אם נחבר את כל השערים והבישולים של כל שחקני הקבוצה נגיע למספר נמוך של שערים. פשוט הבקענו מעט שערים.

ברור שיש מעט בישולים, אם גבאי היה מבקיע חצי מהמצבים שסידרו לו גם סטטיסטיקת הבישולים הייתה עולה...

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

bs war כתב:
אם נחבר את כל השערים והבישולים של כל שחקני הקבוצה נגיע למספר נמוך של שערים. פשוט הבקענו מעט שערים.

ברור שיש מעט בישולים, אם גבאי היה מבקיע חצי מהמצבים שסידרו לו גם סטטיסטיקת הבישולים הייתה עולה...
ואם סוויסה לא היה נפצע בסיבוב 2, או שגבאי היה עובד עם מיכל יערון מוקדם יותר
די!!!, עונה שעברה עונה שחלפה, למדו מהטעיות שההתקפה הייתה חלשה והביאו 2 שחקנים מהדרג העליון של הנבחרת, אז שקט
הבעיה כרגע היא נגיד ודגאני וסוארס פותחים, וזינו נכנס במקום אחד מהם, מה קורה עם דגאני/סוארס נפצעים?, לא יהיה לך מחליף לקישור
הבלמים זה פחות לחוץ כי יש את 2 המזרח אירופים+גביש(אלגרבלי שמעתי יהיה 4 ) ועד שלא נקבל הצעה מחול על גביש, הוא ישאר כמחליף שזה אחלה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב: ואם סוויסה לא היה נפצע בסיבוב 2, או שגבאי היה עובד עם מיכל יערון מוקדם יותר
די!!!, עונה שעברה עונה שחלפה, למדו מהטעיות שההתקפה הייתה חלשה והביאו 2 שחקנים מהדרג העליון של הנבחרת, אז שקט
הבעיה כרגע היא נגיד ודגאני וסוארס פותחים, וזינו נכנס במקום אחד מהם, מה קורה עם דגאני/סוארס נפצעים?, לא יהיה לך מחליף לקישור
הבלמים זה פחות לחוץ כי יש את 2 המזרח אירופים+גביש(אלגרבלי שמעתי יהיה 4 ) ועד שלא נקבל הצעה מחול על גביש, הוא ישאר כמחליף שזה אחלה
אבל גם גביש וגם בקבוצה לא מעוניינים בהמשך אז אתה תכריח אותו להיות בסגל?
ד"א אם כבר משאירים את גביש אז באמת שיביאו במקום מרקוביץ' בלם מהיר ואז אני לא אתלונן.
וכמובן שקשר אחורי כתוספת זה מאסט בדיוק כמו בלם שלישי במידה וגביש עוזב...
שני התפקידים הללו חשובים עשרות מונים מעוד חלוץ או קשר.

אגב בעונה שעברה קרה עוד משהו תומר סוויסה לא ממש התאמן במחנה האימונים ואולי זה מה שגרם לו לבעיות בשרירי הבטן...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

חברים.. הרגע דיברתי עם ברק בדש והוא אמר לי במפורש שהוא רוצה להגיע!
עכשיו הכל תלוי באלונה ואיזי.. נקווה שבאמת נקנה אותו ונראה חתימה שלו בקרוב.

אין ספק שזאת תהיה החתמה א-ד-י-ר-ה.
ברדה ובדש בהתקפה זה חלום.
בדש חלוץ 9 אמיתי.

אם יש מומנטום להביא אותו לכאן - להביא בלי לחשוב פעמיים!!!!!!!!

כמובן שיחד איתו צריך גם קשר, בלם ושוער שני.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי מיותר. גבאי סוויסה אבולאבן ברדה.... זה מספיק. אלא אם כן אלישע מתכוון לשחרר מישהו.

בן כמה בדש בכלל?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שמעון א כתב:לדעתי מיותר. גבאי סוויסה אבולאבן ברדה.... זה מספיק. אלא אם כן אלישע מתכוון לשחרר מישהו.

בן כמה בדש בכלל?
אם תשים לב לרמיזותשל אלישע ממסיבת העיתונאים
סוויסה בכלל לא הוזכר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gate5 כתב:חברים.. הרגע דיברתי עם ברק בדש והוא אמר לי במפורש שהוא רוצה להגיע!
עכשיו הכל תלוי באלונה ואיזי.. נקווה שבאמת נקנה אותו ונראה חתימה שלו בקרוב.

אין ספק שזאת תהיה החתמה א-ד-י-ר-ה.
ברדה ובדש בהתקפה זה חלום.
בדש חלוץ 9 אמיתי.

אם יש מומנטום להביא אותו לכאן - להביא בלי לחשוב פעמיים!!!!!!!!

כמובן שיחד איתו צריך גם קשר, בלם ושוער שני.
בדש אכן חלוץ 9 אמיתי ואין לנו כזה בקבוצה, יכול להשלים יפה את ברדה.
עם זאת, לא מדובר באיזה עילוי ובניגוד לברדה ובוזגלו הוא לא שחקן מהדרג העליון של הכדורגל הישראלי,
לכן לא הייתי משתגע בסכומים, מה גם שהוא לא צעיר. בכל מקרה אם יגיע הייתי משחרר את סוויסה\גבאי.
במידה ומחפשים באמת חלוץ הייתי הולך על שלומי ארבייטמן (אם יסכים לבוא) בכל הכוח. שחקן ענק.

שלח תגובה